אודות חברת בריינסטורם טכנולוג'יס - סכינים למבינים

knife big1

סַכִּין
×
 x 

סל הקניות ריק
סל הקניות
סל הקניות ריק

אודות חברת בריינסטורם טכנולוג'יס (1999) בע"מ. 

 חברת בריינסטורם טכנולוג'יס קיימת החל משנת 1999, והינה ספקית משהב"ט.

החברה עוסקת ביבוא ושיווק של סכינים, משחיזים ידניים וחשמליים, ציוד חקלאי, ציוד חילוץ והישרדות ומייצגת חברות עולמיות מהגדולות בתחומן בייצוג בלעדי בישראל.

 החברה מספקת לצה"ל, למשטרת ישראל, לגופים ביטחוניים ולאנשים פרטיים ציוד וחומרה, ידע ויעוץ בטחוני בנושאי מיגון ואבטחה. 

החברה נותנת מענה לצרכים של פלגות לוחמות ופלגות טכניות. אנו עובדים גם בצמוד לקציני האמל"ח ולצוות עצמו בכדי לאפיין דרישות מיוחדות המתאימות לאופי ולפעילות היחידה. הרכש יכול להתבצע ישירות דרך ספק משהב"ט, או דרך חשבון ספק.

מדיניות החברה:

אנו שומרים על דיסקרטיות לקוחותינו.

החברה מפעילה כוח אדם בעל ניסיון רב בתחומי האמל"ח. אנו רואים את עצמנו כשותפים אמיתיים וכמסייעים ללקוחותינו בצרכיהם המקצועיים לאורך זמן.

אין מוצר שלא נוכל להשיג בתחומים שלנו!

החברות שאנו מייצגים בישראל

אנו מייצגים בלעדית את חברת קונדור(CONDOR)/אימקסה (IMACASA). חברת קונדור CONDOR הוותיקה והמרשימה (גרמנית במקור) מייצרת את סכיניה והכלים המצוינים שלה בדרום / מרכז אמריקה ומבצעת הרכבה בארה"ב. את הכלים הגדולים, היפים, היעילים והחזקים מפרי ידיה, מייצרת קונדור מפלדות פחמן  (1070) ואל חלד (420HC) ובעיצובים טקטיים עד חקלאיים ומוכרת לצבא אל סלבדור. החברה היא חברת בת של חברה דרום-אמריקאית וותיקה IMASACA שנוסדה ב-1787 ועסקה ביצור כלי עבודה מתכתיים  מפלדות איכותיות לשוק הדרום אמריקאי והחל משנת – 1964 משווקת החברה סכינים גם לגרמניה ולמדינות אירופה - כגון אתי חפירה, גרזנים, סכינים, מסורים וגם מצ'טות (מחטבים) איכותיים - כי בג'ונגל לא ניתן להסתדר ללא מצ'טה שהרי זה כלי עבודה לכל דבר. עם הזמן פתחה החברה סניף בפלורידה ארצות הברית, ולאור הביקוש ההיסטרי לכלים האיכותיים ובעלי השרידות הגבוהה שלה, החליטה לפתוח מפעל חדש עם ציוד מתקדם ביותר ולייצר בו רק כלים חדי להב מצוינים. למרות המחיר העממי והשווה לכל כיס, הכלים שקונדור מספקת הם באיכות טובה להפליא וחוץ ממבחני מעבדה קפדניים, עוברים הכלים גם מבחני שטח רבים. 

אנחנו מייצגים באופן בלעדי את סכיני ספיידרקו -Spyderco Knifes. חברה אמריקאית זו המייצרת סכינים ביפן ובסין ומפתחת כלי טיפול והשחזה עבורם. החברה נוסדה בשנת 1978 על ידי סאל גלאסר (Sal Glesser). המוצרים הידועים ביותר של החברה הן סכינים מתקפלות עם חור עיגולי בלהב עבור האגודל לפתיחה נוחה ביד אחת. החברה רשמה על חור הפתיחה מספר פטנטים ועם הזמן השיגה גם את ההכרה בעיגול בתור סימן מסחרי. עם השנים הפך הלהב עם החור העגול למין "כרטיס ביקור" של ספיידרקו כך שהיום כל חברה אחרת שרוצה לייצר סכין עם חור עגולי חייבת לקנות זכויות עליו מספיידרקו או שתאלץ לשנות את צורתו. גם אצל ספיידרקו צורת החור העגול אינה הצורה היחידה - לדוגמה לחברת הבת שלה (מפעלים בסין תוך שימור רמתה הגבוהה ותקני העבודה של המפעלים ביפן ושימוש בפלדות זולות מה-VG10המסורתי) בשם בירדBYRDהחור בלהב הוא בדמות של כוכב -שביט. מהיום שהיא נוסדה חברת ספיידרקו נמצאת בחזית הטכנולוגית והעיצובית של כלים חדי-להב. כך לדוגמא פיתחה את האופציה לפתיחת סכין ביד אחת (חור אגודל), שימוש במנגנון לתפיסת הלהב במצב פתוח (באמצעות נעילה אחורית או ליניארית), להבים משוננים (להב בעל צורה גלית עם "שיניים" מתאים לחיתוך פלסטיק ויריעות נייליון ותאים כסכין חילוץ והצלה), תפסן לנשיאת הסכין על הבגד או המכנס, שימוש בסוגי פלדה ובחומרים החדישים ביותר כולל פלדות אקזוטיות וחיבה מצב כוחות הביטחון, כל אלה הביאו לספיידרקו פופולריות רבה בקרב משתמשים מביני עניין וכבש את לבם של חובבי הנשק הקר וכוחות הביטחון בכל העולם. המוצרים של ספיידרקו תמיד התבססו על המצאות החדשות בתחום, מהפכניות לזמנן, עיצובים עתידנים וצורות נועזות תוך שימוש בסוגי פלדה איכותיים ביותר. השילוב של כל המרכיבים האלו בנה לספיידרקו מוניטין של אחת החברות המובילות והמכובדות בעולם כעת. אי אפשר בלי הנקודה הישראלית - וספיידרקו שיתפה פעולה על מעצבים יהודים וישראלים, אם זה ספיידרקרד והספיידרקו שבריה.

אנחנו מייצגים באופן בלעדי את חברת מורה (MORA) השוודית, לחברה יחידת פיתוח לסכיני שטח, יחידה לסכיני עבודה וכן ליין מרשים של סכינים מקצועיות לתעשיית המזון. החברה היא חברה רצינית המספקת ציוד לצבאות באירופה, ויצרה סכינים לתעשיית המזון והתעשייה הטכנית.

אנחנו מייצגים באופן בלעדי את חברת פוקס (FOX), לחברה יחידת פיתוח אזרחית ויחידת פיתוח לציוד טקטי וצבאי וחטיבה צבאית,  חברת סכיני ברטה, וחברת ג'יאו סיגניהמייצרת סכיני מטבח וציוד כמו מספריים וכלי גינון. החברה היא חברה רצינית המספקת ציוד לצבאות באירופה, ויצרה סכינים גם לצה"ל באופן ישיר בהזמנה.

אנו מייצגים בלעדית את חברת דרקס (DAREX), יצרנית סדרת משחזות החשמליות וורקשרפ (WORKSHARP), חברה מעולה ומקצועית המייצרת משחזות מקצועיות וביתיות, לסכיני מטבח ושף, לסכיני וגרזני פנאי הישרדות ובושקרפט, לסכינים גרזנים וכלי חקלאות, ובעצם לכל מטרה.

אנו מייצגים בלעדית את חברת חברת מאם (MAM)הפורטוגלית. חברת MAM מתמחה בייצור משך 145 שנה, של סכיני מטבח ואולרים קלים לנשיטה יוםיומית וגילוף, לאולרים אלה יתרון אדיר על אוצ=לרים אחרים עקב משקלם הקל ועלותם הכדאית. החברה מייצרת גם סטים מסורתיים למטבח, וסכיני שף באיכות גבוהה, המתאימים היטב למסעדות וקולינריה.

אנו מייצגים באופן בלעדי את חברת לנסקי (LANSKY). בעליה של החברה לשעבר רון רובליי, יהודי גאה שבנתיים פרש והחברה מנוהלת על ידי בת משפחתו, היה מנהל הייצור של חברת גרבר 20 שנה והוא ממקימי ענף הסכינים בארה"ב. החברה מייצרת ציוד השחזה מהטובים בעולם וסכינים משובחות, ביניהם דגם דומה לגרבר גייטור אך עדיף באיכותו, בין השאר עקב איכות החומרים והיכולת לפתיחה ביד אחת. גם מחירו טוב יותר.
  

אנחנו מייצגים באופן בלעדי את חברת סכיני אונטריו -Ontario Knifes. ראשיתה של חברת סכיני אונטריו הוקמה בנאפלס, ניו יורק, בשנת 1889.
את הסכינים הראשונים שיוצרו על אבן משחזת המופעלת על ידי כוח המים ונמכרו באמצעות עגלת משא שנעה דרך האזור הכפרי הסמוך, החברה חלוצה בשימוש בכוח המים להפעלת אבני השחזה. חברת סרבוטרוניקס (Servotronics) רכשה את חברת סכיני אונטריו באפריל 1967 ובשנת 1969 הם גם רכשו חברת יצור סכינים אחרת ששמה קינג קטלרי המייצרת סכיני אספנות בעיקר, חברת אחות של סכיני אונטריו. קינג קטלרי מייצרת סכיני כיס בעיקר לאספנים, בעוד סכיני אונטריו מתמחה בסכיניי להב קבועים. שתי החברות משלימות אחת את השניה טוב מאוד, ועד היום שומרות על העבודה הקשה והמסירות בפעילות הייצור שלהם שמובילות את יצור סכיני הפלדה בעבודת היד האופיינית כל כך לסכיני אונטריו. ממוקמת בחלק הדרומי והנופי של מדינת ניו יורק גם כיום, סכיני אונטריו החברה מייצרת את אחד הקווים המקיפים ביותר, בענף הסכינים היום. אונטריו בנתה את המוניטין שלה על מורשת של אומנות בלתי מתפשרת, איכות חומרים ורכיבים, ומחויבות איתנה לכוח העבודה שלה. המוצרים של אונטריו מספרים באופן שגרתי תכונות יקרות של ביצועים וערך, ובמחירים סבירים! חלק מקווי המוצרים כולל סכינים לפנאי, בושקרפט והישרדות, סכינים טקטיות, מסדרות RAT, וסכיני Ranger, וסכינים תעשייתיים ומוצרי חקלאות. חברת אונטריו מייצרת עד היום סכינים ליחידות הצבא האמריקני ואת סכיניה ניתן לראות באתר החברה ואצלינו. 

בריינסטורם מייבאת בנוסף מגוון רחב של מוצרים נוספים מחברות מוכרות, תחת המותג סכינים למבינים.