גז פלפל חוקי להגנה עצמית - תרסיס גז פלפל חוקי - סכינים למבינים

logo wide

×
 x 

0
סל הקניות
0

גז פלפל חוקי להגנה עצמית - תרסיס גז פלפל חוקי - סכינים למבינים

גז פלפל חוקי להגנה עצמית - תרסיס גז פלפל חוקי

העולם שלנו אמנם הפך ליותר מודרני, נגיש ומשוכלל, אך למרות כל הטכנולוגיות ומצלמות האבטחה המותקנות ברחובות, הוא עדיין אינו מקום בטוח. לפעמים, כאשר אנו חוזרים ממסיבה מאוחר בלילה, אנו צריכים לעבור באיזו סמטה חשוכה מבלי לדעת מה מחכה לנו מעבר לפינה. במקרים אלה, נשק להגנה עצמית כמו גז פלפל חוקי יכול לסייע לכם ללכת ברחוב בבטחה. גז פלפל חוקי להגנה עצמית שאפשר להכניס בקלות לכיס ולהוציא בעת הצורך הוא הפתרון כאשר אתם צריכים ללכת במקום בלתי בטוח. כמו כן, חשוב להבין כי גז פלפל חוקי אינו נשק קטלני, והוא נועד לעכב את התוקף ולאפשר לקורבן לברוח. אם גם אתם מעוניינים להרגיש יותר ביטחון, גז פלפל להגנה עצמית הוא התשובה.

יצרן:
סייבר רד - Sabrered
תוצאות 1 - 1 מתוך 1

גז פלפל חוקי

גז פלפל הוא אחד מאמצעי ההגנה העצמית הפופולרי ביותר המשמש בעיקר נשים או אנשים המתגוררים באזורים עוינים לצורך הגנה עצמית בלבד.

מוצר זה הוא הנפוץ ביותר מבין אמצעי המיגון המוכרים בשוק כגון שוקר חשמלי, פנס הלם וכו', והוא משרת בנאמנות אנשים רבים בעת תקיפה. כמו כן, גם אנשי ביטחון שונים מחזיקים ברשותם גז פלפל בכדי לפזר הפגנות או לנטרול אדם מטווח קצר. גז פלפל הינו קטן מימדים ולכן ניתן לשאת אותו בתיק או בחגורת מותן ולבצע בו שימוש בעת הצורך.

כיצד פועל גז פלפל?

גז פלפל נקרא גם תרסיס, כיוון שבעת השימוש בו מרססים חומר מסוים על פניו של התוקף מטווח קצר. חומר זה מכיל מרכיב בשם קפסאיצין, כאשר בעת התזתו על אדם מטווח קצר ישירות על פניו הוא גורם לגירוי עז בעיניים עד למצב שבו הוא יכול לדמוע, ולגרום לו לתופעות לוואי שונות הגורמות לנטרולו אופן מידי. תופעות הלוואי של גז פלפל הן: קוצר נשימה, דמעות המציפות את העיניים באופן מידי, גודש באף, שיעול וכו'. חשוב לציין כי תופעות אתה נמשכות עד שלושים דקות לפחות לאחר ההתזה, אך לעיתים ישנם תופעות כמו דמוע שיכולות להימשך כמה שעות.

תופעות אלה הן פתרון נהדרת כדי לנטרל תוקף באופן מידי, ולכן נשים רבות מחזיקות בתיקן באופן קבוע את התרסיס, כיוון שהוא נייד ובמימדים קטנים יחסית וניתן להכניס אותו בקלות לכל תיק. גז פלפל הנמכר בשוק לצרכן הפרטי לצורך הגנה עצמית יכיל גז מדמיע שאינו בעל עוצמה גבוהה, אולם ישנם גרסאות חריפות יותר המשמשות את כוחות הביטחון כגון שוטרים, מאבטחים, קב"טים, שוטרי משמר הגבול ומיני אחרים והם בעלי עצמה גבוהה יותר המאפשרים להם לנטרל מתפרעים בהפגנות ומקרי אלימות שונים.

לרכוש גז פלפל חוקי אונליין

באתר סכינים למבינים תוכלו למצוא מגוון מוצרים המשמשים לצורך הגנה עצמית ובניהם גם גז פלפל קומפקטי ונייד אותו תוכלו להסתיר בקלות בכל תיק. המוצרים הנמכרים הנם באיכות גבוהה ביותר, כך שתוכלו להזמין בקלות רבה את המוצרים והם יגיעו לפתח ביתכם.

 

תחושת ביטחון וזמינות מידית לגז פלפל

על מנת להשתמש עם גז פלפל, יש לוודא לגבי החוקיות של מוצר זה המיועד להגנה עצמית. לרוב חנויות לציוד למטרת הגנה עצמית מוכרות מוצר זה, היות ויש לו חוקיות. כלי הגנה זה, נוח לשימוש בעת הליכה באזורים חשוכים, בחניונים, או אפילו בעת ריצה. החוכמה בתכשיר זה, היא שהוא קטן, נגיש וזמין מיד לשימוש. התרסיס עצמו,  מגיב על אזורים חשופים בגוף ובמיוחד בעור.

