שלום לכולם מחפש חרב \סכין

פורום ייעודי לקנייה ומכירה של סכינים בין חברי הפורום.
חוקי הפורום
ההודעות בפורם הינן חינם.
השימוש לסוחרים בפורום אסור והוא מיועד לאספנים המעוניינים למכור סכינים במסגרת תחביב ולא יותר מ-6 פריטים בשנה.
האחריות במסגרת מכירה הינה על המוכר. מוכר שמוכר סכינים או ציוד אחר בפורום ימכור רק לבגירים מעל גיל 18, המוכר מתחייב כי יבדוק באמצעות סריקת ת.ז של המוכר או צילום מסמך מזהה רשמי, קודם למסירת הממכר לקונה או לשליחתו.
תהנו, מקווה כי תרוו נחת מהמערכת. הנהלת האתר.
פרסם תגובה
xtazi
חדש בפורום
שלום לכולם מחפש חרב \סכין

הודעה על ידי xtazi » 11:25 ,2 מרץ 2008, א'

אני עדיין קטן (16 ) אבל אני פשוט לא יכול להתאפקק כל פעם שאני עובר ליד חנות חרבות אני לא יכול שלא לעצור איזה חצי שעה שעה וליראות את כל האוצרות שמה ...

אני מעדיף חרב אבל ביגלל שהיא בטח יותר יקרה אני מעדיף לקחת סכין ...

אני רוצה אבל את הסכין הכי איכותית שאפשר משהו חד פחד שאני לא יתבאס מימנה ..

כמה שיותר חד .

אגב רק שתידעו עד כמה אני אוהב את כל העייניין הזה של חרבות וכל זה ,אז ליפניי כמה ימים אני לקחתי סכין מיטבח ארוכה שמתי אותה על הגז ,עד שנייתה אש בלהב שמתי אותה על בוק עץ עבה ועם פטיש שעות הייתי עושה את זה עד שניהיה לי סכין מטבח כל כך חדה שהייתי עוזב אותה באוויר על הקרש היא הייתה ניכנסת חופשי בתוך העץ ..

אני מחפש משהו חד ויפה ..כרגע סכין (כי אני לא רוצה חרב יקרה או חרב מעפנה )

תודה לכל העוזרים

עריכה :

אחד שאני מכיר קנה חרב קטאנה ב 5000 שקל ... יחסית ,זה יקר ?

אין לי בעיה להוציא איזה 1000 שקל על סכין אם אני יודע שהיא הכי טובה שיש ..אפילו 2000 שקל ...

ברווז
מנהל אתר

הודעה על ידי ברווז » 19:09 ,2 מרץ 2008, א'

סכין חדה, ככל שתהיה איכותית וחדה, עדיין תצטרך לעבור השחזה אחרי תקופה מסויימת, גם אם זו סכין של אלפי דולרים. כולם מתקהות מהשימוש ללא יוצא מהכלל.

שמע, אני מציע שתקרא את ההודעות בפורום כדי לקבל מושג על מה צריך לחפש בסכין, איך מזהים משהוא איכותי ויעיל עבורך(כי לא כל סכין תהיה טובה למטרות מסויימות), וקצת חומר על סכינים באופן כללי.
ישנו גם מאמר קצר שכתבתי בנושא, ראה לינק.
אחרי זה, תוכל לשאול שאלות יותר נכונות, ונוכל לעזור לך יותר טוב.
סכין שמקבלים במתנה לא בודקים לה בשיניים...

סכין מהגדרתה היא כלי לפני שהיא כלי נשק.

xtazi
חדש בפורום

הודעה על ידי xtazi » 20:24 ,2 מרץ 2008, א'

אוקיי תודה אבל אני ניכנסתי ללינק הזה והכל זז לאט לאט

יש שמה יותר מידיי חומר המחשב שלי לא מצליח ליסכוב את זה =]

חוץ מיזה שראיתה שמה כמה שורות ולא הבנתי איך זה יכול לעזור לי ,כתוב מלא דברים באנגלית על סוג הסכין ?? או מי יצר אותה ??? מי ישתמש בא ...

קיצר לא מבין ...

ושוב תודה על ההסבר

ברווז
מנהל אתר

הודעה על ידי ברווז » 22:56 ,2 מרץ 2008, א'

המינימום המצופה מחברי האתר הוא לקרוא ולעשות קצת "שיעורי בית" לפני שבאים לשאול שאלה, גם כדי שהשאלה תהיה מצומצמת(לא כמו"מה הסכין הכי טובה בעולם!!!!!!!!!!!!!1?")כדי שנוכל לעזור יותר טוב, וגם כדי שהשואל יוכל להבין את התשובה.
מצטער שהמחשב שלך לא "סוחב" את המאמר ושלא הצלחת להבין את האנגלית, אבל בשביל זה יש מילון עברי-אנגלי, ותמיד אפשר לנתק את האימיול לכמה דקות כדי לקרוא בשקט עמוד ברשת.

אגב-ככלל, גלישה של קטינים באתר מותרת רק בהשגחת אפרוטופוס.
סכין שמקבלים במתנה לא בודקים לה בשיניים...

סכין מהגדרתה היא כלי לפני שהיא כלי נשק.

פרסם תגובה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד