שאלה / התייעצות

אספנים ותיקים עם אוסף מוגדר, העוסקים בתחום האיסוף שנים, ומתעניינים באיסוף של פריטים איכותיים, ושיחות עומק על נשק קר.
פרסם תגובה
אליאן
חדש בפורום
שאלה / התייעצות

הודעה על ידי אליאן » 19:15 ,29 נובמבר 2008, ש'

הי לכולם
אנחנו חדשים כאן, שמחים מאד להצטרף
ומיד נפצח בשאלה / התייעצות לפורום
בתקווה שיש פתרון לבעייה...
האם יש סיכוי לקבל סכין שנלקחה ע"י המשטרה חזרה?
יש לי אוסף סכינים אותו התחלתי לאסוף בערך מגיל 14
חלקו הגדול מעשיי ידי אבי להתפאר! חלק גם נגנב, לצערי!
אז, מקרה שקרה כך היה:
ספטמבר, שנה שעברה, חגי ישראל
אנחנו כהרגלינו יוצאים לצפון הארץ לקמפינג למס' לילות
מצויידים כיאות לאנשי שטח ותיקים, בכל הציוד הדרוש
וכמו כן גם בגרזן לחטיבת עצים למדורה, ומצ'טה מפוארת
שהוכנה בעמל רב בידי הזהב של אבי. ידית מעוגלת ומעוצבת מעץ זית
ונדן מושקע מעור שחור ומעוטר בשזירת צמות עור.
בקיצור, באמצע הלילה מעירים אותנו שני שוטרים על אזרחי - ל... בדיקת סמים
נו טוב... בזה אנחנו כבר מורגלים... הסרט הזה חוזר על עצמו בכל שנה... רק...
מי צריך בכלל סמים כדי להנות מהטבע???
אלא שהפעם, הם מצאו את המצ'טה!!!
לא רק שפתחו לי תיק פלילי על החזקת נשק קר (ואגב, יש לי רישיון לנשיאת אקדח...)
הם החרימו את המצ'טה... ולא הועילו כל תחינותיי ובקשותיי!!!
ועכשיו מה? מילא התיק הפלילי, רוצה את המצ'טה בחזרה!!
מעל שנה כבר עברה,
למישהו יש עצה?
יש מה לעשות?
תודה.
א&א

sagiexe

מכתב למפקד התחנה או המחוז ובו כתוב

הודעה על ידי sagiexe » 20:01 ,29 נובמבר 2008, ש'

מכתב למפקד התחנה או המחוז ובו כתוב בדיוק מה שכתבת כאן.
אם נסגר התיק, והסכין אינו דרוש כראיה, ניתן לבקש לשחררו
מהמחסן. אני מעריך שטיעון הגיוני ישכנע את המשטרה להחזירו,
אלא אם כן, הוא נשלח להשמדה.

tutisdog
הגורו הגדול

הודעה על ידי tutisdog » 20:49 ,29 נובמבר 2008, ש'

האם קיבלת מהם איזו שהוא אישור שהחרימו לך את המצ'טה???

אם לא אז רוב הסיכוי שמישהו מהשוטרים חמד לצאן את המצ'טה ולא החרימה מהסיבות האמיתיות אלא עשה כס"תח בזה שפתח לך תיק פלילי, הרי גם גרזן היה לך ולא ציינת שהוא הוחרם.

אם יש לך כסף וזמן הייתי מגיש תביעה על עגמת נפש נגד המשטרה ולו רק בשביל לפתוח לחארות האלה(סליחה על הביטוי) את הראש ולהכאיב גם להם. כי גם התיק פלילי הוא לא מוצדק אם לא עשיתם כל דבר רע, הא ם גם לאביך נפתח תיק פלילי? מעבר לעובדה שתיק פלילי זה לא נעים ופוגע בך כאדם ישר

מניסיוני הרב הרבה שוטרים בארצינו לצערנו לא יודעים להפעיל שכל ישר ולא יודעים להפעיל שיקול דעת ולאחר שהתנדבתי הרבה זמן במשמר אזרחי והתלוויתי להרבה אירועים ולהרבה שוטרים ראיתי דברים שגרמו לי פשוט להפסיק להאמין במשטרה שלנו כבר לפני כעשר שנים.

