הזמנת סכין באינטרנט

פורום זה הינו הפורום הראשי של האתר.
במקביל לפורום זה יפתחו פורומים נוספים לפי הצורך...
פרסם תגובה
357M
חדש בפורום
הזמנת סכין באינטרנט

הודעה על ידי 357M » 6:21 ,26 אוגוסט 2008, ג'

אני רוצה להזמין סכין דרך האינטרנט (אם כרטיס ויזה נטען)האם זה עלול להוות בעיה בגלל הגיל שלי? האם אני יכול לקבל באופן כללי שהזמנתי בלי תעודת זהות או ליווי הורים או משהו כזה?.בכל מיקרא החוק לא ניראה לי נוגע פה החוק אוסר על אנשים בארץ למכור לנערים אבל לא אוסר על מישהו מחוץ לארץ להביא לקטין פה...תקנו אותי אם אני טועה.בבקשה תענו לי זה קצת דחוף.

dBu24
בלייד ראנר

הודעה על ידי dBu24 » 6:35 ,26 אוגוסט 2008, ג'

המוכר יצטרך לבוא אליך הביתה כדי לוודא שאתה קטין, דבר לא כל כך סביר אלא אם יבקש העתק של תעודת זהות.

רק תדע לך שאתה גם עברת על החוק וגם רימית את המוכר. וגם בחו"ל החוק אוסר למכור סכינים לאשר לא מלאו להם 18 שנה

יש שחיים טוב עם זה ויש כאלה שלא. באינטרנט אתה יכול לספר הרבה דברים ולהשאר חבוי מאחורי המוניטור של הPC שלך ויש כאלה שיאמינו ואיש כאלה שלא.

לבית סוהר לא תכנס, זה בטוח אבל ב"נט", המסבנים מתגלים במוקדם או במאוחר כי קשה להתחבא לנצח

דוד

357M
חדש בפורום

הודעה על ידי 357M » 8:10 ,26 אוגוסט 2008, ג'

dBu24 כתב:המוכר יצטרך לבוא אליך הביתה כדי לוודא שאתה קטין, דבר לא כל כך סביר אלא אם יבקש העתק של תעודת זהות.

רק תדע לך שאתה גם עברת על החוק וגם רימית את המוכר. וגם בחו"ל החוק אוסר למכור סכינים לאשר לא מלאו להם 18 שנה

יש שחיים טוב עם זה ויש כאלה שלא. באינטרנט אתה יכול לספר הרבה דברים ולהשאר חבוי מאחורי המוניטור של הPC שלך ויש כאלה שיאמינו ואיש כאלה שלא.

לבית סוהר לא תכנס, זה בטוח אבל ב"נט", המסבנים מתגלים במוקדם או במאוחר כי קשה להתחבא לנצח

דוד
בתור קטין אסור לי לקנות? ראיתי רק שאסור למוכר למכור אבל גם אז תלוי אם יש מטרה סבירה אני זוכר שהיה משהו על זה סכינים למטרה מסוימת אז זה מותר או משהו?,בכל מיקרא אני אצתרך תעודת זהות כדי לאסוף את זה מהדואר??.

ts
אביר האפל

הודעה על ידי ts » 11:47 ,26 אוגוסט 2008, ג'

כשאני הזמנתי את הסכינים שלי לא זכור לי שהצגתי תעודה במכס.
אך אם תגיע עם אבא שלך ולפי שרשורים קודמים הוא מסכים
אז תוכל לבקש שהמשלוח יהייה על שמו.
הכרטיס הוא על שמך או שם אביך?
לרוב המוכרים מחו"ל לא מבקשים תעודת זיהוי בפרט אם אתה ממדינה זרה.
תנסה לקנות לתראה איך החנות תגיב.
מה שכן תקנה ממקום אמין שלא יהיו בעיות וכשאתה אוסף את הפריט במכס.
שאביך יבוא איתך ושהחבילה תהייה למענו כביכול או שפשוט יוסיפו גם את שמו ליד שלך על החבילה.

תם

פרסם תגובה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 2 אורחים