שוקר חשמלי + פנס הלם : אמצעי הגנה עצמית - סכינים למבינים

knife big1

סַכִּין
×
 x 

0
סל הקניות
0

שוקר חשמלי + פנס הלם

פנס לד הלם הכולל שוקר חשמלי.
המוצר כולל פנס לד חזק מאלומיניום, וכן שוקר חשמלי להגנה עצמית.
טווח תאורה 200 מטר (1000 לומן).
נטען מרשת החשמל.
מיובא בלעדית על ידי סכינים למבינים
לפרטים מלאים היכנסו לתיאור המפורט...

200 ₪
200 ₪
תיאור

שוקר חשמלי

שוקר חשמלי איכותי

 

 

פנס הלם מאלומיניום תעופתי.

מכיל פנס, ושוקר חשמלי 60,000 וואט.

מאפיינים

אור חזק וחומר עמיד. נוח לשימוש, קל ונוח לאחסון, נוח להחזקה ביד.

פנס בהיר, מתאים ביותר לקמפינג, נסיעות, פעילויות חוץ ובנוסף מכיל מרכיב שוק להגנה עצמית.

מפרט:

אור בצבע לבן, עוצמה 1000LM, טווח אלומה 200 מטר.

סוללה נטענת מובנית 4.2V.

גוף סגסוגת אלומיניום, עדשה זכוכית.

נרתיק ניילון בליסטי.

מידות:

16.5 ס"מ (אורך).

3.5 ס"מ (קוטר ראש), 2.8 (קוטר ידית).

משקל 180 גרם.

אמצעי הגנה עצמית מצויין!

שוקר חשמלי הוא אמצעי הגנה נהדר המשמש לצורך נטרול בני אדם ונחשב כסוג של נשק אל הרג. השוקר החשמלי  עובד באמצעות מכת חשמל המשבשת את תפקוד השרירים השטחיים, או על ידי גרימת כאב קל שאינה גורמת לפציעה. רבים משתמשים בשוקר החשמלי לצורך הגנה עצמית המשמשת מטווח אפס למקרים של תקיפה, שוד, תקיפה, אלימות, איום, דקירה וכו'. כמו כן, השוקר משמש גם אנשי ביטחון שונים כגון יחידות שונות במשטרה, ביחידות צבאיות, אנשי אבטחה במוסדות פרטיים, ציבוריים או ממשלתיים ובעיקר לצורך טיפול בגורמים אלימים כגון התפרעות, פיזור מפגינים למטרת תפיסת מחבלים מטווח קצר ולנטרול פושעים.

בשל התקריות האלימות הרבות בארצנו כגון פיגועי דקירה, רבים מחפשים שוקר חשמלי לצורך הגנה עצמית, כמו כן, נשים רבות רוכשות שוקר חשמלי כדי להגן על עצמם מפני אנסים, שהרי מדובר בכלי נשק אל הרג מצוין שיכול לנטרל אנשים במהירות שיא.

שוקר חשמלי מבחינה חוקית

כפי שאמרנו השוק משמש לצורך הגנה עצמית וגם עבור אנשי ביטחון שונים, ולכן כדאי לדעת כי נכון לתאריך 22.10.2015, חוקק חוק האומר כי נשיאת שוקר חשמלי במרחב הציבורי מותרת לכל אדם לצורך הגנה עצמית. יחד עם זאת, ישנם מקומות ציבוריים ופרטיים כגון מרכזים מסחריים, קניונים, בתי משפט ומקומות נוספים אשר מגבילים את כניסת השוקר החשמלי למרחב, ולכן על אדם הנושא את שוקר להפקידו בכניסה או להגיע למקומות אלה ללא השוקר. בכל מקרה, ניתן לקרוא באתרי אינטרנט של מקומות אלה האם ניתן להיכנס עם שוקר חשמלי.

דגשים לבחירת שוקר חשמלי

ישנם סוגם שונים של שוקרים חשמליים בשוק, כאשר לכל אחד יש יתרונות וחסרונות, ולכן עלינו להתאים את השוקר על פי סוג השימוש בו. אם נרצה שוקר שמלי להגנה עצמית, עלינו לרכוש אחד קטן שיוכל להיכנס לתיק. אם מדובר על אנשים המעוניינים בשוקר חשמלי עבור אזורים עוינים, מומלץ לרכוש שוקר עוצמתי יותר וגדול שיוכל לנטרל אדם גם בבגדיו.

באתר סכינים למבינים תוכלו למצוא שוקר חשמלי במספר גדלים ועוצמות אונליין, כך שבתום ההזמנה תקבלו את השוקר ישירות לביתכם.