עזרה בנושא katana

פורום זה הינו הפורום הראשי של האתר.
במקביל לפורום זה יפתחו פורומים נוספים לפי הצורך...
פרסם תגובה
שיקו
חדש בפורום
עזרה בנושא katana

הודעה על ידי שיקו » 18:00 ,4 דצמבר 2008, ה'

למבינים שבינכם החרב practcal plus katana
מהאתר הזה
http://www.sword.co.il/Sword/Practical.asp
כמה שאלות..
היא חדה??
היא תעמוד בחיתוך בקבוק קולה מלא במיים נגיד??
היא ניתנת לפירוק של הטסובה וכול השאר??
היא תעשה רעש יפה בנידנוד??
תודה מראש!!!

אמיר_לב
אביר האפל

הודעה על ידי אמיר_לב » 13:10 ,5 דצמבר 2008, ו'

שיקו, נשמע שאתה ראית את קיל ביל לא מזמן. :D

אני רק יכול לומר לך שלמיטב ידיעתי יש מרחק מסוים בין מה שמוצג לסרטים לבין המציאות.
אבל קודם כל, באיזה טווח מחירים אתה מחפש?
מה אתה מתכוון לחתוך איתה? כי בקבוק מים כבר ראיתי כמה אנשים מצליחים לחתוך עם סכינים, ולפי מה שהבנתי הכל תלוי בכמה אתה מיומן.

החרב עצמה נראית לא רע, אבל שוב אם יש לך יותר כסף הייתי מציע לך לבדוק דברים אחרים, אופציה נוספת היא נפחים, אולי יש נפחים שיכולים להכין לך אחת. יש נפח ספציפית שאני מכיר שכבר הכין כמה ובאיכות טובה.

saya
תושב קבע בפורום

הודעה על ידי saya » 16:21 ,12 דצמבר 2008, ו'

חביבי.. כדאי שתחקור טיפה יותר על production katana (סוג הקטאנות שמיוצר בהמוניות).
לצורך העניין: כן, החרב ניתנת לפירוק מלא, חדה מאוד (היא מיועדת לטמאשיגירי), ותעמוד בחיתוך של בקבוק. בגלל החוסר בבו-הי היא לא תעשה טאצ'י קאזה מי יודע מה ("הצליל בנדנוד" שדיברת עליו. אם זה לא זה אז הסבר). אבל המחירים באתר שציינת רחוקים מרחק שנות אור מהמחיר האמיתי שלה, עם כל הכבוד לבעלי האתר. המחיר שלה מגיע ל400$ גג, כיום. היא חרב טובה כחרב ראשונה.
נערך לאחרונה על ידי saya ב 15:41 ,13 דצמבר 2008, ש', נערך פעם 1 בסך הכל.

Guest

הודעה על ידי Guest » 21:51 ,12 דצמבר 2008, ו'

מה זה טמאשגירי?

EliranD
אביר האפל

הודעה על ידי EliranD » 0:20 ,13 דצמבר 2008, ש'

היי עומר
טאמשיגירי זאת האומנות היפנית לחיתוך מטרות.

בעצם נועד כדי לבדוק את יכולות ואיכות הלהב של החרבות ביפן.. מתקפות הEDO (המאה ה-17)עד עכשיו.

בד''כ סוגי המטרות נעו מעריפת ראשי פושעים וגנבים, במבוק, מחצלות אורז מגולגלות, ועוד.

מקווה שהבנתה.
שמח לעזור, אלירן דהן.
בתודה,
אלירן דהן.

saya
תושב קבע בפורום

הודעה על ידי saya » 15:04 ,13 דצמבר 2008, ש'

עומר יעבץ כתב:מה זה טמאשגירי?
tameshigiri=test cutting. כך בודקים את האיכות של הלהב. היום המטרות המסורתיות הן גלילי טאטאמי אומוטה(השכבה העליונה של מחצלות האורז היפניות), במבוק, וטאטאמי אומוטה עם ליבת במבוק. בעבר בחנו להבים על גופות של נידונים למוות, ועל להבים טובים במיוחד נכתב "חותך דרך 3 גופות בהנפה אחת", "חותך דרך עצמות המותניים" ודברים בסגנון. מנהג זה נאסר ב..1700 אם אני לא טועה.

האביר
חדש בפורום

מידע

הודעה על ידי האביר » 8:48 ,14 דצמבר 2008, א'

saya כתב:חביבי.. כדאי שתחקור טיפה יותר על production katana (סוג הקטאנות שמיוצר בהמוניות).
לצורך העניין: כן, החרב ניתנת לפירוק מלא, חדה מאוד (היא מיועדת לטמאשיגירי), ותעמוד בחיתוך של בקבוק. בגלל החוסר בבו-הי היא לא תעשה טאצ'י קאזה מי יודע מה ("הצליל בנדנוד" שדיברת עליו. אם זה לא זה אז הסבר). אבל המחירים באתר שציינת רחוקים מרחק שנות אור מהמחיר האמיתי שלה, עם כל הכבוד לבעלי האתר. המחיר שלה מגיע ל400$ גג, כיום. היא חרב טובה כחרב ראשונה.
היי saya

יש לך מידע היכן ניתן לרכוש חרב כזו ב-400$?
אם יש לך לינק או רכישה דרכך-אנא פרט.

כל טוב
"ואהבת לרעך כמוך"

שיקו
חדש בפורום

הודעה על ידי שיקו » 15:03 ,14 דצמבר 2008, א'

אחלה תודה על העזרה ובאמת אם אתה מכיר מישו שמוכר ב400 דולר כתוב לי...

אמיר_לב
אביר האפל

הודעה על ידי אמיר_לב » 15:21 ,14 דצמבר 2008, א'

זה פחות או יותר המחיר של הקאטאנה של קולד סטיל ...

saya
תושב קבע בפורום

Re: מידע

הודעה על ידי saya » 18:14 ,14 דצמבר 2008, א'

האביר כתב:
saya כתב:חביבי.. כדאי שתחקור טיפה יותר על production katana (סוג הקטאנות שמיוצר בהמוניות).
היי saya

יש לך מידע היכן ניתן לרכוש חרב כזו ב-400$?
אם יש לך לינק או רכישה דרכך-אנא פרט.

כל טוב
לי עצמי אין דרך להשיג אחת, מלבד כמה חבר'ה מאנק"ה שנמצאים בשוק של דיזינגוף בימי שישי. יש לי כמה אתרים, אם תרצה אני יכול לשלוח לך בפרטי. הבעיה היא שאסור לייבא חרבות חדות חדשות (=לא עתיקות) לארץ.
אגב אמיר, את האו-קטאנה של קולד סטיל שלי השגתי בערך ב400-500 דולר מהאנשים שהזכרתי.

אמיר_לב
אביר האפל

הודעה על ידי אמיר_לב » 22:19 ,14 דצמבר 2008, א'

כן זה מה שאמרתי... :) ממה שראיתי במבחני החיתוך שלה ושל חרבות נוספות, היא לא רעה , אבל הבעלים של החברה צריכים לעבוד יותר על צורת השימוש בחרבות

saya
תושב קבע בפורום

הודעה על ידי saya » 15:26 ,15 דצמבר 2008, ב'

אמיר: לא הבנתי, האם אתה מדבר על הPPK או על הקטאנות של קולד סטיל?
כי את הסרטונים שקולד סטיל מפרסמים ראיתי, והם באמת צריכים לשפר את הטכניקה שלהם בחרב יפנית. את אלה של האנוויי לא ראיתי.

פרסם תגובה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 2 אורחים