הצעה לבעלי האתר ולחברים בפורומים - ערוץ יוטיוב

פורום זה הינו הפורום הראשי של האתר.
במקביל לפורום זה יפתחו פורומים נוספים לפי הצורך...
פרסם תגובה
sagiexe
הצעה לבעלי האתר ולחברים בפורומים - ערוץ יוטיוב

הודעה על ידי sagiexe » 10:57 ,14 דצמבר 2011, ד'

מזה זמן רב, נפתחים בזה אחר זה ערוצי יוטיוב, שזוכים לחשיפה רבה,
קהל צופים ומעריצים.
את רוב היצירות בפורום, אנשים מעלים בדרך כלל בתמונות והסברים, בשעה שלמעשה,
ניתן לצלם את התהליכים ולהעלות אותם כקובץ וידאו.
האוסף של מוטי, הסכינים של רודי וצליל, ההשחזות של רעי... יש כל כך הרבה אינפורמציה,
שויזואליזציה שלה, תתרום לרבים, גם כאלו שאינם חברי פורום.
זאת חשיפה מעולה לבעלי האתר, לחנות האתר, ליוצרים ולחובבים מהתחומים השונים.
אפשר להעלות אוספים, תהליכי יצירת סכין, מדריכי השחזות, והכל בשם הקהילה הישראלית.

מה דעתכם ?
האם יש לכם את הרצון והחשק לצלם וידאו ולשלוח לבעלי האתר?

לדוגמא: http://www.youtube.com/watch?v=WJqFnLd6 ... D487829AA9

סמל אישי של המשתמש
omery
מנהל אתר

Re: הצעה לבעלי האתר ולחברים בפורומים - ערוץ יוטיוב

הודעה על ידי omery » 16:57 ,14 דצמבר 2011, ד'

חברים
לאתר יש ערוץ יוטיוב ונשמח להעלות סרטונים מתאימים
במיוחד בחינות וטסטים בעברית או רוסית
אנגלית יש מספיק ביו-טיוב
עומר יעבץ
מנהל האתר

"מנהיגות, פירושה קודם כל, ניהול החיים על פי מערכת ערכים אישית, המותאמת לדרך החיים. מנהיג אינו מוטרד ממה שאחרים חושבים או אומרים: ההנעה שלו היא פנימית, והוא אינו זקוק להנעה מבחוץ כדי לבצע ולהצליח." סון דזה.

IP
בלייד ראנר

הודעה על ידי IP » 10:12 ,15 דצמבר 2011, ה'

sagiexe, עומרי, - אני חסיד של שיתוף מידע וידע, אבל לא מתחברים לי הקצוות (בעייה אצלי בלוח-אם),
נכנסתי ליוטיוב, לא מצאתי משהו שאני יכול לומר , מצאתי את הערוץ של "סכינים למבינים".
גם לא הבנתי איך "נרקם" ריכוז הסרטונים בצורה שחברי הפורום יוסיפו ועדיין זה לא יהיה עוד סרטון שלא קשור/מחובר לנושא.

יש מצב, שכל הפיסקה הנ"ל מקורה בחוסר הבנה פשוט שלי, אבל אשמח ואודה אם תעזרו לי לפזר את אי-ההבנה, אפילו בדוגמה או שתיים למונח "ערוץ" ואולי אוכל להצטרף ולתרום לרעיון הזה.
"החיים הם כמו אבן משחזת. אתה לבדך קובע אם הם ישפשפו אותך או ילטשו אותך."

venom3000
נושא - כלים

הודעה על ידי venom3000 » 12:31 ,15 דצמבר 2011, ה'

ip למיטב הבנתי הכוונה היא שהערוץ מנוהל ע"י מנהלי האתר והיכולת לשייך אליו סרטונים בידהם בלבד, הרעיון הוא שאם נניח מישהו יתעד בוידאו תהליך הכנה של סכין הוא יוכל להעביר אותו למנהלי האתר ואם הוא מתאים הם יעלו אותו לערוץ, ככה ישמר סדר ולא יתגנבו פנימה סרטונים לא רלוונטיים.
מקווה שזה עונה לך על השאלה :-)

IP
בלייד ראנר

הודעה על ידי IP » 14:32 ,15 דצמבר 2011, ה'

תודות, עברה לי התלהבות / סקרנות. :)
"החיים הם כמו אבן משחזת. אתה לבדך קובע אם הם ישפשפו אותך או ילטשו אותך."

יובל
אגדת הפורום

הודעה על ידי יובל » 15:10 ,15 דצמבר 2011, ה'

בתפיסה שהוצעה על ידי venom3000 יש כמה בעיות:
.
א. כל ערוץ יו-טיוב מתחייב מראש שכל הסרטונים המועלים על-ידיו הם שלו במובן המקורי של המילה, כלומר הוא יצר אותם והוא הבעלים של זכויות-היוצרים על התכנים שמופיעים בו. כל תלונה על הפרת זכויות יוצרים עשויה לגרום למחיקת הוידאו מהערוץ או מפליי-ליסטים שבהם הוא מופיע.
.
ב. עריכה כלשהי שאמורה ליעשות על ידי יוזמי הערוץ עלולה להרתיע יוצרים מלשלוח לערוץ עבודות-וידאו שהם עמלו על הכנתם.
.
ג. איזו מניעה יש לכל מי שיוצר ועורך בעצמו עבודת-וידאו להעלות אותה במסגרת כלל עבודותיו בערוץ יו-טיוב משלו? - צריך להיות כאן אינסנטיב בעל-משקל שיעודד יוצרים לשלוח עבודות-וידאו לערוץ אחר מזה שהם עצמם יזמו, ועדיין יצליח לשמור על זכויות היוצרים שלהם כיוצרי עבודת-הוידאו.
.
מצד שני ישנם מועדוני-עניין ופליי-ליסטים שונים שאפשר לשזור בהם עבודות-וידאו בעברית, אשר יתאימו לקריטריונים עליהם מנסה לענות ההצעה להקים ערוץ שכזה, וכך לא יופר אף כלל נהוג לגבי ערוצי תוכן ועבודות וידאו שנהוגים ביו-טיוב.

צריך לחשוב על הנקודות האלה כאשר מתכננים ערוץ תוכן ביו-טיוב, ולהגיע לאיזשהו תכנון שלא יפר את הכללים.
Life is what happens while you are busy making other plans." -- John Lennon"

TC
אביר האפל

הודעה על ידי TC » 16:27 ,15 דצמבר 2011, ה'

...
נערך לאחרונה על ידי TC ב 16:18 ,28 ינואר 2012, ש', נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
omery
מנהל אתר

הודעה על ידי omery » 17:35 ,16 דצמבר 2011, ו'

TC כתב:חשבתי שהנקודות של יובל נכונות אבל באות חידי פתרון פשוט אם בעלי הזכויות על הקופי פשוט מעלים אותו ליוטיוב בעצמם ומקשרים אותו לאתר על ידי שימוש בפונקציה המתאימה בעורך להעלאת סרטי יוטיוב. אבל אז חשבתי על זה כמה שניות ועלה בדעתי שבעצם אם אני מעלה סרטון לאתר והסרטון מכיל את הפרטים שלי בקרדיטים אז בעצם אני עושה לעצמי פרסומת - וזה עד כמה שאני מבין מנוגד לתנאי השימוש באתר.
שלום חברים
פתיחת ערוץ יוטיוב הינה פשוטה לכל בעל חשבון ב-GMAIL - אין חובה להשתמש בערוץ שלנו בכלל.
נשמח לקשור סרטונים שתעלו אם הם מתאימים לערוץ שלנו - כלומר טסטים לסכינים עצות מועילות וכדומה.
ערוץ היוטיוב שלנו מחובר ישירות לחשבון הפייסבוק של סכינים למבינים ושם יש חשיפה נוספת.
בנוסף, אתם מוזמנים בהחלט להעלות בפורום סרטונים של יו טיוב מהערוץ הפרטי שלכם הכוללים בניה הסברים וכדומה עם הקרדיט האישי ליוצר הסרטון.
בעניין זה צריך להפעיל שכל ישר והגינות - וכמובן שעל הסרטונים להיות מתאימים לתחום בו האתר עוסק, איננו מונעים זאת להיפך בנינו לכם כפתור כזה, אין לנו בעיה עם זה.
שב"ש.
עומר יעבץ
מנהל האתר

"מנהיגות, פירושה קודם כל, ניהול החיים על פי מערכת ערכים אישית, המותאמת לדרך החיים. מנהיג אינו מוטרד ממה שאחרים חושבים או אומרים: ההנעה שלו היא פנימית, והוא אינו זקוק להנעה מבחוץ כדי לבצע ולהצליח." סון דזה.

פרסם תגובה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 2 אורחים