שירשור החנויות והמוזיאונים הגדול

פורום זה הינו הפורום הראשי של האתר.
במקביל לפורום זה יפתחו פורומים נוספים לפי הצורך...
פרסם תגובה
ברווז
מנהל אתר
שירשור החנויות והמוזיאונים הגדול

הודעה על ידי ברווז » 18:56 ,6 מרץ 2007, ג'

מדי פעם עולה הדרישה למידע על חנויות ומוזיאונים בתחום הנשק בחו"ל.
הרעיון הוא שכל התגובות ירוכזו בשירשור אחד לרווחת הטיילים שבינינו.
אני אתחיל (מניסיוני הדל :cry: ):
ברצלונה-רחוב שנקרא "שדרות לה-רמבלאס" מכיל בתוכו כמה עשרות חנויות שמוכרות סכינים מודרניות לתיירים, ובאחת הסימטאות נמצאת חנות ייעודית לסכינים,תערים,מספריים וכולי.בערך באמצע הרחוב, ליד כנסייה עתיקה.
זהו לצערי.לא טיילתי מספיק בעולם :cry: :cry: :cry: .
סכין שמקבלים במתנה לא בודקים לה בשיניים...

סכין מהגדרתה היא כלי לפני שהיא כלי נשק.

אייל
מבין בסכינים

מוזיאונים בעולם

הודעה על ידי אייל » 7:45 ,7 מרץ 2007, ד'

עמותת אנק'ה פרסמה בעבר מספר רב של מוזיאונים
נבחרים ברחבי העולם וגם בארץ.
ידידי הטוב סער תרם מספר אתרים מענינים
(כמו המוזיאון המוסלמי בהר הבית)
אפשר אולי לשוב ולפרסם את העלון בתוכן האתר
(ולהוסיף כתובות נוספות אם יישנם)
כך כל מטייל יוכל להדפיס מספר דפים לפני נסיעתו לחו'ל.

dBu24
בלייד ראנר

מי שמזדמן.....

הודעה על ידי dBu24 » 22:08 ,9 מרץ 2007, ו'

....ואולי יש לו קצת זמן בין לבין, אז הlaendes museum של ציריך, ממש מול תחנת הרכבת, מקום קטן ונחמד עם אוסף מרשים של כלים מכל התקופות. שמתי כאן איזה תמונה שצילמתי בסביבות שנת תרפפ"ו, כשכבר היו סרטים בשחור לבן.

, בצד השני של תחנת הרכבת מעבר לנהר הצורי, שם העיר העתיקה של ציריך (ה"קסבה של ציריך"} שם יש כמה חנויות של אולרים וסכינים לא רעים, ומתחת לתחנה יש חנות גדולה ממש לקונים ברגע האחרון, שם יש עוד יותר אולרים וסכינים.

פרט קטן ולא מענין על שוויץ: אז שם אף פעם לא הייתה מלוכה ותמיד הייתה שם דמוקרטיה, כאשר הנושאים החשובים מובאים להכרעה במשעל עם ולא רק בפרלמנט הפדראלי.

דוד

תמונה

סער
הגורו הגדול

הודעה על ידי סער » 10:36 ,11 מרץ 2007, א'

עוד לגבי שוויץ - קיימה מסורת לחימה מאד רצינית מהמאה ה-14 ועד עצם היום הזה. אחד מ"ענפי הייצוא" החזקים שלהם היה שכירי חרב (ראו המשמר האפיפיורי).

אנסה למצוא דפי המידע שערכתי בזמנו ואשלח לעומר מה שיש, כדי שיעלה לאתר.

הפטיש
אביר האפל

הודעה על ידי הפטיש » 19:08 ,11 מרץ 2007, א'

נכון, שכירי החרב השוויצריים המכונים LANDSKNEHTS או משהו כזה, אם החרבות המפורסמים שלהם - עם הגארד המפוטל בצורת סיפרה 8... נדמה לי, שמה של החרב הזאת היה KATZBALGER, אם אינני טועה... בכל אופן, יהיה נחמד לעיין בחומר אודותם כאן באתר.
Crocodile Dandy said: That's a knife!

אמיר_לב
אביר האפל

הודעה על ידי אמיר_לב » 13:14 ,19 מרץ 2007, ב'

חנות יפה שראיתי באמסטרדם

old man's ... לא זוכר את ההמשך אבל קשה לפספס אותה לכל מי שאוהב את הפירמות הטובות (קולדסטיל באק וכו) מבחר ענק של סכינים שם גם קניתי את הבאק שלי
כמו כן בבריסל ברחוב מקביל לרחוב השגרירויות יש חנות קטנה עם מבחר הסכינים הנרחב ביותר שראיתי החל מפיניות ובאווים למיניהם ראיתי גם דמשקאיות בין המסה הענקית שהיתה בחנות יש שם מוכרת מבוגרת ונחמדה שממש מסבירה על כל פריט ואגב מחירים סבבה

באיינדהובן בסנטרום יש חנות די גדולה של נפח וחרש שמייצר קסטום מייד ובאופן כללי יש לו מגוון רפליקות ענקי של כל מיני חרבות וכלי נשק לצערי אין לי הרבה מזל כי בפעם הראשונה שהייתי שם נלוותה אליי אקסית מעצבנת ובפעם השניה החנות היתה סגורה אבל אני מקווה בקרוב להגיע שוב

אני מניח שלחלקכם השוק ענקי במרמריס מיותר לציון אבל גם שם יש חנויות פשוט מדהימות עם רפליקות ומידי פעם גם דברים אותנטיים... זהו זה מה שאני הספקתי לראות במהלך טיולי ...

Guest

הודעה על ידי Guest » 22:03 ,19 מרץ 2007, ב'

הייתי בבודפשט, חזרתי אתמול, טיולון קצר ליוםהולדת שיחול בשבוע הבא.

NADA לא מצאתי סכין אחת לרפואה :cry:

היו כמה אולרים סיניים עלובים באחד הדוכנים בשוק, וזהו.

מה שכן יש הרבה דברי עץ יפים, וגם קשתות עם חצים יפות, אלא שאישתי לא הרשתה לי לקנות, אמרה שמסוכן, והילדים עוד ישחקו עם זה ויוציאו למשהו עין - צודקת.

ביחס לספרד - בפורום הקודם היה שרשור שלם על חנויות, לצערי הוא נספר ולא שווה למשוך המידע משם.

בספרד יש מודעות יפה לסכינים ויש יצור מקומי ענף ביותר לאולרים וסכינים, אני ממליץ בחום על השוק המרוקאי במדריד, יש שם המון סכינים מכל הסוגים, חדשות וישנות, בכל החלק הצפוני של ספרד, יש מודעות ויש המון חנויות.

במיוחד לכיוון קוסטה בראבה ה"חוף הארוך", שם לאורך החוף עיירות קטנות בהן חנויות יפות רבות לטעמנו.

לינק למקום
http://maps.google.com/maps?f=q&hl=en&q ... 3,2.752075
בחבל הבאסקים ניתן למצוא את המקילה היפייפיה (עלת כ-140 אירו), מקל עץ מצופה עור, ובקצהו מחט ארוכה וחדה לדקירה ששימש את הבסקים.

http://www.makhila.com/pub-anglais/index.htm

dBu24
בלייד ראנר

הודעה על ידי dBu24 » 23:08 ,19 מרץ 2007, ב'

למעשה כל אירופה מלאה בחנויות סכינים: בשוודיה בכל תחנת דלק יש סכיני מורה. בפינלנד סכיני מרטיני

בפולה שבקרואטיה הייתה חנות בעיר העתיקה ממש מול השוק. זה כבר מזרח אירופה והדברים היו מעניינים מאד- לא קניתי כלום שם ועד היום לא יודע למה

מחוץ לעיר יש אתר ארכיולוגי די מעניין, אם אני זוכר נכון, ישוב מתקופת הברונזה או משהו דומה ויש איזה חדרון עם תצוגה של הממצאים. אפילו לא מוזיאון. היו שם איזה כמה חרבות וכלים חלודים מאוד אבל מעניינים .- . .

בדויסבורג אשר בגרמניה יש חנות לא רעה ליד הכנסיה המחוררת שלהם ( עבודת חיל האויר המלכותי), בקלן יש חנות מאד "עמוסה" בעיר העתיקה ממש ליד הגרוסמינסטר. כשהייתי שם לאחרונה די מהרתי לתפוש טיסה הביתה כי בן שלי נפצע קשה בתאונת דרכים- בגלל אידיוט שלא עצר באדום.הוא בכלל ישב מאחור

עד היכן זה מגיע, אה? הילד בסדר כבר וזה מממן את האוניברסיטה לפחות.