סליחה שאני אומר זאת אבל לצערינו האמת היא לא רחוקה גם היום ממה שהיה לפני עשור עם שוטרינו היקרים.

אליאן
חדש בפורום

אכן

הודעה על ידי אליאן » 10:02 ,30 נובמבר 2008, א'

לא קיבלתי כל אישור שהמצ'טה הוחרמה ואכן, זה בדיוק מה שחשבתי, שאחד השוטרים חמד אותה לצאן - היא באמת היתה משהו מיוחד. השוטר שלקח אותה טען שאם אבי עשה אותה הוא יכול לעשות בלי בעייה חדשה... ולא, לאבי כמובן לא נפתח תיק פלילי...
ודאי שלא עשינו שום דבר רע... הרי העירו אותנו משינה והמצ'טה בכלל היתה בתוך ארגז בבגז'!
רק שלא הבנתי איך תביעה על "עגמת נפש נגד המשטרה ולו רק בשביל לפתוח לחארות האלה(סליחה על הביטוי) את הראש ולהכאיב גם להם", תשנה באמת משהו?
אליאן

GOREN55
אביר האפל

הודעה על ידי GOREN55 » 18:28 ,30 נובמבר 2008, א'

מה זה "חמד אותה לצאן " ????????

שלומי
בלייד ראנר

הודעה על ידי שלומי » 19:31 ,30 נובמבר 2008, א'

רוצה לעצמו

ברווז
מנהל אתר

הודעה על ידי ברווז » 21:22 ,30 נובמבר 2008, א'

בכדי להעמיד דברים על דיוקם:
לחמוד- לרצות לעצמך.
לחמוד לצון-להתבדח.
עיין ערך, "אל תחמוד אשת רעך" מחד,
ו"כששאלתי כמה עולה הוא ענה עד לקומה רביעית, חומד-הלצון הזה".
תביעה לא ממש תעזור-תחשוב איך זה ייראה:
אזרח" קטן "(סליחה על הביטוי המרגיז הזה) שהחרימו לו כלי נשק בפוטנצייה, מתלונן על כמה שוטרים.
בסוף מי שיידפק זה אתה,ידידי, מהסיפור הזה.
נכון-מקומם, עצוב, מרגיז, אבל - כך מתנהלים הדברים בארץ הקודש.
צר לי.
סכין שמקבלים במתנה לא בודקים לה בשיניים...

סכין מהגדרתה היא כלי לפני שהיא כלי נשק.

tutisdog
הגורו הגדול

הודעה על ידי tutisdog » 23:32 ,30 נובמבר 2008, א'

קודם כל תודה על תיקוני העברית,

ועכשיו לחלק היותר רציני - ברווז , בשביל אחד שמגדיר סכין ככלי קודם , ולא ככלי נשק אתה טורח לציין כלי נשק בפוטנציה, ולאור העובדה שהם היו בקמפינג והיה גם גרזן והוא לא הוחרם אלא רק המצ'טה, שנמצאה לטענתו בתא המטען של הרכב, אז וואלה אולי כן שווה להילחם וכן זה לא תמיד אומר שתנצח במלחמה אבל הכל תלוי באיך מוצגים הדברים , לתת למשטרה לנצל כח בצורה טפשית זה לא הוגן כלפי האזרח הקטן שבאמת לתומו לא מתכוון לבצע כל פשע או כל מעשה לא חוקי. הרי הגדרת החוק אומרת נשיאה למטרה כשרה , אם כך אז גם לך ולי אין שום סיבה לשאת מולטיטול בעבודה גם אם זה באמת ובתמים לשימוש בעבודה ואנחנו בעצם עבריינים בפוטנציה שמתכוונים לעשות שימוש פלילי גם במולטיטול או כל אולר אחר לדוגמא , למה שיחרימו בצורה גורפת כלי מאדם שלא עשה ולא התכוון לעשות בו שימוש לרעה, יכלו גם להזהיר ולא ישר להחרים.

פעם קיבלתי דוח על חנייה במקום של נכים, 500 שקל לשלם, חניתי 2 דקות כי הייתי חייב לעלות למשרד שלי לקחת תיק, השוטר לא וויתר למרות שהוא ראה אותי מחנה ויורד לאחר 2 דקות. למלו הרע של השוטר ידעתי היטב שהתמרור שם הוא לא חוקי.
התמרור הוצב שלא כחוק ולא היה רשום במרשם התמרורים של העיר בנוסף זה היה שטח פרטי, אבל זה לא מנע מהשוטרים לבוא יום יום ולתת דוחות בערימות, נכון זה לא אותו דבר כמו סכין אבל בעיקרון הוא זהה, ניצול הכח בגלל אי ידיעת החוק, אני במקרה לא הייתי פראייר והלכתי לעיריה הוצאתי אישור על זה שהתמרור לא רשום בתמרורי העיריה לקח לי קצת זמן אמנם אבל השגתי את כל מה שרציתי וניגשתי לתחנת המשטרה עם הדוח ומכתב הסבר למקרה עם האישור של העיריה והפלא ופלא הדוח בוטל !!!
מה זה אומר, שלא תמיד צריך לתת יד לניצול הכח שלהם לרעתנו במיוחד לא במקרה כמו של הבחור כאן , הוא לא ביצע פשע ולא היתה כוונה פלילית והמצטה היתה בתוך הרכב . כשהם בקמפינג. ובנוסף פתחו לו תיק פלילי, לא נשמע מסריח ??? אפילו מסריח מאד. זה לא התנהגות ראויה של שוטר ולא שיקול דעת שהופעל נכון. לכל הדיעות.
לפעמים צריך לדעת גם להילחם, אז אולי כאן המלחמה תהיה יותר קשה אבל אם חשוב לו המצטה הזו וזה שנפתח תיק פלילי ללא סיבה מוצדקת אז אולי המלחמה שווה.
אבל שוב זה זמן והסביר להניח שלא מעט כסף אצל עו"ד בגלל זה גם אמרתי אם ש זמן וכסף אולי שווה להילחם , זה יותר מלחמה על עיקרון ולא רק על מנת להחזיר את המצ'טה.

אליאן
חדש בפורום

אז מה להבין מכל זה?

הודעה על ידי אליאן » 8:38 ,1 דצמבר 2008, ב'

קראתי בעיון את כל הערותכם, מובן שלא נתקלתם במצב דומה וחבל... הייתי רוצה לשמוע שיש באמת סיכוי להחזיר אלי את היצירה... אבי לצערי כבר מבוגר ואינו מסוגל לשחזר את שעשה בעבר! אבל, אם לסכם את כל הנאמר, ניתן להבין מכל זה שבעצם, אפשר להגיד קדיש על המצ'טה!
לשלם כסף לעורך דין כדי שאולי... סיכוי קטן שאקבל אותה בחזרה (בתנאי כמובן שאף שוטר "הגון" לא לקח אותה לעצמו) נראה לי מיותר. אגב חברים... הסיפור הרבה יותר אבסורדי... אם לא הבנתם, אני בחורה!!!
אליאן.

רעי
בלייד ראנר

הודעה על ידי רעי » 21:12 ,1 דצמבר 2008, ב'

ואולי- אליאן- בתור בחורה שווה לנסות את המהלך הבא:
להתלבש יפה, ולהגיע בשעה לא עמוסה מדי למשטרת קרית שמונה. לבקש להיפגש עם מפקד התחנה (בצפון הרחוק, בו גדלתי גם למפקד התחנה יש זמן פנוי). להביא תמונה של הפריט, אם יש, להסביר קודם כל את חשיבותו הסנטימנטלית, ואז לספר שהוחרם ע"י אחד משוטרי התחנה לפני זמן מה.
יש סיכוי יותר מסביר שלפחות יקשיבו. אם המקרה הוא כפי שחשדו החברים כאן (שוטר שמחרים חפץ שמצא חן בעיניו ולא הביאו לרישום בתחנה) ייתכן שלמפקד התחנה יהיה גם מה להגיד לחצוף הקטן.
בתור מתנדב במשמר האזרחי נתקלתי גם בכמה שוטרים סבירים- אולי במקרה יהיה עם מי לדבר שם. בכל אופן- שווה לנסות.

אמיר_לב
אביר האפל

הודעה על ידי אמיר_לב » 22:04 ,1 דצמבר 2008, ב'

עם המשטרה בסדר הנוכחי זה מאוד דואלי, מצד אחד באמת עלול להיות כאן תקדים שבו המשטרה תעמוד כגוף למשפט דבר נדיר לציבור הרחב,אך למערכת המשפטית שכיח, ואם באמת תזכו אז אולי תקבלו את המצ'טה חזרה ואולי סוג של פיצוי שווה ערך, כפי שאמר מרצי ה"אהוב" דין הפיצוי הוא כדין הפרצה שנוצרה בעקבות העוול.
מצד שני זו המשטרה, (אמרתי די?!), קבוצת אנשים (במקרה הטוב) שמוגנת בחוק וחושבת שנמצאת מעליו וכדוגמת אנשים רבים, באמת בא לכם להתעסק איתם?

אגב ניתן לומר חמד לצאן ולקח לעצמו את המצ'טה.. אבל לא משנה, הציון במילולית היה הנמוך מבין השלושה בפסיכומטרי.
בשורה התחתונה, זה אמנם לא נעים אבל רוב הסיכויים שהמצ'טה שלכם משמשת מישהו כחלחל (ואני לא מתכוון לדרדסים) עכשיו לחתוך בשר למנגל.

אולי עם קצת תחכום תצליחו להחזיר לעצמכם את הפריט אבל הסיכוי רחוק מלהיות מעודד.

סער
הגורו הגדול

הודעה על ידי סער » 23:29 ,1 דצמבר 2008, ב'

אליאן - ברוכה הבאה. אני מקווה שתשתתפי פה גם בנסיבות יותר משמחות.
קשה לשפוט פה את המקרה מאחר שחסרים נתונים אובייקטיביים - למשל מצב רוחו של השוטר, מה היתה הגישה שלך בעת החיפוש, על בסיס מה היה לשוטר יסוד סביר להאמין שמדובר בחפץ שעשוי לפגוע בציבור (על-פי חוק סמכות חיפוש ותפיסה).
על פניו נראה לי שהמקרה לא תקין. אאל"ט תפיסה כחוק מחייבת מתן אישור בכתב, וזו זכות אזרחית.
הבעיה החמורה יותר שאף אחד כאן לא התייחס אליה, היא פתיחת תיק פלילי. את עלולה להיתקל בסירוב לחידוש רשיון האקדח עקב כך, למשל. אני בהחלט ממליץ לפנות לעו"ד לביטול התיק ואולי גם להגיש תלונה למח"ש. אם יש תיק - יש פרטי השוטר במקום וניתן להגיע אליו בקלות - אם המערכת תרצה בכך. יש בפורום גולש שעבר חוויה דומה - פעמיים, לא נכנע ומערכת המשפט עמדה לצידו. אם יירצה ישתף.
אוצר וחוקר נשק היסטורי

ACT - Armed Combat & Tactics

ברווז
מנהל אתר

הודעה על ידי ברווז » 18:14 ,2 דצמבר 2008, ג'

סער כתב:יש בפורום גולש שעבר חוויה דומה - פעמיים, לא נכנע ומערכת המשפט עמדה לצידו. אם יירצה ישתף.
מסתבר שאני סתם פסימי
8O :lol:
סכין שמקבלים במתנה לא בודקים לה בשיניים...

סכין מהגדרתה היא כלי לפני שהיא כלי נשק.

אליאן
חדש בפורום

תודה לכולכם

הודעה על ידי אליאן » 10:05 ,3 דצמבר 2008, ד'

תודה,
על הנכונות, הרצון הטוב והעצות
הייתי באמת מעוניינת לשמוע ממישהו שחווה מצב דומה, איך הוא יצא מזה, כמה זמן זה לקח ובמה זה היה כרוך?!?!
לגבי נסיבות הארוע, התלוויתי לשוטר עד לרכב המשטרתי שעמד על הכביש, ללא שום התנגדות (אנחנו כאמור יישנו בשטח) ואפילו התבדחתי איתו בדרך (עוד חשבתי לתומי שהוא יפתור אותי מהעניין באזהרה בלבד), באותו מעמד "נתפסו" מס' בחורים ששהו באותו איזור, ולהם נפתח תיק על שימוש בסמים. היתה באוויר מן תחושה, כאילו השוטרים האלו עובדים על אחוזים... יותר תיקים פליליים, יותר...???
בזמנו, כשזה קרה, עשיתי מס' בירורים. נאמר לי שאמורים לזמן אותי לשימוע במשטרת קריית שמונה, דבר שעדיין לא קרה. הבנתי גם, שיש מצב שהתיק יסגר בפרקליטות מחמת "חוסר עניין לציבור". וכמובן, עברי נקי.
איפה זה עומד כרגע אין לי מושג.
האם מישהו מכם יודע, איך בודקים אם התיק נסגר או לא? והאם יש מצב שמשהו ישתנה כל עוד לא זימנו אותי לשימוע?
ועוד פרט שאולי אינו קשור אבל יתכן ויהיה רלוונטי להבנת התמונה... ואולי ישנה משהו...
מצבי הבריאותי בחצי שנה האחרונה אינו תקין - אני עוברת טיפולים כימותרפים!
זהו
אשמח לעצתכם
ושוב תודה
אליאן.

סער
הגורו הגדול

הודעה על ידי סער » 0:06 ,5 דצמבר 2008, ו'

תיק סגור זה עדיין לא אומר מחיקת הרישום הפלילי.
לדעתי בכל תחנת משטרה ניתן לבדוק את סטטוס התיק.
עניין המצב הבריאותי חשוב מאד, אם תגיעי לטיפול בערכאות משפטיות, עורך הדין שלך חייב לדעת מזה (ולהיות מגובה באישורים הרפואיים המתאימים) ולנצל את העובדה המצערת לטובתך.
אוצר וחוקר נשק היסטורי

ACT - Armed Combat & Tactics

Guest

Re: שאלה / התייעצות

הודעה על ידי Guest » 21:23 ,5 דצמבר 2008, ו'

אליאן כתב:הי לכולם
אנחנו חדשים כאן, שמחים מאד להצטרף
ומיד נפצח בשאלה / התייעצות לפורום
בתקווה שיש פתרון לבעייה...
האם יש סיכוי לקבל סכין שנלקחה ע"י המשטרה חזרה?
יש לי אוסף סכינים אותו התחלתי לאסוף בערך מגיל 14
חלקו הגדול מעשיי ידי אבי להתפאר! חלק גם נגנב, לצערי!
אז, מקרה שקרה כך היה:
ספטמבר, שנה שעברה, חגי ישראל
אנחנו כהרגלינו יוצאים לצפון הארץ לקמפינג למס' לילות
מצויידים כיאות לאנשי שטח ותיקים, בכל הציוד הדרוש
וכמו כן גם בגרזן לחטיבת עצים למדורה, ומצ'טה מפוארת
שהוכנה בעמל רב בידי הזהב של אבי. ידית מעוגלת ומעוצבת מעץ זית
ונדן מושקע מעור שחור ומעוטר בשזירת צמות עור.
בקיצור, באמצע הלילה מעירים אותנו שני שוטרים על אזרחי - ל... בדיקת סמים
נו טוב... בזה אנחנו כבר מורגלים... הסרט הזה חוזר על עצמו בכל שנה... רק...
מי צריך בכלל סמים כדי להנות מהטבע???
אלא שהפעם, הם מצאו את המצ'טה!!!
לא רק שפתחו לי תיק פלילי על החזקת נשק קר (ואגב, יש לי רישיון לנשיאת אקדח...)
הם החרימו את המצ'טה... ולא הועילו כל תחינותיי ובקשותיי!!!
ועכשיו מה? מילא התיק הפלילי, רוצה את המצ'טה בחזרה!!
מעל שנה כבר עברה,
למישהו יש עצה?
יש מה לעשות?
תודה.
א&א
שלום אליאן

