מחפש מספר סכינים לקניה

פורום ייעודי לקנייה ומכירה של סכינים בין חברי הפורום.
חוקי הפורום
ההודעות בפורם הינן חינם.
השימוש לסוחרים בפורום אסור והוא מיועד לאספנים המעוניינים למכור סכינים במסגרת תחביב ולא יותר מ-6 פריטים בשנה.
האחריות במסגרת מכירה הינה על המוכר. מוכר שמוכר סכינים או ציוד אחר בפורום ימכור רק לבגירים מעל גיל 18, המוכר מתחייב כי יבדוק באמצעות סריקת ת.ז של המוכר או צילום מסמך מזהה רשמי, קודם למסירת הממכר לקונה או לשליחתו.
תהנו, מקווה כי תרוו נחת מהמערכת. הנהלת האתר.
פרסם תגובה
greendude
חדש בפורום
מחפש מספר סכינים לקניה

הודעה על ידי greendude » 23:17 ,5 ינואר 2015, ב'

הסכינים שאני מחפש הם (בסדר עדיפות יורד)
BK9
condor Kumunga
BK7

כמו כן אם יש לכם סכינים אחרות בסגנון (פלדת פחמן, מעל 7 אינטצ' ועדיף מעל 8 אינטצ', להב ישר) אתם מוזמנים להציע.
אין לי בעיה עם משומשות עד משומשות מאד, כל עוד לא נגרם נזק לסכין או שעבר השחזה גרועה.

סמל אישי של המשתמש
omery
מנהל אתר

Re: מחפש מספר סכינים לקניה

הודעה על ידי omery » 23:31 ,5 ינואר 2015, ב'

הי

לדעתי יש בחנות BK, תבדוק מחר בבוקר בטלפון 072-2496292 או 052-8430045.

ביחס לקומונגה לצערי כרגע לא במלאי וסיכוי סביר שלא תחזור למלאי, בתחילת פברואר מגיע משלוח גדול של קונדור, יהיו הרבה סכינים מקבילות בגודל, כרגע בגודל זה יש רק בומסלנג ומתאגי (שניהם פלדות פחמן):
http://www.knife.co.il/index.php/%D7%97 ... lang-Knife

http://www.knife.co.il/index.php/%D7%97 ... ATAG-KNIFE.
עומר יעבץ
מנהל האתר

"מנהיגות, פירושה קודם כל, ניהול החיים על פי מערכת ערכים אישית, המותאמת לדרך החיים. מנהיג אינו מוטרד ממה שאחרים חושבים או אומרים: ההנעה שלו היא פנימית, והוא אינו זקוק להנעה מבחוץ כדי לבצע ולהצליח." סון דזה.

greendude
חדש בפורום

הודעה על ידי greendude » 23:49 ,5 ינואר 2015, ב'

כל הסכינים הללו מאד יקרות לי חדשות, ואני מחפש משומשות. מעבר לזה, הייתרון של Kumunga הוא שהיא זולה (סביב 200 שקל).
ודווקא דיברתי עם אלי מהחנות שאמר שיגיעו סכינים כאלה. בכל מקרה, האופציות האחרות לא רלוונטיות לי גם במחיר וגם בנתונים. (המתאגי דקה מדי, למשל)

סמל אישי של המשתמש
omery
מנהל אתר

הודעה על ידי omery » 1:04 ,6 ינואר 2015, ג'

אוקיי
משומשות כרגע אין לנו להציע.
ביחס לקומונגה, אלי צודק יהיו במשלוח הקרוב לא מעט קומונגה.
צפי להגעה תחילת פברואר.
עומר יעבץ
מנהל האתר

"מנהיגות, פירושה קודם כל, ניהול החיים על פי מערכת ערכים אישית, המותאמת לדרך החיים. מנהיג אינו מוטרד ממה שאחרים חושבים או אומרים: ההנעה שלו היא פנימית, והוא אינו זקוק להנעה מבחוץ כדי לבצע ולהצליח." סון דזה.

פרסם תגובה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד