תרסיס גז פלפל להגנה עצמית - סכינים למבינים

logo wide

×
 x 

0
סל הקניות
0

תרסיס גז פלפל להגנה עצמית - סכינים למבינים

תרסיס גז פלפל

גז פלפל הוא אחד מאמצעי ההגנה העצמית הפופולרי ביותר המשמש בעיקר נשים או אנשים המתגוררים באזורים עוינים לצורך הגנה עצמית בלבד.

מוצר זה הוא הנפוץ ביותר מבין אמצעי המיגון המוכרים בשוק כגון שוקר חשמלי, פנס הלם וכו', והוא משרת בנאמנות אנשים רבים בעת תקיפה. כמו כן, גם אנשי ביטחון שונים מחזיקים ברשותם גז פלפל בכדי לפזר הפגנות או לנטרול אדם מטווח קצר. גז פלפל הינו קטן מימדים ולכן ניתן לשאת אותו בתיק או בחגורת מותן ולבצע בו שימוש בעת הצורך.

כיצד פועל גז פלפל?

גז פלפל נקרא גם תרסיס, כיוון שבעת השימוש בו מרססים חומר מסוים על פניו של התוקף מטווח קצר. חומר זה מכיל מרכיב בשם קפסאיצין, כאשר בעת התזתו על אדם מטווח קצר ישירות על פניו הוא גורם לגירוי עז בעיניים עד למצב שבו הוא יכול לדמוע, ולגרום לו לתופעות לוואי שונות הגורמות לנטרולו אופן מידי. תופעות הלוואי של גז פלפל הן: קוצר נשימה, דמעות המציפות את העיניים באופן מידי, גודש באף, שיעול וכו'. חשוב לציין כי תופעות אתה נמשכות עד שלושים דקות לפחות לאחר ההתזה, אך לעיתים ישנם תופעות כמו דמוע שיכולות להימשך כמה שעות.

תופעות אלה הן פתרון נהדרת כדי לנטרל תוקף באופן מידי, ולכן נשים רבות מחזיקות בתיקן באופן קבוע את התרסיס, כיוון שהוא נייד ובמימדים קטנים יחסית וניתן להכניס אותו בקלות לכל תיק. גז פלפל הנמכר בשוק לצרכן הפרטי לצורך הגנה עצמית יכיל גז מדמיע שאינו בעל עוצמה גבוהה, אולם ישנם גרסאות חריפות יותר המשמשות את כוחות הביטחון כגון שוטרים, מאבטחים, קב"טים, שוטרי משמר הגבול ומיני אחרים והם בעלי עצמה גבוהה יותר המאפשרים להם לנטרל מתפרעים בהפגנות ומקרי אלימות שונים.

לרכוש גז פלפל אונליין

באתר סכינים למבינים תוכלו למצוא מגוון מוצרים המשמשים לצורך הגנה עצמית ובניהם גם גז פלפל קומפקטי ונייד אותו תוכלו להסתיר בקלות בכל תיק. המוצרים הנמכרים הנם באיכות גבוהה ביותר, כך שתוכלו להזמין בקלות רבה את המוצרים והם יגיעו לפתח ביתכם.