תנאי שימוש באתר ובפורום

logo wide

×
 x 

0
סל הקניות
0

תנאי שימוש באתר
אם גלשת באתר - הסכמת לתנאים.


ברוכים הבאים ל"פורטל סכינים למבינים", (אתר-סף = פורטל) ברשת האינטרנט. השימוש בפורטל סכינים למבינים ובכל אתרי האינטרנט, המדורים והערוצים המשולבים בו ("פורטל סכינים למבינים") כפוף לתנאי שימוש אלה. קרא אותם בקפידה, שכן השימוש בפורטל סכינים למבינים מעיד על הסכמתך להם. תנאי שימוש אלה מנוסחים בלשון זכר לצרכי נוחות בלבד, אולם הם מתייחסים, כמובן, גם לנשים.
חלק מן השירותים בפורטל סכינים למבינים, ובפרט שירותים הניתנים בתשלום, יכול שיהיו כפופים לתנאים מיוחדים אשר יוצגו בפניך בעת ההרשמה אליהם או בעמודים המיועדים לאותם שירותים ("התנאים המיוחדים"). במקרה של סתירה בין הוראות תנאי שימוש אלה לבין הוראות התנאים המיוחדים, תגברנה הוראות התנאים המיוחדים.
מי מפעיל את פורטל סכינים למבינים
את פורטל סכינים למבינים מנהל מנהל האתר או אדם או אישיות משפטית שמונה/תה/נו על ידיו (להלן – "המערכת"). בכל שאלה הנוגעת לשימוש בפורטל סכינים למבינים תוכל לפנות למערכת האתר בדואר אלקטרוני This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..
תכנים שמפרסמים משתמשי פורטל סכינים למבינים

האתר מחויב לחופש הביטוי של משתמשי פורטל סכינים למבינים. משום כך פותחו ויושמו בפורטל סכינים למבינים מערכות טכנולוגיות המאפשרות לך לבטא את דעתך, לנהל דו-שיח עם אחרים ולפרסם תכנים מקוריים משלך במגוון רחב של נושאים. באמצעות מערכות אלה מתפרסמים בפורטל סכינים למבינים מדי יום עשרות אלפי מסרים שכותבים משתמשי האתר. תכנים כאלה מתפרסמים באזורים המיועדים אך ורק להם (כדוגמת פורומים, צ'אטים, אתרי-בית אישיים או יומני רשת) וגם ביחד עם תכנים של מערכת פורטל סכינים למבינים (לדוגמה באמצעות פרסום תגובות הקוראים בשולי כתבות, דעות וידיעות).

זכור: התכנים שמפרסמים משתמשי פורטל סכינים למבינים אינם מבטאים את דעת המערכת או עמדתה ואין בפרסומם כל ערובה לתקפותם, אמינותם או דיוקם. המערכת אינה נושאת באחריות לתכנים שמפרסמים משתמשי האתר. האחריות הבלעדית להם ולכל תוצאה הנובעת מהם חלה על המשתמש שמסר אותם לפרסום. ביחד עם מחויבותה לחירות הביטוי, המערכת מבקשת לטפח בפורטל סכינים למבינים שיח תרבותי, מרתק ופורה. שיח כזה אינו יכול לכלול התבטאויות מנוגדות לחוק או קללות, דברי נאצה, איומים וביטויים של גסות רוח וגזענות. ככל שהמערכת בודקת תכנים אלה לפני פרסומם, נעשה הדבר רק כדי לנסות למנוע פרסום תכנים שגלוי וברור על פניהם, בלא צורך בהפעלת שיקול דעת משפטי מורכב, כי הם אסורים בפרסום.

