סכין שף

פורום זה הינו עבורכם- היוצרים הישראליים.
פרסם תגובה
Netia
חדש בפורום
סכין שף

הודעה על ידי Netia » 15:43 ,31 מאי 2013, ו'

שלום כולם.
אני קורא בפורום די הרבה וכל פעם מתרשם מחדש, יצרתיות, מיומנות, פרפקציונסטיות, אלה רק חלק ממה שמגלים פה על אנשים.

בכל מקרה די עם החנופה. אני רוצה להבי לאבא שלי (באמת איש טוב..) סכין שף יחודית. הוא בשלן מומחה ובעל פטיש תורשתי לסכינים.
אהיתי שמח להכין אותה בעצמי... אבל אין לי שום מיומנות או כלים. חשבתי שאולי יש משהו באזור שיכול לחנוך אותי בתהליך אבל אז הבנתי שאני גר באילת כרגע ואין פה כלום... אני לא רוצה להזמין סכין בלי להיות חלק מתהליך היצור (או לפחות תכנון).., יש לכם פטרונות?
תודה וסליחה על שגיעות הכתיב... דיסלקציה זו מחלה שלא עוברת גם אחרי 22 שנה... 

yontam
אגדת הפורום

Re: סכין שף

הודעה על ידי yontam » 15:48 ,31 מאי 2013, ו'

יש פה כמה יוצרים שאני בטוח שיוכלו לייצר לך את סכין החלומות
רק תבחר

סמל אישי של המשתמש
omery
מנהל אתר

Re: סכין שף

הודעה על ידי omery » 18:30 ,31 מאי 2013, ו'

Netia כתב:שלום כולם.
אני קורא בפורום די הרבה וכל פעם מתרשם מחדש, יצרתיות, מיומנות, פרפקציונסטיות, אלה רק חלק ממה שמגלים פה על אנשים.

בכל מקרה די עם החנופה. אני רוצה להבי לאבא שלי (באמת איש טוב..) סכין שף יחודית. הוא בשלן מומחה ובעל פטיש תורשתי לסכינים.
אהיתי שמח להכין אותה בעצמי... אבל אין לי שום מיומנות או כלים. חשבתי שאולי יש משהו באזור שיכול לחנוך אותי בתהליך אבל אז הבנתי שאני גר באילת כרגע ואין פה כלום... אני לא רוצה להזמין סכין בלי להיות חלק מתהליך היצור (או לפחות תכנון).., יש לכם פטרונות?
תודה וסליחה על שגיעות הכתיב... דיסלקציה זו מחלה שלא עוברת גם אחרי 22 שנה... 
שלום
הצעתי להכין סכין פשוטה מלהב מוכן שתרכוש
חפש בפורום הפניות לרכישת להבים מוכנים - אני ממליץ על להב פלדת סנדוויק
הכנת להב היא לא למתחילים, זה קשה מידי
קנה עץ יפה ממשהו ותכין ידית פשוטה ויפה, אביך יהיה מאושר.
עומר יעבץ
מנהל האתר

"מנהיגות, פירושה קודם כל, ניהול החיים על פי מערכת ערכים אישית, המותאמת לדרך החיים. מנהיג אינו מוטרד ממה שאחרים חושבים או אומרים: ההנעה שלו היא פנימית, והוא אינו זקוק להנעה מבחוץ כדי לבצע ולהצליח." סון דזה.

פרסם תגובה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד