סכין טנטו עד 400 ש"ח

פורום ייעודי לקנייה ומכירה של סכינים בין חברי הפורום.
חוקי הפורום
ההודעות בפורם הינן חינם.
השימוש לסוחרים בפורום אסור והוא מיועד לאספנים המעוניינים למכור סכינים במסגרת תחביב ולא יותר מ-6 פריטים בשנה.
האחריות במסגרת מכירה הינה על המוכר. מוכר שמוכר סכינים או ציוד אחר בפורום ימכור רק לבגירים מעל גיל 18, המוכר מתחייב כי יבדוק באמצעות סריקת ת.ז של המוכר או צילום מסמך מזהה רשמי, קודם למסירת הממכר לקונה או לשליחתו.
תהנו, מקווה כי תרוו נחת מהמערכת. הנהלת האתר.
פרסם תגובה
בודו
נושא - כלים
סכין טנטו עד 400 ש"ח

הודעה על ידי בודו » 8:15 ,28 אפריל 2009, ג'

הבנתי שבארץ לא ניתן למצוא סכינים טנטו עד 200 שקל, ולכן הגדלתי את טווח המחיר עד ל-400 שקל(שלפי דעתי די והותר עבור סכין 1 :)).
אשמח אם מישהו יוכל להשיב או להפנות אותי למקומות שבהם ניתם למצוא סחורה זו בזול.
חברות שאני מחפש: COLDSTEEL,SOG בעיקר מאחר ואני יודע שהן אמינות, אולם אני תמיד פתוח גם לחברות אחרות.

בכבוד רב,
בודו.

הערה: ניסיתי לכתוב את זה כתגובה לאשכול הקודם שלי, אך בטעות לחצתי על פתח אשכול חדש ^^

tutisdog
הגורו הגדול

הודעה על ידי tutisdog » 11:12 ,28 אפריל 2009, ג'

חפש את מושון כאן בפורום, הוא יבואן של קולד סטיל, יש להם דגם שנקרא GI TANTO
בין כל דגמי הטנטו של קולד סטיל זה הדגם הכי זול.

אם אתה רוצה יש תמיד את אתר new graham knives
http://newgraham.com/store/

יש כאן בארץ הרבה לקוחות מרוצים מהשירות והאמינות של האתר.

בודו
נושא - כלים

הודעה על ידי בודו » 12:34 ,28 אפריל 2009, ג'

אני מתלבט האם לרכוש את הTRIDENT TANTO BLACK TINI של סוג או את הRECON 1 של קולדסטייל. שניהם נעמדים באותו המחיר אך אין לי מושג מי מהם יותר איכותי ומי מהם אמין יותר, מה שכן, נדמה לי שהפלדה בסכין של סוג הינה אמינה וחזקה יותר(AUS8).
אם למישהו יש ניסיון קודם עם הסכינים הללו אשמח לקבל תגובה :)
כמו כן, ראיתי שהתגלגלו פה כמה סכיני טנטו זולים יותר של CRKT שנראים נחמדים(במיוחד לאור המפרט) והרבה יותר זולים(היה אפילו אחד שמכר אחד משומש ב140 ש"ח, דגם M16 שלהם) אז אני מעוניין גם במשומשים זולים 8)

תודה רבה על היענות והעזרה :)

Pesel

הודעה על ידי Pesel » 14:51 ,28 אפריל 2009, ג'

למה דווקה טנטו?

asilio
חדש בפורום

טנטו

הודעה על ידי asilio » 15:18 ,28 אפריל 2009, ג'

בקשר לקולד סטיל, זה ממש לא בתקציב שאתה מעמיד. הריקון 1 בארץ מתומחרת בסביבות ה1000 שח, ואני לא מאמין שאף סכין של קולד סטיל מהדגמים הטובים יעלו לך פחות מ700. אולי תתמקד בפירמות יותר פשוטות, כמו SOG או קרשואו.

בודו
נושא - כלים

הודעה על ידי בודו » 15:26 ,28 אפריל 2009, ג'

asilio:תקן אותי אם אני טועה, אבל הRECON 1 עולה 75 דולר ברוב האתרים, כולל זה שהוזכר פה. TRIDENT TANTO עולה באזור ה60-65 דולר (תלוי בדגם). אני לא מבין איך הפרש של 10-15 דולר גורר הפרש של כמה מאות שקלים, סלח לי אם אני נאיבי.
pesel:התאמנתי במשך שנים רבות באומנויות לחימה יפניות(בעיקר נינג'יטסו) ולכן אני 'מורעל' לגבי סוג הלהב, חוץ מזה שהוא גם נראה טוב ובסופו של דבר מעולה כסכין טקטית(ניתן להפעיל לחץ רב על הקצה).
tutisdog:תודה רבה על ההפניה, אני אמתין מספר ימים ובמידה ולא תיהיהנה הענות(תשובה מספקת
:P) אני אנסה לאתרו.
ניסיתי להתקשר לר.ד.ע תמרי, אך לצערי הוא לא מוכן למכור ליחידים(למרות שעשה פעם פגישה במפעלו שלצערי לא הייתי חבר באותה תקופה) והפנה אותי לריקושט וחנויות לגבר, ולאחר שהסתכלתי הזדעזתי מהמחירים, גבוהים הרבה מן הצפוי, בכל קנה מידה הגיוני.

תודה רבה לכל המגיבים! :)

tutisdog
הגורו הגדול

הודעה על ידי tutisdog » 16:21 ,28 אפריל 2009, ג'

בגלל מחירים מרקיעי שחקים מומלץ לך לפנות לאתר של ניו גרהם, קח בחשבון ש75 דולר פלוס המשלוח זה כבר ייתקרב ל100 דולר ועל זה תיאלץ לשלם מיסים זה יעלה לך בסופו של דבר יותר מ400 שהקצבת לך . אבל זה הברירות שיש .
אלא אם כן מישהו כאן יפרסם שוב למכירה פריט שקרוב לתקציב שלך. תמיד אתה יכול להריץ חיפוש באי ביי.

פרסם תגובה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד