קניית סכין בארה"ב והבאתו ארצה..?

פורום זה הינו הפורום הראשי של האתר.
במקביל לפורום זה יפתחו פורומים נוספים לפי הצורך...
פרסם תגובה
yaron-farjun
תושב קבע בפורום
קניית סכין בארה"ב והבאתו ארצה..?

הודעה על ידי yaron-farjun » 19:59 ,15 אוקטובר 2009, ה'

אני מתכנן לטוס לארה"ב חודש הבא ובתכנוני לקנות כמה וכמה סכינים חדשים לאוסף.
שאלתי היא איך אני מעלה את הסכינים למטוס ומביא אותה ארצה.? ואיך לא עוצרים אותי בחשד להחזקת נשק קר שם בטרמינל?
טיפים הארות והערות יתקבלו בברכה...
ירון. :D

יובל
אגדת הפורום

הודעה על ידי יובל » 20:36 ,15 אוקטובר 2009, ה'

ביום החזרה ארצה - שלח אותם בדואר חבילות לעצמך או למישהו אחר כאן בארץ

yaron-farjun
תושב קבע בפורום

הודעה על ידי yaron-farjun » 20:39 ,15 אוקטובר 2009, ה'

השאלה האם מותר להעלות את הסכינים למטוס בתיק הגדול שימצא בבטן המטוס ולא עליי..?
והאם אני אשלם מכס על החבילה שאני אשלח לארץ?

sagiexe

תלוי היכן אתה טס ומה אתה מעביר

הודעה על ידי sagiexe » 22:08 ,15 אוקטובר 2009, ה'

בכללי, אכן מומלץ לשלוח את הסכינים לעצמך כל אחד בנפרד....
אם אתה לא מביא מצטות ושאר סכינים רצחניות, והן ארוזות בקופסאות
ובמעטפות, ואתה טס עם חברה ישראלית, אתה יכול להצהיר בבידוק שהם שם
ורוב הסיכויים שלא תהיה בעיה.

yaron-farjun
תושב קבע בפורום

הודעה על ידי yaron-farjun » 22:51 ,15 אוקטובר 2009, ה'

הבנתי...מקווה שלא יהיה לי איזה שהם בע :roll:

Guest

הודעה על ידי Guest » 23:50 ,15 אוקטובר 2009, ה'

הי ירון
תתחדש על הסכינים
תביא במזוודה, לא במשלוח כי אתה עלול לאבד אותן במכס
נהיר כי אם תיבדק במכס קיים סיכוי שיוחרמו, אבל הוא לא גבוה מהסיכון שמשלוח חבילה מעמיד
נסיעה טובה
קח מולטי טול איכותי ואולר שווצרי איתך, קח אבן אש לכל מקום בכיס לכל מקרה (רק לאחר שנחתת כמובן)
אל תיקח סכינים קפיציות הן נחשבות נשק חם בארה"ב!!!

yaron-farjun
תושב קבע בפורום

הודעה על ידי yaron-farjun » 14:03 ,16 אוקטובר 2009, ו'

אז ברמת העיקרון לקנות סכינים בחול זה ריזיקה רצינית..?
אם אני קונה שסכין והבודק לא כל כך בא לו להעביר לי את הסכינים אז הוא "מחרים לי" אותם.? :oops:

Guest

הודעה על ידי Guest » 14:46 ,16 אוקטובר 2009, ו'

עלול לקרות... אין ביטוח שלא יקרה :?

dBu24
בלייד ראנר

הודעה על ידי dBu24 » 16:35 ,16 אוקטובר 2009, ו'

אני הבאתי סכינים מכל נסיעה לחו"ל. אפילו מטורקיה ואפילו לאוקו מנורווגיה + עוד איזה סכין או שנים + האולר והמולטיטול הפרטים שלי

אם הסכינים נשלחים במטען אז אין שום בעיה.

אם אתה מביא יותר מ"כמה", נגיד איזה עשרים מאותו סיג, אז תהיה לך בעיה עם המכס, אבל לא עם הבטחון.

דוד

הריבצן
תושב קבע בפורום

מזכיר לי מעשה שהיה והוא כמובן לא דוגמא מייצגת

הודעה על ידי הריבצן » 22:28 ,16 אוקטובר 2009, ו'

כשחזרתי אחרי מספר שנים בגרמניה לישראל [1994], הבאתי איתי בתרמיל ששימש כמזוודה מספר סכיני ציד, ראש ענק וכבד ולא פרופורציוני של "זאו פדר" - חנית ציד גרמנית, ובתא נפרד בתרמיל אולר.
הבודק הראשון בפרנקפורט, בדק את הטייפ הנייד שלי כאילו אני לפחות לובי שטמזמין טיסה לכיוון אחד מעל נופי לוקרבי, וגילה בשיקוף את האולר ומייד אחז בו כמוצא שלל רב.
את ההסבר שהאולר טס במטען ולא עליי הוא לא קנה ובשיא הרצינות העביר אותו לנציגי אל -על שיחליטו אם לתת לי אותו או לא בארץ.
השלב הבא שם היה בדיקה של תכולת התיק.
שני חברה נחמדים, בדקו לי את התיק, לאחד מהם אגודל קטוע והוא מייד התעניין באגודל המשוחזר שלי, בספרים שהבאתי איתי - מסתבר שהוא מתעניין באותם נושאים, ופתחנו בשיחה.
באותו הרגע, חברו פולט "שייסה" [ סוג של יציאת גוף בגרמנית], הוא הצליח לפצוע את עצמו בפגיון ציד דרך הנרתיק הלא כל כך..
ואז הוא התחיל להוציא את הלהב של החנית, את הפגיון הראשון, השני, השלישי, הרביעי [45 ס"מ] ששיפד אותו, החמישי, חבר שלו פשוט סימן לו עם היד להחזיר את הכל, צחקנו יחד על איכות השיקוף של הקולגה שלהם, והם הנחו אותי ללכת לנציגת אל על הגרמניה שמייד תחזיר לי את האולר ולא לנציג הישראלי שהוא לדבריהם "פוץ".
סתם אנקטדוטה על הבאת סכינים לארץ חוץ מזה שאני נזכר בה בחיוך עד היום, זה לא אומר כלום על הבאת סכינים או כל דבר אחר היום, חוץ אולי מזה שכדאי תמיד להסתחבק עם כל בן אדם נחמד בדרך.

yaron-farjun
תושב קבע בפורום

הודעה על ידי yaron-farjun » 18:04 ,17 אוקטובר 2009, ש'

הבנתי..אני אקח את הסיכון של לשלוח את החבילה לארץ....

ingel
חדש בפורום

אני קיבלתי לפני כמה ימים שני סכינים קטנים מאה"ב שהביא ל

הודעה על ידי ingel » 11:49 ,18 אוקטובר 2009, א'

ו לא היו שום בעיות אף אחד לשאל כלום , טסו בבטן המטוס

Guest

Re: מזכיר לי מעשה שהיה והוא כמובן לא דוגמא מייצגת

הודעה על ידי Guest » 15:32 ,18 אוקטובר 2009, א'

הריבצן כתב:כשחזרתי אחרי מספר שנים בגרמניה לישראל [1994], הבאתי איתי בתרמיל ששימש כמזוודה מספר סכיני ציד, ראש ענק וכבד ולא פרופורציוני של "זאו פדר" - חנית ציד גרמנית, ובתא נפרד בתרמיל אולר.
הבודק הראשון בפרנקפורט, בדק את הטייפ הנייד שלי כאילו אני לפחות לובי שטמזמין טיסה לכיוון אחד מעל נופי לוקרבי, וגילה בשיקוף את האולר ומייד אחז בו כמוצא שלל רב.
את ההסבר שהאולר טס במטען ולא עליי הוא לא קנה ובשיא הרצינות העביר אותו לנציגי אל -על שיחליטו אם לתת לי אותו או לא בארץ.
השלב הבא שם היה בדיקה של תכולת התיק.
שני חברה נחמדים, בדקו לי את התיק, לאחד מהם אגודל קטוע והוא מייד התעניין באגודל המשוחזר שלי, בספרים שהבאתי איתי - מסתבר שהוא מתעניין באותם נושאים, ופתחנו בשיחה.
באותו הרגע, חברו פולט "שייסה" [ סוג של יציאת גוף בגרמנית], הוא הצליח לפצוע את עצמו בפגיון ציד דרך הנרתיק הלא כל כך..
ואז הוא התחיל להוציא את הלהב של החנית, את הפגיון הראשון, השני, השלישי, הרביעי [45 ס"מ] ששיפד אותו, החמישי, חבר שלו פשוט סימן לו עם היד להחזיר את הכל, צחקנו יחד על איכות השיקוף של הקולגה שלהם, והם הנחו אותי ללכת לנציגת אל על הגרמניה שמייד תחזיר לי את האולר ולא לנציג הישראלי שהוא לדבריהם "פוץ".
סתם אנקטדוטה על הבאת סכינים לארץ חוץ מזה שאני נזכר בה בחיוך עד היום, זה לא אומר כלום על הבאת סכינים או כל דבר אחר היום, חוץ אולי מזה שכדאי תמיד להסתחבק עם כל בן אדם נחמד בדרך.
היה לפני 9-11 לאחר מכן חוש ההומר נעלם והפיגור תפס מקום
בכל מקרה תעודת אספן ובמזוודה לא צריכים להפריע

סיפור קצר:

לא אשכח שלפני 9-11 הייתי טס בתיק עם באנצמייד אוטומטיתבפאוצ' הצמוד שלי
היה עובר שיקוף בלי בעיה כל פעם בכל מדינה כולל ישראל וארה"ב
פעם אחת בשוויץ תפס אותי איזה נודניק וחפר וחפר עד שמצא אותה (היא הייתה מוסתרת טוב בפאוץ). כמובן שהוא התלהב קרא למנהל ואמר לי שסכין אוטומטית אסורה בשוויץ וזו עברה פלילית ולכן רצה לקרוא למשטרה. מייד אמרתי לו שאני לא באדמת שוויץ כי עברתי ביקורת דרכונים ולכן איני עובר על החוק השווצרי ושיקרא לטייס שהוא הסמכות כרגע מבחינת חוק. קראנו לטייס שקיבל עצבים מהעיכוב כי כל המטוס חיכה לי, הוא לקח את הסכין שם במעטפה ואמר להם שהוא מאחר והחזיר לי אותה בישראל (זה היה בלופטהנזה או סוויס איר לא זוכר).
היום לדעתי היה נגמר בהחרמת הסכין לפחות שזה נזק לא פשוט.

yaron-farjun
תושב קבע בפורום

הודעה על ידי yaron-farjun » 20:48 ,18 אוקטובר 2009, א'

איך משיגים תעודת אספן...? :D
זאת אומרת שאני מתיימר להיות...

פרסם תגובה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד