אמנת שרות

logo wide

×
 x 

0
סל הקניות
0

אמנת שרות – אתר סכינים למבינים

 

אנו יודעים כי אתם מעדיפים לרכוש מוצרים במקום בטוח ולדעת כי יש מי שעומד מאחורי האתר.


לפיכך מתחייבת סכינים למבינים כי בכל קניה, תקבלו את המוצר שרכשתם או את מלוא כספכם בחזרה במידה ולא קיבלתם את המוצר.

אנו מכירים בכך שמסחר הוגן הוא מאבני היסוד של אתר קניות. לפיכך אנו מתחייבים שלא להתערב במכירות ו/או להפעיל מערכת אוטומטית אשר תתערב כאמור. 

אנו מתחייבים להציג בפניכם בכל מכירה את כל המידע המהותי  והרלוונטי אודות המוצר, וזאת כדי לאפשר לכם לבצע רכישה נבונה ומושכלת.

כאשר אתם מבצעים רכישה בסכינים למבינים אתם מצטרפים ללקוחות אחרים שביצעו הזמנה מאובטחת באתר. המידע שתמסרו לנו מאובטח בפרוטוקול מוצפן אשר אינו מאפשר לגולשים אחרים לצפות בפרטים שאתם מעבירים לנו. המידע שנמסר לנו על ידכם נשמר במחשבי החברה בצורה מאובטחת ומוצפנת.

בכדי להשלים את הקניה ובכדי שנתחיל לעבוד על הוצאת הזמנתך – אנא שלח לנו סריקה של תעודת הזהות, על מנת שנוכל לוודא את גילך ולאמת את זהותך.

נא העבר את הקובץ הסרוק אל כתובת הדוא"ל This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  עם מס' ההזמנה אותה קיבלת בסיום הליך הקניה. אנו מתחייבים לאגור את המידע שנמסר לנו בצורה מאובטחת. כמו כן אנו מתחייבים שלא לגלות ולא להעביר מידע הקיים אצלנו לאחר, למעט מידע הנדרש לצורך ביצוע ההזמנות באתר.

לידיעתכם, הסליקה מבוצעת באתר מאובטח ולא אצלנו על מנת למנוע בריחת נתונים, האתר מאושר על ידי ויזה וישראכרד. ניתן לשלם בפייפל בנוסף.

אנו מתחייבים לספק את המוצר (אם הוא במלאי הספק) מייד ככול שניתן ולא יאוחר מ-21 ימי עבודה בדואר רגיל, דואר רשום או דואר שליחים, לפי מה שבחרתם בהזמנה, ניתן לבצע איסוף עצמי.