קטאנה Kaneie forge קאסטום

פורום ייעודי לקנייה ומכירה של סכינים בין חברי הפורום.
חוקי הפורום
ההודעות בפורם הינן חינם.
השימוש לסוחרים בפורום אסור והוא מיועד לאספנים המעוניינים למכור סכינים במסגרת תחביב ולא יותר מ-6 פריטים בשנה.
האחריות במסגרת מכירה הינה על המוכר. מוכר שמוכר סכינים או ציוד אחר בפורום ימכור רק לבגירים מעל גיל 18, המוכר מתחייב כי יבדוק באמצעות סריקת ת.ז של המוכר או צילום מסמך מזהה רשמי, קודם למסירת הממכר לקונה או לשליחתו.
תהנו, מקווה כי תרוו נחת מהמערכת. הנהלת האתר.
פרסם תגובה
Pika007
חדש בפורום
קטאנה Kaneie forge קאסטום

הודעה על ידי Pika007 » 16:12 ,11 אפריל 2014, ו'

למכירה חרב מיוחדת וייחודית, אני יכול להגיד בבטחון שלם שלמעט חלק מהניהונטו שבארץ- מדובר בחרב שאין לה פה מקבילה מבחינת עיצוב, איכות עבודה, ירידה לפרטים, והשקעה.

הלהב מפלדת 1095, חושלה ביד באופן מלא וחוסמה דיפרנציאלית. להב עבה, רחב, כבד וארוך (78 ס"מ נגאסה ללא האבאקי)- ועם זאת עם איזון מדהים.
יאקיבה עבה/האמון רחב, סגנון מיוחד ולא נפוץ. הלהב עבר טוגי מלא לחלוטין כולל שיאגה עם האזויה/ג'יזויה, בדיוק כמו שניהונטו עוברות.
גיאומטריה מסורתית, סגנון דוטאנוקי, יוקוטה גיאומטרי ובושי מוגדר יפה. הלהב פשוט יצירת אומנות.
אבל לא רק הוא- על החרב קושיראה מכסף טהור (לא פלייטינג) מעוצב ביד, theme של נמרים. טסובה מברזל עבודת יד גם כן, עם תבליט של נמרים עליה.
טסוקה עם עטיפת סאמה (עור סטינגריי) מלאה Full wrap, לא פאנלים כמו ברוב החרבות. הטסוקה עטופה במשי יפני באיכות גבוהה.
כל החלקים (טסובה, מנוקי, פוצ'י/קאשירה) הינם עבודת יד היישר מיפן.
סאיה אדומה עם דוגמה של "טיפות" (אישימה), תינתן במתנה לקונה גם סאיה שחורה (גם כן אישימה) בנוסף.
כאמרו, החרב היא הזמנת קאסטום, וגם סגנון שאותה חברה לא נוטה לבצע הרבה בגלל מורכבות גבוהה. חרב ייחודית ביותר, לעולם לא תראו משהו דומה אצל מישהו אחר.

תלחץ כדי לראות תמונה בגודל מלא

עוד תמונות ישלחו לכל דורש.

מחיר מבוקש- 9500 ש"ח.
שימו לב- מכירה זו נועדה אך ורק לאנשים עם הבנה בנושא, אני בטוח שיש רבים שחושבים ש "התחלקתי על השכל" עם המחיר- בבקשה בדקו בפורומים בחו"ל מחירי חרבות קאסטום דומות לפני תגובה כלשהי.
אשמח כמובן לענות על שאלות, אבל אני מבקש- אלו שבוחרים ליצור איתי קשר, נא להיות רציניים, אין לי שום כוונות לנהל שוק או מסחרה. (זה לא אומר שאי אפשר להציע- אבל להתנהל ברצינות וללא משחקים.)

בנוסף, אציין חגיגית שהחרב לא תימכר לכל אחד, אפילו אם יציע את הסכום המבוקש.

ליצירת קשר- מייל Pika007@gmail.com, טלפון ינתן במייל.

סמל אישי של המשתמש
EitamSil
מכור לסכינים

Re: קטאנה Kaneie forge קאסטום

הודעה על ידי EitamSil » 19:36 ,11 אפריל 2014, ו'

לא הבנתי כמעט מילה ממה שכתבת אבל שמע , החרב מדהימה . בהצלחה .

Pika007
חדש בפורום

הודעה על ידי Pika007 » 20:26 ,13 אפריל 2014, א'

תודה
לרוב אני מפשט את הכל, אבל הפעם פשוט השתמשתי בכל הז'רגון כי אני מניח שמי שיהיה מוכן להוציא סכום כזה די בקיא בתחום.
במידה ולמישהו יש שאלות, רוצה הבהרות או כל דבר אחר, המייל שלי רשום פה, כל שאלה תיענה.

Pika007
חדש בפורום

הודעה על ידי Pika007 » 2:25 ,19 אפריל 2014, ש'

אוי גוועלד, תראו מי פה... שיעמם לך בת'רד של אלון?
אוקיי, נלך בגישה ידידותית-
דבר ראשון, היצרן- הוא בכותרת.
תקשיב. אז קראת קצת ב SBG ואפילו אולי ב SFI. מומחה בחרבות- אתה לא. גם לא קרוב לזה.
שכח מסוגי פלדה, פשוט תשכח מהם, הם לא רלוונטיים אפילו במעט למחירה של חרב, יש חרבות 1095 ב 200 דולר, ויש גם כאלו ב 3500 דולר.
יש המון מונחים שנשמעים מפוצצים, כמו KC120 "פלדת אבקה שוודית", או 9260 "super spring steel". שימוש בכל סוג פלדה בלי טיפול נכון הוא בערך כמו להדביק מדבקות של להבות על פיאט אונו ולטעון שיש לך פרארי.
חרב היא לא "איזה פלדה, ממה עשויים הקושיראה, ממה עשוי האיטו, ממה עשויה הטסובה" וגמרנו. יש עוד מיליון גורמים.
בנוסף, אני לא יודע אם שמת לב- החרב המוצעת פה היא חרב קאסטום. זה עולם אחר לחלוטין עם חוקים שונים לחלוטין. צור קשר עם החברה שהרגע ציינתי ותן להם מפרט שנראה לך מאוד פשוט לחרב, בלי קושיראה מכסף, טסובה סדרתית ולא בעבודת יד.
ברגע שיחזור לך מחיר 4 ספרתי בדולרים תתחיל להבין על מה מדובר.

אז במקום לצאת על כולם (ולהיראות ממש מגוחך בזמן שאתה עושה את זה, בעיקר בעיני מי שיש לו טיפה נסיון בתחום)- קרא עוד, ואולי גם תצליח לעזור למישהו.

רשימה להתחלה-
-טוגי, שיאגה
-חישול, stock removal
-חיסום, על שני סוגי הנפוצים
-water quenching, oil quenching, תלמד מה ההבדל ולמה הוא חשוב. במיוחד בנוגע למים, קרא מה קורה שמנסים להקוות חרבות ארוכות במים.
-האמון/יאקיבה, נסה להבין מדוע טרחתי לציין שיש פה יאקיבה רחבה ומדוע זה משנה בכלל
-גיאומטריה על כל צורותיה, סגנונות נפוצים של בתי"ס נפוצים, סימני היכר איזוריים
-מתכות נפוצות ותכונות בסיס שלהן (כסף, זהב, ברזל, נחושת, סגסוגות כמו פלדה, אלומיניום-אבץ, ארד, פליז)
יש לי הר של חומרי קריאה על כל אחד מהנושאים, אם תרצה- פנה לפרטי.
אחרי שתקרא על הנושאים שנתתי לך, תבין איך אפשר לשפוט מה אמת ומה מזויף במהירות. רוצה לעזור למישהו? תתמקצע בעצמך. אם תיתן לאנשים עצות על בסיס של חוסר ידע- אתה עלול, שלא בכוונה, לגרום להם לבצע שגיאות. קח לתשומת לבך.

נ.ב-
כל מה שכתבתי בפוסט הראשון מגובה ב 100% ככה שזה בכל מקרה לא מדאיג אותי (זו גם ככה לא מכירה שנסגרת ביום יומיים...)
אני אפילו מרשה לעצמי לברור בלקוחות, למרות שבמכירה כזו הם מעטים מאוד. ועדיין- שחרב פרודקשן של 200 ואפילו 400 דולר נהרסת, יש תחליף מיידי וזהה. לא נורא. שחרב כזו עוברת התעללות אצל מישהו שבחר לשחק קצת ב "קיל ביל" וקורה משהו- זה הסוף. לא תהיה עוד אחת כזו לעולם. לכן אני נוקט באמצעים כדי למנוע מצב כזה.

Shrubbery

הודעה על ידי Shrubbery » 8:54 ,19 אפריל 2014, ש'

cinzar כתב:007PIKA היקר והחבר החמוד שלו ALON3232, נראה כאילו שניכם אותו הליצן...

9500 ש"ח בעבור חרב עם להב מפלדה 1095? הפלדה אכן טובה אבל במחיר הזה ניתן להשיג חרבות עם פלדת להב טובות יותר כמו ה- K120C וכדומה.
בהצלחה
אתה מקנה יותר מדיי חשיבות לשם של הפלדה והרכבה הכימי. יש חשיבות, אבל היא לא חזות הכל, יש גם עניין של טיפול תרמי ומבנה הלהב.

רוצה לומר, הטענה ש-9500 ש"ח זה סכום מוגזם עבור חרב מפלדת 1095, מעידה על חוסר הבנה בנושא.
יש פלדות "מיוחדות" אבל הן לא מתאימות לכל מוצר ולא כל חברה יודעת להעניק טיפול תרמי אשר יביא לידי ביטוי את היכולות של הפלדות הנ"ל.
ייתכן ולאותו יצרן יש ניסון רב בעבודה עם פלדת 1095, והוא מפיק ממנה את המיטב. על אחת כמה וכמה חרב.

יש דוגמאות רבות לחברות שמשתמשות בפלדות שנחשבות פשוטות, אבל המוצרים שלהם מציגים יכולות מרשימות ביותר.

saya
תושב קבע בפורום

הודעה על ידי saya » 18:11 ,19 אפריל 2014, ש'

cinzar כתב:007PIKA היקר והחבר החמוד שלו ALON3232, נראה כאילו שניכם אותו הליצן...
אתה מנסה למכור חרב ב- 9500 ש"ח וביד-2 ב-9000 ש"ח.
יש לך תעודות ואישורים לכל התיאורים המפוצצים של מרכיבי החרב? חוץ ממך מי יכול לאשר את כל הפרטים שמסרת?! כל אחד יכול לאחוז בחרב שהוא קנה ב- 2000 ש"ח והיא נראית מרשים ולהצהיר שהלהב הוא פלדת אבקה שוודית או L6 וכדומה. השאלה היא האם אתה יכול להוכיח את מה שאתה אומר?!?! במחיר הזה כדאי מאוד שאתה כן יכול להוכיח כי אחרת לא כדאי שתאמר לחרב מילות פרידה בקרוב כי אתה תבלה איתה עוד שנים רבות...
נאמר שאתה אכן צודק וכל המרכיבים אכן כמו שתיארת, אזי החרב לא שווה את המחיר אלא רחוקה ממנו מאוד כמעט כמו המרחק שדורש החבר שלך ALON על ה- RK#1 שלו.
9500 ש"ח בעבור חרב עם להב מפלדה 1095? הפלדה אכן טובה אבל במחיר הזה ניתן להשיג חרבות עם פלדת להב טובות יותר כמו ה- K120C וכדומה.
כל שאר הפרטים שתיארת מכסף ומשי שווים ההההההרבה פחות מאיכות הלהב? ותתפלא לייצרן יש חשיבות גדולה, מי הייצרן בכלל ?
בקיצור, נראה שאתה והחבר שלך מנסים לפתוח מועדון של מתלהבים חסרי הבנה.
בהצלחה
אם אתה לא יכול לאשר את הפרטים שPIKA מסר רק מהתמונות (ואת רובם המכריע אפשר), אם אתה חושב שסוג הפלדה זה הדבר היחיד שמשפיע מהותית על המחיר (מה רע ב1095 בכלל. אה רגע, אין עליה הייפ בSBG כרגע), ומעל לכל אם אתה לא מסוגל להבין מי היצרן כשרשום לך בכותרת של כל השרשור- אתה צריך ללמוד עוד הרבה לפני שאתה פותח את הפה ככה. לקרוא חודש\חודשיים באינטרנט זה לא נחשב, גם לא לקנות האנוויי טייגר. תיכף תשאל אם יש לה geometric yokote וכמה niku, ותתלונן כאילו זה משפיע על המחיר.

