חרב וואקיזאשי- יונייטד קאטלרי

פורום ייעודי לקנייה ומכירה של סכינים בין חברי הפורום.
חוקי הפורום
ההודעות בפורם הינן חינם.
השימוש לסוחרים בפורום אסור והוא מיועד לאספנים המעוניינים למכור סכינים במסגרת תחביב ולא יותר מ-6 פריטים בשנה.
האחריות במסגרת מכירה הינה על המוכר. מוכר שמוכר סכינים או ציוד אחר בפורום ימכור רק לבגירים מעל גיל 18, המוכר מתחייב כי יבדוק באמצעות סריקת ת.ז של המוכר או צילום מסמך מזהה רשמי, קודם למסירת הממכר לקונה או לשליחתו.
תהנו, מקווה כי תרוו נחת מהמערכת. הנהלת האתר.
פרסם תגובה
sagiBialik
Re: חרב וואקיזאשי- יונייטד קאטלרי

הודעה על ידי sagiBialik » 13:22 ,5 מרץ 2014, ד'

CINZAR
כולנו שמנו לב למחירים ואנחנו בוחרים בשקט מה לקנות ומה לא לקנות.
יש לך זכות להעיר על מחיר גבוה של מוצר, יש לך זכות להפנות למקומות אחרים לשם השוואת מחירים,
אבל להיכנס לאתר ששייך לחנות ולהגיד אל תקנו אצלם אלא אצלי זאת חוצפה וזה לא יעשה.
גם אם אני לא מסכים עם מחיר גבוה של חנות, עדיין יש הבדל בין יבוא פרטי של חרב באופן חד פעמי, לבין
יבוא מסודר של חרב על ידי חנות שמשלמת מיסים רבים.
תזמין כמה חרבות שאתה רוצה ותפרסם אותן מחוץ לאתר, אתה לא יכול להשתמש בפלטפורמה של החנות כדי להתחרות בחנות.
מה שעשית כאן אינו בסדר, ואני חושב שזכותו של בעל האתר למחוק את ההודעה הזאת.
אגב, בוא נראה אותך כותב הודעה הפוכה, על מחירי ה MORA ומכירים של סכינים אחרות שהחנות כאן מוכרת במחירי חו"ל.
מה שעשית, הוא לא לאתגר את בעלי החנות (לאתגר פירושו לבקש מהם להוריד מחיר), אלא לנצל את הפלטפורמה שלהם לתועלת
אישית מסחרית על מוצר שהם מוכרים.
שגיא ביאליק.

איתי
אביר האפל

הודעה על ידי איתי » 14:42 ,5 מרץ 2014, ד'

cinzar כתב:שלום,

אני לא מפרסם עצמי למכירה על חשבון ההתפרעות של בעלי החנות, אני כאן בכדי להדגיש כי הם לעתים קרובות נסחפים עם התמחור שלהם ובעיקר לגבי חרבות. לגבי כל אחת מן החרבות שמציעים באתר אפשר להביא דוגמה עד כמה הם נסחפים ואיך אני יכול לקנות לעצמי כמו כל אחד את אותו המוצר בחצי המחיר כמעט. נכון שזכותם לבקש כל מחיר בעבור מוצריהם אבל אנחנו כלקוחות נאמנים זכותנו לבקש מחירים סבירים. שוב הדגש הינו על החרבות.
אבל יש הבדל בין להתלונן על המחיר לבין להודיע בפורום של החנות "תקנו ממני ולא מהחנות כי הם צריכים לשלם הרבה מסים על החנות ואני לא אז אני אשיג לכם ביותר זול". אני לא נכנס לריבים האם המחיר צודק או לא אבל מה שעשית כאן זה לא יפה ולדעתי את צריך למחוק את ההודעה.
בחיים תעשה חיים, כי בחיים לא תצא מהחיים בחיים!!!

sagiBialik

הודעה על ידי sagiBialik » 20:31 ,5 מרץ 2014, ד'

אם אתה יכול להביא לעצמך חרבות ביותר זול, אז תביא, אתה לא יכול
להציע להזמין לאנשים חרבות בפורום הזה.
זכותו של האתר גם להרוויח 500 אחוז, זה כבר שיקול שלו לא שלך.
תתנצל ותסיר את ההודעה, היא לא לרוחנו.

Nik88

הודעה על ידי Nik88 » 23:37 ,5 מרץ 2014, ד'

אל תקנו חלב של תנובה!
הם גובים על קרטון חלב 6.30 ש"ח, בעוד שהם משלמים לרפתן רק 1.50 ש"ח!

אני קורא תיגר על תנובה, ומציע לכם לקנות חלב ממני. אני קונה חלב מרפתן, מוסיף לזה דמי טיפול ואריזה ומוכר לכם ב-3 שקלים. ככה כולם מרוויחים, ואני אמשיך בדרך זו עד שתנובה יירדו מהעץ ויורידו את מחירי החלב!

או בנימה אחרת, צינזר אחינו, אתה רציני?

Shrubbery

הודעה על ידי Shrubbery » 11:32 ,6 מרץ 2014, ה'

cinzar כתב:שלום,
בטח שמתם לב כי באתר מוצעת למכירה חרב וואקיזאשי של יונייטד-קאטלרי במחיר מטורף של 1799 ש"ח.
אני מאתגר את בעלי החנות ומציע בעצמי לרכוש בשביל כל המעוניין את החרב הנ"ל בייבוא אישי מארה"ב במחיר של 950 ש"ח. החרב תהיה כמובן זהה לחלוטין לזו שמוצעת באתר, חדשה לחלוטין ובאריזתה המקורית. משלוח תוך שלושה שבועות לכל היותר עד לבית.

כל המעוניין שיעלה תגובה.

גבר...

לא מתאים.. :|

tutisdog
הגורו הגדול

הודעה על ידי tutisdog » 18:50 ,7 מרץ 2014, ו'

cinzar
אכן זה לא נראה טוב, גם עם הכוונה היא רק להביע תרעומת על מחירים של החרבות, עדיין, לכל דבר יש דרך וצורה שבא צריך להביע.

אולי אם היית פונה לאנשים בצורה פרטית, ולא בצורה כזו מעל דפי הפורום, איש לא היה אומר לך כלום ואולי גם מזמין דרכך, אבל כך בצורה כזו.... לא לא נראה טוב....מצטער שלא יכול להסכים איתך.
עדיף כלב חבר, מאשר חבר כלב.

rgrifat
אביר האפל

הודעה על ידי rgrifat » 14:19 ,9 מרץ 2014, א'

Nik88 כתב:אל תקנו חלב של תנובה!
הם גובים על קרטון חלב 6.30 ש"ח, בעוד שהם משלמים לרפתן רק 1.50 ש"ח!

אני קורא תיגר על תנובה, ומציע לכם לקנות חלב ממני. אני קונה חלב מרפתן, מוסיף לזה דמי טיפול ואריזה ומוכר לכם ב-3 שקלים. ככה כולם מרוויחים, ואני אמשיך בדרך זו עד שתנובה יירדו מהעץ ויורידו את מחירי החלב!

או בנימה אחרת, צינזר אחינו, אתה רציני?
:lol: דוגמה טובה. רק שאתה צריך לפרסם את זה באתר של תנובה...

פרסם תגובה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 3 אורחים