סיר בישול לשטח, מחבת בישול לשטח - ערכת בישול למחנאות : ציוד לקמפינג ומחנאות - סכינים למבינים

knife big1

×
 x 

0
סל הקניות
0

סיר בישול לשטח, מחבת בישול לשטח - ערכת בישול למחנאות

ערכת קמפינג קלה לביטול בשטח אשר כוללת בתוכה את כל מה שצריך על מנת לבשל בכל תנאי שטח - אורבניים או פראיים.

הערכה כוללת 8 חלקים לבישול והכנת מזון, קלה וחזקה ביותר, עם תיק נשיאה מאוורר.

ציוד חובה לקמפינג מחנאות הישרדות ובושקרפט.

יבוא בלעדי סכינים למבינים.

היכנסו לתיאור המפורט.

199 ₪
199 ₪
תיאור

סדרי העדיפויות במצב הישרדות הם: להגן על עצמך בפני האלמנטים (קור, רטיבות, חום קיצוני), להישאר חם ומוגן, אבל ללא שתיה ומזון, תפסיק תוך שלושה ימים לתפקד. שתיה והכנת מזון הינם לא פחות חשובים מכל אחת מהעדיפויות.

ערכת הבישול המעולה  - ערכת "הטייל" לבישול,  נותנת לך כיסוי בכל החזיתות: סיק עמוק, סיר שטוח, כלי פלסטיק, ליפה, כף עץ, וכלי פלסטיק לאכילה. יש בחנות מסטינג טיטניום המתאים.

 מומלצת ביותר מניסיון!

 

סיר בישול לשטח

ציוד לשטח הוא אחד הדברים הנחוצים כאשר אנו יוצאים לטיול שיכול להיות טיול קצר של יום אחד בטבע או טיול של כמה ימים הכולל לינה בשטח. כאשר אנו מארגנים את הציוד עלינו לקחת בחשבון כי מדובר בשטח ריק שאינו מכיל דבר פרט לנופים קסומים והרבה ירוק סביב ולכן עלינו להתארגן בצורה מיטבית לטיול. הציוד הנפוץ עבור טיול שטח הוא כמובן האוהל המשמש אותנו לצורך לינה בטוחה או שק שינה שהוא נהדר עבור מי שמעוניין להתכרבל היטב בלילה במעין שמיכה מרופדת היטב. מעבר לאוהל וציוד המיועד לשינה, עלינו לדאוג גם לציוד שישמש אותה להכנת אוכל, כגו סיר בישול לשטח, גזיה, ערכת קפה, מנגל וכו'. רק לסבר את האוזן סיר בישול לשטח אינו דומה לסיר רגיל, אלא הוא מאסיבי יותר ומונה מספר יתרונות נהדרים עבור בישול על אש בשטח.

ההבדל בין סיר רגיל לסיר בישול לשטח

כולנו מכירים את הכיף הגדול בו אנו מתכנסים סביב המדורה בלילה ומכינים אוכל טעים המתבשל באיטיות בסירים המיוחדים המיועדים לשטח. סירים ביתיים רגילים יהיו מיועדים עבור עוצמת אש רגילה המופעלת בביתנו בכיריים הביתיים, ואילו סיר בישול לשטח יהיה מאסיבי יותר ועמיד בפני אש חזקה הבוערת מהמדורה. אחד המאכלים האהובים לאכילה בשטח, ואותו כמובן יכירו היטב אוהבי טיולים וטבע והוא – סיר פויקה העשוי מיציקת ברזל עבה המיוחד בעלת גוון שחור. סיר זה הוא מאסיבי וכבד במיוחד שיכול לעמוד בטמפרטורות גבוהות של אש ואפילו לזמן בישול ממושך, הרי כל הטעם של הפויקה הוא בבישול הארוך שלו שמקבל טעם נהדר כאשר הוא נמצא שעות רבות על האש.

מגוון סוגי סירים לשטח ממתינים לכם לרכישה אונליין

באתר סכינים למבינים תוכלו למצוא מגוון סירים בגדלים שונים המיועדים לבישול בשטח של החברות והמותגים הגדולים בשוק. לרשותכם סירי פויקה איכותיים העשויים מיציקת ברזל חזקה שתאפשר לכם לבשל אוכל בטמפרטורה גבוהה במיוחד ללא חשש ולהכין מטעמים טעימים במיוחד בכל תנאי השטח. את הסירים תוכלו לרכוש אונליין באתר ולקבלם ישירות לפתח ביתכם.

מחבת בישול לשטח

טיול בשטח יכול להיות מהנה במיוחד, בו נוכל לטייל להנאתנו כל היום ובלילה ללון בשטח באוהלים או בשקי שינה וליהנות בבוקר מציוץ הציפורים והירוק הנמצא סביב. אנשים רבים ואפילו משפחות עם ילדים יוצאים במועדים שונים בשנה ובעיקר כאשר מזג האוויר נינוח לטיולי קמפינג במגוון מקומות ייעודיים לכך, חלקם יהיו מקומות מסודרים וחלקם אי שם בטבע תחת עץ, ולכן כדי לצאת לטיול כזה מהנה וליהנות ממנו כמה שיותר, עלינו להצטייד בציוד רב שיאפשר לנו ליהנות מטיול נוח ונעים. את הציוד הדרוש לצורך הטיול ניתן לחלק לכמה קטגוריות: הציוד הדרוש לשינה שאלה אוהלים, שקי שינה ועוד. ויש את הציוד הדרוש לבישול בטח שיכול להיות סירים, מחבתות, פחמים, מנגל וכו'.

לבשל בשטח על גזיה או במדורה

הכיף הגדול בטיולי שטח הוא בישול בסירים מיוחדים יכולים להיות סיר פויקה או מחבת בישול לשטח שאותם ניתן להניח על מדורה או על גבי גזיה ייעודית. במחבת ובסירים נוכל לבשל מגוון מטעמים טעימים. לדוגמא- בסיר פויקה נוכל להכין תבשילי ירקות או בשר בבישול ארוך במיוחד כדי לקבל אוכל טעים ורך, ועל מחבת בישול בשטח נוכל לטגן חביתיות בבוקר, להכין צ'יפס האהוב על ילדים או לקפיץ ירקות ועוד שלל מאכלים אחרים שיעשירו לנו את החופשה. מובן שתוכלו לבחור בין בישול על גזיה ניידת אותה ניתן לקפל ולקחת לטיול, או פשוט לחפור בור ולהדליק מדובר בעזרת קרשים ולבשל כל אוכל רצוי על האש.

חשיבות בחירת מחבת וסירים ייעודיים לשטח

כיוון שמחבת ביתי עמיד רק לעוצמת בישול נמוכה, זו המוצעת בכיריים ביתיים, מחבת בישול לשטח לא יהיה דומה מבחינת עוצמתו למחבת ביתי. מחבת לשטח יהיה עשוי מיציקת ברזל מאסיבית העמידה בפני טמפרטורה גבוה במיוחד, כך שתוכלו ללא כל חשש להניח את המחבת על גבי המדורה ולבשל מגוון מטעמים.

 

באתר סכינים למבינים תוכלו למצוא מגוון ציוד לשטח, וביניהם סירים ומחבתות העשויים מיציקת ברזל מאסיבית המותאמת לבישול בשטח במדורה. המוצרים הנם באיכות גבוהה במיוחד של החברות והמותגים הגדולים בעולם והם ישרתו אתכם בנאמנות לאורך כל הטיול. 

סיר בישול

מחבת לבישול בשטח

סיר בישול מקצועי לשטח 

 מחבת וסיר בישול לשטח