ברוכה הבאה לפורום

החוק קובע כך:

פקודת המשטרה [נוסח חדש], תשל"א-1971
79. כל אימת שיש התקהלות בלתי חוקית, התפרעות או הפרעת השלום, או שיש יסוד סביר לחשוש לה , רשאי הממונה, בצו שיפורסם במקום, ליתן תוקף להוראות המנויות להלן, כולן או מקצתן, לתקופה שתפורש בצו ושלא תעלה על שלושה חדשים, ואלה ההוראות:
(1) (א) כל שוטר רשאי לפזר כל התקהלות במקום ציבורי ולעצור בלא פקודת מעצר כל המצוי בהתקהלות ומסרב להתפזר או מתמהמה בכך או חוזר ומתקהל לאחר שהתפזר;
(ב) מי שמסרב להתפזר או מתמהמה או חוזר ומתקהל כאמור, דינו – מאסר שלושה חדשים או קנס 375 לירות;
(2) (א) נמצא אדם במקום ציבורי כשהוא מחזיק ברשותו סכין, מקל, אלה, מוט ברזל, אבן, או נשק מכל מין או הגדר, ולדעת שוטר הוא נושאם כדי לסייע בהפרעת הסדר או קרוב הדבר שישתמש בהם במקרה של הפרעת הסדר מותר מיד להחרימם או לתפסם;
(ב) אדם כאמור בפסקת-משנה (א), וכן מי שמסית אחרים להתקהל, אם בעל פה ואם בכתב ואם בדרך אחרת, ומי ששר שיר או משתמש במלים או בתנועות, שלדעת שוטר קרוב הדבר שיביאו לידי הפרעת השלום, יכול שייעצר בלא פקודת מעצר ודינו כאמור בפסקה (1)(ב).

עולה מהאמור כי התפיסה מחייבת כי מטרת האחזקה הייתה לשמש בהפרעת סדר.

בבדיקה שערכתי למשל חוק סמכויות לשם שמירה על ביטחון הציבור, תשס"ה-2005 החיפוש מותר רק במקומות מוגדרים למשל:

3. (א) לשם שמירה על ביטחון הציבור רשאי שוטר, חייל מוסמך או מאבטח, לערוך חיפוש בלא צו של שופט כמפורט להלן:
(1) על גופו של אדם, בכלי תחבורה, במטען, בטובין אחרים – בעת כניסה לנמל, לבנין או למרום מגודר;
(2) על גופו של אדם, בכלי תחבורה, במטען ובטובין אחרים – בעת כניסה לאחד מהמקומות המפורטים בפסקה זו או בעת הימצאותם בהם:
(א) תחנת הסעה לרכב ציבורי;
(ב) תחנת הסעה לחיילים;
(ג) מקום לצורך הסעת חיילים – שקבע ראש אגף מבצעים של צה"ל ושתוחם על ידי סימון או שילוט;
(ד) נקודת בדיקה;
(ה) סביבתם הקרובה של כל אחד מהמקומות המפורטים בפסקה זו;

לא נראה לי כי שם המשטה נתפסה.

אגב חוק העונשין קובע כי:

186. (א) המחזיק אגרופן או סכין מחוץ לתחום ביתו או חצריו ולא הוכיח כי החזיקם למטרה כשרה, דינו - מאסר חמש שנים.

במקרה דנן אגב המשטה הוחזקה ברכב, לכן נראה כי הטענה ביחס לאחזקה כשרה נראית קבילה.

חוק העונשין אינו מקנה זכות להחרמה (ככל שראיתי) - הזכות קמה מפקודת המשטרה בנסיבות שמודגשות לעיל.

