מי כאן משתמש בסכין בעבודתו היומיומית?(ובאיזה סכין)

פורום זה הינו הפורום הראשי של האתר.
במקביל לפורום זה יפתחו פורומים נוספים לפי הצורך...
פרסם תגובה
דובון
אביר האפל
מי כאן משתמש בסכין בעבודתו היומיומית?(ובאיזה סכין)

הודעה על ידי דובון » 12:42 ,31 ינואר 2009, ש'

מנסיוני הדל כאן קורה לא אחת שאנשים מתעוררים בשבת מלאי עזוז ,ופותחים בשאלות על כרסמות,מחרטות,משחזות,מקדחות ו-CNC-שאלות שמעוררות בי רגשי נחיתות עזים.היום אין כאלה ולכן אני מתכבד לפתוח בשרשור שבת המתאים גם לאספנים פשוטים כמוני.
פגשתי כמה מכם בחודש האחרון.אנשים עוסקים בכל מיני מקצועות,אבל לא כאלה הכרוכים באחיזת סכין בשעות העבודה.יש המון מקצועות המצריכים זאת:טבחים,מוהלים,קצבים,ציידים,רופאים מנתחים(כולם בסכין בשרי!)אבל גם מחסנאים,גלפי עץ,עובדי מעדניות,מדריכי טיולי שטח,חקלאים בעיסוקים מסויימים,סנדלרים ובטח עוד המון עיסוקים.די אופתע אם בין 580 חובבי סכינים כאן אין כאלה שזה גם כלי העבודה שלהם! מכיוון שבישול ופתיחת דואר אינם המקצועות הרשמיים שלי (ואתם כבר יודעים שאלה הסכינים הרואים אצלי שימוש תדיר) לא נותר לי אלא להעביר את המיקרופון אל ...
גם אם תנצח במירוץ העכברים תישאר עכבר

ברווז
מנהל אתר

הודעה על ידי ברווז » 18:21 ,31 ינואר 2009, ש'

מחסנאי , ומחובר כרגע היטב לבנצ'מייד גריפטיליאן- שהיא הפשרה הטובה ביותר שקיימת כרגע לגבי מה שאני מחפש בסכין עבודה.
לפחות עד שאשיג את הכסף להזמין את הסכין האולטימטיבית שתכננתי... :wink: :D
סכין שמקבלים במתנה לא בודקים לה בשיניים...

סכין מהגדרתה היא כלי לפני שהיא כלי נשק.

דובון
אביר האפל

הודעה על ידי דובון » 23:08 ,31 ינואר 2009, ש'

ברווז
מותר לשאול מה סכין העבודה שאתה חולם עליו?!

lerman
אגדת הפורום

הודעה על ידי lerman » 18:16 ,1 פברואר 2009, א'

אני כרגע עובד כנגר ומשתמש בסכין באופן קבוע , בימים שאני שוכח לקחת את הסכין אני מרגיש שחסר לי משהו בסיסי מאוד, ממש אי נוחות.
לגבי השימוש: קרטנים ניילונים, סיליקונים, בדים, נייר דבק, וכמובן בהפסקות להכנת האוכל.
בחודשים האחרונים אני משתמש בעיקר ב- spyderco para military (להב חלק)
וב-victorinox swisstool, אבל לפעמים גם באחרים.
תמונה

ברווז
מנהל אתר

הודעה על ידי ברווז » 19:58 ,1 פברואר 2009, א'

דובון כתב: מותר לשאול מה סכין העבודה שאתה חולם עליו?!
מותר.
רק שהיא לא קיימת עדיין.
העיצוב קיים אצלי בראש ועל נייר, ויום יבוא...
סכין שמקבלים במתנה לא בודקים לה בשיניים...

סכין מהגדרתה היא כלי לפני שהיא כלי נשק.

רעי
בלייד ראנר

הודעה על ידי רעי » 20:03 ,1 פברואר 2009, א'

אני עובד כמהנדס חומרים בחברה קטנה, ובמסגרת תפקידי אני מבלה במעבדה, משפצר ומאלתר, ופותח ארגזים ואריזות לרוב. חוץ מזה במסגרת תחביביי אני מדריך טיולים וסיורים. לרוב אני מסתובב עם אולר (כרגע ספיידרקו טאסמן סולט), ומרגיש טיפה מפגר כשאני שוכח אותו בבית- קרה לי בשבוע שעבר בדיוק כשהייתי ממש צריך אותו.

רוחו_של_TC
אביר האפל

הודעה על ידי רוחו_של_TC » 13:35 ,6 פברואר 2009, ו'

vini vidi vadis
נערך לאחרונה על ידי רוחו_של_TC ב 14:18 ,3 מאי 2009, א', נערך פעם 1 בסך הכל.

Guest

הודעה על ידי Guest » 17:23 ,6 פברואר 2009, ו'

חביבי, אין רגע דל איתך. כל הכבוד, אכן בתעשיה הזעירה היפנית ולעבודות יום יום סכיני הקירידשי מככבות. להב נפלא ויופי מאד בסיסי .מייק

polycros
תושב קבע בפורום

הודעה על ידי polycros » 14:24 ,12 פברואר 2009, ה'

האמת הוא די חדש אצלי אבל אני התחלתי להשתמש ב
Junkyard dog של kershaw בעבודה

דובון
אביר האפל

הודעה על ידי דובון » 16:35 ,7 מרץ 2009, ש'

השרשור הזה גילה לנו את הקירידאשי(אחרי ששרשור סכיני השף החזיר לשורותינו את TC),וכן גם שלברווז יש חלום סודי על סכין למחסנאי,ועוד קצת על סכינים שרואים שימוש יומיומי,אבל ללא ספק זה רחוק ממיצוי,אז במקום שאציע לכם עוד 4 סכינים למכירה,אני מתכבד להעלות שרשור זה לשולחן מחדש.אנא רבותיי-יש כמעט 600 שלא התבטאו!
מי שלא מצא את אושרו במה שעוד נשאר מ"סכינים בלי דם על הידיים-ועכשו עוד שניים", או קודם לכך, ייאלץ להמתין בסבלנות עוד כשבוע.

dBu24
בלייד ראנר

הודעה על ידי dBu24 » 17:01 ,7 מרץ 2009, ש'

דובון כתב:השרשור הזה גילה לנו את הקירידאשי(אחרי ששרשור סכיני השף החזיר לשורותינו את TC),וכן גם שלברווז יש חלום סודי על סכין למחסנאי,ועוד קצת על סכינים שרואים שימוש יומיומי,אבל ללא ספק זה רחוק ממיצוי,אז במקום שאציע לכם עוד 4 סכינים למכירה,אני מתכבד להעלות שרשור זה לשולחן מחדש.אנא רבותיי-יש כמעט 600 שלא התבטאו!
מי שלא מצא את אושרו במה שעוד נשאר מ"סכינים בלי דם על הידיים-ועכשו עוד שניים", או קודם לכך, ייאלץ להמתין בסבלנות עוד כשבוע.

בסדר, בסדר. שב, תרגע ושתה משהו :lol:

סוויסטול בבקר, וונגר אחה"ץ

דוד :

tutisdog
הגורו הגדול

הודעה על ידי tutisdog » 18:58 ,7 מרץ 2009, ש'

רצית להחזיר חיים לשרשור, אז הנה אני מוסיף את עצמי (שמתי לב שלא הגבתי כאן :wink: ).

בימים עברו , הייתי משתמש בספיידרקו מרינר בעיקר, מאחר והוא החליף בעלים לפני מספר חודשים, היום אני פשוט משתמש בכל סכין מהאוסף בכל יום משהו אני משתדל לקחת משהו אחר.
ויקטורינוקס, אופינל, ספיידרקו, CRKT, וכמובן שחלק מהסכינים שעשיתי לבד (לא הגדולים בכדי לא להפחיד אנשים סתם כך).
אבל החלטתי שאין לי אחד מועדף אלא העדפה שכולם יהיו בשימוש.

את האוטומטיים אני משאיר בבית והם היחידים שאיתם אני לא עובד מחוץ לחצר ביתי, מעבר לזה שסטילטו איטלקי לא בדיוק נוח לעבודה. מה שכן נוח זה מיקרוטק להב טנטו, חד כתער וחותך ללא רחמים. :wink:

פרסם תגובה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 3 אורחים