Aitor

פורום זה הינו הפורום הראשי של האתר.
במקביל לפורום זה יפתחו פורומים נוספים לפי הצורך...
פרסם תגובה
knight
חדש בפורום
Aitor

הודעה על ידי knight » 23:12 ,23 מרץ 2009, ב'

איך הסכין Aitor jungle king 2 לדעתכם? במידה ואני הולך לעשות טיול בשטח של כמה שבועות ואני צריך סכין הישרדות טובה אבל לא גדולה שתהיה נוחה לנשיאה.

רוחו_של_TC
אביר האפל

הודעה על ידי רוחו_של_TC » 23:36 ,23 מרץ 2009, ב'

vini vidi vadis
נערך לאחרונה על ידי רוחו_של_TC ב 12:27 ,3 מאי 2009, א', נערך פעם 1 בסך הכל.

drorhermesh
נושא - כלים

סכין נחמד

הודעה על ידי drorhermesh » 23:54 ,23 מרץ 2009, ב'

לפי הנראה באתר הזה:
http://www.donrearic.com/aitor.html
מדובר בערכה נחמדה עם הרבה אפשרויות, וזו גם הבעיה שלה. סכין כבד צריך אבטחה טובה כדי לא ליפול ולפצוע. יש אבטחה אחת או שתיים לנרתיק, אבטחה לחגורה ובסכין הזו גם נרתיק עצמו כבד שדורש חגורה טובה. . לוקח הרבה זמן לשלוף את הסכין ולהתחיל לעבוד, ואם היא בתיק היא כבר לא תצא ממנו. סכין מתקפל קצר בכיס,אולי עם שרוך אבטחה לחגורה, הוא מהיר ונוח. עכשיו נותר להגדיר את מטרת וצורת הטיול שלך. אם אתה רוצה לחתוך חבלים, לפתוח אריזות ולגנן קוצים חסרי רחמים, יש כלים שיתקעו לך בירך הרבה פחות (מי כמוני יודע). אם אתה מתכנן לבנות מחסות מענפים, לפתוח אגוזי קוקוס ולחפור בור אש, אתה צריך לקנות בחנות של רמבו.

knight
חדש בפורום

הודעה על ידי knight » 0:22 ,24 מרץ 2009, ג'

רוחו_של_TC כתב:זה בעיקר ענין של העדפה אישית. אני לא חסיד גדול של סכיני "הישרדות" - לא אוהב קומבינציות. צריך סכין? יש סכין, צריך מצפן? יש מצפן. צריך משור? יש מסור. ביחד, יש לאיכות נטיה לרדת - הסכין לא סכין המצפן לא מצפן והמסור לא מסור. חוץ מזה, הסכין הזאת היא ממש גדולה לטעמי. אני מעדיף לשטח סכין קטנה וממזרית - עדיף אולר. משהו שאני לא מקלל כל גרם עודף שהוא מוסיף למשקל שאני צריך לסחוב איתי. ואם אני כבר יוצא על גלגלים אז אולי אוסיף למשוואה הזאת גרזן קטן. אבל שוב - כל אחד והג'אנאנות שלו...
דווקא האייתור ג'אנגל II היא לא גדולה כמו האחרות, הלהב שלה הוא 14 ס"מ.. והידית 13 ס"מ.
אני חושב שהתכוונת לגאנגל I שהיא סכין ממש ענקית עם להב של 15 וחצי ס"מ וידית של 20 ס"מ!

זאת האייתור II
תמונה

knight
חדש בפורום

Re: סכין נחמד

הודעה על ידי knight » 0:28 ,24 מרץ 2009, ג'

drorhermesh כתב:לפי הנראה באתר הזה:
http://www.donrearic.com/aitor.html
מדובר בערכה נחמדה עם הרבה אפשרויות, וזו גם הבעיה שלה. סכין כבד צריך אבטחה טובה כדי לא ליפול ולפצוע. יש אבטחה אחת או שתיים לנרתיק, אבטחה לחגורה ובסכין הזו גם נרתיק עצמו כבד שדורש חגורה טובה. . לוקח הרבה זמן לשלוף את הסכין ולהתחיל לעבוד, ואם היא בתיק היא כבר לא תצא ממנו. סכין מתקפל קצר בכיס,אולי עם שרוך אבטחה לחגורה, הוא מהיר ונוח. עכשיו נותר להגדיר את מטרת וצורת הטיול שלך. אם אתה רוצה לחתוך חבלים, לפתוח אריזות ולגנן קוצים חסרי רחמים, יש כלים שיתקעו לך בירך הרבה פחות (מי כמוני יודע). אם אתה מתכנן לבנות מחסות מענפים, לפתוח אגוזי קוקוס ולחפור בור אש, אתה צריך לקנות בחנות של רמבו.
חח משהו כמו השילוב של השניים :)
אבל אני תמיד מעדיף סכין רצינית ככה שכל האפשרויות תמיד פתוחות ואתה לא נתקע.
אני מעדיף שיהיה לי יותר מדי מאשר פחות מדי.. היא גם לא ניראת לי סכין גדולה כל כך.
והמשקל גם לא רציני 400 גרם.
לפעמים גם יוצא לי לחתוך עצים וענפים חזקים וסכין קטנה פשוט נתקעת ולא נוחה.
אני גם לא אוהב סכינים ענקיות ולא נוחות אבל הגאנגל II לא ניראת לי כזאת גדולה.

knight
חדש בפורום

הודעה על ידי knight » 1:36 ,24 מרץ 2009, ג'

האם צפויה לי בעיה במכס אם אני מזמין מחול?

knight
חדש בפורום

הודעה על ידי knight » 1:43 ,24 מרץ 2009, ג'

משהו מוזר.... איך זה יכול שבכל האתרים מוכרים את הסכין בערך ב-115 דולר ובאמזון מוכרים אותה ב-17 דולר?????? זה גרושים!
משהו כאן לא הגיוני...
היא ניראת טיפה שונה.
http://www.amazon.com/Extra-Sturdy-Jung ... 596&sr=8-2

קרמיט
אביר האפל

הודעה על ידי קרמיט » 8:31 ,24 מרץ 2009, ג'

Knight,
הסכין באמזון אינה הדגם של Aitor שציינת. זהו דגם ללא הידית החלולה וללא ערכת ההישרדות בתוכה.

רם (קרמיט)

נ.ב. - ולא, לא הייתי בחור ב Jungle King כסכין לשטח (לפני שאתה בוחר סכין, תנסה להגדיר לעצמך לאן אתה נוסע. מה סוג השטח. מה אופי הפעילות שתטצרך לבצע באמת. מה צורת הניידות שלך - קרי: רכוב, רגלי, שיט, מוטס. ומה הפעילות המרכזית. אני חושב שאחרי שתגבש את הפרטים הללו יהיה לך יותר קל לבחור את הסכין המיועד. עפ"י נסיון השטח הדל שלי, זהו סדר הפעולות הנכון).

בהצלחה.

knight
חדש בפורום

הודעה על ידי knight » 9:47 ,24 מרץ 2009, ג'

אני צריך אותה לשימוש כללי ולא לסוג שטח מסויים כי אני מטייל בכל סוגי השטח ואוהב לטייל בעולם ובארץ. פשוט מאוד,נידלקתי על הסכין הזאת דווקא, לא קורה שאתם נידלקים על סכין מסויימת? :)

לא צפויה לי בעיה במכס נכון??

שלומי
בלייד ראנר

הודעה על ידי שלומי » 10:41 ,24 מרץ 2009, ג'

knight כתב:משהו מוזר.... איך זה יכול שבכל האתרים מוכרים את הסכין בערך ב-115 דולר ובאמזון מוכרים אותה ב-17 דולר?????? זה גרושים!
משהו כאן לא הגיוני...
היא ניראת טיפה שונה.
http://www.amazon.com/Extra-Sturdy-Jung ... 596&sr=8-2
שתדע שיש הרבה חיקויים של aitor ברשת וגם אילו שנמכרים ב150 דולר
לא תמיד מקוריים צריך להסתכל על הנרתיק על מה שכתוב על הלהב
אבל בכללי לי יש את הדגם הגדול יותר למה שאתה מחפש
כל עניין ההישרדות שיש בתוך הסכין זה נחמד ומעניין
אבל לא פרקטי לשטח

knight
חדש בפורום

הודעה על ידי knight » 11:08 ,24 מרץ 2009, ג'

הדגם הגדול פשוט ענק לי מדי להיסחבות.... רשום שרק הידית היא 200 מ"מ. הלהב עוד 155.. זה כבר חרב כמעט!
אני אקנה דרך האתר שלהם.

שלומי
בלייד ראנר

הודעה על ידי שלומי » 11:18 ,24 מרץ 2009, ג'

שלחתי לך בפרטי

knight
חדש בפורום

הודעה על ידי knight » 12:39 ,24 מרץ 2009, ג'

מצאתי ב-600 שקל את הסכין כולל משלוח עד הבית ב-4-6 ימי עבודה מהאתר שלהם
http://www.aceros-de-hispania.com/infer ... cia_knives

החלטתי להזמין.

knight
חדש בפורום

הודעה על ידי knight » 9:42 ,26 מרץ 2009, ה'

knight כתב:מצאתי ב-600 שקל את הסכין כולל משלוח עד הבית ב-4-6 ימי עבודה מהאתר שלהם
http://www.aceros-de-hispania.com/infer ... cia_knives

החלטתי להזמין.
תתחדש!!

פרסם תגובה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 2 אורחים