עושה הזמנה של חרבות

פורום ייעודי לקנייה ומכירה של סכינים בין חברי הפורום.
חוקי הפורום
ההודעות בפורם הינן חינם.
השימוש לסוחרים בפורום אסור והוא מיועד לאספנים המעוניינים למכור סכינים במסגרת תחביב ולא יותר מ-6 פריטים בשנה.
האחריות במסגרת מכירה הינה על המוכר. מוכר שמוכר סכינים או ציוד אחר בפורום ימכור רק לבגירים מעל גיל 18, המוכר מתחייב כי יבדוק באמצעות סריקת ת.ז של המוכר או צילום מסמך מזהה רשמי, קודם למסירת הממכר לקונה או לשליחתו.
תהנו, מקווה כי תרוו נחת מהמערכת. הנהלת האתר.
פרסם תגובה
בודו
נושא - כלים
עושה הזמנה של חרבות

הודעה על ידי בודו » 16:12 ,26 ספטמבר 2009, ש'

שלום!
שבוע הבא אני עושה הזמנה גדולה מCHENESS(מאתר הבית שלהם) ואני מזמין לעצמי ONIYURI וYAMIKAMI. אני מוכן להסתכן ולייבא חרבות לארץ, אבל בתמורה ל75$ מעלות החרב+משלוח+מע"מ(אם יש איזהשהיא בעיה במכס, לי הולך הכסף, לא לכם).
מי שמעוניין לקנות את החרבות שישאיר לי הודעה פרטית או פה עד יום שלישי הבא, היום שבו אני אבצע את ההזמנה.

מאחר וזה כבר לא כסף קטן התשלום יבוצע במזומן, במטבע ישראלי או בדולרים, 40% מקדמה ו60% אחרי שאתם מקבלים את החרב. אני די וותיק פה באתר ונורא פעיל ואמינות זה הדבר הכי חשוב אצלי.

(שימו לב שחרבות שארוכות מ40" יעלו הרבה יותר מאחר והמשלוח לארץ כבר לא נתמך על ידי USPS ויש צורך בחברת הובלות פרטית). אל תשכחו שזוהי השקעה להרבה שנים כי אלו חרבות אמיתיות, כלי נשק לחיתוך.

תודה,
בודו.

yukon
חדש בפורום

יבוא חרבות

הודעה על ידי yukon » 17:07 ,13 אוקטובר 2009, ג'

ראשית טוב שיש אנשים שמוכנים להביא חרבות גם לאנשים אחרים מלבדם
2 חברת CHENESS נחשבת לתחתית של יצרני החרבות איכות העבודה שלהם גרועה מאוד
בעיקר הצקה (ידית אחיזה) נשברת מהר כי מראש היא מיוצרת מעץ סדוק ויש לכך הוכחות מה גם החברה לא מכחישה את העניין שלא לדבר על צוקה איטו (עטיפת ידית האחיזה) שמתפרקת מהר מאוד
3 משלוח חרבות מחוץ לארה"ב מתבצע לרוב בדואר אמריקאי USPS ויכול להגיע עד 100 דולר
למשלוח

מכיוון שאין בארץ שרות ואם יגרם נזק לחרב תאלץ להיפרד ממנה בכבוד או לשלוח לחברה על חשבונך לתיקון ולא בטוח שתצליח להכניס בחזרה לארץ הייתי מציע לך לחשוב להביא חרבות מחברה יותר אמינה

בברכה

בודו
נושא - כלים

הודעה על ידי בודו » 19:53 ,13 אוקטובר 2009, ג'

ובכן יוקון(או סאיה בשמו השני). אני שמח מאוד שהשקעת זמן בכדי להגיב להודעה, ושאפילו XXXXXXXXX ולא נכונים שיוצרים דעת קהל שגויה ואשמח להגיב ולתקן אותה אחת ולתמיד.
ראשית כל, סאיה, למכור חרב משומשת והרוסה ביותר מפי 2 ממחירה כחדשה כולל המשלוח זה לא מעשה נכון. כחבר בפורום שמטרתו לקדם את אספנות הנשק הקר בארץ, הייתי מצפה ממך להפעיל שיקול דעת ומעט אנושיות ולשים את XXXXXX בצד. עם הדעת הקהל הרווחת על אספני הסכינים והנשק הקר למניהם הדבר האחרון שהיינו צריכים זה גיס חמישי שינצל את תמימותם של חברי הפורום ויעשה עליהם קופה לא קטנה, במיוחד ממוצרים XXXXX.
עכשיו לגבי הטיעונים שלך - קודם כל, אני שמח שהשקעת זמן בלימוד אינטסיבי של הטרמינולוגיה הקשורה בחרב. בהחלט מראה על הרצינות שלך, הרצינות שלך לטרפד ולמנוע מחברי הפורום אפשרות לקבלת חרב בעלות נמוכה ובאיכות גבוהה(קחו לדוגמא אתרים כמו SWORDS.CO.IL או חרבות משומשות של גיבורנו,סאיה, שבחר להשתמש במשתמש נוסף שפתח מזמן, וההודעה הראשונה שלו הייתה הודעה שכל מטרתה הייתה ליצור XXXXXXX בעוד הוא מתלונן על חרבות חדשות מהיצרן ומוכר להמונים חרבות מקולקלות במחירים גבוהים שעולים כפליים ממחיר חרב חדשה ואף צפונה מכך).
לגבי CHENESS, אני מתאמן בנינג'יטסו והחלטתי להזמין לעצמי חרב מדגם ONIYURI. החרב שקיבלתי הייתה מפלצת קטנה עם יכולות מדהימות(אני לא הרבה במילים, תוכלו לקרוא דיווח מפורט עליה פה - www.sword-buyers-guide.com/authentic-ninja-sword.html) התרשמתי לטובה מחברת CHENESS ומהאמינות שלה, כמו שהרבה אתרים טובים התרשמו, במיוחד לאור המחירים הזולים, חומרי הגלם הטובים ויכולות החיתוך של החרבות.
להלן מצורפות סקירות נוספות של מוצרים של חברת CHENESS כדי שתוכלו להתרשם בעצמכם מאיכות המוצרים(מבחני חיתוך מעידים בצורה הטובה ביותר על יכולת החרב, NO BULLSHIT TALKING :twisted: ) -
1)סדרת ה SGC החדשה שנועדה לחיתוך והרבה יותר חזקה מחרבות אחרות - http://www.sword-buyers-guide.com/chene ... views.html
2)חרב הTENCHI - חרב חזקה מאוד מתוצרת CHENESS ואף החביבה על PAUL CHEN - http://www.sword-buyers-guide.com/tenchi.html
וסיקור נוסף של חרבות מסוגים שונים ואיזה חרבות הכי חזקות ועמידות:
http://www.sword-buyers-guide.com/authe ... words.html
ניתן לראות שנאמר בצורה מאוד ברורה שהחרבות של CHENESS מפלדת 9260 Silicon Alloy Carbon Spring היא החזקה ביותר שהוא מצא שם. הוא גם מפאר את צ'אנס ביחס ובתמחור ההוגן שלהם.
לסיכום העניין,XXXXXXXXXXלא יכולים לתקן, כפי שטענו חז"ל.

saya
תושב קבע בפורום

הודעה על ידי saya » 20:00 ,13 אוקטובר 2009, ג'

בודו, יש גבול. הסברתי לך שאין ביני ובין יוקון שום קשר. חשבתי שאתה אדם בוגר, מסתבר שטעיתי.
ושוב, התמחור שלי הוא ענייני הפרטי ואיני חייב לך דין וחשבון על כך.

sagiexe

saya ובודו מספיק.

הודעה על ידי sagiexe » 20:16 ,13 אוקטובר 2009, ג'

שניכם אנשים בעלי שם טוב ועניין, לכל אחד הזכות למכור בכל מחיר
שנראה לו ולכל אחד הזכות לקנות במחיר שנראה לו.
אין טעם לריב, לרובינו אין כסף לרכוש חרב אמיתית בחמישים אלף דולר,
ולכן זה לא ממש משנה איזו חברה יותר טובה ופחות טובה... בסיכומו של יום,
כל החרבות האלה אינן באיכות גבוהה ותפקידן לשרת את מטרתן, אימון, חיתוך ונוי.
אף אחד מאיתנו לא יסתובב איתה ברחוב ויתקוף סמוראים.
בודו, תודה על הרצון הטוב, saya תמשיך להביא הצעות מעניינות
ודי לריב.

yukon
חדש בפורום

הודעה על ידי yukon » 9:22 ,17 אוקטובר 2009, ש'

בודו כתב:.
חבל שמנהלי הפורום לא חוסמים אותך על ניבול פה. לא ראוי ולא מקובל צורת ההתבטאות שלך.
לעניין החרבות כנראה שאתה מאוד מושפע מאתרים בעלי עניין ואינך רואה לצערי את כול התמונה
1 הייתי מציע לך לעשות קצת שעורי בית בעניין חרבות סמוראים מודרניות שמיוצרות בסין
2 אין לי בעיה עם הלהב של החרב הבעיה שלי היא עם איכות הצוקה (ידית האחיזה) שהבנייה שלה ברמה מאוד נמוכה וזה עלול גם לגרום לפציעה במקרה הטוב או להרג במקרה היותר גרוע
של המתאמן ובעיקר למי שאין רקע בעניין ובארץ מעט מאוד אנשים יש להם ידע (בטמאשיגירי אומנות החיתוך)
3כול ההתלהמות שלך היא לא נכונה מיסודה, חרב לא נמדדת רק על פי הלהב אלה על פי המבנה כולו , אין לי בעיה ליצר לך להב שיחתוך מה שתרצה אבל לרוב הלהב יהיה כבד ומגושם אם נרצה לשמרו ושיהיה עמיד לאורך זמן כמו בחרבות שהצגת
4 האתר שהצגת הוא אתר בעל עניין כי הוא גם מוכר את החרבות לכן הייתי מציע לך לחפש קצת מיידע באתרים ללא עניין מגמתי ואתה יכול להתחיל באתר הזה http://forums.swordforum.com
5 לסיכום CHENESS מדורגת שמקומות הנמוכים ביצרני חרבות סמוראים מודרניות בסין
והייתי מציע לך להיזהר מחרבות שאיינן בטוחות וללמוד קצת יותר לפני שאתה מחליט לרכוש חרב ובטח ובטח למכור לאחרים

בודו
נושא - כלים

הודעה על ידי בודו » 9:59 ,17 אוקטובר 2009, ש'

גם כשכל הרוחות נרגעו, תמיד ישנו XXXXX שישמח להצית את הרוחות מחדש. אני אחזור על מה שאמרו חז"ל, כמו שכתבתי בדיוק בהודעה הקודמת שלי - מה שאידיוט אחד אומר גם אלף חכמים לא יוכלו לתקן.
התירוץ הכי XXXX זה ש'האתר בעל עניין', כדבריך. הסיבה שתירוץ זה כל כך XXXXי כי הוא דרג סוגי חרבות בלינק שפרסמתי ומבין חרבות של HANWEI, DYNASTY SWORDS, RYUMON, COLD STEEL ועוד חברות נוספות הוא דירג את החרבות של צ'נס(CHENESS) במקום הראשון. מה הקשר פה בעל עניין? גם את שאר החרבות הוא מוכר, XXXX.
התירוץ הוא ש'הצוקה ברמה נמוכה ואנשים חסרי ניסיון, לכן זה עלול להסתיים בהרג'. תסביר לי יוקון, מה הקשר ביןXXXXX? כל חרב עלולה לפגוע במשתמשיה, במיוחד אם הם חסרי ניסיון(שליפה לא נכונה, מכה לא נכונה), בכל זאת, זה כלי נשק קר. לגבי ה'צוקה ברמה נמוכה', יש לך סימוכין לכך או שאתה נהנה לדבר? לפי מה שאני קראתי ולפי אתרים רבים אחרים, החרבות הללו ברמה נורא גבוהה, במיוחד הסדרה החדשה שלהם - SGC.
לגבי התשובה השלישית שלך, בבקשה לך תייצר, קח את הזמן, עשה לכולנו טובה. ואם תחזור עם חרב פגומה מיסודה.
לגבי התשובה החמישית, אתה לא מביא סימוכין, מדורגת על ידי מי? למה לדבר שטויות בקול רם? לא שמעת ששתיקה זה סייג לחוכמה? אם אתה כבר מדבר ומנסה לקלקל, לפחות תדבר בצורה רהוטה ומובנת ולא סתם תזרוק מונחים והערכות באוויר, במיוחד כשאתה לא מבין ולו דבר בהן.

לגבי מדוע איני מורחק מהפורום? כשם שאתה אינך מורחק מהפורום על יצירת משתמש כפול, ניסיון הריסת מכירה לסוחר נשק אחר, דיבורי הבל(צריך לחוקק משהו כזה, יפתור אותנו מאנשים כמוך).

לכל אלו שתוהים - אני לא קשור בשום קשר לCHENESS, אני עשיתי הזמנה בעבר, התרשמתי מאוד מהחרב שלהם(אוניורי - חרב קאסטום לבוג'ינקאן) ורציתי לעזור לחברים פה שלא רוצים ללכלך את הידיים או להסתבך עם המכס. אבל ניחא, הבנתי שאנשים מעדיפים לקנות חרבות לא איכותיות, במחירים מופקעים ובמצבים ירודים.

guss1
חדש בפורום

הודעה על ידי guss1 » 14:24 ,17 אוקטובר 2009, ש'

בודו
ההודעות שלך מאד גסות רוח ,[גם לומר למישהו אידיוט צריך לדעת]אם אתה מעוניין בתחרות קללות ונאצות מצא לך מקום מתאים יותר

מנע מעצמך את הצורך לענות

בודו
נושא - כלים

הודעה על ידי בודו » 15:42 ,17 אוקטובר 2009, ש'

ובכן, הנ"ל כתב הודעה במגמה מאוד ברורה של להרוס את המכירה, כשאין בידו סימוכין לטענותיו המגוחכות. מאחר והרבה אנשים התלוננו על בלאגן בהזמנת חרבות מחו"ל, הצעתי לקחת על עצמי את הנטל בתמורה לסכום נורא סמלי(אני לא מוכר חרבות הרוסות ב2500~) כשהסיכון כולו עלי, דבר שרבים פה לא היו עושים למען הקהילה. תרגיש חופשי לבדוק מחירים באתרים מקבילים כדוגמת SWORD.CO.IL או פורומים אחרים לכלי נשק.
הסיבה לתגובה הזועמת(לטענתך), שהוא מפיץ XXXXX ללא בבסיס, ללא כל סימוכין, פשוט במטרה להרוס.
ההזמנה כבר נעשתה, אני אהיה בקשר עם מי שהזמין את החרבות, אין לי עוד רצון לעזור לאנשים בקהילה הזו. תמשיכו לקנות חרבות במחירים מגוחכים, תמשיכו להקשיב לקשקושים ודברי סרק של XXXX למיניהם. אבל אני תמיד אהיה פה, ואשמח לטרפד מכירות לא הולמות במחירים לא שפויים, מדוע? כי זה הצעד המתבקש.

tutisdog
הגורו הגדול

הודעה על ידי tutisdog » 17:17 ,17 אוקטובר 2009, ש'

האם אתה סוחר כלשהוא? או שאתה אספן ? תציג את עצמך ברור עבור כולנו כאן,
תשמח לטרפד מכירות לא הולמות בגלל מחיר שנראה לך מופקע? לעשות דווקא לאנשים וחברים פורום אחרים כאן בגלל אדם אחד שהרגיז אותך, זה נראה קצת מוגזם.
אני מבין ללבך ואת הכעס שלך אבל נראה לנכון לאחר כל משפטי המחץ והפתגמים, רצוי לקחת שני צעדים אחורה , לנשום עמוק , לספור עד עשר ופשוט להתעלם מכל מה שנראה לך שפוגע בך.
לפעמים יותר כואב פשוט לא להגיב אבל זה לפעמים גם מרגיז את הצד השני יותר וגורם לאפקט חזק יותר מלענות.
לי אין שום דבר נגדך ואני מקווה עבורך שכל עניין החרבות יעבור בשלום .

בודו
נושא - כלים

הודעה על ידי בודו » 18:52 ,17 אוקטובר 2009, ש'

אני אדם פרטי שרצה לעזור לאנשים פה בפורום, זה הכל.

tutisdog
הגורו הגדול

הודעה על ידי tutisdog » 19:09 ,17 אוקטובר 2009, ש'

עזרה תמיד מתקבלת בברכה מכל חברי הפורום עבור כולם. :lol:

אני מקווה שכל מה שקרה לא יקלקל לך את המשך שהותך בפורום זה, תמיד תנשום עמוק לפני שאתה חושב לענות. ככה כולנו צריכים לעשות בכל מצב , וכפי שפורום זה ראה מעל דפיו כבר היו דברים בעבר , הכל עובר בסוף, תמיד צריך לראות את החצי המלא של הכוס.

:lol: :lol: :lol: שבוע טוב לכולם.

Nik88

הודעה על ידי Nik88 » 10:57 ,18 אוקטובר 2009, א'

:D
נערך לאחרונה על ידי Nik88 ב 16:08 ,6 פברואר 2012, ב', נערך פעם 1 בסך הכל.

yukon
חדש בפורום

הודעה על ידי yukon » 11:40 ,18 אוקטובר 2009, א'

בודו כתב:ובכן, הנ"ל כתב הודעה במגמה מאוד ברורה של להרוס את המכירה, כשאין בידו סימוכין לטענותיו המגוחכות. מאחר והרבה אנשים התלוננו על בלאגן בהזמנת חרבות מחו"ל, הצעתי לקחת על עצמי את הנטל בתמורה לסכום נורא סמלי(אני לא מוכר חרבות הרוסות ב2500~) כשהסיכון כולו עלי, דבר שרבים פה לא היו עושים למען הקהילה. תרגיש חופשי לבדוק מחירים באתרים מקבילים כדוגמת SWORD.CO.IL או פורומים אחרים לכלי נשק.
הסיבה לתגובה הזועמת(לטענתך), שהוא מפיץ שקרים ללא בבסיס, ללא כל סימוכין, פשוט במטרה להרוס.
ההזמנה כבר נעשתה, אני אהיה בקשר עם מי שהזמין את החרבות, אין לי עוד רצון לעזור לאנשים בקהילה הזו. תמשיכו לקנות חרבות במחירים מגוחכים, תמשיכו להקשיב לקשקושים ודברי סרק של כסילים למיניהם. אבל אני תמיד אהיה פה, ואשמח לטרפד מכירות לא הולמות במחירים לא שפויים, מדוע? כי זה הצעד המתבקש.
1 ראשית אין לי עניין בלהרוס לך אף מכירה אני בסה"כ יעצתי לך מה כדאי לך לעשות כי ראיתי
2 שאינך בקי בתחום ותאמין לי צריך להיות בקי בתחום הזה.
3 אני לא צריך להביא לך סימוכין על כלום אינני עומד כאן למשפט צירפתי לך קישור לאתר מכובד מאוד בעולם והייתי מציע שתקרא ותתעמק לפני שאתה זורק מילים לאוויר.
5 לגבי הפציעה אם איינך מבין מה זה אומר צוקה רופפת או סדוקה לא הייתי מציע לך כלל להיכנס
לתחום אתה עלול אפילו להרוג את עצמך בטעות ואם תבצע חיפוש באינטרנמט תראה כמה אנשים נפצעו מחרב יפנית מושחזת והפציעה עלולה להיות מאוד קטלנית.
6 אתה מוזמן לעשות כאוות נפשך אבל מחובתי להזהירך, עם היית מביא חרבות מאייכות טובה הדיון בכלל לא היה מתקיים, ושוב הייתי מציע לך להיזהר במילותיך.
לסיכום יש כאן לא מעט בעלי ידע נרחב מאוד בתחום החרבות היפניות אולי גם הם יכנסו להאיר את עיינך

saya
תושב קבע בפורום

הודעה על ידי saya » 14:40 ,18 אוקטובר 2009, א'

Nik88 כתב:בימים הקרובים אני עושה הזמנה של נייר טואלט סובייטי אפור,בעל מרקם של פיברגלס.המעוניינים נא להודיע לי בפרטי.

למען השם,סאיה,הבנאדם מנסה לעשות לך טובה ולחסוך לך בעלויות מטוב ליבו וככה אתה גומל לו?
אני לא מכיר את בודו ואין לי עניין בהזמנה,כך שדעתי אובייקטיבית לחלוטין,ומה שקורה כאן זה פשוט זלזול לא מוצדק בעליל! תאמין לי שאם הייתי זוכה ליחס שכזה,גם אני לא הייתי חוסך במילים.
אתה לא אוהב נייר טואלט סובייטי?
א ל ת ז מ י ן ! !
אבל בחייך,הבנאדם רק רצה לעזור!
איפה אתה רואה תגובה שלי בשרשור הזה שמטרתה לפגוע במכירה של בודו?
נכון, אני מתנגד מאוד לקניית מוצרים של החברה שהוא מעוניין למכור, אבל מכאן ללנסות לטרפד לו את המכירה המרחק גדול. את הטענות שלי נגד צ'נס העליתי בפניו באופן א-י-ש-י, לא על גבי הפורום. אם הוא עדיין מתכוון לרכוש מהם, בבקשה. אחרי שאת שלי אמרתי, שיעשה מה שהוא רוצה. אני מבין את הסיבות שהוא רוצה לקנות מהם (אדרבא, כשרק התחלתי גם אני חשבתי שזה ה-דבר ורציתי להזמין מהם בעצמי).

אני אדם בוגר, לא ילד קטן שמתלהב מכך שהוא יכול לכתוב מה שהוא רוצה כי זה אינטרנט. אין לי שום סיבה שבעולם לנסות להרוס לו, כל עוד אני רואה שהעסקה לא תעמיד את הקונה בסכנה והוא לא ציין זאת.
זה הפך לשרשור הטחת האשמות טיפשי שלוקה בחוסר הבנה. הדבר היחיד שמציק לי זו הקלות שבה אנשים קופצים להעלבות וקללות. אני לא מתכוון יותר להשתתף בדבר טיפשי שכזה.
וכמו ששגיא אמר- די לריב!

Guest

הודעה על ידי Guest » 15:26 ,18 אוקטובר 2009, א'

שלום לגולשים

התגובות נערכו על ידי ומילות נאצה הוסרו, מי שישתמש בלשון כזו בעתיד יורחק!

אתם לא עושים לי טובה שאתם גולשים כאן אלא לעצמכם, אם תטרידו תפריעו או תדברו לא יפה אתם לא רצויים, אם תלכלכו אחד את השני גם תורחקו, היחסים האישיים והמתחים שיש לכם ואינם נובעים מכאן או נוגעים לכלל הגולשים, לא מעניינים את האספנים באתר - תנהלו אותם בהודעות אישיות בלבד!!

אנשים הורחקו מכאן בעבר על התנהלות גסה ובוטה ולא אהסס להוציא אנשים.

במקביל תוך זמן קצר יערך שינוי מהותי באתר שישנה את כל גישת האתר לזיהוי ולסוחרים, כולל איסור פתיחת משתמשים כפולים שייאכף.

הודעה מפורטת לאחר שנגבש קונספט סופית תמסר לגולשים.

Pika007
חדש בפורום

הודעה על ידי Pika007 » 22:43 ,21 אוקטובר 2009, ד'

בודו כתב: כי הוא דרג סוגי חרבות בלינק שפרסמתי ומבין חרבות של HANWEI, DYNASTY SWORDS, RYUMON, COLD STEEL ועוד חברות נוספות הוא דירג את החרבות של צ'נס(CHENESS) במקום הראשון. מה הקשר פה בעל עניין?
לא ממש היה איכפת לי ממה שנכתב פה, עד החלק הזה....
נתחיל בזה שפול סאת'רן הוא לא בעל נסיון, לא אספן מדופלם, ואין לו ממש רקע בנושא. הוא חובב, כמו רובנו כאן. כל "דירוג" שלו שווה לקליפת השום בעניין זה.

שנית, זה לא סוד שהאתר SBG קיבל בימיו הראשונים דחיפה גדולה מצ'נס, בלי שום קשר למכירת מוצרים כאלו ואחרים. SBG קידמו את צ'נס, צ'נס קידמו את SBG.
רוצה משהו טיפה יותר אובייקטיבי- תיכנס לפורום של SBG בעצמם, שם הדעות הן של משתמשים נטו, חלקם עם הרבה מאוד ניסיון.

שלישית-
ביום שצ'נס יגיעו לרמת הייצור של Dynasty forge/קולד סטיל או האנווי, אני אהיה צנצנת.
צ'נס משתמשים בפיטינגים מסגסוגת אבץ, אחד הפתרונות הזולים והכי פחות איכותיים לייצור מסוג זה (פתרונות איכותיים יותר- ברזל, פלדה, נחושת, ארד, ועל חרבות במחירים גבוהים במיוחד- גם כסף)
האיטו על הטסוקה עשוי מכותנה באיכות איכות נמוכה, לעומת זמש/כותנה באיכות גבוהה/משי שהאנווי ו dynasty forge משתמשות, המאקי לא מחליף כיוונים בכל קיפול אלא הולך בכיוון אחד בלבד, ובקרת האיכות שלהם לוקה בחסר. זה לא סוד שהם כבר הרבה פחות פופולריים מבעבר.
ryumon (או מאסאהירו, אותה חברה...) זה יצרן חדש בלי הרבה סחורה איכותית, הם לא נכנסים אפילו למשוואה.

במקומך הייתי מברר על אפשרות לעשות הזמנה גדולה מיצרן כמו האנווי, יש להם מבחר גדול בהרבה, תוצרת איכותית יותר, ובקרת איכות עקבית בהרבה.

פרסם תגובה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 3 אורחים