מוצרי קמפינג ומחנאות - סכינים למבינים: WorkSharp -מערכת השחזה חשמלית וורקשרפ קן אוניון - KEN ONION EDITION KNIFE & TOOL SHARPENER

knife big1

×
 x 

0
סל הקניות
0

WorkSharp -מערכת השחזה חשמלית וורקשרפ קן אוניון - KEN ONION EDITION KNIFE & TOOL SHARPENER

מערכת השחזה חשמלית מדהימה בעיצוב מעצב העל קן אוניון
המצאת המאה בהשחזה, נקודה.
חבילה קטנה מנוע עוצמתי ו-6 רמות השחזה שונות בהשחזת COVEX מעולה.
מכיל מחזיק זווית מקצועי השומר על זווית ההשחזה.
מיובא בלעדית לישראל על ידי סכינים למבינים
לפרטים מלאים היכנסו לתיאור המפורט...
In stock
1235 ₪
1235 ₪
תיאור

משחזת וורקשרפ מהדורה מיוחדת בעיצוב קן אוניון.

משחזת הוורקשרפ, הינה שיפור של המהדורה הבסיסית של המשחזת של וורקשרפ.  החברה חברה בשיתוף פעולה עם היוצר האגדי קן אוניון, לפתח מערכת השחזה בפלטפורמה עם תכונות מורחבות! השילוב של הנדסת  אנוש מעולה עם הפשטות של וורדשרפ, והתכנון התעשייתי של קן אוניון, יצרו דרך קלה ומסוגננת להשחיז את כל הסכינים והכלים שלך בדייקנות ובאמינות.

המערכת של וורשרפ קן אוניון, נועדה להשחיז כל סכין שבעלותך. בעזרת מדריך לכיוונון זווית ההשחזה, מנוע בעל מהירות משתנה וחגורות שחיקה רחבות וגדולות, תחדד המערכת אולרים, סכינים בעלות להב קבוע, סכינים משוננות, סכיני מטבח וכל צורה אחרת או סוג של כלי להב שברשותך.

מערכות השחזה מקצועיות, משתמשות בחגורות גמישות כדי ליצר  חוד חד כתער ללהבים שלהם, עכשיו אתה יכול לקבל את אותה הטכנולוגיה בבית או בחנות עם מערכת השחזה וורקשרפ קן אוניון.

הרצועות הגמישות של המערכת מהונדסות באופן כזה שישחיזו כמעט כל צורה או סוג של להב סכין או כלי עבודה, ומשתמשות בשיטת השחזה מדויקת כדי להבטיח שתתקבל זווית עקבית בכל פעם תוך יצירת להב COVEX מושלם.
מכוון ההשחזה המובנה מתכוונן באופן מלא מ-15° עד ל-30°, כך שתוכל להשחיז/ לחדד כל להב לזווית שאתה רוצה ושיענה באופן מושלם לצרכים שלך. בקרת המהירות המשתנה (שליטה נוחה בין 1,200 SFM ל-2,800 SFM) מספקת לכם את מהירות החגורה האופטימלית למשימה שלפניכם.

למערכת  סוגי חגורות גמישות:

  • ·גריט 120
  • ·גריט 220
  • ·גריט 650
  • ·גריט 2200
  • ·גריט 4000
  • ·גריט 6000

ניתן לרכוש למערכת תוספות כגון ערכת הרחבה להשחזה מקצועית וכן ערכה להשחזה שטוחה.
תוכלו למצוא מידע רב במגוון סרטונים וסרטוני הדרכה
בערוץ היוטיוב של סכינים למבינים, והכל מתורגם לעברית.

KO Hero A Web

WSKTS KO Back 2