חקלאות וכלי גינון - סכינים למבינים

logo wide

×
 x 

0
סל הקניות
0

חקלאות וכלי גינון - סכינים למבינים

תוצאות 1 - 1 מתוך 1

את מתקפל לג'יפאים ולשורד...

260 ₪
מלאי נוכחי

פרטי מוצר

חקלאות וכלי גינון

כאן המתחם של סכינים למבינים מבית בריינסטורם טכנולוג'יס בע"מ, המייצרת בעצמה סכינים לחקלאות, סכיני קיוץ, סכיני תמרים, סכיני בננות ועוד כלים לחקלאות על פי דרישה. סכינים למבינים מבית בריינסטורם טכנולוג'יס בע"מ מייצגת את חברת אימקסה (IMACASA) ואת חברת דיו סיגני המייצרות מזמרות, וכלי גינון.

על אימקסה, חברה גרמנית ותיקה, המייצרת עשרות שנים סכינים במרכז אמריקה (אל סלבדור) המייצרת כלים חקלאיים, מחטבים ומאצ'טות, תמצאו באתר החברה.

על FILMAM תמצאו מידע רב באתר החברה, חברה ותיקה המייצרת 145 שנה סכינים מעולות למטבח לשימוש כללי, אולרים וסכינים לחקלאות.

ERKUL, מייצרת עשרות שנים סכיני בננות מפלדות מעולות שעברו הליכי הגנה כנגד החלדה, עם שינון פטנטי ומיוחד המיועד לבננות.

בזמן האחרון צרפנו למאגר החברות גם את חברת FALCI האיטלקית, המייצרת כלים חקלאים וכלי גינון.

יבואן בלעדי סכינים למבינים.

כאן המתחם של חברת אימקסה (IMACASA) למזמרות, וכלי גינון.

על חברה גרמנית ותיקה זו, המייצרת עשרות שנים סכינים במרכז אמריקה (אל סלבדור) אשר פיתחה לאחרונה את סכיני ההשרדות מהטובות שיש ואין לה למעשה מתחרים בעולם בענייני יצור מחטבים ומאצ'טות, תמצאו במתחם היצרנים שבתחתית העמוד הראשי שבתחתית העמוד הראשי. אתם מוזמנים להיכנס ולקרוא מידע עליה ועל החברות השונות.

יבואן בלעדי "סכינים למבינים" מבית בריינסטורם טכנולוג'יס בע"מ.

{youtube}T71Z4P4Xa38{/youtube}

כבר בתחילה כי אתר סכינים למבינים מבית בריינסטורם טכנולוג'יס בע"מ, אינו לוקח כל אחריות על שימוש בסכיני הטלה הנרכשים באתר. הרכישה והשימוש הינם באחריות המשתמש וכל נזק שיגרם למשתמש הוא על אחריות הרוכדש או המשתמש בלבד. לא מדובר בצעצוע, אלא במכשיר מסוכן שיש לתת את הדעת בהפעלתו. יש לשמור על גיזרות בטיחות בעת ההטלה. השימוש בסכיני הטלה הינו בעיקר לספורט ושעשוע. הטלת סכינים הינה אומנות שיש להתאמן בה רבות כדי להצליח.

קיימים סוגים רבים של סכיני הטלה, בעלי מאפיינים שונים ומבנים שונים. כל כלי מצריך טכניקת זריקה שונה. עם זאת, ישנו מבנה כללי המאפיין את רוב סכיני ההטלה. על פי רוב מבנה הסכין הוא מפס פלדה אחד (בדרך כלל פלדת פחמן או אל חלד בהקשייה נמוכה עד 54 רוקוול כדי למנוע שבירה בהטלות חוזרות). ישנם סוגים שונים של ניצבים חלקם מצופים וחלקם פשוט המשך של הטאנג (גוף הסכין) שאינו מושחז. סכין הטלה מאוזנת היטב ורצוי כי נקודת שיווי המשקל שלה להיות קרובה יחסית למרכז. ישנן סכינים עם משקולת נעה לשינוי הכוונון. הזזה זו של המשקולת גורמת לשינוי בנקודת שיווי המשקל, דבר המשנה את אופי הזריקה ואופי התזוזה של הסכין באוויר.

משקלים שונים של סכיני הטלה נעים בעיקר בין 100 גרם ל-250 ומעלה, כאשר לסכין כבדה יותר, טווח ודיוק גבוהים יותר.

רוב הסכינים אינן סימטריות, כלומר נקודת שיווי המשקל איננה בגבול בין הלהב לקת ובמקרים רבים נקודת שיווי המשקל נמצאת על הקת, משמע הלהב קל יותר. את הסכין יש לאחוז בצידה הקל, כלומר לרוב בצד הלהב. האחיזה נעשית בעזרת האצבע המורה והאגודל.

יש שיטות שונות להטלה ומדריכים רבים חלקם ברשת וגם ביו-טיוב. את הסכין מטילים בתנועה אחידה, יציבה, ומהירה. כשרוב התנועה נעשית על ידי הזרוע והגוף ואילו מפרק היד נשאר מקובע. תנועת הזרוע היא קשתית מעל הראש עד אשר היד מאונכת לגוף. בעת בה משוחררת הסכין שונה בין מטיל למטיל ובין סכין לסכין, אך במקרה הפשוט ביותר הסכין משוחררת כשהיא למול המטרה.

הסכין מבצעת בעת המעוף הן תנועה בליסטית והן תנועה מעגלית במעגל זקוף. כדי שהסכין תנעץ במטרה על הלהב להיות בכיוון המטרה בעת הפגיעה, כלומר על המטיל לקבוע בכל הטלה את מספר הרוטציות של הסכין באוויר לפי המרחק מן המטרה או לפי נוחיותו. בכדי שמעוף הסכין יהיה יציב על הסכין להסתובב באוויר, הטלה ללא סיבוב קשה מאוד ממרחקים גדולים.

בקטגוריה זו גם גרזני הטלה, הרעיון הוא דומה והסכנה לא פחותה.

היזהרו בשימוש, היו אחראים על מעשיכם ותהנו. האחריות על המוצרים הינה בשימוש סביר בלבד ובהטלה על אדמה או דשא, שימו לב: הטלה על משטחי בטון או ריצוף עלולה לגרום לשבירת הסכינים

.