איביי,מכס,שוב...

הפורום מיועד לרכז שאלות בעניין מכס, אחזקה כשרה, והתנהלות למול מוסדות במדינה וביחס למה שחוקי ומה שאינו חוקי.
חוקי הפורום
יש להדגיש: אין בעצות או בחומר המפורסם באתר או בפורום כדי להוות בסיס משפטי עובדתי או אחר כלשהו להסתמך עליו כיעוץ משפטי פרטני; הכל בבחינת חומר כללי שאין להשתמש בו כיעוץ משפטי, אלא כבסיס למחשבה על פי בקשת הנמען או הגולש. כל המסתמך על האמור לעיל, בלא שקיבל יעוץ משפטי מעו"ד המומחה בתחום החוק הרלוונטי או מעמיל מכס, נוטל על עצמו את כל האחריות למעשיו ואין עליו להלין אלא על עצמו.
פרסם תגובה
yuval3107
חדש בפורום
איביי,מכס,שוב...

הודעה על ידי yuval3107 » 19:09 ,30 אוקטובר 2013, ד'

שלום, אני קניתי סכין( מן הסתם ) כזו - http://www.ebay.com/itm/CONDOR-Knives-D ... 4ac8c52e15 ו(מן הסתם) אני רוצה לדעת מה לעשות אם יעצרו אתזה במכס. הבנתי משאלות קודמות שהם שולחים טופס וכו'. חשבתי לכתוב להם שזה לאספנות ( אפילו שזה לא יהיה בדיוק השימוש שלה :twisted: {אני לא יוצא מהבית עם זה}) והאם זה מה שאני ( כלומר אבא שלי)יכתוב להם?זה יעבוד? כי אפילו שחלק מהחבילות לא נבדקות כשהם יראו את השם ואת הגודל הם יפתחו :mrgreen: ואם מישהו יכול להגיד לי מה המחיר של הקנס במכס ( הסכין 25$ ואני לא מראה את עלות המשלוח ) זה יעזור.

תודה מראש- חמוסכין הטלה :*

niv krimov
תושב קבע בפורום

Re: איביי,מכס,שוב...

הודעה על ידי niv krimov » 19:37 ,30 אוקטובר 2013, ד'

ענו לך בדיון הקודם סכיני הטלה לא חוקיות במכס הם פשוט יוחרמו וזהו... לא משנה אם תצהיר שזה לאספנות, או לכל סיבה אחרת דבר שני אם תצליח לעשות איזושהי קומבינה ותצליח להצהיר שזה לאספנות ויתפסו אותך עם הסכין בחוץ אבא שלך יכול לקבל על זה כמה שנים טובות ודי כבר יש אפילו כאן בחנות סכין בדיוק כמו זו אולי יקרה ב30 שקל יותר כל שבוע מגיעים דפו-קים חדשים ששואלים על סכיני הטלה שיש בפורום כאן 100 דיונים בדיוק אם אותו שם למה צריך להקפיץ את כל הפורום

Shrubbery

הודעה על ידי Shrubbery » 20:16 ,30 אוקטובר 2013, ד'

yuval3107 כתב:שלום, אני קניתי סכין( מן הסתם ) כזו - http://www.ebay.com/itm/CONDOR-Knives-D ... 4ac8c52e15 ו(מן הסתם) אני רוצה לדעת מה לעשות אם יעצרו אתזה במכס. הבנתי משאלות קודמות שהם שולחים טופס וכו'. חשבתי לכתוב להם שזה לאספנות ( אפילו שזה לא יהיה בדיוק השימוש שלה :twisted: {אני לא יוצא מהבית עם זה}) והאם זה מה שאני ( כלומר אבא שלי)יכתוב להם?זה יעבוד? כי אפילו שחלק מהחבילות לא נבדקות כשהם יראו את השם ואת הגודל הם יפתחו :mrgreen: ואם מישהו יכול להגיד לי מה המחיר של הקנס במכס ( הסכין 25$ ואני לא מראה את עלות המשלוח ) זה יעזור.

תודה מראש- חמוסכין הטלה :*
אני משער שאין לך 18, אל תתעסק עם דברים כאלה.

ואין קנס במכס, כי זו לא הברחה, יש מע"מ ועמילות מכס.
אתה לא מנסה "להבריח" סכין...

סער
הגורו הגדול

הודעה על ידי סער » 22:06 ,30 אוקטובר 2013, ד'

אני גם רוצה לדעת איך מסתירים עלות שילוח. למדו אותי.
אוצר וחוקר נשק היסטורי

ACT - Armed Combat & Tactics

Nik88

הודעה על ידי Nik88 » 22:23 ,30 אוקטובר 2013, ד'

niv krimov כתב:ענו לך בדיון הקודם סכיני הטלה לא חוקיות במכס הם פשוט יוחרמו וזהו... לא משנה אם תצהיר שזה לאספנות, או לכל סיבה אחרת דבר שני אם תצליח לעשות איזושהי קומבינה ותצליח להצהיר שזה לאספנות ויתפסו אותך עם הסכין בחוץ אבא שלך יכול לקבל על זה כמה שנים טובות ודי כבר יש אפילו כאן בחנות סכין בדיוק כמו זו אולי יקרה ב30 שקל יותר כל שבוע מגיעים דפו-קים חדשים ששואלים על סכיני הטלה שיש בפורום כאן 100 דיונים בדיוק אם אותו שם למה צריך להקפיץ את כל הפורום
מסכים עם התוכן, אבל Fuck, dude!!!! קצת סימני פיסוק עוד לא הרגו אף אחד!!

yuval3107
חדש בפורום

הודעה על ידי yuval3107 » 13:28 ,31 אוקטובר 2013, ה'

טוב הבנתי את הרעיון. דרך אגב אני לא יוצא איתה החוצה אז זה לא משנה שאבא שלי יכול לקבל כמה שנים בכלא... אני הבנתי לבד. אז אם אני מצהיר שזה לאספנות זה יעבור??? זה מה שחשוב לי כי הם לא יכנסו אלי הביתה עם צו חיפוש וישאלו איפה הסכין :D כבר הזמנתי אותה והבנתי את הרמז בדפו-קים ומה לעשות פה המחיר לא שווה. אז מה לעשות שזה יגיע אליי?
תודה לעונים ( בלי ספאם ).

Nik88

הודעה על ידי Nik88 » 14:23 ,31 אוקטובר 2013, ה'

yuval3107 כתב: בלי ספאם

כמה אירוני.
הייתי אומר שאם קיימים עשרות שרשורים ומאות תגובות באותו הנושא ששאלת- כנראה שאתה ספאמר בעצמך.
תקרא קצת, תלמד קצת, ואם לא מצאת תשובה בפורום שעשו במיוחד בשביל אנשים כמוך- אני מוריד את הכובע ואוכל אותו.

אף אחד לא הולך לתת לך תשובות איך לעבור על החוק. לא תצליח להסתיר משלוח, ואם כן- זאת עבירה על החוק.

בקיצור תפסיק לשאול שאלות מפגרות ותתחיל לקרוא.

Shrubbery

הודעה על ידי Shrubbery » 14:55 ,31 אוקטובר 2013, ה'

Nik88 כתב:
yuval3107 כתב: בלי ספאם

כמה אירוני.
הייתי אומר שאם קיימים עשרות שרשורים ומאות תגובות באותו הנושא ששאלת- כנראה שאתה ספאמר בעצמך.
תקרא קצת, תלמד קצת, ואם לא מצאת תשובה בפורום שעשו במיוחד בשביל אנשים כמוך- אני מוריד את הכובע ואוכל אותו.

אף אחד לא הולך לתת לך תשובות איך לעבור על החוק. לא תצליח להסתיר משלוח, ואם כן- זאת עבירה על החוק.

בקיצור תפסיק לשאול שאלות מפגרות ותתחיל לקרוא.
LIKE

yuval3107
חדש בפורום

הודעה על ידי yuval3107 » 15:00 ,31 אוקטובר 2013, ה'

לידיעתך קראתי עמוד שלם פה בפורום ואין כלום לגבי האם הם יעשו בעיות.

Nik88

הודעה על ידי Nik88 » 15:13 ,31 אוקטובר 2013, ה'

yuval3107 כתב:לידיעתך קראתי עמוד שלם פה בפורום ואין כלום לגבי האם הם יעשו בעיות.
תלחץ כדי לראות תמונה בגודל מלא

niv krimov
תושב קבע בפורום

הודעה על ידי niv krimov » 15:33 ,31 אוקטובר 2013, ה'

yuval3107 כתב:טוב הבנתי את הרעיון. דרך אגב אני לא יוצא איתה החוצה אז זה לא משנה שאבא שלי יכול לקבל כמה שנים בכלא... אני הבנתי לבד. אז אם אני מצהיר שזה לאספנות זה יעבור??? זה מה שחשוב לי כי הם לא יכנסו אלי הביתה עם צו חיפוש וישאלו איפה הסכין :D כבר הזמנתי אותה והבנתי את הרמז בדפו-קים ומה לעשות פה המחיר לא שווה. אז מה לעשות שזה יגיע אליי?
כמו שאמרתי בדרך של טפסים וכו' הצהרת אספנות לא יעבוד על סכיני הטלה אם תרצה להעביר סכיני הטלה יכול להיות שיעבירו או לא יעבירו השאלה זה אם השולח יכתוב שזה הטלה או לא ואם יבדקו לך שוב יש גם סיכוי שזה יעבור אם אתה מוכן לקחת את הסיכון הזה על סכין שאתהה יכול בערך באותו מחיר להשיג בארץ תיקח, יש לך עוד אופציה יש סכיני הטלה שנראים כמו סכינים רגילים לא פחות טובות מהסכין הזאת כנראה שאם תיקח סכין כזאת הסיכוי שהיא תעבור יהיה גדול יותר.

yuval3107
חדש בפורום

הודעה על ידי yuval3107 » 16:20 ,31 אוקטובר 2013, ה'

niv krimov כתב:
yuval3107 כתב:טוב הבנתי את הרעיון. דרך אגב אני לא יוצא איתה החוצה אז זה לא משנה שאבא שלי יכול לקבל כמה שנים בכלא... אני הבנתי לבד. אז אם אני מצהיר שזה לאספנות זה יעבור??? זה מה שחשוב לי כי הם לא יכנסו אלי הביתה עם צו חיפוש וישאלו איפה הסכין :D כבר הזמנתי אותה והבנתי את הרמז בדפו-קים ומה לעשות פה המחיר לא שווה. אז מה לעשות שזה יגיע אליי?
כמו שאמרתי בדרך של טפסים וכו' הצהרת אספנות לא יעבוד על סכיני הטלה אם תרצה להעביר סכיני הטלה יכול להיות שיעבירו או לא יעבירו השאלה זה אם השולח יכתוב שזה הטלה או לא ואם יבדקו לך שוב יש גם סיכוי שזה יעבור אם אתה מוכן לקחת את הסיכון הזה על סכין שאתהה יכול בערך באותו מחיר להשיג בארץ תיקח, יש לך עוד אופציה יש סכיני הטלה שנראים כמו סכינים רגילים לא פחות טובות מהסכין הזאת כנראה שאם תיקח סכין כזאת הסיכוי שהיא תעבור יהיה גדול יותר.
תודה על זה אבל כבר קניתי את הסכין אז מה לכתוב בטופס היא 12 אינץ...

niv krimov
תושב קבע בפורום

הודעה על ידי niv krimov » 16:39 ,31 אוקטובר 2013, ה'

טופס אתה צריך למלא רק עם יבדקו את הסכין אם יבדקו אותה אז לא יעזור שום טופס כי זאת סכין הטלה, תפלל שלא יבדקו את החבילה

yuval3107
חדש בפורום

הודעה על ידי yuval3107 » 16:43 ,31 אוקטובר 2013, ה'

niv krimov כתב:טופס אתה צריך למלא רק עם יבדקו את הסכין אם יבדקו אותה אז לא יעזור שום טופס כי זאת סכין הטלה, תפלל שלא יבדקו את החבילה
חחח תפילות לא יעזרו הם יראו סכין הטלה 12 אינץ' ויבדקו... בכל מקרה מה לכתובבבב? משהו שיציל אותי!! 100 שקל לא כולל משלוח ילכו לפח?? Help me!!!

yuval3107
חדש בפורום

הודעה על ידי yuval3107 » 18:20 ,31 אוקטובר 2013, ה'

רגע אבל בעצם עם סכין הטלה זה אמור להקל עליי כי הם רק צריכים לשלוח טופס שהאחריות עליי...
מדינה דפוקה.

Melkor
אביר האפל

הודעה על ידי Melkor » 18:30 ,31 אוקטובר 2013, ה'

תמונה

זה מה שיש לי להגיד על כל השרשור הזה
אם לחירות יש משמעות כלשהי- הרי זו הזכות להגיד לאנשים את מה שאינם רוצים לשמוע.

niv krimov
תושב קבע בפורום

הודעה על ידי niv krimov » 18:37 ,31 אוקטובר 2013, ה'

yuval3107 כתב:
niv krimov כתב:טופס אתה צריך למלא רק עם יבדקו את הסכין אם יבדקו אותה אז לא יעזור שום טופס כי זאת סכין הטלה, תפלל שלא יבדקו את החבילה
חחח תפילות לא יעזרו הם יראו סכין הטלה 12 אינץ' ויבדקו... בכל מקרה מה לכתובבבב? משהו שיציל אותי!! 100 שקל לא כולל משלוח ילכו לפח?? Help me!!!
אני יגיד לך את זה בפעם האחרונה אמרו לך כמה פעמים לא להזמין ושכנראה יחרימו לך אין לך מה לעשות כי סכין הטלה לא חוקית שישלחו לך הודעה מהמכס תלך לשמה ותצהיר שזה למטרות אספנות וזהו. יש טופס שיתנו לך שמה או שתתצטרך להשיג כנראה שיחרימו אותה תלוי בפקיד

yuval3107
חדש בפורום

הודעה על ידי yuval3107 » 20:03 ,31 אוקטובר 2013, ה'

תודה .זה כל מה שרציתי.

פרסם תגובה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד