סכינים מתקפלות, אולרים ומולטיטול להישרדות ופנאי - סכינים למבינים: Spyderco - אנדורה 4 קל משקל להב משולב ספיידרקו - Spyderco Endura 4 Lightweight Thin Blue Line Folding Knife

logo wide

×
 x 

0
סל הקניות
0

Spyderco - אנדורה 4 קל משקל להב משולב ספיידרקו - Spyderco Endura 4 Lightweight Thin Blue Line Folding Knife

אולר כיס ליידי בג תוצרת חברת Spyderco
מיובא בלעדית על ידי סכינים למבינים
מיועד לשמש כאולר לנשיאה יום יומית/אולר לאספנות.
להב משונן פלדת אל חלד.
ניצב: FRN.
לפרטים מלאים היכנסו לתיאור המפורט...
זמין לרכישה
600 ₪
600 ₪
תיאור

"הקו הכחול הדק" הוא התייחסות סמלית לתפקידה של אכיפת החוק כמחסום המונע מהחברה לרדת לכאוס אלים. כדי לכבד את השירות וההקרבה של השוטרים במדינתנו, Spyderco יצרה את סדרת "הקו הכחול הדק", המציגה את האנדורה 4 קל משקל הייחודי הזה.

קשקשי הידית הקשיחים, מחוזק פיברגלס בניילון (FRN) של סכין זה מעוצבים בהזרקה בשחור, המודגש על ידי בטנה כחולה בוהקת. כאשר הוא מורכב עם משטח FRN כחול תואם הוא יוצר מטפורה ויזואלית משכנעת עבור "הקו הכחול הדק".

בניגוד לביטוי הסטנדרטי של דגם זה, להב הפלדה VG-10 משלב את גיאומטריית הקצה בעל החיכוך הנמוך של טחינה שטוחה מלאה עם כוח החיתוך הקיצוני של ספיידרקו. הוא גם חרוט בלייזר עם המוטו "לשרת ולהגן" כדי לכבד את השירות וההקרבה של אנשי אכיפת החוק.

חלק מכל המכירות של סכינים אלו ייתרמו לקרן המנהרה למגדלים , אשר מכבדת את הקרבתו של הכבאי סטיבן סילר של הקדיש את חייו להצלת אחרים ב-11 בספטמבר 2001. מנהרה למגדלים מפעילה מספר תוכניות צדקה התומכות במגיבים ראשונים אנשי צבא שהקריבו את ההקרבה העליונה של חיים ואיברים למען ארצנו.

 

 

פרטים טכניים:

 

אורך כללי:

22.1 ס"מ

אורך להב:

9.7 ס"מ

משקל:

93 גרם

עובי להב:

3 מ"מ

חומר הניצב:

FRN

סוג הפלדה:

VG-10 פלדת אל חלד