נשבעתי שבפעם הבאה שאהיה בקלן ארוקן את החנות הזאות לגמרי

ביוני אהיה כנראה בדיסלדורף- אין סיבה לא למצוא משהו מעניין גם שם, אם כי בגרמניה אין אפילו קיוסק פלאפל פתוח אחרי שעות העבודה.

דוד

סער
הגורו הגדול

הודעה על ידי סער » 18:58 ,20 מרץ 2007, ג'

עומר יעבץ כתב:הייתי בבודפשט, חזרתי אתמול, טיולון קצר ליוםהולדת שיחול בשבוע הבא.

NADA לא מצאתי סכין אחת לרפואה :cry:

היו כמה אולרים סיניים עלובים באחד הדוכנים בשוק, וזהו.

למה לא שאלת לפני הנסיעה? יש חנות מיליטריה מהטובות באירופה ממש במרכז העיר, שמאלה מהקצה הדרומי של רחוב ואצי (המדרחוב התיירותי) ובאמצע ואצי יש חנות עתיקות לא-מלוקקת עמוסה סחורה. יש חנות נשק אתני יקרה-להחריד ברחוב המקביל לדנובה ליד הפרלמנט, שווה לבקר כדי לראות מה יש. חנות מיליטריה נוספת, קטנה, נמצאת ליד גשר מארגיט בצד מזרח, בשדרות שטפן הקדוש. בשוק המקורה יש בקומה העליונה (עם גישה לנכים אבל מסובך), בין הרקמות ועבודות העץ דוכן של יצרן הקאסטום ההונגרי הוותיק מהעיירה סנט-אנדרה. סכיני ציד ואולרים בעיצוב "כמו פעם" חומרים מסורתיים, רמה גבוהה מאד, הבעייה שהמחירים קפצו לטווח לא הגיוני בכמה שנים האחרונות. לא מוצדק לדעתי, שווה לראות. חוצמזה המון נשק בתצוגה מתמדת במוזיאון הלאומי ובמוזיאון הצבא. ועוד לא דיברנו על שוק הפשפשים שצריך מאמץ מיוחד כדי להגיע אליו.

coldstorm
תושב קבע בפורום

אני נוסע לצ'כיה

הודעה על ידי coldstorm » 6:52 ,3 אוגוסט 2007, ו'

בחודש הבא אני נוסע לצ'כיה. כמה ימים בפראג וכמה ימים בסיבוב שיכלול את צ'סקי קרומולוב, קוטנה הורה, ברנו וטלצ'. למי יש המלצות על מוזיאונים לנשק, חנויות וכו'?

סער
הגורו הגדול

הודעה על ידי סער » 9:05 ,6 אוגוסט 2007, ב'

בפראג יש מוזיאון צבאי שהיה סגור לשיפוצים בעת שהייתי שם, לפני שנתיים :cry: .
חנויות לעתיקות מפוזרות בכל העיר, בכל חנות יש בד"כ כמה חרבות ואקדחים נטעני לוע (אמיתיים, ברמה נמוכה עד בינונית). יש חנות מיליטריה מפורסמת בסמטה שיוצאת מהשדרה המרכזית - אין לי כתובת מדוייקת.
בברנו יש מוזיאון מפורסם לנשק חם בסמוך למפעל הנשק הידוע CZ.

רעי
בלייד ראנר

אתונה

הודעה על ידי רעי » 15:25 ,9 אוגוסט 2007, ה'

אתונה- ברוב חנויות המזכרות במדרחובים (פלאקה רבתי) אין שום דבר מעניין או אותנטי מדי, בעיקר איכות נמוכה סיני.
בגזרת שוק הפשפשים יש חנות מיליטריה וענתיקות אחת או שתיים עם כמה וכמה פריטים שנראו לי מעניינים. החנות שאני זוכר נמצאת בסמטה קטנה ללא מוצא שתי פניות שמאלה מרחבת שוק הפשפשים של יום א'. היו ביונטים, סכינים וחרבות במצב טוב עד מזוויע- והמחירים נעו בין עשרות למאות יורו לפריט. לא ממש אספן אז אין לי מושג אם שווה או לא.

ts
אביר האפל

הודעה על ידי ts » 23:05 ,5 מרץ 2008, ד'

אני לא יודע איך שכחתם את המוזיאון של ויקטורינוקס עם חנות המפעל בשוויץ.
וכן אם אני לא טועה הוא של גרבר אבל המוזיאון בניו-יורק בו יש את הסכין המותך
של חייל אמריקאי שעל פי הטענה ניצל כאשר חתך קבל חשמל ולא התחשמל כיוון
שהסכינים של החברה (ע"פ טענתה) מבודדים מחשמל.

אני לא סגור שזה של גרבר אבל הוא קיים

תם

venom3000
נושא - כלים

חנויות או מוזאונים ברומניה

הודעה על ידי venom3000 » 17:04 ,20 יולי 2008, א'

אם מישהו מכיר משהו נשארו לי עוד יומיים פה ואני ממש לא רוצה להפסיד משהו...
תודה מראש על התגובות!!!

שלומי
בלייד ראנר

הודעה על ידי שלומי » 16:33 ,21 יולי 2008, ב'

האם יש איזה משהו שאתם מכירים בתילאנד או לאוס???????????

Bram
תושב קבע בפורום

ברצלונה

הודעה על ידי Bram » 21:15 ,17 דצמבר 2008, ד'

האם מישהו יודע הגדרה מדיוקת של מיקום חנויות הסכינים בברצלונה?

דובון
אביר האפל

הודעה על ידי דובון » 21:46 ,17 דצמבר 2008, ד'

ברחוב שמחבר את שדרות רמבלאס עם המוזיאון לאומנות מודרנית.זה אכן ליד כנסיה ולא רחוק משוק הבוקריה.לא זוכר שם רחוב אבל זה צריך להספיק

Bram
תושב קבע בפורום

סכינים בברצלונה

הודעה על ידי Bram » 20:22 ,18 דצמבר 2008, ה'

תודה, מקווה שאמצא.

coldstorm
תושב קבע בפורום

הודעה על ידי coldstorm » 21:55 ,18 דצמבר 2008, ה'

אם אתה יורד בתחנת המטרו LICEU שבמרכז הרמבלס, ממשיך טיפה לכיוון לה-בוקריה ופונה ימינה לרחוב שמוביל לכיוון הקתדרלה, אתה נתקל אחרי הליכה קצרה באולם קונצרטים מימינך. משמאל יש חנות סכינים מכובדת.
אם תמשיך ברחוב, לכיוון הקתדרלה, אחרי מספר דקות הליכה יש משמאלך עוד חנות סכינים. החזית שלה לא גדולה ומרשימה כמו של הראשונה אבל בפנים יש מבחר יפה מאד. שווה להסתובב עוד ברובע הגוטי כי בטוח יש עוד חנויות שלא נתקלתי בהן.
במצודה במונט-ז'ואיף יש את מוזיאון הנשק הקר הגדול ביותר שראיתי - אוספי חרבות, פגיונות, שריונים וכו' - אתה חייב להגיע לשם.

polycros
תושב קבע בפורום

הודעה על ידי polycros » 10:25 ,20 ינואר 2009, ג'

יש בפריס מוזיאון מדהים של כלי נשק קרים מול מגדל אייפל , אני לא זוכר את שמו אבל הייתי שם לפני שנה בערך והמחיר לכרטיס היה 5 יורו בערך , יש שם מבחר עצום של נשקים מימי הבניים שכוללים כמה מהחרבות של האצולה הצרפתית ושריונות למינהם וממש בקצה המוזיאון יש חדר קטנטן עם פריטים מיפן הפאודלית , מומלף בחום לכל חובב נשק קר שנקרא לסביבה

Bram
תושב קבע בפורום

סכינים בתאילנד

הודעה על ידי Bram » 19:34 ,21 ינואר 2009, ד'

בבנקוק מצאתי רק סכינים סיניות. לעומת זאת סמוך לעיר של השוק הצף (איך להגיע? מופיע בכל מדריךתיירות) מצאתי נפח המייצר סכינים לתעשיית אגוזי הקוקוס. האיש עשה לי סכין על המקום מקפיץ עלה. אין לי כתובת; שאלתי במלון, הם רשמו לי על פתק ואיש הטוק-טוק לקח אותי לשם, 20 דקות כל כיוון. היה שווה.

