הצעה לתחרות הטלת סכינים

פורום זה הינו הפורום הראשי של האתר.
במקביל לפורום זה יפתחו פורומים נוספים לפי הצורך...
פרסם תגובה
tutisdog
הגורו הגדול
הצעה לתחרות הטלת סכינים

הודעה על ידי tutisdog » 18:36 ,31 מאי 2008, ש'

אהלן חברה, אולי אפשר להעלות הצעה לחברי הפורום והעמותה - פעילות חברתית יותר גדולה וסיבה להפגיש את החברים יותר במציאות ולא רק תחת כותרת של קנייה או מכירה. ההצעה היא לערוך מעיין תחרות נושאת פרס בהטלת סכין , כוכבים או גרזן ואפילו אולי מעין קרבות אבירים עם החרבות של ACT , ככה יש פעילות שונה וחברתית שלא מצריכה רק ארנקים מלאים ודיבורים כסף . יש צאנס להפגיש את החברים להכיר בפניהם אומנות קצת שונה , לאלה שלא ניסו ואלה שכן שינסו את כוחם בהצלת כבודם :wink: בתחרות. לא חייב להיות פרס , או אולי אפילו סתם משהו מינימלי להרגשה הטובה, אפשר לארגן את זה במקום בחוץ אטו אם מישהו יכול לארגן את החצר שלו באיזור המרכז עוד יותר טוב. או אולי אם יש מישהו באיזור המרכז עם גישה לאולם, שאפשר לארגן שם מקום למטרה . אצלי צפון רחוק ליד מעלות אם תרצו יש חצר אבל לא מסודרת כמו בבזאר

אשמח לשמוע תגובות החברים.
נערך לאחרונה על ידי tutisdog ב 19:25 ,31 מאי 2008, ש', נערך פעם 1 בסך הכל.

אמיר_לב
אביר האפל

הודעה על ידי אמיר_לב » 18:40 ,31 מאי 2008, ש'

נשמע כמו אחלה אירוע .. אני בעד !!!

ts
אביר האפל

הודעה על ידי ts » 21:53 ,31 מאי 2008, ש'

נשמע אחלה
אפשר גם באיזה מקום בחוץ
לא?

tutisdog
הגורו הגדול

הודעה על ידי tutisdog » 22:17 ,31 מאי 2008, ש'

תציעו רעונות כי לי יש חצר לא מסודרת ואני גר ליד מעלות ככה שזה די רחוק בצפון למרות שבגדול לא מפריע לי אצלי, רק המרחק זה בעיה, צריך להיות באמצע הדרך לחברה שירצו להגיע. אם עושים מסודר, אז צריך להעלות כמה אופציות של מקום ציבורי באיזה חורשה או יער, צריך לברר אם מישהו יכול לתרום את חצר ביתו או יש למישהו אופציה לתת אולם , אז נמשיך את הכדור משם והלאה לאן שצריך. מטרות צריך לארגן, מחומר משולב של קרטון וקלקר, אני יודע על אחד שעושה הזמנות לקלקר באיזה מקום באזור תעשייה של חולון, ליד צומת טמפו באיזור שם. לפני הרבה שנים הזמנתי שני פסלי אוסקר בגודל 2 מטר בערך מקלקר אצלו, מעניין אם הוא עוד קיים.

מה עוד צריך, כיבוד קל , כמו שהיה בבזאר אפשר לארגן מישהו שתמורת תשלום שייגבה עבור הכיבוד הוא גם ייארגן את הכל רק שיגיד שהוא עושה זאת שנדכ מי עושה מה, דרך אגב , מי ארגן את הכיבוד בבזאר? אולי יירצה לעשות זאת שוב., רצוי אלכוהול קל מאד או במידות קטנות כי בכל זאת זורקים שם סכינים, אבל בשביל לשמור על אווירה טובה וגם לתת יתרון לחלשים בהטלה :wink: החזקים יהיו קרועים מבירה :wink: סתם עדיף ללא , אבל מי שירצה שיידע את הסכנות הכרוכות בקהל , סכינים שעפים, אלכוהול , ושילוב שלא תמיד בא טוב לכול אחד אבל כאנשים בוגרים חלקם מבוגרים יותר וחלקם צעירים יותר , אני מאמין שללא בעיה ניתן לשמור על אווירה טובה וללא "תאונות עבודה"

הלאה מה עוד....חוקים בסיסיים שיהיו מקובלים על כולם למען שתוצאת התחרות תהיה ברורה.....
סכינים לחוד , גרזנים לחוד , כוכבים לחוד ואם יהיו גם חברה עם קשתות הכל לחוד, כל דבר בקטגוריה שלו, TC ראיתי שמוכן לתרום פעם שנייה חברה תברכו אותו כל שבת בבית כנסת על תרומתו :lol: כי הוא רוצה לקדם את התחום המעניין של הסכינים וכל הכבוד. אז נא להעריך. בכל מקרה אני מאמין שהזכייה בסכין שTC מציע צריכה להיות רק במקצה של הטלת סכין.

כל שאר המקצים של הטלות כלים שונים , כרצונכם אם יש לכם לתרום גרזן למקצה גרזנים אז בבקשה, תסלחו לי , אין לי אפילו גרזן לבשר :lol: המקסימום שאני יכול לעשות זה לתרום את הסכין שעשיתי לו ידית מקליעת חבל עם הלהב של HELLE שנרכש מTC. להב פצצה דרך אגב.

אז מה יש לנו עד עכשיו - סכין הטלה קסטום, סכין חצי קסטום :wink: , רצון טוב, רעיון לממש כיבוד כמו בבזאר מחירים סבבא בשביל הכיף ולהרגיע קצת את הבטן , למרות שאפשר גם להביא באופן עצמאי ולארגן חגיגת מנגלים ונפנופים כל אחד מביא קצת מכל דבר ומנגל קטן ועושים מטבח שדה מאולתר, ככה אפשר לעשות את הקטע גם בחוף ים אפילו אולי בפארק ליד הספארי ברמת גן, דשא גדול ורחב, אפשר להגיע מוקדם ולהתנחל על שטח רחב. מעבר לזה מי מגיע ומה יש לכם עוד להציע??

tutisdog
הגורו הגדול

הודעה על ידי tutisdog » 7:00 ,1 יוני 2008, א'

TC_Blades כתב:ביטוח..... :?:
יש משהו בדברייך.

אמיר_לב
אביר האפל

הודעה על ידי אמיר_לב » 14:56 ,1 יוני 2008, א'

תראו אני יודע על זה מעט מאוד אבל אתם בטוחים שיש ביטוח לזה?

ברווז
מנהל אתר

הודעה על ידי ברווז » 16:55 ,1 יוני 2008, א'

אולי מושון יידע-
קולד-סטיל מקיימים ירידי הפעלה פעם בשנה, כולל הטלות סכינים, גרזנים, אתי-חפירה(!)... ומכל הבא ליד.
מושון, התוכל לשאול בבקשה את מכריך בחברה לגבי ביטוח?
סכין שמקבלים במתנה לא בודקים לה בשיניים...

סכין מהגדרתה היא כלי לפני שהיא כלי נשק.

tommyboy
נושא - כלים

הודעה על ידי tommyboy » 21:54 ,1 יוני 2008, א'

אני אבדוק אם אפשר יהיה לארגן כלים לזריקה..
בכל מקרה מוכן לנדב את הגרזן הטלה שלי למטרת האירוע.
ומכיוון שהארוע לא מאורגן על ידי העמותה או משהו כזה לא יודע אם יש ביטוח כלשהו.... או שכל אחד אחראי לעצמו..
תומר מור,
סוכן ר.ד.ע תמרי,
אספן גרזנים,
ידידותי לסביבה.

yaron_iron
חדש בפורום

או קי אני מוכן

הודעה על ידי yaron_iron » 10:44 ,2 יוני 2008, ב'

יש לי מקום כ 10 דונם מאחורי הבית (מספיק מקום?) 8)
כך שאין בעיה של ליצור מגוון פעילויות ומקום
אין בעיה של התארגנות החיסרון היחידי הוא המיקום אני קצת דרומי...
בערך כ 35 דקות מב"ש...
בכל מקרה אשמח לעמוד לרשותכם
אין בעיה ליתרום גם קצת אלכוהול יצור עצמי...

ברווז
מנהל אתר

הודעה על ידי ברווז » 17:56 ,2 יוני 2008, ב'

עורך הדין היחיד שידוע לי עליו שחבר בעמותה ובאתר הוא...עומר ,בכבודו ובעצמו.
אני מקווה שייכנס לשירשור הזה ויוכל לענות על השאלות הללו.

david448
תושב קבע בפורום

הודעה על ידי david448 » 18:51 ,2 יוני 2008, ב'

עד שהעמותה תארגן מהשהוא כזה יעבור שנתים . אם מישהוא ניפצה זה בעיה שלו בלבד! "הבטיחות שלך מתחילה בך"
נערך לאחרונה על ידי david448 ב 19:49 ,2 יוני 2008, ב', נערך פעם 1 בסך הכל.

david448
תושב קבע בפורום

הודעה על ידי david448 » 19:46 ,2 יוני 2008, ב'

דעה אישית כמובן.כולנו אנשים מבוגרים וכול אחד אחראי על עצמו וחייב לחשוב על מה שהוא עושה ולשמור על עצמו.

tutisdog
הגורו הגדול

הודעה על ידי tutisdog » 20:46 ,2 יוני 2008, ב'

נשאל את השאלה שאף אחד לא שואל, מה קורה ולא מצאנו דרך לארגן ביטוח כקבוצה, במידה והעמותה לא תהיה מעוניינת לארגן יום כזה, מה הלאה מוותרים??? או שמחליטים החברה שבאמת רוצים , שמארגנים זאת למרות שלא יהיה ביטוח ונזהרים שבעתיים, ולא משאירים מקום לתאונה אם חושבים על הכל ומתכוננים מראש כולל עזרה ראשונה וכל הנלווה ליום כזה.

מה עושים באמת ? במידה ולא מצליחים לארגן ביטוח????

ברווז
מנהל אתר

הודעה על ידי ברווז » 21:03 ,2 יוני 2008, ב'

אף אחד לא מונע ממך ללכת להטיל עם חברים באופן פרטי ו"פרטיזני".

אחחחח...כמה זמן לא יצא לי להטיל... כבר מעל שנה!... :cry:

tutisdog
הגורו הגדול

הודעה על ידי tutisdog » 21:23 ,2 יוני 2008, ב'

ברווז כתב:אף אחד לא מונע ממך ללכת להטיל עם חברים באופן פרטי ו"פרטיזני".

אחחחח...כמה זמן לא יצא לי להטיל... כבר מעל שנה!... :cry:
אני עושה זאת יום יום בחודשיים האחרונים בחצר שלי, הפואנטה זה לעשות משהו יותר גדול ועם אנשים שיש להם יותר משיכה טבעית לסכינים כמו חברי הפורום.

Erez-Gavish
חדש בפורום

הודעה על ידי Erez-Gavish » 12:00 ,3 יוני 2008, ג'

It all sounds good, but this event should NOT be held in a public place, since the "law" forbids such things and if we are to get a sudden visit, they will have a party on our backs and a tap on their shoulders for opening 100 new criminal files (that is IF 100 people would attend) :wink:

tutisdog
הגורו הגדול

הודעה על ידי tutisdog » 15:27 ,3 יוני 2008, ג'

יש משהו בדברים של ארז, לגבי חוקיות הנושא אני חושב שאפשר לברר באיזה תנאים אפשר לארגן אירוע כזה במסגרת שטח ציבורי. אם אפשר ומה צריך. נקווה שחוץ מדיבורים ייצא משהו מזה בסוף. ונצליח לארגן, לגבי נושא נוסף חוץ מתחרות , אם אנשים רוצים שיעלו רעיונות ויילא לקחת יוזמה . לא בטוח שהעמותה יהיו מעוניינים, אני יודע מסער שפעם ניסה לארגן יום כזה ולא יצא בגלל חוסר היענות של אנשים. כרגע אין לו זמן להתעסק בזה. ולכן אם רוצים צריך לעשות זאת ללא נציג העמותה אבל אולי עם תמיכתה.

סתם בשביל ההומור, אני לא יודע עד כמה אתם מודעים לנושא של זכויות חיפוש וכניסה לשטח פרטי של שוטרים. בגדול אם אין עבירה על החוק , לשוטר אין שום סיבה להיכנס לחצרו של אדם פרטי ולחטט בעניינים לא שלו. היחידים שמותר להם לעשות זאת אלו הם אנשי היחידה המיוחדת של המכס, ורק במקרה של חשד סביר של עבירה בתוך החצר הפרטית. מעבר לזה הם יכולים רק לחכות שמישהו ייתלונן. יש כמה ניואנסים קטנים בחוק שהרבה לא יודעים . ומנצלים את חוסר הידיעה הזה.

פרסם תגובה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 3 אורחים