תרסיס גז פלפל בגדלים שונים

יש לציין, כי ישנם מכלים בגדלים שונים של תרסיס גז פלפל. הגודל של מכל הצרסיס בהחלט קובע, כאשר ניתן לרכוש אותו עם רצועת אחיזה שניתן יהיה להצמיד אותה על התיק או ביד. התרסיס יעיל גם נגד אנשים מסוממים או שיכורים אבל אינו גורם לסכנת חיים של התוקף.תרסיס זה, קל להסוואה והוא יכול להיות בגודל של פנס יד קטן. אם אתם מעוניינים להחזיק את התרסיס קרוב אליכם, מומלץ לרכוש ספריי פלפל להגנה עצמית בגודל קטן.

קראו היטב את ההוראות לפני שימוש עם תרסיס גז פלפל

למרות שלכאורה זו לא תורה מסיני להשתמש עם תרסיס של גז העשוי פלפל להגנה עצמית, אך מצד שני, יש לקרוא היטב את ההוראות. כמו כן, יש לדעת היכן לאחסן אותו, באיזו טמפרטורה וכדומה. אם תרסיס הגנה עצמית זה, אינו מוחזק כראוי, הוא עשוי לדלוף ואף לא יפעל ביעילות הרצויה לשמה הוא מיוצר.

 

גז פלפל להגנה עצמית שאלות ותשובות

האם צריך רישיון מיוחד כדי להחזיק בגז פלפל?

לא. אף על פי שמדובר בנשק, גז פלפל להגנה עצמית מאושר על ידי אגך המבצעים של משטרת ישראל. כך שכל מי שמרגיש צורך להחזיק אצלו גז פלפל בכיס כשהוא מסתובב בלילה או נמצא במקום שבו הוא חושש להסתובב ללא הגנה, יכול לרכוש בקלות גז פלפל. עם זאת, על כל אחד מוטלת האחרויות לעבור הדרכה כדי לדעת איך להשתמש בגז פלפל. לצורך העניין, ניתן להיעזר בסרטונים.

מאיזה גיל מותר להסתובב עם גז פלפל?

גז פלפל להגנה עצמית מותר לשימוש מגיל 13, אך מומלץ להשתמש בו בגילאים מבוגרים יותר כמו 15-16 ולעבור הדרכה מיוחדת על ידי מבוגר לפני השימוש.

האם באמת אפשר להסתובב עם גז פלפל בכל מקום?

בעיקרון מותר להיכנס עם גז פלפל לכל מקום, למעט במקומות שיש בהם רמת אבטחה מוגברת כדוגמת שדות תעופה. כמובן, מכאן נובע גם שאי אפשר לטוס עם גז הפלפל לחו"ל או להשתמש בו בכל מקום אחר מלבד ישראל.

מה יקרה אם בטעות אלחץ על הגז? האם התרסיס ישתחרר?

לא. גז הפלפל בנוי כך שיש לו נצרת ביטחון. לא ניתן לרסס באמצעותו על מישהו "בטעות".

האם גז הפלפל אפקטיבי גם נגד בעלי חיים?

בדרך כלל כןץ בעלי חיים כמו כלבי תקיפה או חיות בר רגישים לריחות ולתרסיסים אף יותר מבני אדם. לפיכך, הגז יכול להגן גם מפני תקיפה של בעל חיים.

איך אפשר בכל זאת להימנע משימוש בגז פלפל?

כולנו רוצים להרגיש בטוחים בסופו של דבר ולא להזדקק לעזרתו של גז הפלפל, גם אם מדובר בהגנה עצמית. אחת השיטות הטובות יותר להימנע ממצב של לחץ או סכנה היא פשוט לא להיכנס למצב כזה מלכתחילה. לדוגמה, אם אתם גרים בשכונה קצת מפוקפקת, מוטב לא לצאת מהבית בלילה ללא סיבה, ואם אתם כבר יוצאים אז רק ברכב. כמו כן, בכל יציאה שלכם מהבית או יציאה למקום שעלול להלחיץ ולהדאיג, חשוב שיהיה לכם איש קשר שידאג היכן אתם נמצאים. כמו כן, השתדלו לצאת תמיד עם טלפון שיש בו סוללה מלאה, על מנת שתוכלו להתקשר לכוחות הביטחון על כל צרה שלא תבוא.

מעבר לכך, אם אתם הולכים בלילה או נמצאים במקום מרוחק, השתדלו להישאר דרוכים ככל הניתן. הקורבנות האידיאליים עבור התוקף הם אנשים מבודדים שדעתם מוסחת. כלומר, הם מאזינים למוסיקה דרך אוזניות או מדברים בטלפון. אם אתם הולכים ברחוב לבד ובאמצע הלילה, השתדלו ללכת מהר והיו דרוכים כל העת. מוטב גם לשים את היד על גז מדמיע להגנה עצמית שמצוי בכיס או בתיק, לצורך הגברת תחושת הביטחון.

אצל מי כדאי לרכוש גז פלפל?

גז פלפל להגנה עצמית רוכשים רק אצל חברה מקצועית ומוכרת שיש לה רישיון למכור נשקים להגנה עצמית.