היות שכך, בעת מסירת מידע ותכנים לפרסום בפורטל סכינים למבינים, עליך להקפיד שמידע ותכנים כאלה יהיו חוקיים. בין השאר ולמען הדוגמה בלבד, נאסר עליך לפרסם בפורטל סכינים למבינים ובאמצעות השירותים העומדים לרשות משתמשיו את התכנים הבאים -

- כל מידע הפוגע או מפר זכויות קנייניות של אחרים - לרבות זכויות יוצרים או סימני מסחר;
- כל מידע פורנוגרפי או בעל אופי מיני בוטה;
- דואר אלקטרוני ומסרים מסחריים, דואר אלקטרוני ומסרים המיועדים לרשימות תפוצה, מכתבי שרשרת, "דואר זבל" (Spam), דואר ומסרים המיועדים לנמענים רבים שלא ביקשו מראש ובמפורש לקבל אותם (Unsolicited Bulk Mail) וכיו "ב;
- כל מידע הנוגע לקטינים ומזהה אותם, את פרטיהם האישיים או את מענם ודרכי ההתקשרות עימם;
- כל תוכנת מחשב, קוד מחשב או יישום הכוללים נגיף-מחשב ("וירוס"), לרבות תוכנות-עוינות הידועות כסוס-טרויאני, תולעים (Worms), ואנדלים (Vandals), יישומים מזיקים (Malicious Applications) וכיו"ב;
- סיסמאות, שמות משתמש ופרטים אחרים, המאפשרים שימוש בתוכנות מחשב, קבצים דיגיטליים, אתרי אינטרנט או שירותים, הטעונים הרשמה או תשלום, בלא תשלום או הרשמה כאמור;
- כל תוכן המהווה לשון הרע על אדם, או הפוגע בפרטיותו;
- כל מידע שפרסומו נאסר לפי הוראות כל דין, לרבות על-פי צווי איסור פרסום של בתי-משפט ולרבות פרטים העשויים לזהות נפגעי עבירות מין, עבריינים או קורבנות מעשי עבירה קטינים וכיו"ב;
- כל מידע בעל אופי או תוכן טורדני, מעליב, עוין, מאיים, גס או גזעני;
- כל מידע העלול להטעות צרכן;
- כל מידע המנוגד לכללי השימוש המקובלים באינטרנט או העלול לגרום נזק או לפגוע במשתמשי אינטרנט בכלל, ובמשתמשי פורטל סכינים למבינים בפרט;
- כל מידע שהגישה אליו חסומה באמצעות סיסמה וכיו"ב, ואינה מתאפשרת באופן חופשי לכל משתמשי האינטרנט.

המידע שתמסור לפרסום בפורטל סכינים למבינים יהיה חשוף לכל משתמשי האינטרנט. נהג בתבונה ובזהירות במסירת פרטים אישיים (כדוגמת כתובת או מספר טלפון) וכן בתגובות ובפניות שיתקבלו אצלך בעקבות השימוש בפורטל סכינים למבינים או פרסום איזה מפרטיך.

המערכת מעודדת אותך להתייחס בזהירות ובביקורתיות למידע שמתפרסם באינטרנט, ובכלל זה למידע שמפרסמים משתמשים בפורטל סכינים למבינים עצמה. זכור תמיד, כי מידע כזה איננו תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע מתאימים, כדוגמת עורכי דין או רופאים, במקום שהתייעצות כזאת נדרשת.
מה רשאית המערכת לעשות בתכנים שתמסור לפרסום בפורטל סכינים למבינים
כל זכויות הקניין הרוחני בתכנים שתמסור לפרסום בפורטל סכינים למבינים נשארות בבעלותך. תכנים כאלה יכול שיהיו טקסטים, ציורים, צילומים, שרטוטים, מפות, תוכנות מחשב או קבצי-קול. המערכת אינה טוענת לבעלות בתכנים אלה. עליך להקפיד שלא למסור לפורטל סכינים למבינים תכנים כלשהם שאין אתה בעל הזכויות החוקי בהם. כאשר אתה מוסר תכנים המיועדים לפרסום בפורטל סכינים למבינים, אתה מאשר בעצם מסירתו לפרסום כי אתה בעל הזכויות בהם וכי אתה רשאי להתיר את פרסומם בפורטל סכינים למבינים. בעצם מסירת המידע לפרסום אתה מקנה להמערכת רשיון –חינם כלל עולמי, לא בלעדי ובלתי מוגבל בזמן, להעתיק לשכפל, להפיץ, לשווק, למסור לציבור ולהשתמש במידע האמור לפי שיקול דעתה, בכל שירותי התוכן שהיא מספקת או תספק, לרבות באינטרנט (ובכלל זה כמובן בפורטל סכינים למבינים), בשידורי טלוויזיה, בטלפוניה ובתקשורת סלולרית ובמדיות עתידיות כלשהן.
מידע ותכנים באינטרנט

מנוע החיפוש והאינדקס של פורטל סכינים למבינים מאפשרים למצוא מידע ותכנים המתפרסמים באינטרנט בכלל, ובפורטל סכינים למבינים בפרט. מרבית המידע והתכנים הללו אינם מתפרסמים על ידי המערכת או מטעמה. יתכן שתמצא שמידע ותכנים אלה אינם הולמים את צרכיך, או שאתה מתנגד לתוכנם, או סבור כי הם מקוממים, מרגיזים, בלתי נאותים, בלתי חוקיים או בלתי מוסריים. המערכת אינה שולטת ו/או מפקחת על המידע המתפרסם באתרים אליהם מקשר האינדקס, ולפיכך אינה אחראית למידע זה. אין באפשרותה לקבוע עד כמה המידע באתרים אלה מהימן (אם בכלל), שלם, מדויק או עדכני.
אינדקס האתרים המקוון של פורטל סכינים למבינים נערך על פי שיקול הדעת הסובייקטיבי של עורכי המערכת. סדר האתרים המופיעים באינדקס אינו מעיד על טיבם או חשיבותם של האתרים ויכול שבקביעתו ילקחו בחשבון גם שיקולים מסחריים של המערכת (אך אתרים שקודמו מטעמים כאמור יסומנו באופן המבהיר זאת).

ציון הגולשים, המתפרסם לצד תיאורי האתרים, הינו ציון ממוצע, שהעניקו לאתרים, משתמשים אקראיים שבחרו לדרגם. זכור שכל משתמש יכול לחוות את דעתו על כל אתר. אין לייחס אפוא להמלצות, או לתיאור האתרים באינדקס, כל תוקף מחייב ואין לראות בהם אמת מידה אובייקטיבית להערכת האתר או לחשיבותו. למרות שהמערכת עושה את מירב המאמצים להבטיח כי תאור האתרים באינדקס יהיה שלם ומדויק, אין ביכולתה להבטיח כי תאור זה הנו הנכון והעדכני ביותר.
מנוע החיפוש של פורטל סכינים למבינים מספק קישורים לאתרי אינטרנט על בסיס מילות מפתח. מנגנון חיפוש זה פועל באופן אוטומטי. אין מנוע חיפוש באינטרנט המסוגל להקיף את כל המידע בה, ומנוע החיפוש של פורטל סכינים למבינים אינו יוצא דופן. לכן המערכת אינה מבטיחה שמנוע החיפוש יציג בפניך רק תוצאות רלבנטיות או שימצא את כל האתרים המתאימים לצרכיך.

המערכת איננה מתחייבת כי כל הקישורים ('לינקים') שימצאו בפורטל סכינים למבינים יהיו תקינים ויובילו אותך לאתר אינטרנט פעיל. המערכת רשאית לסלק מפורטל סכינים למבינים קישורים שנכללו בו בעבר, או להימנע מהוספת קישורים חדשים - הכל, לפי שיקול דעתה המוחלט. העובדה שתמצא בפורטל סכינים למבינים קישור לאתר מסוים אינה מהווה אישור לכך שהמידע באתר זה מלא, מהימן, עדכני או אמין.
הרשמה לשירותים
חלק מהשירותים באתרי פורטל סכינים למבינים טעונים הרשמה. במסגרת ההרשמה תידרש למסור מידע אישי, כדוגמת שמך, כתובתך, דרכי ההתקשרות עמך או כתובת הדואר האלקטרוני שלך או פרטי כרטיס האשראי שברשותך. השדות, שחובה למלא, יסומנו במפורש. בלא למסור את הנתונים המתבקשים בשדות החובה לא תוכל להירשם לשירותים הטעונים רישום. הואיל והמערכת תבקש רק את המידע הנחוץ לשירות שאליו נרשמת, באחדים מהשירותים תתבקש להוסיף ולמסור נתונים נוספים, המתחייבים מאופי השירות. כך, לדוגמה, בעת השימוש במדור הדורשים בפורטל סכינים למבינים תתבקש תמסור פרטים מתוך קורות החיים שלך. המערכת תשתמש במידע שתמסור על-פי מדיניות הפרטיות הנהוגה על ידה.

הנך מתבקש לנהוג בקפידה במסירת הפרטים ולמסור פרטים נכונים בלבד. בעת הרישום תתבקש לבחור שם משתמש וסיסמה. שם המשתמש והסיסמה ישמשו אותך בכל שימוש בשירותי האתר ולצורך הזדהות. שמור על שם המשתמש והסיסמה בסודיות כדי למנוע שימוש לרעה בהם. הקפד להחליף את הסיסמה בתדירות גבוהה ככל האפשר, ובכל מקרה אחת לשישה חודשים לפחות.
פרטיות
המערכת מכבדת את פרטיות המשתמשים בפורטל סכינים למבינים. מדיניות הפרטיות העדכנית של האתרים הפועלים במסגרת פורטל סכינים למבינים נמצאת באתרים אלה והיא מהווה חלק בלתי נפרד מתנאי שימוש אלה. הואיל ומדיניות הפרטיות יכולה להשתנות מדי פעם, מומלץ שתחזור ותקרא מעת לעת את פרטי המדיניות.
קניות, מידע מסחרי ופרסומות
המערכת – או כל מי שיקבל היתר בכתב מהמערכת – והם בלבד, רשאים לפרסם באתר פורטל סכינים למבינים ובשירותים הנלווים לו מסרים מסחריים מטעמה או מטעם צד שלישי (לרבות מודעות פרסומת), להציב סמל מסחרי שלה, קישורים לאתרי אינטרנט אחרים או לעמודים אחרים באתר, מודעות-חלון קופצות (Pop-up או Pop-under), "באנרים", או לפרסם בכל דרך אחרת שתחליט המערכת. אין למחוק, לפגוע, לשבש, להתערב או להתנגד לכל מסר, תוספת או מודעה בכל דרך או אמצעי. המערכת תהא רשאית, בכל עת וללא כל הודעה מוקדמת, למחוק כל מידע מסחרי מסר תוספת או מודעה שהתפרסמו בניגוד להוראות הסכם זה.

המערכת לא תישא בכל אחריות לתוכן המודעות והמידע המסחרי שיפורסמו בפורטל סכינים למבינים. המערכת אינה כותבת, בודקת, מוודאת, עורכת או מבקרת את תוכן הפרסומים הללו או אמיתותם. האחריות לתוכן המודעות ולמידע המסחרי חלה על המפרסמים בלבד. פירסום המודעות אינו מהווה המלצה או עידוד לרכוש את השירותים או המוצרים המוצעים בהן למכירה.

