בנצ'מייד. איפה ניתן למצוא בארץ?

פורום זה הינו הפורום הראשי של האתר.
במקביל לפורום זה יפתחו פורומים נוספים לפי הצורך...
פרסם תגובה
ברווז
מנהל אתר
בנצ'מייד. איפה ניתן למצוא בארץ?

הודעה על ידי ברווז » 20:10 ,18 מרץ 2008, ג'

חיפשתי בגוגל את המילה, אבל לא קיבלתי קצה חוט מהיכן ניתן לקנות בנצ'מייד בארץ. באופן מפתיע בקישור לאתר של מסיבות מצאתי את המילה בנצ'מייד, אבל כמו שאתם בוודאי מבינים זה לא תרם הרבה לחיפושים...

עקרונית אני רוצה לעבור לסכין עבודה "נוחה"-דהיינו נוחה לשימוש ולתפעול. הגריפטיליאן שלהם מצא חן בעיניי, יש לי דגם טנטו שלו, אבל עכשיו אני מחפש משהוא קצת אחר, הכי חשוב לי שהסכין תהיה עם מנגנון AXIS ולא משהוא אחר.
סכין שמקבלים במתנה לא בודקים לה בשיניים...

סכין מהגדרתה היא כלי לפני שהיא כלי נשק.

סער
הגורו הגדול

הודעה על ידי סער » 23:57 ,18 מרץ 2008, ג'

למיטב ידיעתי אין מזה זמן יבואן רשמי של בנצ'מייד.
אם באקסיס לוק רצונך, אני יכול להמליץ לך על דגם AK47 של COLD STEEL, סוס עבודה אמיתי.
http://www.coldsteel.com/ak47.html
זמין בארץ באופן סדיר. אגב, לא יודע למה החלטת שפלדת AUS8A רכה. זו פלדה קשה ויקרה שמשמשת לייצור להבים בדגמים יקרים.

tutisdog
הגורו הגדול

הודעה על ידי tutisdog » 9:18 ,19 מרץ 2008, ד'

ה- AK47 של cold steel מעניין מאד, היכן מוצאים או מי מביא כאלה ???

סער
הגורו הגדול

הודעה על ידי סער » 9:46 ,19 מרץ 2008, ד'

אין בתמונה קנ"מ להתייחסות, זה סכין גדול למדי ורחב שלא ממש מותאם לכיס של ג'ינס, אבל בדגמ"ח ישב בנוחות. התוספת שיש לו מאחורנית מיועדת לשבירת חלונות ומגינה על כף היד בשעת מעשה.
גולש כאן בפורום היבואן של COLD STEEL, תחת השם מושון. צור איתו קשר והוא יפנה אותך לחנות הקרובה אליך.

ברווז
מנהל אתר

הודעה על ידי ברווז » 17:57 ,19 מרץ 2008, ד'

מיששתי היטב את ה-AK47 אצל מושון, הוא מגושם ולא יעיל כל כך עבורי,וזה מעבר לעיצוב שלא קלע לטעמי האישי. :(
יש לי כמה סכינים מפלדת AUS8 , רובם נזקקו לטיפול ראשון לאחר מעט זמן, לעומת S30V שהחזיקה יפה מעל 5 חודשים (יותר קרוב ל-6) ללא צורך בטיפול כלשהוא.
מאחר ולא שיניתי את רמת,כמות או תדירות השימוש, המסקנה היחידה שאני יכול להגיע אליה היא שזו פלדה יחסית רכה(מבחינת החזקת חוד לאורך זמן).
סכין שמקבלים במתנה לא בודקים לה בשיניים...

סכין מהגדרתה היא כלי לפני שהיא כלי נשק.

tommyboy
נושא - כלים

הודעה על ידי tommyboy » 8:49 ,21 מרץ 2008, ו'

ברווז שלום...
אולרים של בנצמייד צפויים להגיע לחנויות בשבוע שבועיים הקרובים. היבואן ר.ד.ע תמרי בע"מ.
בנוסף לבנצ'מייד משווקת ר.ד.ע תמרי בימים אלו לחנויות ריקושט ודומיהן וכן לחנויות מתנות לגבר ברחבי הארץ מספר נוסף של חברות שנעדרו מהשוק לזמן מה. בין השמות הגדולים ניתן למצוא את ספיידרקו, את קולומביה ריבר ועוד רבות אחרות.

לקבלת המלצה על חנות קרובה אלייך או מתאימה לצרכייך אתה מוזמן לפנות אלי.

תומר

tommyboy
נושא - כלים

תוספת להודעה הקודמת...

הודעה על ידי tommyboy » 8:59 ,21 מרץ 2008, ו'

בנוסף לרשימת החברות שציינתי, ישנה עוד חברה ששכחתי לציין את שמה.
SOG. לאחר שנים של ייבוא לא סדיר ושירות לוקה, החברה חוזרת לכותרות עם דגמים חדשים של אולרים, סכינים, גרזנים, וכמובן המולטי טולים החזקים שלה.
כבר בחנויות המטיילים והמתנות לגבר.
תומר מור,
סוכן ר.ד.ע תמרי,
אספן גרזנים,
ידידותי לסביבה.

פרסם תגובה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 3 אורחים