התעייננות

פורום זה הינו הפורום הראשי של האתר.
במקביל לפורום זה יפתחו פורומים נוספים לפי הצורך...
פרסם תגובה
שלומי
בלייד ראנר
התעייננות

הודעה על ידי שלומי » 18:12 ,20 מרץ 2009, ו'

שלום לכולם אני סקרן

מישהו פירסם שהוא מחפש סכין קפיצי
סטילטו אוטומטי
http://www.knife.co.il/modules.php?name ... 1767#11965
השאלה שלי למה נעלו לו את הנושא ?
אני מבין שזה דבר לא חוקי בארץ כמו כן מסתבר כל סכין אחר
אנחנו אוספים סכינים כאילו ואני מכיר כמה אנשים פה שמכרו דגמים כאלה
ועדיין מוכרים אולרים אוטומטים וגם סכיני פרפר שגם הם אינם חוקיים
אז למה נעלו לו את ההודעה ?????????????

סער
הגורו הגדול

הודעה על ידי סער » 19:09 ,20 מרץ 2009, ו'

לדעתי הנעילה היתה מיותרת.
סכין אוטומטית ("קפיצית") לא פחות חוקית מכל סכין אחרת. אין שום התייחסות לכך בגוף החוק. יש איסור ייבוא בתקנות המכס - זה עניין אחר. כיצד נתפסת סכין אוטומטית בעיני בית המשפט - גם עניין אחר.
אוצר וחוקר נשק היסטורי

ACT - Armed Combat & Tactics

רוחו_של_TC
אביר האפל

הודעה על ידי רוחו_של_TC » 19:25 ,20 מרץ 2009, ו'

vini vidi vadis
נערך לאחרונה על ידי רוחו_של_TC ב 13:25 ,3 מאי 2009, א', נערך פעם 1 בסך הכל.

שלומי
בלייד ראנר

הודעה על ידי שלומי » 19:29 ,20 מרץ 2009, ו'

אבל כאן באתר של אספני סכינים ונשק
מה ההבדל בין הודעה של מישהו שמחפש סכים אוטומטית או של אולר
שווצרי ?

היו פה אנשים שחיפשו סכינים להגנה עצמית והפכו את זה לשירשור ארוך
או כל מיני הונאות קטנות בקשר להכנסת פריטים לארץ
אז מה רע במישהו שמחפש אולר אוטומטי!!!

Guest

הודעה על ידי Guest » 19:31 ,20 מרץ 2009, ו'

שאלה טובה לברווז. נראה לי מיותר. מכשיר קשר בראש זה פונקציה של איך קם השוטר בבוקר ומה מבנה האישיות שלו ולאו דווקא אם יש לך/אין לך אולר קפיצי בכיס.

מייק

שלומי
בלייד ראנר

הודעה על ידי שלומי » 19:31 ,20 מרץ 2009, ו'

רוחו_של_TC כתב:מנסים לחסוך לבן-אדם מכשיר קשר בראש ותיק פלילי וזה לא טוב? סבבה....
אז למה לנעול ?
למה לא להסביר שזה אולר שנתפס כפלילי ?

רוחו_של_TC
אביר האפל

הודעה על ידי רוחו_של_TC » 20:34 ,20 מרץ 2009, ו'

vini vidi vadis
נערך לאחרונה על ידי רוחו_של_TC ב 13:24 ,3 מאי 2009, א', נערך פעם 1 בסך הכל.

tutisdog
הגורו הגדול

הודעה על ידי tutisdog » 20:57 ,20 מרץ 2009, ו'

אני חושב שאולי לנעול זו החלטה של ברווז בלבד ואם הוא עשה זאת זה על מנת לא לעודד מכירה, יכול להיות שבפרטי ההרשמה לאתר הבחור לא ציין את גילו ולא מסר פרטים מספקים, את זה ברווז יכול לראות ולא אנחנו. בנוסף הוא ציין בהודעת הנעילה שהם לא חוקיים במדינה.
אצלי באוסף ישנם כמה אבל הם אינם יוצאים מהבית בשום מצב וגם לא יצאו לעולם בשום מצב מהתיק שבו יושב כל האוסף.
בביתך תעשה מה שאתה רוצה בחוץ תשים לב טוב , כי לעולם אינך יודע מי מולך (שוטר) ובאיזה מצב רוח הוא קם.

אישית לאחר אתמול אני כבר לא יודע אם זה משנה איך מגדיר החוק מה מותר ומה אסור כאשר ישנם שוטרים ולהם יש מצב רוח משלהם, אמנם לא קיבלתי מכשיר קשר בראש וטוב שכך, אבל עצם העובדה שהסתכלו עלי בעין מאד עקומה מספיקה לי על מנת לדעת שבפעם הבאה שארצה למכור אצטרך לחשוב פעמיים על איך אני מבצע את הפעולה של המכירה. אולי פשוט לבקש מהקונה להגיע אלי או אולי לשלוח בדואר. ותוסיף על זה שאני כבר ממש לא יודע אם אלך ברגל כי חס וחלילה בפעם הבאה עוד יעכבו אותי גם על זה שאני הולך ברגל למושב שבו אני גר.

אני מבין שהחוק אומר נשיאה למטרה כשרה אבל אתמול כשפתחו את התיק למרות ההסברים שלי שהפריטים היו אמורים להימכר ולבסוף לא זה לא מנע מהם לרשום שאני חשוד בנשיאה של סכין למטרה לא כשרה, וכשאר העליתי שוב את נושא המכירה רשמו בדוח החקירה למטרת מסחר, שאלו ממי רכשתי אני את האולרים ושאלו מדוע אני מוכר. אם תשאל אותי זו היתה מטרה כשרה , זה אוסף פרטי שלי שעמלתי קשה מספיק על מנת שיהיה לי אוסף , וזו זכותי למכור או להחליף פריטים ממנו עם אנשים אחרים. כמובן שלא למכור לקטין חס וחלילה . אבל מה שכן לא כל השוטרים מבינים זאת ולא כל השוטרים חושבים שזה מטרה כשרה.

החוקר אולי הבין שכאספנים אנו מוכרים וקונים פריטים שברשותנו, אבל דעתי הכנה היא שקודם תקבל תיק ורק אח"כ ישאלו השאלות . ואני יכול לומר שלאחר אתמול אני ממש ממש מוותר על התענוג המפוקפק. היום חשוב לי לסגור את הסיפור הזה ולקבל את הפריטים שלי חזרה, כי אף אחד מהשוטרים לא ישלם עליהם , למרות שגם אם הם יחזירו אותם אני ממש לא אנסה כבר למכור אותם כי הרוח מהמפרשים כבר ירדה.

מעניין אותי מה יקרה אם בעתיד ארצה לרכוש כאשר יהיה לי כסף , אני חושש להיתקל בסיטואציה דומה ושעוד פעם לא יבינו אותי ויחרימו את הפריטים.

שלומי
בלייד ראנר

הודעה על ידי שלומי » 21:34 ,20 מרץ 2009, ו'

לtutisdog קראתי את המקרה שקרה לך
ולא בחרתי להגיב בגלל שאין לי מה לומר על זה אני חושב שקרה לך
מקרה מאוד מצער וזה אכן מצער לקחו לך את הדברים שאתה הכי אוהב
ולא חשוב איזה פריטים אילו ואפילו לא התענינו וזה מתסכל נורא
שלא מבררים לפני וישר פותחים תיקים ומחרימים
אני יודע שכל אחד פה עכשיו חושב פעמיים בקשר ליציאה מהבית
עם פריטים

ולמקרה שאני התכוונתי אליו
במידה ובאמת ברווז סגר את ההודעה מאחר והאדם לא מילא
את פרטיו זה משהו אחר ואם כן אז אני מיצטער שהתחלתי את
כל הנושא
אבל בכל זאת אם תיסתכלו בתוכן ההודעה ותבינו למה זה גרם
לי להתקומם
בכל זאת הבחור ביקש עזרה בלהשיג פריט שעל פי רוב נחשב
כפריט אספנות כמו כל אחד משאר הפריטים שלנו
אם זה אולר של ביינצ'מד ואם זה אולר אוטומטי (קפיצי)

ברווז
מנהל אתר

הודעה על ידי ברווז » 21:41 ,20 מרץ 2009, ו'

אני חושב שאינני צריך להסביר את החלטות ההנהלה בפני איש, במיוחד לאור ההתנפלויות האחרונות עליי שקרו כל פעם שניסיתי לפתוח את החלטותי לדיון..
הנעילה היא מוצדקת בעיניי. סיבותיי שמורות עימי. יהיו עוד נעילות של נושאים-זו לא האחרונה. קחו זאת לתשומת לבכם.
סכין שמקבלים במתנה לא בודקים לה בשיניים...

סכין מהגדרתה היא כלי לפני שהיא כלי נשק.

דובון
אביר האפל

הודעה על ידי דובון » 1:28 ,21 מרץ 2009, ש'

חייבים להאמין לברווז שהיו לנגד עיניו נתונים מחשידים שהובילו לנעילה.
לגוף העניין-יש פער בין המעמד הפורמלי של סכינים אוטומטיים לבין הדימוי שלהם ,שעלול לסבך אותך-ואולי בצדק אם אתה צעיר וחמום מוח.
מעבר לכך יש כנראה הבדל בין הסכינים בפתיחה צידית-שמלכתחילה נועדו להקל פתיחה באקלים קר ובידיים עטויות כפפות ,ובאופן בסיסי הם סכיני עבודה-לבין הסכינים בפתיחה חזיתית (OTF=OUT THE FRONT)-לאלה יש פרופיל של סכיני לחימה,ובד"כ אין להם שימוש אחר מלבד לדקור.הסטילטו המדובר הוא כזה,ולא בכדי התחבב על עבריינים שוחרי דקירות.
אילו הייתי השוטר שמעכב בחור לבדיקה שגרתית הייתי מתקשה להאמין שהוא נושא אותו למטרה כשרה,ואולי גם זה עמד לנגד עיני הברווז.אכן הם חביבים על אספנים במקומות מסויימים,אבל רצוי להיות סלקטיביים במכירתם.
גם אם תנצח במירוץ העכברים תישאר עכבר

פרסם תגובה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 3 אורחים