חבוב-קודם כל תלמד. אח"כ, אם לא בא לך בטוב מחיר של מישהו, אל תקנה.

sagiBialik

הודעה על ידי sagiBialik » 12:43 ,23 אפריל 2014, ד'

דבר אחד שאפשר להגיד על פיקה זה:
בחרבות הוא מבין. נקודה.

Pika007
חדש בפורום

הודעה על ידי Pika007 » 23:19 ,13 מאי 2014, ג'

מודה לכם על התמיכה.
Bump
הקונה המאושר יקבל מתנה עם החרב (ואני ממש לא מדבר על בקבוק שמן ב 30 שקל... משהו שיאה לרמה ולסכום המכירה)

alon3232
חדש בפורום

הודעה על ידי alon3232 » 9:03 ,14 מאי 2014, ד'

הבחור PIKA הוא אחד מהמבינים בארץ בתחום חרבות פרקטיות ובכלל - כאחד שקנה ממנו בעבר ויותר מחרב אחת - מדובר במקצוען ובחור הגון

Pika007
חדש בפורום

הודעה על ידי Pika007 » 15:24 ,26 מאי 2014, ב'

המחיר יורד ל 8700 ש"ח

חיימון
אביר האפל

הודעה על ידי חיימון » 6:46 ,27 מאי 2014, ג'

Pika007 כתב:אם תיתן לאנשים עצות על בסיס של חוסר ידע- אתה עלול, שלא בכוונה, לגרום להם לבצע שגיאות
מילים חצובות בסלע.

הבעיה היא שהיום זה נחשב ל"בון טון" לחרטט בלי הכרה, ולהתגאות בחירטוט הזה, ובעיקר, זה שאחרים בולעים את השטויות בלי לבדוק ולהצליב מידע, זה כאילו הם סימנו את המחרטט בתור גורו שעוד לא נולד כמוהו.

חייבים להודות: אנחנו חיים היום בעולם של חרטא-ברטא, וכולם גאים בזה, כאילו זה תור הזהב של התרבות האנושית.

המציאות היא הזיה שנגרמת בגלל חוסר של אלכוהול בדם

Pika007
חדש בפורום

הודעה על ידי Pika007 » 23:34 ,28 יוני 2014, ש'

מפיל את המחיר ל 8000 ש"ח.
ונשאלה השאלה למה אני בכלל מוכר- לטובת רכישת עתיקות, אני רוצה להתחיל להרחיב את האוסף לכיוון זה בעיקר.

Pika007
חדש בפורום

הודעה על ידי Pika007 » 20:50 ,6 יולי 2014, א'

נמכר, ברכות לקונה המאושר שקנה פריט יחיד במינו.

Melkor
אביר האפל

הודעה על ידי Melkor » 11:35 ,7 יולי 2014, ב'

מגניב. אפשר לשאול מה המתנה שהוא קיבל עם החרב?
אם לחירות יש משמעות כלשהי- הרי זו הזכות להגיד לאנשים את מה שאינם רוצים לשמוע.

amir.frenkel
חדש בפורום

הודעה על ידי amir.frenkel » 12:44 ,7 יולי 2014, ב'

Melkor כתב:מגניב. אפשר לשאול מה המתנה שהוא קיבל עם החרב?
הנחה של 1500 ש"ח :?

Pika007
חדש בפורום

הודעה על ידי Pika007 » 14:40 ,7 יולי 2014, ב'

לא, לא ממש.
במקום שרוול נשיאה פשוט הקונה יקבל תיק משי יפני, ובונוס נוסף בשווי כ 350 ש"ח, שנשאר ביני לבין הקונה.

אני גם חייב תודה לא קטנה לשגיא מ www.icwf.co.il שהפנה אלי את הבחור שבסוף קנה (:
נערך לאחרונה על ידי Pika007 ב 15:20 ,8 יולי 2014, ג', נערך פעם 1 בסך הכל.

KNIVESRME
חדש בפורום

הודעה על ידי KNIVESRME » 13:01 ,8 יולי 2014, ג'

וואו !!! לא לתקציב אבל איזו חרב מדהימה !!!

פרסם תגובה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 3 אורחים