סכינים ב"עבודת יד" או "עבודה בעיניים" ?

אספנים ותיקים עם אוסף מוגדר, העוסקים בתחום האיסוף שנים, ומתעניינים באיסוף של פריטים איכותיים, ושיחות עומק על נשק קר.
פרסם תגובה
tutisdog
הגורו הגדול

הודעה על ידי tutisdog » 7:01 ,13 יוני 2008, ו'

חומר מעניין למחשבה

תודה

dBu24
בלייד ראנר

הודעה על ידי dBu24 » 10:49 ,13 יוני 2008, ו'

רלוונטי שמה'רלוונטי, חתולים בשק ימשיכו להמכר עד סוף הדורות ובאין חוק שמונע אז זאת הביעה של כל אחד: הרי לא מוכרים כאן זיופים של רמברנט מצד אחד, ומצד שני ואין "תעשיה" מוגדרת ומסודרת עם תקני ISO על עבודת יד.

אתה טירון במקצוע, אז ימכרו לך לוקש. אתה יותר מיומן, אז תדע מה מוכרים לך ותדע להזהר

ממש כמו לקנות אוטו בשוק של אשדוד

רובנו היינו שם ואין חדש תחת השמש

דוד

ts
אביר האפל

הודעה על ידי ts » 11:36 ,13 יוני 2008, ו'

כשאתה אומר ת הפלדה אינכם מייצרים
הכוונה היא לחומר הבסיס ביותר?
פרט יותר על התהליך אם תוכל
באיזה צורה מגיעה הפלדה אליך ומאיזה לב אתה מתחיל.
אם תוכל לתת תמונות זה יעזור

תם

dBu24
בלייד ראנר

הודעה על ידי dBu24 » 13:18 ,13 יוני 2008, ו'

nudge nudge :wink: :wink:

tutisdog
הגורו הגדול

הודעה על ידי tutisdog » 16:54 ,13 יוני 2008, ו'

מעניין המאמר , ארוך קצת לטעמי 8) אבל מעניין. לא ידעתי שיש הרבה יצרני קסטום שבעצם מוציאים עבודה החוצה ליצרן חיצוני .

למרות שדוד אמר רלוונטי שמרלוונטי, אני למשל לא ידעתי שיש הרבה כאלה, אני לצערי הרב עדיין מאמין ביושר של אנשים למרות שבפנים אני יודע שהרוב היום לא ישרים :wink: וקשה לסמוך על מישהו .
אחת מהסיבות שאני דווקא אזמין מ- TC ולא מחו"ל כי גם ככה אין לי כסף לטוס לראות מקרוב סדנה של יצרן, TC לפחות גר בארץ :D , יותר קל להגיע. עם כוס קפה ושיחה קלה פנים מול פנים, לרוב רואים עם מי יש לך עסק. דרך אימיילים תמונות וטלפונים הרבה יותר קשה לאמוד אדם מולך.

ts
אביר האפל

הודעה על ידי ts » 17:06 ,13 יוני 2008, ו'

נראה לי שחו"ל יותר קוב מTC.
הוא גר בבאר שבע :D

dBu24
בלייד ראנר

הודעה על ידי dBu24 » 17:10 ,13 יוני 2008, ו'

מאמר קצת ארוך לקורא המזדמן ומי שלא באמת חבר הגילדה קשה לי להאמין שיתעמק בו.

TC, אתה חי מעשיית סכיני קאסטום ולפי מה שאני מבין, הכל על טהרת העבודה העצמית.

אם נעשה חשבון קצר, אז בשביל להתפרנס כמו שצריך מזה ולגלגל את העסק וגם מול העיריה ושלטונות המס, ואני משאר שחוץ ממך מתפרנסות מזה עוד כמה נפשות, אז צריך מחזור של לא פחות מ40000 לחודש

במחירים שאתה מציע את הסכינים אתה צריך למכור לא פחות מעשרים-שלושים בחודש כדי שישאר בשביל מרגרינה למריחה על הלחם.

סכין ביום? סכיני קאסטום לא מוכרים בקונטיינרים.

נראה לי שבלי קצת אוטסורסינג ו"קבלנות משנה", המשימה לא קלה,

תקן אותי איפה שאני טועה.

ביקרתי פעם אצל יצרן סכינים סקאנדינאבי מאד מוכר ומכובד. עובדים אצלם קרוב לעשרה איש, מוכרים " לא רע", אכל כדי שלעובדים תהיה הכנסה סבירה אז הם נאלצים לקחת גם עבודות הביתה.