עולה מאמור כי לכאורה החרמת המשטה הייתה שלא כדין מאחר ועיקרון חוקיות המנהל קובע כי למנהל מותר רק מה שכתוב בחוק, העיקרון הפוך כלפי אזרחים שעליהם אסור רק מה שכתוב בחוק.

עליך לפנות לתחנת המשטרה בכתב ולדרוש לדעת על בסיס מה הוחרמה המשטה, במיוחד אם הייתה בתא המטען ברכב, ולבקש לדעת מהו הבסיס החוקי להחרמתה (סעיף חוק).

תשובה בכתב תסייע.

המשטה לא יכולה להעלם - היא רכושך ולא נתפסה במהלך ביצוע עברה.

לדעתי חובתם לתת מענה הגיוני לעניין.

עומר יעבץ, עו"ד
מנהל האתר

אליאן
חדש בפורום

תודה

הודעה על ידי אליאן » 15:33 ,8 דצמבר 2008, ב'

המון תודה
אנסה לפעול בעצתך ונראה לאן זה יוביל

אליאן

האביר
חדש בפורום

Re: תודה

הודעה על ידי האביר » 18:51 ,11 דצמבר 2008, ה'

אליאן כתב:המון תודה

אליאן
היי אליאן:
יש לפעול בשני מישורים:
1. הגשת בקשה לבימ"ש השלום ק"ש:
הבקשה נקראת ב.ש. להחזרת תפוס,
את צריכה לצרף את הנתונים המלאים מס' תיק (פ"א) תאריך התפיסה וכל פרט
עובדתי נוסף יסייע. היתרון בבקשה אינך צריכה ל"התחנן" או ל"התלבש יפה" כפי
שנאמר למעלה-אלא את יוזמת מהלך שיחזיר לך את הסכין.
2. תיק פלילי (פ"א) -לבדוק מצבו ולסגור אותו.

אני מאחל לך רפואה שלמה -הכי חשוב
ולאור מצבך כל עזרה שתחפצי תנתן בהתנדבות מלאה.
את מוזמנת ליצור קשר בפרטי.
כל טוב.
"ואהבת לרעך כמוך"

האביר
חדש בפורום

Re: תודה

הודעה על ידי האביר » 18:52 ,11 דצמבר 2008, ה'

אליאן כתב:המון תודה

אליאן
היי אליאן:
יש לפעול בשני מישורים:
1. הגשת בקשה לבימ"ש השלום ק"ש:
הבקשה נקראת ב.ש. להחזרת תפוס,
את צריכה לצרף את הנתונים המלאים מס' תיק (פ"א) תאריך התפיסה וכל פרט
עובדתי נוסף יסייע. היתרון בבקשה אינך צריכה ל"התחנן" או ל"התלבש יפה" כפי
שנאמר למעלה-אלא את יוזמת מהלך שיחזיר לך את הסכין.
2. תיק פלילי (פ"א) -לבדוק מצבו ולסגור אותו.

אני מאחל לך רפואה שלמה -הכי חשוב
ולאור מצבך כל עזרה שתחפצי תנתן בהתנדבות מלאה.
את מוזמנת ליצור קשר בפרטי.
כל טוב.
"ואהבת לרעך כמוך"

yoni207
חדש בפורום

תיק פלילי

הודעה על ידי yoni207 » 19:03 ,18 דצמבר 2008, ה'

רבותי,תיק פלילי זה דבר רציני,אסור לזלזל בחומרת הנושא.הרבה דלתות לא תפתחנה בגלל איזה שוטר שהחליט שהוא ימגר את בעיות המדינה.הבעיה עם השוטרים הללו ששיקול דעת כפי שאתם כבר יודעים היא מהם והלאה. לעצם העיניין,אני במידית הייתי פונה לעורך דין בנושא התיק הפלילי.עיניין המצטה במקרה הזה נהיה שולי לחלוטין.כאשר יבוטל התיק הפלילי,וזה יקח הרבה זמן,תתמקדי במצטה ,אם יהיה לך כח. קחי את המשימה הזו בשיא הרצינות,את תצטערי אם לא !!!

פרסם תגובה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 2 אורחים