כל עיסקה שתיעשה בעקבות מודעה או מידע המתפרסמים בפורטל סכינים למבינים יסוכמו ישירות בינך לבין המפרסם הנוגע בדבר. המערכת איננה צד לכל עיסקה כזו, והיא לא תישא באחריות לשירותים וטובין שיוצעו במודעות המתפרסמות בפורטל סכינים למבינים או ירכשו באמצעותן - וזאת גם אם תבחר לשלם את התמורה באמצעות חיוב חשבונך בהמערכת.
קנין רוחני
כל זכויות היוצרים והקניין הרוחני בפורטל סכינים למבינים - לרבות בעיצוב האתר ובכל תוכנה, יישום, קוד מחשב, קובץ גרפי, טקסט וכל חומר אחר הכלולים בו - הינן של המערכת בלבד. אין להעתיק, להפיץ, להציג בפומבי, לתרגם או למסור לצד שלישי כל חלק מן הנ"ל בלא קבלת הסכמתה המפורשת של המערכת בכתב ומראש. שמה של המערכת, שם המתחם (Domain Name) של האתר וסימני המסחר (בין אם נרשמו ובין אם לאו) בפורטל סכינים למבינים הינם קניינה של המערכת בלבד - או, במידה שפורסמו מטעמם של מפרסמים, קניינם של מפרסמים אלה בלבד. גם בהם אין לעשות שימוש בלא הסכמת המערכת בכתב ומראש.

בפורטל סכינים למבינים יכולים להמצא תכנים המתפרסמים על-פי הסכם בין המערכת לבין צדדים שלישי כלשהו. זכויות היוצרים בתכנים אלה שייכות לצד השלישי שהרשה לפורטל סכינים למבינים להשתמש בהן. אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, לשווק או למסור לציבור תכנים אלה או כל חלק מהם בלא קבלת הסכמה מפורשת מראש ובכתב מבעל הזכויות בהם.
השימוש בפורטל סכינים למבינים
פורטל סכינים למבינים מיועד לשימוש אישי ופרטי בלבד. אין לעשות כל שימוש מסחרי בנתונם ובפרטים האחרים המתפרסמים בפורטל סכינים למבינים. אין להשתמש בנתונים כלשהם המתפרסמים באתר לצורך הצגתם באתר האינטרנט או בשירות אחר כלשהו, בלא קבלת הסכמה של המערכת בכתב ומראש, ובכפוף לתנאי אותה הסכמה (אם תינתן). בכלל זה נאסר לאסוף נתונים מפורטל סכינים למבינים באמצעות תוכנות מסוג (Crawlers, Robots וכד') או להפיץ נתונים כאלה ברבים באופן מסחרי או במסגרת מסחרית.
אין להציג את האתר בתוך מסגרת (Frame), גלויה או סמויה.

אין לקשר לעמודים המצויים בתוך ("קישור עמוק") אלא בתנאי שהקישור ייעשה לעמוד Web מלא, שיוצג בפני המשתמש ממחשבי פורטל סכינים למבינים בלא כל התערבות מצד המקשר בעיצובו, תוכנו או פעולתו. בנוסף מותנה הקישור העמוק בכך שכתובתו המדויקת בפורטל סכינים למבינים של העמוד תופיע במקום המיועד לכך ברגיל בתוכנה המשמשת לעיון באתר.

אין לקשר לרכיבים בודדים בפורטל סכינים למבינים – כדוגמת קישור רק לתמונות או קבצים אחרים המצויים באתר.
אין להציג איזה מאתרי פורטל סכינים למבינים בעיצוב או מימשק גרפי שונים מאלה שעיצבה לו המערכת, אלא בכפוף לקבלת הסכמתה לכך מראש ובכתב.

אין להציג את פורטל סכינים למבינים באמצעות מערכות טכנולוגיות כלשהן באופן הגורע מן התכנים המצויים בה, ובפרט ממסרים ותכנים פרסומיים. זכור: תפעול פורטל סכינים למבינים טעון הוצאות כבדות ומרבית ההכנסות הדרושות לכך נובעות ממסרים פרסומיים כאמור.
אחריות המערכת
המערכת אינה נושאת באחריות לתכנים שמוסרים לפרסום משתמשי פורטל סכינים למבינים. תכנים אלה אינם משקפים את דעתה של המערכת. המערכת רק מפעילה אמצעים טכנולוגיים המאפשרים פרסומם של תכנים כאמור, בכפוף לתנאי שימוש אלה
.
השירותים והמידע בפורטל סכינים למבינים ניתנים לשימוש כמות שהם (AS IS). לא ניתן להתאימם לצרכיו של כל אדם ואדם. לא תהיה לך כל טענה, תביעה או דרישה כלפי המערכת בגין תכונות של השירותים, יכולותיהם, מגבלותיהם, התאמתם לצרכיך או התגובות שיעורר (אם בכלל) פירסום פרטים, מידע או קבצים מטעמך בפורטל סכינים למבינים. השימוש בשירותים ייעשה אפוא על אחריותך הבלעדית והמלאה.
המערכת אינה מתחייבת, כי למסרים שתפרסם בפורטל סכינים למבינים תהיה היענות. המערכת אינה יכולה לדעת אילו תגובות (אם בכלל) תקבל בעקבות הפירסום ומי יגיב למידע שתפרסם, ולכן לא תישא כלפיך (או כלפי מי מטעמך) באחריות כלשהי לתגובות הללו, לזהות הפונים אליך או לכל תוצאה שתנבע מהפירסום. המערכת לא תהיה גם אחראית לכל שימוש שייעשה על ידי צד שלישי בפרטים שיפורסמו על-ידך.

כל החלטה שתקבל ביחס למידע שהתפרסם בפורטל סכינים למבינים זה הינה באחריותך המלאה בלבד. המערכת אינה מתחייבת כי פרטים הנמסרים בפורטל סכינים למבינים על-ידי משתמשי האתר יהיו מלאים, נכונים או מדויקים או כי יהלמו את ציפיותיך ודרישותיך. זכור: המערכת עצמה אינה מכירה את משתמשי האתר, ואין ביכולתה לבקר את אמיתות המידע שהם מוסרים לפירסום. המערכת לא תישא באחריות כלשהי לכל תוצאה שתנבע ממידע שפורסם בפורטל סכינים למבינים זה על-ידי צדדים שלישיים.

המערכת עושה כל מאמץ לשמור על תקינות פעילותו של האתר. יחד עם זאת, המערכת אינה מתחייבת ששירותי פורטל סכינים למבינים לא יופרעו, יינתנו כסדרם או בלא הפסקות, יתקיימו בבטחה וללא טעויות, ויהיו חסינים מפני גישה בלתי-מורשית למחשבי המערכת או מפני נזקים, קלקולים, תקלות או כשלים - והכל, בחומרה, בתוכנה, בקווי ובמערכות תקשורת, אצל המערכת או אצל מי מספקיה.
המערכת אינה מתחייבת שהשירותים המסופקים באתר, המוצרים המידע או כל שירות אחר אשר ירכשו או יתקבלו אצלך בעזרת שירותי האתר יהלמו את צרכיך וציפיותך.

המערכת לא תישא בכל אחריות לחשיפת פרטי המשתמש שלך, או כל שימוש לרעה במידע זה הנובע מכך שלא שמרת את שם המשתמש בסודיות, או מכך שמסרת אותם לצד שלישי או מכך שלא עדכנת את סיסמתך, כמומלץ בתנאים אלה.

המערכת לא תישא באחריות לתוכנם של אתרים הנזכרים בפורטל סכינים למבינים, או מקושרים מתוכה, ואשר אינם מתופעלים על ידי המערכת. בכלל זה לא תישא המערכת באחריות למידע המתפרסם באתרים הנ"ל לרבות שלמותו, דיוקו, עדכניותו ונכונותו – או כל פרט אחר הקשור עמם. המערכת לא תהיה אחראית לכל נזק ישיר או עקיף, כספי או אחר שייגרם לך או למערכות המחשב שלך לרבות אובדן מידע וכל נזק אחר כתוצאה משימוש או הסתמכות על המידע שמופיע באתרים ובשירותים שתגיע אליהם באמצעות איזה מהשירותים והקישורים בפורטל סכינים למבינים, ובפרט באמצעות מנוע החיפוש והאינדקס.
המערכת לא תישא באחריות כלשהי לאיחור, אובדן, שיבוש או כשל בשמירה על המידע שלך או על מידע שנמסר על ידך ובכלל זה מידע הנוגע להגדרות והתאמות אישיות הקשורות לשימוש באתר.
המערכת לא תישא באחריות לכל מידע יעוץ או עצה בין בעל פה ובין בכתב אשר יתקבלו אצלך כפועל יוצא מהשימוש בפורטל סכינים למבינים או באיזה מהמדורים הקשורים בו. מידע כאמור אינו תחליף לשימוש באנשי מקצוע וקבלת יעוץ מוסמך והשימוש בו הינו על אחריותך בלבד.
מחיקת מידע
המערכת רשאית למחוק בעצמה כל חומר שיימסר על ידך לפרסום באיזה מן השירותים, וזאת על-פי שיקול דעתה הבלעדי. מבלי לגרוע מהאמור לעיל, המערכת תהיה רשאית למחוק מידע כאמור, בין השאר, מסיבות טכניות, אם המידע שפורסם או האופן שבו פורסם נוגדים איזה מתנאי השימוש בפורטל סכינים למבינים, או מסיבות סבירות אחרות.

כל מסר או מידע עלולים להמחק כעבור זמן קצוב מפרסומם לראשונה. המערכת אינה מתחייבת, אפוא, שמידע שמצאת ו/או פרסמת בפורטל סכינים למבינים במועד מסוים יוסיף להתפרסם באתר גם בהמשך.
שינויים באתר והפסקת השירות
המערכת רשאית, על פי שיקול דעתה הבלעדי וללא כל הודעה מוקדמת, למנוע ממך את השימוש באיזה מהשירותים בפורטל סכינים למבינים; למנוע גישה לשירותים אלה, כולם או חלקם; לבטל תוקפו של שם משתמש וסיסמה מסויימים, להסיר או למחוק כל מידע או תוכן ובכלל זה מידע שנמסר על ידך. המערכת תעשה כן בכל מקרה של הפרת תנאים אלה ו/או בכל מקרה של מעשה או מחדל הפוגע או העלול לפגוע בשירותים הניתנים בפורטל סכינים למבינים, במשתמשיו, בהמערכת או במי מטעמה. הוראות סעיף זה מוסיפות על זכויות המערכת על פי כל דין ועל-פי הוראות אחרות בתנאי שימוש אלה.

המערכת רשאית להפסיק בכל עת את מתן השירותים הניתנים בפורטל סכינים למבינים בלא תשלום, כולם או מקצתם.. עם הפסקת השירותים תחזיק המערכת את החומר הכלול בפורטל סכינים למבינים למשך שלושים ימים נוספים, ולאחר מכן תהיה רשאית למחוק אותו בלא לשמור כל גיבוי ממנו ובלא לתת הודעה נוספת על כך.

המערכת תוכל לשנות מעת לעת את מבנה פורטל סכינים למבינים, מראה האתר, היקפם וזמינותם של השירותים הניתנים בו וכל היבט אחר הכרוך בהם לרבות גביית תשלום עבור שירותים כאלה ואחרים - והכל, בלא צורך להודיע לך על כך מראש. שינויים כאלה יבוצעו, בין השאר, בהתחשב באופי הדינמי של האינטרנט ובשינויים הטכנולוגיים והאחרים המתרחשים בה. מטבעם, שינויים מסוג זה עלולים להיות כרוכים בתקלות ו/או לעורר בתחילה אי-נוחות וכיו"ב. לא תהיה לך כל טענה, תביעה ו/או דרישה כלפי המערכת בגין ביצוע שינויים כאמור ו/או תקלות שיתרחשו אגב ביצועם.
שיפוי
הנך מתחייב לשפות את המערכת, עובדיה, מנהליה או מי מטעמה בגין כל נזק, הפסד, אבדן-רווח, תשלום או הוצאה שייגרמו להם - ובכלל זה שכ"ט עו"ד והוצאות משפט - עקב הפרת תנאי שימוש אלה. בנוסף, תשפה את המערכת, עובדיה, מנהליה או מי מטעמה בגין כל טענה, תביעה ו/או דרישה שתועלה נגדם על-ידי צד שלישי כלשהו כתוצאה מפרטים, מידע או קבצים שמסרת לפירסום באתר פורטל סכינים למבינים, על איזה מהשירותים הכלולים בו.
שונות
השירותים בפורטל סכינים למבינים אינם כוללים תמיכה טכנית כלשהי. המערכת תשתדל לענות לפניותיך בעניינים טכניים, שיתקבלו באמצעות דואר אלקטרוני בלבד, אולם היא אינה מתחייבת לעשות כן.
כל הודעה שהמערכת תבקש למסור לך לפי תנאי שימוש , תישלח בדואר אלקטרוני בלבד. כל עוד לא נקבע תקן אחיד לדואר-אלקטרוני בעברית, המיושם בפועל אצל רוב לקוחות המערכת, ישלחו אליך ההודעות באנגלית בלבד. עליך להקפיד אפוא למסור למערכת את כתובת הדואר האלקטרונית המעודכנת שלך בכל עת. פניות שלך למערכת תעשנה באמצעות הדואר האלקטרוני This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

המערכת רשאית לשנות מעת לעת את תנאי השימוש באתר. בכל עת תוכל לעיין בתנאי השימוש העדכניים באמצעות לחיצה על הקישור המתאים המופיע בעמוד הכניסה לאתר ובמדורים השונים.
המחאת זכויות
העבירה המערכת את זכויותיה בפורטל סכינים למבינים, או כל חלק מהן, לצד שלישי, תהיה רשאית המערכת להמחות את זכויותיה לפי תנאי שימוש אלה.
בוררות וסמכות שיפוט
על הסכם זה יחולו אך ורק דיני מדינת ישראל.
כל מחלוקת שתתגלה בין הצדדים לרבות מחלוקת בקשר עם השימוש בפורטל סכינים למבינים ו/או בקשר עם תנאי שימוש אלה לרבות בקשר עם השירותים המסופקים על ידי המערכת ו/או בקשר לתנאי שימוש אלה תובא בפני בורר אשר יהיה עו"ד הבקיא בתחום הסחר האלקטרוני והאינטרנט וזהותו תיקבע על ידי יו"ר לשכת עורכי הדין בישראל לבקשת מי מהצדדים.

הבורר יהיה רשאי לתת סעדים זמניים וצווי ביניים. מקום קיום הבוררות יהיה בעיר תל-אביב. הבורר לא יהיה כבול לסדרי הדין האזרחיים אך יהיה כבול לדיני הראיות ולדין המהותי. הבורר יהיה חייב בנימוק החלטתו.

על אף האמור לעיל, היה והמערכת תתבע על ידי צד שלישי, בכל הליך משפטי שהוא הנובע מכל מעשה או מחדל שלך, היא תהיה רשאית לצרף אותך כצד לאותו הליך שיפוטי ובמקרה זה לא תהיה תחולה להסכם בוררות זה.

בית המשפט המוסמך בהתאם להוראות חוק הבוררות, תשכ"ח-1968 יהיה בתי המשפט שמושבו בעיר תל-אביב.

סעיף זה מהווה הסכם בוררות בין הצדדים לכל דבר ועניין.

בכפוף ומבלי לגרוע מהאמור, בכל עניין שאינו בגדר סמכות הבורר, או בכל עניין שבו לא תהיה תחולה להסכם בוררות זה, מכל סיבה שהיא, תהיה סמכות השיפוט הבלעדית נתונה לבית המשפט המוסמך במחוז תל-אביב בישראל.