Spyderco Ladybug 3 Salt H1

פורום זה נוצר כדי לתת עזרה בבחירת סכין לכלל חברי הפורום.מי שמחפש כלי טוב ליום-יום, שירות צבאי וכולי, יוכל להעזר בביקורות המופיעות כאן.בנוסף,החברים יוכלו סתם לכתוב ביקורת על סכין טובה\גרועה שקנו ו"לספר לחבר'ה"...
פרסם תגובה
ransuru
חדש בפורום
Spyderco Ladybug 3 Salt H1

הודעה על ידי ransuru » 22:02 ,5 פברואר 2014, ד'

שלום,

התחלתי להשתמש בסכין חדשה ליום יום ולים:

length overall 4 3/8" (111 mm) blade length 1 15/16" (49 mm) blade steel H-1
length closed 2 7/16" (62 mm) cutting edge 1 11/16" (43 mm) weight .6oz (18 g)
hole diameter 11/32" (9 mm) blade thickness 5/64" (2 mm) handle material FRN

הסכין קטנה מאוד אבל ניתן לעבוד איתה בקלות ולעשות עבודה שגם רגילים להזדקק לסכין גדולה יותר עבורה. הידית קטנה אבל מעוצבת מאוד טוב ונוחה ביד. צבע הידית נהדר לאיתורה והיא פשוט מאוד נעימה לעבודה.
יש לי אותה מעט זמן אבל ממה שראיתי אין סיכוי שתחליד אי פעם. הלהב חזק ומחזיק את החדות גם לאחר עבודה ממושכת על קרטון ועץ קשה.

תלחץ כדי לראות תמונה בגודל מלא
תלחץ כדי לראות תמונה בגודל מלא
תודה
שרון

סער
הגורו הגדול

Re: Spyderco Ladybug 3 Salt H1

הודעה על ידי סער » 13:02 ,6 פברואר 2014, ה'

תתחדש. הבחירה דווקא בפרופיל להב זה מעט תמוהה בעיני אבל אם זה עובד לך טוב אין לי מה לומר.
פלדת H1 מהפכנית ותוכננה במיוחד לעמידות במי ים, תוך שמירה על תכונות של קשיות ועמידות בשחיקה. אין בה פחמן ובמקומו הוכנס חנקן כיסוד שמאפשר טיפול תרמי - אין לי מושג לגבי הפיזיקה של התהליך.
פלדה זו איפשרה לייצר בפעם הראשונה סכיני-ים וצלילה בעלות תכונות להב זהות לסכיני יבשה. לבנצ'מייד יש פלדה דומה וברשותי סכין צלילה מסיבית מתקפלת מתוצרתם. בזמנו כשספיידרקו הציעו אותן לראשונה, חבר פורום ותיק רכש אחת והכניס אותה לעבודה יומיומית בנשיאה ובבית, כולל חיתוך כל סוגי מזון ללא שטיפה וכו', מתוך מטרה לבדוק תכונות לאורך זמן ונמצא שהיא שמרה חוד היטב ללא נקודת חלודה אחת. יש גם חותרים בקייקי-ים בארץ שנושאים ספיידרקו מהסדרה כסכין חירום.
אוצר וחוקר נשק היסטורי

ACT - Armed Combat & Tactics

Melkor
אביר האפל

הודעה על ידי Melkor » 14:16 ,7 פברואר 2014, ו'

חבר השאיל לי לשבועיים את הספיידרקו WARRIOR שלמיטב זכרוני עשויה גם היא מהפלדה הזו.
סכין מדהימה, עשיתי איתה עבודות קשות למדי והיא החזיקה מעמד ללא קושי (ביחס ל COLD STEEL RECON SCOUT שלי, שהפלדה שלה מאכזבת).
תתחדש, ותהנה ממנה!
אם לחירות יש משמעות כלשהי- הרי זו הזכות להגיד לאנשים את מה שאינם רוצים לשמוע.

DrGhost
חדש בפורום

הודעה על ידי DrGhost » 10:27 ,19 יולי 2014, ש'

יש לי את הסכין הזו. היא נהדרת אבל ההשחזה שלה קשה (כמו בכל סכין משוננת). עם המשחיז של ספיידרקו העבודה קצת יותר קלה..

סמל אישי של המשתמש
omery
מנהל אתר

הודעה על ידי omery » 22:41 ,19 יולי 2014, ש'

כן גם לי יש SALT גם ליידי בג וגם חילוץ
אכן להב קשה להשחזה בהתחלה
אבל עם הזמן זה משתפר, ככל שהסכין מושחזת יותר זה משתפר
לפחות ככה אצלי בסכינים האלה
עומר יעבץ
מנהל האתר

"מנהיגות, פירושה קודם כל, ניהול החיים על פי מערכת ערכים אישית, המותאמת לדרך החיים. מנהיג אינו מוטרד ממה שאחרים חושבים או אומרים: ההנעה שלו היא פנימית, והוא אינו זקוק להנעה מבחוץ כדי לבצע ולהצליח." סון דזה.

פרסם תגובה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד