האם ניתן לממש אחריות של המפיץ דרך החנות?

פורום זה הינו הפורום הראשי של האתר.
במקביל לפורום זה יפתחו פורומים נוספים לפי הצורך...
פרסם תגובה
Ayal
חדש בפורום
האם ניתן לממש אחריות של המפיץ דרך החנות?

הודעה על ידי Ayal » 19:53 ,11 אפריל 2012, ד'

אהלן
אז, דבר ראשון - קניתי סט 3 סכיני הטלה, הכי זולים, של Joy enterprises מהחנות הזאת. על הקופסה רשום שיש אחריות - אני דיי בטוח ש"סכינים למבינים" לא מייצגת את החברה, אבל זה שווה לשאול אם ניתן לממש את האחריות דרככם.

אבל - אני לא בטוח אם אני יכול לממש את האחריות אפילו מבחינת החברה. מעולם לא הטלתי סכינים לפני היום, וכפי שאפשר לצפות, כמעט כל הזמן הסכינים נפלו לי על הרצפה - עד עכשיו לאחד התפרק המשקל הנע שיש על הלהב, ובנוסף אליו, לעוד סכין אחת דיי התעקם הקצה (לא רציני, אפשר לראות אם מסתכלים מקרוב... כמובן שהדברים האלה לא בנויים ליפול על הרצפה כל כך הרבה, ובהתחשב במחיר לא ציפיתי שזה יהיה עמיד במיוחד).

אני פשוט באמת רוצה ללמוד להטיל סכינים, אבל אני חושש שבקצב הזה אני אצטרך לדחות את זה עד שתהיה לי עבודה (אני עוד צעיר... :))

דבר שני - איך אני משאיר ביקורת עליכם בזאפ? (בלי קשר לעניין של האחריות - אני בעצם מצפה שאי אפשר יהיה לממש את האחריות אפילו מבחינת המפיץ בגלל שזה נפל כל הזמן על הרצפה. מבטיח שזה לא ישפיע). אני 100% מרוצה - המשלוח היה מהיר, קיבלתי מה שרציתי והבנאדם שהתקשר לתאם את העניין היה נחמד מאוד :)

אגב, מישהו במקרה מכיר מדריך טוב להטלת סכינים? חיפשתי באינטרנט, מצאתי כמובן כמה דברים ביו-טיוב, ובהתחשב במספר הנסיונות שלי, זה כנראה היה מזל - פעמיים (מתוך 20 לפחות אני מניח) הצלחתי לנעוץ את הסכין במטרה.

admin
מנהל מחלקה טכנית

Re: האם ניתן לממש אחריות של המפיץ דרך החנות?

הודעה על ידי admin » 23:39 ,13 אפריל 2012, ו'

הי אייל,
לצערי, הבעיה עם ההתפרקות עקב נפילות רבות היא די נפוצה בקרב סכיני ההטלה, בגלל זה אני הייתי ממליץ ללכת דווקא על הדגם הזה:
http://tinyurl.com/d272q7y
כי הסכין הזאת ידועה בעמידות שלה לאורך זמן ואני יכול להעיד שהיא מחזיקה מעמד הרבה יותר מכל סכין הטלה שיצא לי לפגוש.
אני אחפש אצלי בבית דיסק עם מדריך הטלה , זה שאני למדתי ממנו (מקווה שאין לך בעיה עם אנגלית) - אתן לך לדעת אם אמצא.

לגבי שאלות בנושא האחריות/השארת תגובה בזאפ אני שלחתי את הפניה שלך למנהל החנות והוא יחזור אלייך עם התשובות.

Ayal
חדש בפורום

הודעה על ידי Ayal » 6:57 ,15 אפריל 2012, א'

וואלה... כנראה שאני אקנה את זאת :) תודה.
אני למדתי להטיל מסרטון ביו-טיוב... ובין היתר השיטה הזאת שהשתמשתי בה נראתה כאילו היא לא ממש מתאימה לסכינים עם ידית לא ישרה כמו אלה שקניתי.
ובקשר לתגובה - מצאתי איפה היה כתוב לי איך להשאיר והשארתי

סמל אישי של המשתמש
omery
מנהל אתר

הודעה על ידי omery » 10:51 ,15 אפריל 2012, א'

Ayal כתב:אהלן
אז, דבר ראשון - קניתי סט 3 סכיני הטלה, הכי זולים, של Joy enterprises מהחנות הזאת. על הקופסה רשום שיש אחריות - אני דיי בטוח ש"סכינים למבינים" לא מייצגת את החברה, אבל זה שווה לשאול אם ניתן לממש את האחריות דרככם.

אבל - אני לא בטוח אם אני יכול לממש את האחריות אפילו מבחינת החברה. מעולם לא הטלתי סכינים לפני היום, וכפי שאפשר לצפות, כמעט כל הזמן הסכינים נפלו לי על הרצפה - עד עכשיו לאחד התפרק המשקל הנע שיש על הלהב, ובנוסף אליו, לעוד סכין אחת דיי התעקם הקצה (לא רציני, אפשר לראות אם מסתכלים מקרוב... כמובן שהדברים האלה לא בנויים ליפול על הרצפה כל כך הרבה, ובהתחשב במחיר לא ציפיתי שזה יהיה עמיד במיוחד).

אני פשוט באמת רוצה ללמוד להטיל סכינים, אבל אני חושש שבקצב הזה אני אצטרך לדחות את זה עד שתהיה לי עבודה (אני עוד צעיר... :))

דבר שני - איך אני משאיר ביקורת עליכם בזאפ? (בלי קשר לעניין של האחריות - אני בעצם מצפה שאי אפשר יהיה לממש את האחריות אפילו מבחינת המפיץ בגלל שזה נפל כל הזמן על הרצפה. מבטיח שזה לא ישפיע). אני 100% מרוצה - המשלוח היה מהיר, קיבלתי מה שרציתי והבנאדם שהתקשר לתאם את העניין היה נחמד מאוד :)

אגב, מישהו במקרה מכיר מדריך טוב להטלת סכינים? חיפשתי באינטרנט, מצאתי כמובן כמה דברים ביו-טיוב, ובהתחשב במספר הנסיונות שלי, זה כנראה היה מזל - פעמיים (מתוך 20 לפחות אני מניח) הצלחתי לנעוץ את הסכין במטרה.
הי איל
קנית מהחנות שלנו והתפרק?
נשמע מוזר ביותר
אם כן תבוא לחנות ונראה מה קורה ומה ניתן לעשות...

עמר
עומר יעבץ
מנהל האתר

"מנהיגות, פירושה קודם כל, ניהול החיים על פי מערכת ערכים אישית, המותאמת לדרך החיים. מנהיג אינו מוטרד ממה שאחרים חושבים או אומרים: ההנעה שלו היא פנימית, והוא אינו זקוק להנעה מבחוץ כדי לבצע ולהצליח." סון דזה.

Ayal
חדש בפורום

הודעה על ידי Ayal » 17:21 ,15 אפריל 2012, א'

לא מוזר בכלל... אין לי איזור עם אדמה רכה שאני יכול להתאמן בו בלי להסתכן בפגיעה במישהו... אז תחשוב על זה שסכין הטלה נופלת 10-20 פעמים על מרצפות... אני דיי בטוח שזה לא הייעוד של הסכינים... אז מתפרק (המשקל הזז שעל החוד)... קורה. אני רק מקווה שבמקרה אני יכול איכשהו להשיג חדשים, למרות הכל... תכלס הייתי צריך לנסות להכין לעצמי משהו עם מבנה דומה לזה של סכין הטלה ולהתאמן קצת לפני שאני מתחיל באמת להשתמש בסכיני הטלה אמיתיים

admin
מנהל מחלקה טכנית

הודעה על ידי admin » 11:34 ,16 אפריל 2012, ב'

אני לא חושב כך, לדעתי צריך ללכת בדרך ההפוכה ולהשיג משהו איכותי תחילה כדי להתאמן עליו ולרכוש מיומנויות נכונות. אחר כך, כשתקלוט את התנועתיות, תוכל כבר להטיל כל דבר בעל שיווי משקל נורמלי.
בכל מקרה, דיברתי עם מנהל החנות, ואנו מבינים שלא תיסע עכשיו למרכז כדי לבדוק נסיבות ההתפרקות של סכינים שעולות פחות מכרטיס רכבת אלוך-חזור... לכן הוחלט לתת לך 15% הנחה על רכישה של סכיני הטלה איכותיים של חברת קונדור, במידע ותרצה לעשות זאת, שלח לי מייל ואנפיק לך קופון הנחה אישי שתוכל להשתמש בו בעת הרכישה

Ayal
חדש בפורום

הודעה על ידי Ayal » 18:56 ,16 אפריל 2012, ב'

נחמד מאוד מצידכם, תודה רבה :) אכן לא חשבתי ללכת על משהו שמיועד לאימונים קודם כל...

יש לך (או למישהו אחר שקורא את זה) המלצות למקור כלשהו שממנו אני יכול ללמוד להטיל סכינים? איזה DVD עם הדרכה טובה? אתר? ספר?

תודה :)

סמל אישי של המשתמש
omery
מנהל אתר

הודעה על ידי omery » 19:20 ,16 אפריל 2012, ב'

Ayal כתב:נחמד מאוד מצידכם, תודה רבה :) אכן לא חשבתי ללכת על משהו שמיועד לאימונים קודם כל...

יש לך (או למישהו אחר שקורא את זה) המלצות למקור כלשהו שממנו אני יכול ללמוד להטיל סכינים? איזה DVD עם הדרכה טובה? אתר? ספר?

תודה :)
כמו שאמרתי יש היום ביו טיוב המון מקורות
אני למדתי מספר כיס שרכשתי באמזון
http://www.amazon.com/Knife-Throwing-A- ... 0804810990
עומר יעבץ
מנהל האתר

"מנהיגות, פירושה קודם כל, ניהול החיים על פי מערכת ערכים אישית, המותאמת לדרך החיים. מנהיג אינו מוטרד ממה שאחרים חושבים או אומרים: ההנעה שלו היא פנימית, והוא אינו זקוק להנעה מבחוץ כדי לבצע ולהצליח." סון דזה.

פרסם תגובה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 5 אורחים