SiDi
תושב קבע בפורום

הודעה על ידי SiDi » 16:15 ,30 יוני 2009, ג'

היי חבר'ה אני טס ללונדון, אני ישמח אם תמליצו לי על חנויות ומוזיאונים.
בעיקר חנויות טובות 8)
אל תחגור חרב אם אינך מתכוון לשלוף אותה מהנדן,,,
"סן טסו"

דובון
אביר האפל

הודעה על ידי דובון » 17:41 ,30 יוני 2009, ג'

גל יקירי
לונדון יקרה-בטח סיפרו לך-ועדיין אינך נרתע.לא הייתי מחפש באזורי קניות ה-פרימיום.שוקי הפשפשים בדרך פורטובלו ובקמדן לוק (וגם בבריק-ליין)עשויים להיות אטרקטיביים-במיוחד אם תגיע מוקדם מספיק בימי הפעילות של כ"א מהם.מטעמים מובנים אין כאן המלצה לחנות ספציפית.
כמובן-אם שדדת בנק הבוקר-אפשר להשיג בלונדון כל מה שחשקה נפשך...
גם אם תנצח במירוץ העכברים תישאר עכבר

marom
חדש בפורום

הודעה על ידי marom » 0:09 ,1 יולי 2009, ד'

באמסטרדם כשחוצים ברחוב בין כיכר דאם לרחוב החלונות יש חנות שמוכרים בא מוצרי עישון ובגדי גלישה
אבל כשעולים לקומה השניה יש שם חנות ענקית לסכינים חרבות וגרזנים שיש בא את כל החברות הגדולות ורוב הדגמים של כל חברה
ומחירים סבירים לחול וזולים לארץ
ממליץ למי שיוצא להגיע לאמסטרדם להיכנס להתרשם כל כך הרבה דברים מענינים גם עתיקים וגם מודרנים

הריבצן
תושב קבע בפורום

איך נשכח המוזאון הקטן והנחמד בסולינגן

הודעה על ידי הריבצן » 2:36 ,2 יולי 2009, ה'

סולינגן גרמניה - עיר לא מהגדולות ברפובליקה הפדרלית, הקדישה מוזאון לתוצר העירוני.
שילוט במרכז העיר.
את התוצרת הייתי קונה בזול בפגמים קטנים בפגישות של "אינדיאנים" =גרמנים שמתחפשים לטראפרים, אינדיאנים וכו... בד"כ שומעים על "ווסטרן-טרפפן" צריך להכיר אנשים בבראנז'ה כדי לשמוע בד"כ אבל הפגישות פתוחות לקהל הרחב. מוצעים הרבה פריטים נחמדים כולל פיסות קרני אייל, עורות בצורת עיבוד שונה, שריונות צבים, עצמות ועוד חומרי גלם טבעיים, רפליקות של כלי נשק, ועוד.
בלא מעט שוקי חג מולד יש דוכן לסכינים, לפעמים אפילו קאסטום לפעמים עם נפח שעובד במקום [ לא העונה אבל בכל זאת],
בקלן לאורך בעיר העתיקה מכיוון הכנסיה לכיוון הנוימרקט - כמה חנויות שוות, בבאד גודסברג לא רחוק מ"הקולנוע האמריקאי" חנות עם סכיני קאסטום מעניינים, וגם פריטים לחובבי אומנויות הלחימה - בוקנים וכו..
בכל עיר גדולה כמעט - חנויות של "קטנר" ו"פרנקוניה יגדט" - חנויות לציידים, עם מחלקת נשק ונשק קר לציידים ואספנים מרשימות.
מי שהזכיר את בודפשט והונגריה - בהונגריה עובד אומן מהידועים בעולם בשם קאשאי-KASSAI- האיש מייצר את הגרסה שלו לקשתות ההונגריות המסורתיות [ לצערי משתמש ביציקת פיברגלאס במקום הקרן והגידים בצמוד לשדרת העץ] התוצאה בכל זאת מרשימה.
הוא גם מפגין לפעמים את היכולת של הקשתות שלו בירי מרכיבה. את הקשת שלי קניתי בשוק קטן באחת הסמטאות בבודפשט - גם אם יהרגו אותי אני לא אמצע את הדרך בחזרה לשם - הגעתי בטעות, אבל עושה רושם ששוקים כאלה נפוצים למדי - אומן עם מחרטת עץ, קרניים מגולפות, ועוד פרטים יפים ומעניינים
למי שהזכיר את שכירי החרב השויצרים =REISELAUFER ולא לנדסקנכט [גרמנים, פלנדרים, אלזסים] בויקיפדיה טוענים שרייזה פירושו יציאה למלחמה - לפי מה שאני יודע -פשוט מסע או נסיעה, ולאופר=רץ- החברה השויצרים היו במקור שכירי חרב חצי מקצועיים - משכירים את עצמם למלחמה , מנסים לבצע"גומרים הולכים" מה שגרר שיעור אבדות גבוה במיוחד כשהתחילו להתמודד מול שכירים איברים מצויידים בנשק חם, ובעקרון, משתדלים לנצח או לסיים מערכה ולחזור בריצה לעבודה החקלאית בשדות.

הריבצן
תושב קבע בפורום

וכמובן שכחתי

הודעה על ידי הריבצן » 15:42 ,2 יולי 2009, ה'

מינכן - מוזאון הציד
אמנם לא לברווז אבל כולל בין היתר מגוון כלי נשק שיוצרו ושימשו לציד בגרמניה של לפני....
זאו פדר, הירש פנג, חרבות ציד, רובי ציד מעוטרים ועוד..

SiDi
תושב קבע בפורום

הודעה על ידי SiDi » 11:58 ,10 יולי 2009, ו'

תודה אלישע, אבל בכל זאת אני אשמח אם תתנו לי שמות של חנויות אפילו אם זה יהיה רק בשביל הביקור :wink:
"סן טסו"

SiDi
תושב קבע בפורום

הודעה על ידי SiDi » 14:35 ,2 אוגוסט 2009, א'

חבר'ה אני טס עוד כמה ימים ללונדון ואני מקפיץ את ההודעה אם למישהו יש חנויות מומלצות בשבילי.
"סן טסו"

סער
הגורו הגדול

הודעה על ידי סער » 16:51 ,2 אוגוסט 2009, א'

SiDi כתב:חבר'ה אני טס עוד כמה ימים ללונדון ואני מקפיץ את ההודעה אם למישהו יש חנויות מומלצות בשבילי.
אני לא מכיר בלונדון - אחת הערים היקרות בעולם - חנות ספציפית לממכר סכינים (חדשות), מה גם שלאחרונה המצב החוקתי בתחום הורע מאד וכמעט כל סכין הפכה ללא חוקית בנשיאה באנגליה.
אני ממליץ לשוטט בשווקי פורטובלו (תיירותי ועמוס מאד, אבל יש מה לראות) וברמונדסי. חוץ מהם יש עוד שווקים קטנים יותר שבכולם אפשר למצוא משהו.
http://tourism.walla.co.il/?w=//1114118
http://tourism.walla.co.il/?w=//1114100
בטאוור יש מה לראות אבל האוסף הגדול הוצא משם (מזמן) ונבנה סביבו מוזיאון שלם שנמצא בעיר לידס. חוץ מזה, התור אורך שעתיים לפחות. לדעתי, חובה על כל חובב נשק לבקר באוסף ואלאס, קל מאד להגיע אליו, במרכז העיר:
http://www.wallacecollection.org/index.php
במרחק הליכה של שלוש דקות משם יש את החנות הזאת:
http://www.blunderbuss-antiques.co.uk

בהנאה
אוצר וחוקר נשק היסטורי

ACT - Armed Combat & Tactics

polycros
תושב קבע בפורום

הודעה על ידי polycros » 6:58 ,3 אוגוסט 2009, ב'

ח'ברה אני טס לניו-יורק לארבע ימים בקרוב עכשיו אני יודע שלקנות סכינים שם זה בעייתי אבל מישהו יכול להמליץ על מוזיאון אטרקטיבי בסביבה??

polycros
תושב קבע בפורום

הודעה על ידי polycros » 16:37 ,23 ספטמבר 2009, ד'

אז ככה חזרתי מניו-יורק ובמדרחוב הראשי של איטליה הקטנה ישנה חנות\מסעדה
בשם "three little indians" היופי הוא שהקומה השני של המסעדה היא חנות סכיני קסטום גם מתקפלים וגם קבועים , כל הסכינים הם עבודת יד והחנות מסודרת כמו מוזיאון מומלץ בחום ! , רק לידע כללי החלק של הסכינים סגור ביום ראשון .

ברווז
מנהל אתר

הודעה על ידי ברווז » 20:22 ,24 ספטמבר 2009, ה'

האם יש משהו מעניין ברודוס או סנטוריני?

אמיר_לב
אביר האפל

הודעה על ידי אמיר_לב » 9:44 ,25 ספטמבר 2009, ו'

ברודוס לצערי לא מצאתי משהו כל כך מעניין, בשוק שם (שמתפרש על חצי האי) אתה תראה הרבה חנויות שמוכרות רפליקות לא זולות בכלל, אני אישית מצאתי שם אולר לא רע בחנות דיג קטנה בצד הפחות מסחרי,

ברווז
מנהל אתר

הודעה על ידי ברווז » 17:03 ,25 ספטמבר 2009, ו'

תודה.
עוד מישהו היה ויכול להמליץ?

Guest

הודעה על ידי Guest » 17:18 ,25 ספטמבר 2009, ו'

עוד אל הייתי שם סורי :?, תהנה

Zoro
תושב קבע בפורום

הודעה על ידי Zoro » 14:48 ,30 ספטמבר 2009, ד'

מישהוא מכיר משהו בוונציה???
תודה מראש
זוהר (Baz)
חמוש תמידית
whatcha gonna do when you play with danger (Alice Cooper)o
zbazkan@gmail.com

סער
הגורו הגדול

הודעה על ידי סער » 22:11 ,1 אוקטובר 2009, ה'

Zoro כתב:מישהוא מכיר משהו בוונציה???
תודה מראש
כשעה וחצי נסיעה מוונציה נמצאת העיירה מניאגו, סולינגן של איטליה. אני הייתי עושה מאמץ להגיע, במיוחד עבור הסדנה של פולביו דל-טין.
http://www.deltin.net/home.htm
אוצר וחוקר נשק היסטורי

ברווז
מנהל אתר

הודעה על ידי ברווז » 21:30 ,22 אוקטובר 2009, ה'

טוב-אז ככה:
משהו מעניין במיוחד, לא היה שם. ברודוס עוד הייתה חנות חמודה עם רפליקות, מגינים יפים, קצת שטויות גותיות, וגולת הכותרת- בויטרינת תצוגה מזכוכית, שכבו זה ליד זו פגיון נאצי ישן (לא יודע איזה, לא המומחיות שלי) וחרב סמוראית שנראית כמו חרב קצינים מ-WW2 (מבט חטוף בלבד, הרבה זמן לא היה לי לבחון אותה לעומק).
לינק.

אבל מה, סוף סוף יצא לי לסגור מעגל ולקנות נאווחה... מאז הטיול לברצלונה (2002...עתיקות) רציתי לקנות אחת.

יצאתי מבסוט.
וכמובן שנקלעתי לבידוק הקפדני בנמל בחזרה.
הצהרתי עליה, היא הייתה במזוודה הגדולה, וזה הכל.

polycros
תושב קבע בפורום

הודעה על ידי polycros » 11:48 ,25 אוקטובר 2009, א'

למי שיוצא לטוס לסקוטלנד ישנה נפחיה באי סקיי שמתמחה בחרבות סקוטיות מסורתיוי הכל העשה בעבודת יד , המחירים קצת גבוהים אבל שווה בדיקה והתרשמות.

סער
הגורו הגדול

הודעה על ידי סער » 19:02 ,25 אוקטובר 2009, א'

polycros כתב:למי שיוצא לטוס לסקוטלנד ישנה נפחיה באי סקיי שמתמחה בחרבות סקוטיות מסורתיוי הכל העשה בעבודת יד , המחירים קצת גבוהים אבל שווה בדיקה והתרשמות.
"קצת גבוהים" בהשוואה למה? תוצרים מעבודת-יד בהזמנה בד"כ עולים יותר מתוצרת תעשייתית. ההשוואה צריכה להיעשות בין נפח לנפח שמייצרים דגם דומה באותה רמה.
בסקוטלנד לא צריך להרחיק עד לאי סקיי - באדינבורו נמצאת הסדנה של פול מק'דונלד שהוא גם רסטורטור לנשק מוזיאוני ומאסטר בלחימה סקוטית עתיקה.
http://www.macdonaldarms.com/armoury/index.php
אוצר וחוקר נשק היסטורי

polycros
תושב קבע בפורום

הודעה על ידי polycros » 20:04 ,25 אוקטובר 2009, א'

האמת שהייתי שם לפני שנתיים אז הזיכרון קצת מעורפל אבל אם זיכרוני אינו מטעה אותי המחירים היו יקרים יותר יחסית למה שמוצג בלינק .

Guest

הודעה על ידי Guest » 0:07 ,26 אוקטובר 2009, ב'

וואו איזו עבודה יפה 8O
צילום מקצועי ותאורה לא מזיקים גם
נתונים על הפלדה
http://www.kaker.com/std/ctt/html/1597.html

גדי
תושב קבע בפורום

איטליה - מילנו

הודעה על ידי גדי » 20:58 ,17 פברואר 2011, ה'

למי שמגיע למילנו אני ממליץ בחום על ביקור בחנות האלגנטית של G.לורנצי ברחוב מונטה נפוליאונה מס' 9 .מבחר אדיר של סכינים יפיפיות ,חוויה אמיתית,שירות נהדר של מוכרים אוהבי סכינים .
מבחינת המחירים זה תלוי :יקר ,את זה הבנתי ממה שאני מכיר(ספיידרקו,CRKT,קולד סטיל). א ב ל - זה המקום למצוא יצירות של ממש וגם סכינים סדרתיות שכבר לא ניתן להשיג.
http://www.lorenzi.it/index.html

venom3000
נושא - כלים

Re: שירשור החנויות והמוזיאונים הגדול

הודעה על ידי venom3000 » 0:26 ,24 מאי 2011, ג'

אז קודם כל שלום לכולם, איך שהתגעגעתי לפורום הזה שעוסק בכל מה שאני אוהב :)

אני נמצא כרגע בבואנוס איירס ארגנטינה ורציתי לשתף שבימי ראשון ישנו שוק ברחוב DEFENSA שבו אפשר למצוא לא מעט סכיני היסטוריות לצד דוכנים של אומנים שמייצרים סכינים בכל מיניי רמות של מומחיות. בנוסף רציתי לדעת אם מישהו מכיר איזה מוזיאון\חנות מעניינים פה בעיר ויכול לתת לי איזה רעיון. יום טוב לכולם!

סמל אישי של המשתמש
omery
מנהל אתר

הודעה על ידי omery » 16:11 ,3 יוני 2011, ו'

venom3000 כתב:אז קודם כל שלום לכולם, איך שהתגעגעתי לפורום הזה שעוסק בכל מה שאני אוהב :)

אני נמצא כרגע בבואנוס איירס ארגנטינה ורציתי לשתף שבימי ראשון ישנו שוק ברחוב DEFENSA שבו אפשר למצוא לא מעט סכיני היסטוריות לצד דוכנים של אומנים שמייצרים סכינים בכל מיניי רמות של מומחיות. בנוסף רציתי לדעת אם מישהו מכיר איזה מוזיאון\חנות מעניינים פה בעיר ויכול לתת לי איזה רעיון. יום טוב לכולם!
למה לא תעלה תמונות לפיקסה או פוטובקט ותשתף?
עומר יעבץ
מנהל האתר

"מנהיגות, פירושה קודם כל, ניהול החיים על פי מערכת ערכים אישית, המותאמת לדרך החיים. מנהיג אינו מוטרד ממה שאחרים חושבים או אומרים: ההנעה שלו היא פנימית, והוא אינו זקוק להנעה מבחוץ כדי לבצע ולהצליח." סון דזה.

venom3000
נושא - כלים

הודעה על ידי venom3000 » 19:38 ,4 יוני 2011, ש'

האמת היא שיצאתי לשווקים בלי המצלמה שלי מטעמי זהירות (מצלמה לא זולה בכלל...) ולכן תמונות של השווקים אין לי לחלוק, מה שכן אני אעשה זה לצלם את הסכינים שרכשתי בטיול ואעלה, אני מקווה שאתפנה לעניין תוך 24 שעות בערך...

פרסם תגובה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 5 אורחים