אפלייה מרגיזה

פורום זה הינו הפורום הראשי של האתר.
במקביל לפורום זה יפתחו פורומים נוספים לפי הצורך...
פרסם תגובה
Guest
אפלייה מרגיזה

הודעה על ידי Guest » 17:27 ,26 דצמבר 2008, ו'

קיבלתי מכתב מגוגל ובו נאמר כי אנו מפרים את חוקי גוגל סנס כדלהלן:

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
שלום,

בזמן שסקרנו את חשבונך, שמנו לב שאתה מציג מודעות Google באופן המנוגד לתקנון התוכנית. למשל, מצאנו הפרות של תקנון AdSense בעמודים כמו

sakin.co.il/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=1485#9552

כפי שנקבע בתקנון התוכנית שלנו, שותפי AdSense אינם רשאים להציב מודעות Google באתרים המכילים תוכן הקשור לסוגי נשק מסוימים ואביזרים נלווים, כולל נשק חם, סכיני פרפר ואגרופנים.

כתוצאה מכך, הפסקנו את הגשת המודעות לאתר.

חשבון AdSense שלך נשאר פעיל. אולם, אנו ממליצים בחום שתקדיש מזמנך לעיון בתקנו התוכנית (https://www.google.com/adsense/policies) כדי להבטיח שכל העמודים באתר שלך עומדים בתקנון.

שים לב שיתכן כי נסגור את חשבונך אם ימצאו הפרות תקנון נוספות באתרים שלך.

בהוקרה,

צוות Google AdSense

פניה מס' 584580
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
הפניה ממש מרגיזה מאחר ואנו משלמים להם יופי על פרסום כמה שנים, וגם בגלל שמתייגים אותנו בצורה מרגיזה כעבריינים סתם.

מעניין אם את אתר YOUTUBE של גוגל גם מפלים??? שם יש סיקורים וסרטונים להכנת פצצות.

בחנתי את הדף אליו הפנו, כל מה שיש בו זה סיקור על סמינר ללוחמת סכינים.

פשוט מרגיז!!

כמובן שעניתי להם וכמובן שלא קיבלתי כל התייחסות.[/url]

ברווז
מנהל אתר

הודעה על ידי ברווז » 20:06 ,26 דצמבר 2008, ו'

עומר, כותרת הדף הייתה (עד שראיתי אותה) "קרב סכינים" , אני שיניתי אותה ל"סמינר קרב סכינים", עקב היותה בלתי הולמת לדעתי.
ביו-טיוב ניתן למצוא כפי שתיארת הוראות הכנה לפצצות, סרטוני מחאה על פעילות פוליטית מכל גווני הקשת(כולל ניאו נאצים ו""לוחמי חופש"" למיניהם), שלא לדבר על, חס וחלילה שאף אחד לא ישמע, קטעים של הסבר על סכינים, קטעי ביקורות וקטעים של "פליפינג" (סכיני באליסונג).
יש ב"ממון" של עיתון גדול טור של בחור בשם דני נווה, שמדבר על צרות עין של חברות גדולות מול הצרכן, כל מיני בעיות כמו "ביקשתי להתנתק ועדיין מחייבים אותי" ועד ל"קניתי משהו בסכום רציני ומאז לא מדברים איתי בכלל כשאני צריך אותם".
לפי דעתי שווה לפנות אליו בנושא.
2)אולי שווה גם לתבוע את הנבלות.

אאל"ט, נדמה לי שמצאת בזמנו והבאת לאתר קישורים ליו-טיוב עם הפליפינג שהזכרתי, נקרא לזה "מוצג התביעה מספר 1"...
סכין שמקבלים במתנה לא בודקים לה בשיניים...

סכין מהגדרתה היא כלי לפני שהיא כלי נשק.

דובון
אביר האפל

הודעה על ידי דובון » 15:45 ,27 דצמבר 2008, ש'

אולי אפליה מרגיזה אבל לעיצומו של עניין אני מסופק אם האתר צריך לקדם את ה"ספורט" הזה.ראיתי את הסרטונים ,ואלמלא הרקע של אולם ספורט הייתי סבור שזה קרב של עבריינים בסמטה אחורית.עורכי הדין שבחבורה יספרו לכם על "חובת הנסיגה" הקיימת בנסיבות רגילות,ובמילים פשוטות:שלפו עליכם סכין-תברחו!

saya
תושב קבע בפורום

הודעה על ידי saya » 21:45 ,27 דצמבר 2008, ש'

בהחלט מרגיז. לא כל אחד שמתעסק בסכינים או לומד להשתמש בהן (כמו שהודגם בסרטונים והוצע באתר) הוא בהכרח עבריין.
דובון: אמנם חובת הנסיגה היא דבר נכון, אבל צריך לדעת להשתמש בסכין. ולו לשם שמירת הידע בלבד (מי ייתן ואף פעם אף אחד לא יצטרך להשתמש בידע הלחימה שלו). אני, כחובב כלי נשק קרים, חושב שבנוסף לאוסף, על האספן לפחות להיות בעל מושג כללי של שימוש בדברים שהוא אוסף.

דובון
אביר האפל

הודעה על ידי דובון » 23:48 ,27 דצמבר 2008, ש'

גם אני מחזיק באוסף שלי בין השאר גם סכינים "טקטיים",אולם ההנאה שלי מהם היא אסתטית או טכנולוגית ואיני מעלה על הדעת שאני תוקע אותם במישהו.ניתן להציג טיעון די משכנע לגבי לימוד הגנה עצמית בידיים ריקות או תוך שימוש בכלים שמטבעם הם לא קטלניים וכאלה מוכרים לחכמי אומנויות הלחימה ומדריכי הגנה עצמית.הבעיה בשימוש בסכין שהוא כלי לא סלקטיבי,ומסובך מאד לשלוט בהיקף הנזק הנגרם.אפשר להרוג די בקלות בדקירה גם כשלא מתכוונים (ובדרך כלל לא נהנים מהגנת הדין כשעושים את זה)אפשר להדקר בקרב,ובחיים האמיתיים אתה כמעט תמיד נחתך גם אם "ניצחת" בסופו של דבר.תצטרך להכין גם תירוץ טוב במפגש עם שוטר למה אתה מסתובב עם סכין טקטי (לענייננו כמעט כל סכין בגודל שימושי עם להב מתקבע הוא כזה-במיוחד אם הוא שחור ונפתח ביד אחת) ועצם ההסתובבות איתו ולימוד השימוש המיומן בו יגבירו הסיכון של כניסה לקרב סכינים במקום שניתוק מגע ופניה למשטרה הם הפתרונות העדיפים.בקיצור-אם אתה לא לוחם ביחידת קומנדו (ואז כבר ילמדו אותך את העבודה ע"ח משלם המיסים) אני חושב שאין לך מה לחפש בסמינר לחימה בסכין,אלא אם אתה מתעקש להסתבך

ברווז
מנהל אתר

הודעה על ידי ברווז » 0:04 ,28 דצמבר 2008, א'

כל אחד לומד שימוש בסכינים לפי הבנתו וראות עיניו.
אישית אני לא הייתי הולך לקורס לחימה בסכינים מהסיבה הפשוטה שאני לא מאמין בסכין ככלי נשק ולא בצורך שלה להיות כזה.
לעומת זאת, ישנם אנשים שהנושא נותן להם הנאה, למשל.
כל עוד לא ינסו לשלב את הידע הזה בחיי היום-יום אני לא רואה בעייה עם הנושא כלל וכלל.
סכין שמקבלים במתנה לא בודקים לה בשיניים...

סכין מהגדרתה היא כלי לפני שהיא כלי נשק.

אמיר_לב
אביר האפל

הודעה על ידי אמיר_לב » 11:16 ,28 דצמבר 2008, א'

דובון, קודם כל תאמין לי, גם אם תנצח בקרב בתנאים הכי הוגנים, קרי ללא נשק אחד על אחד וכו, היית צריך לענות על מטר שאלות שגם לאחריהן הסיכוי לצאת מזה בידים נקיות לא מזהיר.
דבר שני, לא רק בקומנדו לומדים להלחם בסכין, ישנם אנשים שלומדים להלחם בחרבות, אלות וגם סכינים, מבחינתם זו אמנות לחימה, במקרה אני עושה את צעדי הראשונים במעגל הזה בימים אלו, השימוש היחיד בסכין שהיה לי במסגרת האימונים הוא עם סכיני פלסטיק ופיברגלס שאגב גם עם סכיני הפיברגלס ניתן לפגוע. אגב דובון, בניגוד לכלי נשק אחרים דווקא בסכין ניתן לשלוט טוב יותר בהיקף הפגיעה, ואף לצמצמה למצבי ניטרול יעילים .
הנקודה היא לא להסתובב עם סכין טקטית/ סכין שקנית בחנות הפנינג (עם שתיהן אפשר לפגוע)
אלא מתי לשים את הגבול בין ידיעה ויישום הידע.
סתם עוד הערה שלא קשורה בנוגע ללברוח אני מציע לכל מי שחושב שאמנות לחימה כזו או אחרת תציל אותו או תיתן לו תחושת עליונות, תקשיבו לעצה, אם יש לכם אפשרות לברוח זה בדיוק מה שתעשו, כי לא משנה מה תלמדו או מה תחזיקו באותו רגע ביד אין לכם מושג מי עומד מולכם או לאילו צרות אתם עלולים להכנס.

אני אישית כבר אמרתי את זה כמה פעמים, סכינים כל עוד לא תהיה לגיטימציה לשאת אותן צריכות להשאר בבית, מן הסתם כשאדם יוצא לטיול במקום הדורש סכין, פה תהיה הלגיטימציה לסכין.
אדם הרואה לחימה כאמנות ורוצה ללמוד על לחימה בסכין, הלגיטימציה תשאר בגבולות האימון. לצערנו היום זה לא קורה וזה המכשול שמניע את ההודעה של גוגל לאתר

saya
תושב קבע בפורום

הודעה על ידי saya » 17:14 ,29 דצמבר 2008, ב'

אמיר_לב כתב:דובון, קודם כל תאמין לי, גם אם תנצח בקרב בתנאים הכי הוגנים, קרי ללא נשק אחד על אחד וכו, היית צריך לענות על מטר שאלות שגם לאחריהן הסיכוי לצאת מזה בידים נקיות לא מזהיר.
דבר שני, לא רק בקומנדו לומדים להלחם בסכין, ישנם אנשים שלומדים להלחם בחרבות, אלות וגם סכינים, מבחינתם זו אמנות לחימה, במקרה אני עושה את צעדי הראשונים במעגל הזה בימים אלו, השימוש היחיד בסכין שהיה לי במסגרת האימונים הוא עם סכיני פלסטיק ופיברגלס שאגב גם עם סכיני הפיברגלס ניתן לפגוע. אגב דובון, בניגוד לכלי נשק אחרים דווקא בסכין ניתן לשלוט טוב יותר בהיקף הפגיעה, ואף לצמצמה למצבי ניטרול יעילים .
הנקודה היא לא להסתובב עם סכין טקטית/ סכין שקנית בחנות הפנינג (עם שתיהן אפשר לפגוע)
אלא מתי לשים את הגבול בין ידיעה ויישום הידע.
סתם עוד הערה שלא קשורה בנוגע ללברוח אני מציע לכל מי שחושב שאמנות לחימה כזו או אחרת תציל אותו או תיתן לו תחושת עליונות, תקשיבו לעצה, אם יש לכם אפשרות לברוח זה בדיוק מה שתעשו, כי לא משנה מה תלמדו או מה תחזיקו באותו רגע ביד אין לכם מושג מי עומד מולכם או לאילו צרות אתם עלולים להכנס.

אני אישית כבר אמרתי את זה כמה פעמים, סכינים כל עוד לא תהיה לגיטימציה לשאת אותן צריכות להשאר בבית, מן הסתם כשאדם יוצא לטיול במקום הדורש סכין, פה תהיה הלגיטימציה לסכין.
אדם הרואה לחימה כאמנות ורוצה ללמוד על לחימה בסכין, הלגיטימציה תשאר בגבולות האימון. לצערנו היום זה לא קורה וזה המכשול שמניע את ההודעה של גוגל לאתר
בדיוק לכך התכוונתי, מצטער מאוד אם השתמע מדברי שאני תומך בהתנהגות חסרת אחריות עם סכין.

פרסם תגובה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 4 אורחים