מומחיות המוכסים בנוגע לכלים בעלי להב.

הפורום מיועד לרכז שאלות בעניין מכס, אחזקה כשרה, והתנהלות למול מוסדות במדינה וביחס למה שחוקי ומה שאינו חוקי.
חוקי הפורום
יש להדגיש: אין בעצות או בחומר המפורסם באתר או בפורום כדי להוות בסיס משפטי עובדתי או אחר כלשהו להסתמך עליו כיעוץ משפטי פרטני; הכל בבחינת חומר כללי שאין להשתמש בו כיעוץ משפטי, אלא כבסיס למחשבה על פי בקשת הנמען או הגולש. כל המסתמך על האמור לעיל, בלא שקיבל יעוץ משפטי מעו"ד המומחה בתחום החוק הרלוונטי או מעמיל מכס, נוטל על עצמו את כל האחריות למעשיו ואין עליו להלין אלא על עצמו.
פרסם תגובה
amioo7
חדש בפורום
מומחיות המוכסים בנוגע לכלים בעלי להב.

הודעה על ידי amioo7 » 9:36 ,12 יולי 2016, ג'

הזמנתי 2 מצ'טות של קולד סטיל :
קוקרי ורויאל קוקרי, החבילות הגיעו למכס וההודעות על כך הגיעו (באיחור של 10 ימים - כל הכבוד דואר ישראל) עם הטפסים כאשר בשתי ההודעות מצויין "הצרור מכיל סכין" ומצורף אליהן טופס מכס 582 "טופס הצהרה לשם יבוא סכינים".
מילאתי את הטפסים ופיקססתי אל המכס. עקב חוסר זמינות שלי אחת המוכסות השאירה לי את ההודעה הבאה " בחבילות יש חרבות ( :o )וצריך להביא גם אישור ממשרד הכלכלה".
עוד מישהו נתקל ב"מומחיות" שכזאת :roll: ?

מה הלאה? אישור מרשות התעופה כדי לייבא מאוורר?
אחרי הכל גם לו יש כנפיים ומנוע וכו'...

סמל אישי של המשתמש
omery
מנהל אתר

Re: מומחיות המוכסים בנוגע לכלים בעלי להב.

הודעה על ידי omery » 22:12 ,12 יולי 2016, ג'

הם אגב מתייחסים לכל להב מעל 15 ס"מ כ"חרב".
למכס בן גוריון פתרונים :|
עומר יעבץ
מנהל האתר

"מנהיגות, פירושה קודם כל, ניהול החיים על פי מערכת ערכים אישית, המותאמת לדרך החיים. מנהיג אינו מוטרד ממה שאחרים חושבים או אומרים: ההנעה שלו היא פנימית, והוא אינו זקוק להנעה מבחוץ כדי לבצע ולהצליח." סון דזה.

amioo7
חדש בפורום

Re: מומחיות המוכסים בנוגע לכלים בעלי להב.

הודעה על ידי amioo7 » 14:06 ,13 יולי 2016, ד'

מעולה, נראה לי שמעכשיו בכל מה שנוגע לתשלומי מיסים אני אתייחס לכל שטר של 20 ש"ח בתור שטר של 200.
אחרי הכל שניהם מנייר מיוחד ובשניהם מופיעות הספרות "2" ו"0".... :lol:
לתפוס אותם בטלפון אי אפשר (גם בין 08:00-14:00) אם אני אסע לשם מה הסיכוי לשכנע אותם שעכבר זה לא פיל,הירח לא עשוי מגבינה והמצ'טות האלה אינן חרבות?

פרסם תגובה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד