KASHIRA

פורום זה הינו עבורכם- היוצרים הישראליים.
פרסם תגובה
ROMA
מכור לסכינים
KASHIRA

הודעה על ידי ROMA » 18:33 ,7 יוני 2012, ה'

שלום לכולם.
כבר כשנה וחצי לא הכנתי לעצמי סכין, כל הסכינים שהכנתי בתקופה הזאת הלכו למכירה או לחברים.
הגיע לידי להב עבודת יד של טנטו שפשוט היא חבל לי למכור אותו והשארתי אותו לעצמי, כעת אני עובד על הידית ועל הנדן.
ועכשיו הבעיה שצצה לי שיש לי FOCHI (בולסטר) ואין לי KASHIRA (פומל) . אז אני יצתרך לייצר אותו בעצמי,הבולסטר די ישן ולכן יש לו פטינה די נחמדה שעושה אותו רק יותר יפה ממה שהוא, כשה אני ייצר את הפומל מפליז אז הוא יראה חדש ומבריק .
ועכשיו השאלה האם מישהוא יודע איך אני מישן ומקהה את הפליז שיראה ישן :?:
תודה לכולם :D :D :D
אם אסור אבל מאוד רוצים אז מותר.

yontam
אגדת הפורום

Re: KASHIRA

הודעה על ידי yontam » 18:38 ,7 יוני 2012, ה'

בבקשה
http://www.steampunklab.com/howToAgeBrass.php

(אני מרגיש שהgoogle-fu שלי חזק היום :D )

ROMA
מכור לסכינים

הודעה על ידי ROMA » 21:50 ,7 יוני 2012, ה'

אני שמח שה GOOGLE שלך חזק היום, אבל האנגלית שלי חלשה תמיד אשמח לתמצית בעברית של הכתוב .תודה :D

yontam
אגדת הפורום

הודעה על ידי yontam » 22:01 ,7 יוני 2012, ה'

איזה אפקט אתה מנסה להשיג בדיוק
תמונה תעזור פה מאוד

דרור סטולרסקי
נושא - כלים

הודעה על ידי דרור סטולרסקי » 8:57 ,8 יוני 2012, ו'

עוד מוצר מבית גוגל

google translate
גוגל תרגום

יוצא תרגום קקה
אבל מבינים לפי הההקשר במשפט - בדרך כלל
בשאר הפעמים זה סתם מצחיק

תהנה

במאמר זה, אני לסכם כמה משיטות מסורתיות יותר פשוטה של ​​איך לתת נחושת פטינה שנראים ישנים.     ישנם כמה צעדים בסיסיים שתמיד החלים.     ראשית, ודא כי הפריט שלך הוא בעצם כלי נשיפה. רוב שיטות ההזדקנות תלוי תגובה כימית בין מולקולות מתכת נחושת מגיב בשימוש. (היכרות עם מתכת אחרת עלול להיות מסוכן, או במקרה הטוב לא תהיה לך את האפקט הרצוי ו להיות בזבוז זמן וחומרים.) אתה יכול לברר בשאלה סוחר עתיקות, אם יש צורך.     שנית, להסיר כל לכה, שמן או לכה מן היצירה, כמו לכה יכולה להיות תנודתי כימית אם היצירה שלך יש כל אוטם על זה, זה לא ישנה את צבע! החל אצטון, ואז לצלול פיסה במים רותחים למשך זמן קצר, לנגב עם מטלית עד שהוא נראה כל לכה הוסר, ולתת יבש. (עבור פריטים גדולים יותר, החל את אצטון, ולאחר מכן למרוח את היצירה עם מים חמים מאוד על בד.) לחלופין, התזת חול יהיה גם יעיל להסיר כל ציפוי נחושת על שלך.     שלישית, יש לאסוף ללבוש מגן אישי - משקפי מגן או העין השנייה ללבוש מגן לטקס / nitrile כפפות. 1 בטיחות!     אתה רוצה לשמור את תחושת הזמן שלוקח את הכתבה שלך להתפתח, במקרה שאתה רוצה לחזור על התהליך ביום מן הימים.     עכשיו אתה צריך להיות מוכן ללכת! אבל מה השיטה הטובה ביותר היא להשתמש? שאלה טובה. הנה כמה ניסתה-and-האמיתיים שיטות המשתמשות להשיג בקלות חומרים חסכוני, וכמה קשה יותר (אך מהיר יותר) שיטות.מי מלח ו / או חומץ     להשתמש במברשת קטנה כדי "לצבוע" חומץ או מלח מים חזקה פתרון (1 עד 2 כפות מלח או יותר לכל כוס מים) על פני השטח שבו אתם רוצים להזדקן. תנו אוויר פיסת יבש לחזור על התהליך כמה פעמים שנדרש כדי להשיג את האפקט הרצוי. אתה גם יכול לנסות לטבול את הכתבה שלך במים מלח או חומץ פתרון נתתי לה לקלוט. חומץ תפוחים או חומץ לבן יעבוד, כוח מסחרי אמוניה אין צורך אלא גם לעשות את העבודה.     רבים הראו כי שילוב של חומץ, מנה גדושה של מלח (כמה כפות לכל כוס חומץ) מזרז את התהליך נותן גימור אחיד יותר.     באמצעות חום עם חומץ נותן תוצאה מהירה.כדי לקבל "טבעי" פליז בני גימור חום עם חומץ חום: יוצקים קצת חומץ לתוך מיכל פלסטיק להוסיף כף או שתיים של מלח.מערבבים היטב.שים את הכלים שלך בתערובת ולתת להם לספוג לפחות כמה דקות.הסר את החלקים ומייבשים במגבת נייר.מניחים אותם על נייר אפייה ומכניסים אותם לתוך תנור 450 מעלות.מעקב אחר שינוי, שאמור להתרחש בעוד כמה דקות.הסר את החלקים ולתת מגניב.כדי לקבל פטינה (ירוק) ירוקת:משרים את הכלים בתמיסה לשעה 1.מניחים אותם על גיליון ללא אפייה משומנת כהה לתנור 450 מעלות למשך 20 דקות.קח את החלקים פליז חם מהתנור ומניחים אותם בפתרון חומץ.להסיר אותם מן הפתרון בעוד כמה דקות או כאשר פטינה הרצויה הושגה.לנער אותם, בזהירות! תנו אוויר יבש.השתמש צמר פלדה דק מאוד ללטש וליצור מדגיש לפי הצורך.  אמוניה החמקן     אחד רוב שיטות שצוטטו עבור זקנה פליז כרוך האדים של אמוניה.לפריטים קטנים, כגון תכשיטים, תוכל לשים את צרור אמוניה ספוג כותנה או בד בתחתית צנצנת, אז להשעות את היצירה בתוך מכסה הצנצנת וסוגרים אותו. פליז צריך לשנות בתוך 30 דקות.עבור חלקים גדולים יותר, בחר מיכל (עם מכסה) כי תקיים הפריט שלך.הנח מיכל קטן יותר (רצוי זכוכית) בתוך החלק התחתון של המיכל הגדול שלך, למלא את מיכל קטן עם אמוניה.מניחים בכלי נחושת גדול, כך שהוא לא לגעת אמוניה (אמוניה נוזלית יהוו כתמים על כלי נשיפה).לאטום אותו היטב.לפקח על חתיכת יום ולשנות את הפתרון אמוניה נוזלית מדי יום כדי לשמור על עוצמה, אם אתה נוטה לסביבה, ניתן לנטרל את האמוניה בשימוש עם סודה לשתייה ומים לפני להיפטר ממנו.הסר פליז כאשר אתה מאושר עם גימור.שיטות כימיות- שילוב של נס Gro, מים Novacan פתרון שחור פטינה מאספקת ויטראז' יכול לספק פטינה נהדר ומהיר.- כימיקלים ג'אקס פטינה לעבוד בצורה מדהימה, ומהר. אלה הם חומרים כימיים רעילים, לכן יש לקרוא ולעקוב אחר ההוראות בקפדנות.- כבד של גופרית - להוסיף קמצוץ כדי לחמם מים. Degrease וחום פליז, ואז לטבול בתמיסה זו עד לקבלת המראה הרצוי. זה לא רעיל כמו 2 לעיל.- צבעים Arcrylic ועטים צבע עלול לתת לך תוצאות מדהימות עם כמה ניסויים. - כדי לשפר את המראה של היצירה, תוכל לנסות מוצרים כמו לשפשף באף, או שעווה הרנסנס להוסיף קצת הגדרה נקודות גבוה או נמוך.שיטות טבעיות (שמן פשתן זמן, ו ...)     לא אוהב להשתמש בכימיקלים? אז אתה יכול לנסות באחת השיטות הבאות.      האחת היא לחמם חתיכת פליז שלך בתנור, ומיד לטבול פיסת בשמן פשתן עד שתראה את פטינה שאתה רוצה (ולאחר מכן להסיר ולנגב יבש).     האפשרות הבאה כרוכה זינוק של ... אמונה. והבטן חזקה. השתן מכיל אמוניה. מעלי גירה (חיות מרעה) יש הריכוזים הגבוהים ביותר של אמוניה בשתן שלהם בגלל הדיאטה שלהם צמחונית. שיטה זו אינה סניטריים מאוד, כמובן, מוזכר רק להיות שקולים.     ספוג בנוזל היא אחת השיטות. (איסוף זה תלוי אמן!) אתה יכול גם לנסות לקבור את חתיכת פליז בערמת איכות נמוכה / דוכן גירוד או אפילו בארגז הצרכים של החתול קיטי במשך כמה ימים (עבור אלה מאיתנו שנמצאים קצר על בעלי חיים).     בכל מקרה, לשטוף או לטהר את הידיים לאחר מכן, לעקוב אחר הפריט לאורך זמן לשטוף אותו היטב לאחר שהשיג את הגוון הנכון של עתיקות מלהשתמש בשיטה זו. (!)------     אם אף אחת מאותן שיטות טבעיות מתאים לך, אז אתה יכול לנסות לשפשף את פיסת הנחושת באמצעות הידיים (oilier טוב יותר) ולאחר מכן לתת לו לשבת במקום עם זרימת אוויר טובה. פטינה טבעית יהוו לאורך זמן (ימים או שבועות).     שיטות אחרות פליז ההזדקנות אשר גם להם חסידי שלהם כוללות שימוש ציפוי נדיב של יוגורט, מיץ לימון, חומצה (נותן פטינה סגול, חום, ירוק כהה), או אפילו bluing אקדח.     מה השיטה אתה מחליט לנסות, אחרי פליז יש פטינה שאתה רוצה התייבש לחלוטין, מעיל או שניים איטום לכה לכה מט או יעזור לשמור על צבע עבדת כל כך קשה להשיג. אחרת, פטינה ימשיך להתפתח פליז הוא נחשף לחמצן באוויר. זכור לאטום את הכניסה האחורית של היצירה.ליהנות עתיקות פליז שלך!~ DS

:D

דרור סטולרסקי
נושא - כלים

הודעה על ידי דרור סטולרסקי » 8:58 ,8 יוני 2012, ו'

brass
כלי נשיפה

חחח...
:)

ROMA
מכור לסכינים

הודעה על ידי ROMA » 14:43 ,9 יוני 2012, ש'

אני מכיר את התוכנה הנחמדה הזאת ,אבל רציתי תרגום איך להגיד?? שפוי יותר. אבל תודה גם על זה :wink:

פרסם תגובה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 2 אורחים