בעל הבית הוא לא מי יודע איזה קאפיטליסט קשוח שמנצל את העובדים ומשלם להם משכורות רעב אלא סוכנות ממשלתית אשר דואגת להקמת עסקים באזורים נידחים והניצול המביך הזה
הוא כדי שהעסק יתנהל באופן סביר גם מבחינה מסחרית. בלי זה אין להם זכות קיום.

YMMV

דוד

Shrimp67
חדש בפורום

הודעה על ידי Shrimp67 » 22:12 ,13 יוני 2008, ו'

TC_Blades,
אם כבר מזכירים שיווק, אז יש לי שאלה בקשר לאתר שלך.

קודם כל אני רוצה לציין שאני לא מבין גדול בסכינים, את ההודעה הראשונה שלי בפורום כתבתי לפני פחות בשבוע וזו בקשר לפעם הראשונה שאני קונה סכין כלשהי בעצמי.
אני גם לא מומחה לשיווק, אבל דרך עיניים של צרכן פוטנציאלי, האווירה שהאתר יוצר היא מעט עויינת וצינית.
אני מבין היטב את הצורך להרחיק מתחזים ומטרידים, אבל אני לא יכול שלא לקבל את הרושם שהדחייה הזאת באה על חשבון משיכת לקוחות פוטנציאלים.

אני לא מפקפק בנסיון העבר שלך, שכנראה הוביל אותך להציג את האתר בדרך שהצגת, אך מעניין אותי האם אתר ידידותי וחמים יותר לא יפצה על כמות המטרידים במספר גדול יותר של לקוחות אמיתיים?

אשמח לשמוע מה הלך המחשבה שהנחה אותך.

ברווז
מנהל אתר

הודעה על ידי ברווז » 15:17 ,14 יוני 2008, ש'

ואם יורשה לי להוסיף:
אין שיטת שיווק אחת מושלמת.
יש שיטות המתאימות למשווק.
TC בחר בשיטה מסויימת כדי להימנע מבירבורי מוח שגוזלים זמן עבודה יקר ואחר כך עוד באים אליו בטענות על המחיר.
מי שיודע מה הוא מחפש, מבין בתחום, ו"יש לו את זה" מבחינת הידע בסכינים, יידע לראות מעבר למה שציינת שהאיש רציני, והלקוח הפוטנצייאלי יעדיף את זה כך.

כמו כל דבר בחיים, יכולת ההבחנה הזו מתבססת על ניסיון של כמה שנים טובות בתחום , בוא נקרא לו "אהבת הסכינים"... :wink:
סכין שמקבלים במתנה לא בודקים לה בשיניים...

סכין מהגדרתה היא כלי לפני שהיא כלי נשק.

tutisdog
הגורו הגדול

הודעה על ידי tutisdog » 17:41 ,14 יוני 2008, ש'

סתם דעה אישית ולא רק בגלל שאני מחבב את TC.

ראיתי את האתר , ואולי כן , ברגע מסויים מרגישים מעיין "עויינות" אם תרצה או "ציניות", אבל אישית אני כאדם תמיד יעדיף את אלה שישירים איתי מההתחלה מאשר אלה שימצאו דרך למרוח אותי לכל הכיוונים. ואני לא ראוה זאת כך אלא פשוט כנות וצורת שיווק שונה משל רבים אחרים.

אני חושב לאחר שקוראים את כל מה שיש לו לכתוב באתר גם על שיטת ההזמנה שלו וגם על עצמו ועל דרך ייצור הסכינים ועד לתמונות של הפיריטם גם אלה שנמכרו וגם אלה שלמכירה. אני חושב שהדרך שלו פשוט ישירה ,ואולי לא כל כך רגילה או דומה למה שרובנו רגילים אליו, אני חושב שזה טוב. האיש ישר וישיר וזה חשוב ומשפיע על הרצון לעשות עסקים גם בעתיד.

מה שכן נתקלתי במספיק אנשים שידעו למרוח אותי בשביל כלום, ותמיד היה להם משהו בשרוול אם לנסח זאת כך. עוף נדיר TC, והלוואי שרבים עוד יהיו כך . כנים ולא דופקים חשבון. האמת כואבת רק למי שיש מה להסתיר :wink:

פרסם תגובה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 3 אורחים