אצלינו הרכישה בטוחה

logo wide

×
 x 

0
סל הקניות
0

האם הרכישה באתר סכינים למבינים בטוחה?

בעקבות הפרשה של דליפת פרטי אשראי של כמה אלפי אנשים מאתרי אינטרנט שונים רצינו לנצל ההזדמנות ולהסביר לקהל לקוחותינו, למה כאשר אתם קונים אצלנו מוצרים, אתם יכולים להיות בטוחים במאה אחוז שהמידע הפרטי שלכם לא יגיע לידיים הלא נכונות בשום מצב ובשום מקרה...

אנחנו לא שומרים את פרטי האשראי, מספרי תעודות הזהות או כל מידע רגיש אחר אצלנו - כל פעם שאתם עושים רכישה, אתם מעוברים לדף סליקה שנמצא על שרת מאובטח של חברת ג.ב. פרמיום אשר עומד בתקן אבטחה המחמיר ביותר של חברות האשראי העולמיות PCI DSS LEVEL 1.

PCI DSS - תקן המגדיר דרישות אבטחה למערכות מידע השומרות את נתוני כרטיסי האשראי, מתייחס לאבטחת המידע עצמו, ניהול מפגעים (כגון אנטי-וירוס, אבטחת אפליקציות), בקרת גישה, בדיקות שוטפות והבטחה פיזית 24/7. עמידה בתקן PCI DSS נבדקת אף היא ע"י גורמים חיצוניים המוסמכים לכך, ודורשת עדכון מידי תקופה. 

חברת ג.ב פרימיום עומדת בתקן pci dss ומחזיקה במערכות סליקת כרטיסי אשראי המתקדמות ביותר בישראל המבוססת על טכנולוגיות חדשות ועדכניות אשר מכילות דרישות תקן זה בגין אבטחת מידע עבור לקוחותיה. לפרטים נוספים ניתן לפנות לאתר שירותי בנק אוטומטים (שב"א) בכתובת www.shva.co.il.

אז נכון, שנשאלנו בעבר למה אנחנו בעצם לא קולטים מספרי אשראי ישירות בתוך האתר כמו שרבים אחרים עושים, דבר שקצת יותר נוח לגולש והרבה יותר נוח לבית עסק עצמו מבחינת המעקב, רישום והוצאת חשבוניות. והתשובה היא - כאשר יותר מ-2000 משתמשים רשומים סומכים עליינו אין מקום לטעויות וסיכונים.

הנהלת אתר סכינים למבינים.