היי כולם כמה שאלות

פורום זה הינו הפורום הראשי של האתר.
במקביל לפורום זה יפתחו פורומים נוספים לפי הצורך...
פרסם תגובה
אמיר_לב
אביר האפל
היי כולם כמה שאלות

הודעה על ידי אמיר_לב » 0:58 ,27 נובמבר 2006, ב'

קודם כל יש לי חרב גנדאי למכירה אחרי שנים של התלבטות החלטתי שדי אין לי כוח לשפץ אותה ואני מעוניין למכור אותה כדי לממן קניית חרב באטל רדי (העתק כמובן) בסגנון אירופאי יותר (מין הכלאה של קליימור וחרב יד וחצי )

בכל אופן המחיר די שווה וגמיש בגלל המצב הבינוני שלה, ואם למישהו יש איטו צבאי או יכול לשים את היד על אחד רודי יבצע את ההחלפה עם המקורי...

דבר שני, מלבד הצעה של שניים שלושה נפחים וטירוף רגעי לחשוב לבנות חרב לבד רציתי לדעת האם האתר ההנ"ל http://www.sword.co.il/fence.asp החרבות בו שוות משהו וכן יש לי תסביך של אביר מימי הביניים וכן אני הולך לחתוך כל מיני דברים עם זה ( לא אנשים חיות וכדומה ) : :twisted:
ולא הייתי מעוניין להשאר עם הניצב ביד

בכל אופן ברווז עומר או כל מבין אחר שוט ... אני מתחיל לאסוף כסף כבר עכשיו בשביל זה

סער
הגורו הגדול

הודעה על ידי סער » 1:47 ,27 נובמבר 2006, ב'

אמיר, החרבות בלינק שציינת הן מתוצרת האנוויי/פול צ'ן.
אני בכלל לא נכנס לעניין המחיר - התוצרת סבירה, המידות והמשקל מדוייקים, להבים מחוסמים כיאות, הפומל מסומרר (רוב היצרנים מחברים את הפומל בהברגה, זה חיסרון ולא נכון היסטורית).
הבעיה שאף דגם מהרשימה לא תואם את התיאור שנתת... ויש ליצרן דגמים כאלה. אולי אפשר להזמין (וגם להתמקח).

הפטיש
אביר האפל

הודעה על ידי הפטיש » 6:00 ,27 נובמבר 2006, ב'

מה זה חרב גנדאי?
Crocodile Dandy said: That's a knife!

Guest

צור קשר

הודעה על ידי Guest » 12:55 ,27 נובמבר 2006, ב'

לגבי החרב שאתה מוכר, צור איתי קשר למייל michaelb@mateor.com או לנייד 2209829 - 054.
מייק

Guest

תיקון מספר נייד

הודעה על ידי Guest » 16:48 ,27 נובמבר 2006, ב'

2209828 - 054

פרסם תגובה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 2 אורחים