סכיני מטבח | סכיני שף - סכינים למבינים

logo wide

×
 x 

0
סל הקניות
0

סכיני מטבח | סכיני שף - סכינים למבינים

תוצאות 1 - 6 מתוך 6

סכין סנטוקו למטבח תוצרת סכינים...

90 ₪
מלאי נוכחי

פרטי מוצר

סכין קצרה לשימוש כללי למטבח תוצרת...

59 ₪
מלאי נוכחי

פרטי מוצר

סכין יפאנית שף חדה בתצורת גיוטו לעבודה...

490 ₪
מלאי נוכחי

פרטי מוצר

סכין יפאנית יוסובגה (קופיץ קל) לעבודה...

490 ₪
מלאי נוכחי

פרטי מוצר

סכין יפאנית שף חדה בתצורת סוג'יהיקי...

490 ₪
מלאי נוכחי

פרטי מוצר

סכין יפאנית סנטוקו לעבודה כללית במטבח...

490 ₪
מלאי נוכחי

פרטי מוצר

סכין מטבח

כחובבי מטבח ובישול אנו צריכים להצטייד בכלי מטבח איכותיים כגון סכין מטבח שהוא כלי חשוב לבישול. למשל סט של סכיני מטבח איכותיים, אשר מיועדים לחיתוך של כל מיני סוגים של ירקות, מאפים, בשר ועוד, חשוב שתמיד יהיו לנו סכיני מטבח טובים. ישנם סוגים שונים של סכינים למטבח, כאלה גדולים, קטנים, סוגי להבים שונים ועוד. ישנם גם סכינים רב תכליתיים למטבח, כך שהבחירה היא בידכם. למשל, כאשר המבנה של סכינים מקצועיים למטבח הוא מיוחד ונוח, כך ניתן יהיה להתמודד עם כל מיני משימות של קיצוץ או חיתוך של סוגי המזון  השונים.

 ההבדל בין להב משונן ללהב חד של סכין מטבח

יש להבדיל בין סכין מטבח המיועד לחיתוך לחם, לבין סכין שמיועד לחיתוך בשר ועופות או סכינים שמיועדים לפילוט דגים וכן הלאה. תמיד ניתן להתייעץ איתנו בהודעת ווטסאפ או השארת פניה באתר ואנו נשמח לייעץ לגבי המותגים המובילים של סכיני מטבח. עוד אפשרות היא לבחור סכין שיכול לחתוך הכול והוא למעשה סכין שף, או לבחור סט של כמה סכינים שלכל סכין יש את הייעוד שלו.

רוב הסכינים עמידים במדיח ומצריכים ניגוב מידי לאחר השטיפה, על מנת למנוע קורוזיה. אחסנו את סכיני המטבח במעמד מיוחד לסכינים ויש להשתמש בהם על משטח רך, כמו בוצ’ר עץ או משטח העשוי מחומר אקרילי. על מנת לשמר היטב את להב הסכין יש לרכוש משחיז סכינים בנוסף.

 

סכין שף

כאן המתחם של סכיני השף סכינים לתעשיית המזון באתר סכינים למבינים.

סכיני שף מהווים כלי בסיסי וחיוני בכל מטבח. בקטגוריית סכיני שף ניתן למצוא היצע רחב של סכיני איכות לרבות: סכיני שף המיוצרים בעבודת יד מתוצרת חרשי אמן יפניים מסורתיים, וסכינים אשר עשויים מפלדות יפניות איכותיות ומתקדמות שעד עתה לא נמכרו בישראל.

חשוב לזכור שעל איכות סכיני השף לא כדאי להתפשר. סכין שף המיוצרת בעבודת יד, בהתאם למסורת קפדנית וארוכת שנים, מהווה את הבחירה הטובה ביותר לכל חובב בישול וקולינריה שמבין כי ללא סכין שף איכותית, יהיה קשה להגיע לתוצר ברמה שהוא מצפה להגיע אליה בהכנת הקולינריה הביתית.

סכיני שף רלוונטיים הן למטבחים פרטיים והן למטבחים מקצועיים. ניתן להשחיז סכינים אלו היא באמצעות השחזה ידנית על גבי אבנים מים יפניות, או על ידי שימוש במכונות חשמליות (למבינים בלבד ולאחר תרגול כי מדובר בסכינים ברמה גבוה שחבל לפגום בהן).

אם ההיצע בתחום סכיני שף מבלבל אתכם, תוכלו לקבל ייעוץ מקצועי אודות הסכין המתאימה ביותר לצרכים שלכם ולתקציב שלכם מהמחלקה המקצועית שלנו, ברשות שף מקצועי.

סכינים הם דבר חשוב ביותר בכל מטבח וכאשר מדובר על סכיני שף, כדאי לעשות את הבחירה הנכונה בהתבסס על כל הפרמטרים החשובים שיש לבחון טרם בוחרים את הסכין או הסכינים הרלוונטיים.

תמצאו כאן סכינים של החברה הצ'כית האיכותית  KDS KNIFES, של המותג האמריקאי Knife Authority USA בעלות ניסיון של שנים בייצור של סכיני מטבח איכותיים, ושל מותג בייצור חברתנו תחת המותג הרשום 'סכינים למבינים'.

על חברת KDS KNIFES ניתן ללמוד ממתחם היצרן פה ומאתר החברה. החברה מוכרת ובעלת שנים של ניסיון בייצור סכינים. כול הסכינים בחנות במחירים תחרותיים וכרגע סכינים למטבח במבצע מיוחד.

יבואן בלעדי "סכינים למבינים" מבית בריינסטורם טכנולוג'יס בע"מ.