אודות

logo wide

×
 x 

0
סל הקניות
0

אתר "סכינים למבינים"  -  הוא אתר הסכינים וכלי הלהב הגדול בישראל.

לחברה שתי חנויות:

חנות היבואן בתל אביב ממוקמת, בקומת הקרקע ברחוב בצלאל 10 ת.ד 3452, רמת גן 52136.

טל: 072-2496292.

חנות היבואן בחיפה ממוקמת, בקומת הקרקע ברחוב גאולה 10, הדר עליון, חיפה 3319505.

טל: 050-8282373.

האתר במתכונתו החדשה בעיצוב נוח וזורם יותר למשתמשים ועם שימושים רבים יותר. אנו ממשיכים לשפר והטמיע באתר תיקונים וניתן לפנות בכל בעיה טכנית לתמיכה בכתובת This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

אתר זה הינו המכשיר הטוב ביותר ברשת, למבינים באיסופם בנייתם ושימושיהם של סכינים מקצועיות וכלים מקצועיים - סכיני מטבח, סכינים וכלי עבודה לחקלאות (בננות, תמרים, ענבים, גד"ש ועוד), סכיני גילוף, סכיני שטח, סכינים טקטיות, סכיני ציד, סכיני צלילה, חרבות וגרזנים, ולאספנים של כלים חדי להב אתנוגרפיים, היסטוריים או בן זמננו, על כל סוגיהם.

באתר תוכלו למצוא מאמרים, סקירות, חנות מקוונת, רשמים, תמונות, מחקרים ומידע כולל על סכינים, אולרים, חרבות, השימוש בכלים לאורך ההיסטוריה ובעת המודרנית, חוקים ותקנות רלוונטים, בקיצור כל המידע לו את זקוקים בכדי להחזיק אוסף סכינים או סכין בודדת ולדעת את המידע הרב ביותר שניתן לקבל על סכין וסכינים בכל צורה, צבע וחומר.

נשמח לקבל את הצעותיהם של החברים, כמו גם את שיתוף הפעולה שלהם, בקידומו של האתר והוספת תכנים מעניינים ובעלי חשיבות. 

מפעילי האתר, מבינים את הצורך לחנך לשימוש נכון, אחראי, מושכל  ולא אלים בסכינים, חרבות ונשק קר תוך שימת דגש על תפקידם ההיסטורי והשימושים הפרודוקטיבים שבהם, פועלים להסברה בתחום זה.