סכיני שף במגוון דגמים - סכינים למבינים

logo wide

×
 x 

0
סל הקניות
0

סכיני שף במגוון דגמים - סכינים למבינים

סט סכיני שף איכותיים תוצרת חברת...

200 ₪
125 ₪
מלאי נוכחי

פרטי מוצר

סכין סנטוקו למטבח תוצרת סכינים...

90 ₪
מלאי נוכחי

פרטי מוצר

סכין קצרה לשימוש כללי למטבח תוצרת...

59 ₪
מלאי נוכחי

פרטי מוצר

סכין שף ישרה לפילוט דגים ובשר תוצרת...

90 ₪
מלאי נוכחי

פרטי מוצר

סכין יפאנית שף חדה בתצורת גיוטו לעבודה...

490 ₪
מלאי נוכחי

פרטי מוצר

סכין יפאנית יוסובגה (קופיץ קל) לעבודה...

490 ₪
מלאי נוכחי

פרטי מוצר

סכין יפאנית שף חדה בתצורת סוג'יהיקי...

490 ₪
מלאי נוכחי

פרטי מוצר

סכין יפאנית סנטוקו לעבודה כללית במטבח...

490 ₪
מלאי נוכחי

פרטי מוצר

סכין פילוט תוצרת חברת Mora מיובא...

89 ₪
מלאי נוכחי

פרטי מוצר

סכין שף איכותית בצבע לבן תוצרת חברת...

40 ₪
מלאי נוכחי

פרטי מוצר

סכיני שף

כאן המתחם של סכיני השף למטבח סכינים לתעשיית המזון באתר סכינים למבינים.

סכיני שף מהווים כלי בסיסי וחיוני בכל מטבח. בקטגוריית סכיני שף ניתן למצוא היצע רחב של סכיני איכות לרבות: סכיני שף המיוצרים בעבודת יד מתוצרת חרשי אמן יפניים מסורתיים, וסכינים אשר עשויים מפלדות יפניות איכותיות ומתקדמות שעד עתה לא נמכרו בישראל.

חשוב לזכור שעל איכות סכיני השף לא כדאי להתפשר. סכין שף המיוצרת בעבודת יד, בהתאם למסורת קפדנית וארוכת שנים, מהווה את הבחירה הטובה ביותר לכל חובב בישול וקולינריה שמבין כי ללא סכין שף איכותית, יהיה קשה להגיע לתוצר ברמה שהוא מצפה להגיע אליה בהכנת הקולינריה הביתית.

סכיני שף רלוונטיים הן למטבחים פרטיים והן למטבחים מקצועיים. ניתן להשחיז סכינים אלו היא באמצעות השחזה ידנית על גבי אבנים מים יפניות, או על ידי שימוש במכונות חשמליות (למבינים בלבד ולאחר תרגול כי מדובר בסכינים ברמה גבוה שחבל לפגום בהן).

אם ההיצע בתחום סכיני שף מבלבל אתכם, תוכלו לקבל ייעוץ מקצועי אודות הסכין המתאימה ביותר לצרכים שלכם ולתקציב שלכם מהמחלקה המקצועית שלנו, ברשות שף מקצועי.

סכינים הם דבר חשוב ביותר בכל מטבח וכאשר מדובר על סכיני שף, כדאי לעשות את הבחירה הנכונה בהתבסס על כל הפרמטרים החשובים שיש לבחון טרם בוחרים את הסכין או הסכינים הרלוונטיים.

סכין השף תוכנן במקור בעיקר לחיתוך וקיצוץ גדול ולפרוק של בשר בקר. היום זה סכין השירות הכללי העיקרי עבור רוב הטבחים המערביים. לסכין השף, בדרך כלל, יש להב באורך שמונה אינץ (20 סנטימטרים) ורוחב שאינו עולה על 3 מ"מ. ישנם דגמים קצרים יותר או ארוכם יותר של 6-14 אינץ (15-36 סנטימטר) באורך.ישנם סטים של סכיני שף אשר מיועדים למטרות רחבות במטבח

סכין השף המודרני, הוא סכין רב תכליתי שנועד לבצע משימות מטבח שונות רבות, ולא מצטיין בפרט אחד מסוים , הוא יתאים לחיתוך בשר וירקות, אולם עקב עוביו וחוסר גמישותו, אינו מתאים לשמש כסכין פירוק.

תמצאו כאן סכינים של החברה  הצ'כית KDS KNIFES, של החברה האיטלקית האיכותית דיו סיגני - Due cigni cutlery, של המותג Knife Authotity USA ושל סכינים ביצור חברנו תחת המותג הרשום שלנו 'סכינים למבינים'.

על חברת דיו סיגני ניתן ללמוד מאתר החברה.

יבואן בלעדי "סכינים למבינים" מבית בריינסטורם טכנולוג'יס בע"מ.