סכין

פורום זה הינו עבורכם- היוצרים הישראליים.
פרסם תגובה
GOREN55
אביר האפל
סכין

הודעה על ידי GOREN55 » 18:32 ,13 יולי 2011, ד'

שתי סכינים
fighter
להב :01 ידית פרטינקס

skinner ;
להב : 01
ידית : סנייק איי
תמונה

תמונה
תמונה

ROMA
מכור לסכינים

Re: סכין

הודעה על ידי ROMA » 19:49 ,13 יולי 2011, ד'

לא יפה לעשות ככה לאנשים, לגרות אותם ולגרום לעוגמת נפש בגלל חוסר היכולת
של האנשים האילו לרכוש לעצמם את הסכינים היפיפיות האילו. :D :D :D
אם אסור אבל מאוד רוצים אז מותר.

IP
בלייד ראנר

הודעה על ידי IP » 23:36 ,13 יולי 2011, ד'

יפיפיות, העליונה ממש קולעת לטעם שלי.
מה האורך של הלהב?
מה זה פרטינקס?
"החיים הם כמו אבן משחזת. אתה לבדך קובע אם הם ישפשפו אותך או ילטשו אותך."

רעי
בלייד ראנר

הודעה על ידי רעי » 8:26 ,14 יולי 2011, ה'

היי עמוס,

זו עם הידית הכהה נאה מאוד בעיני, מאוד. משהו נכון בקימורים- פגעת בול. השנייה פחות- בעיקר מבחינת הצורה. יש משהו בידית הולכת וצרה כלפי מטה שמדאיג אותי פן הסכין תחמוק לה בין האצבעות ותיפול.
והערה כללית (מתנצל מראש- עניין של טעם אישי):
הכלים שלך מתאפיינים ברמת גימור גבוהה, ונראה שהיכולת הטכנית שלך היא מן המשובחות. מצד שני- לא תמיד אני מצליח להבין את הבחירות האומנותיות שלך. לפעמים דיספרופורציה (כמו בסכין פה עם הידית הבהירה, או איזה בואי שפרסמת בעבר), לפעמים מצועצעות-יתר (למה צריך 3 חורים עוברים בידית?!), שילובי חומרים או גוונים לא לטעמי ולפעמים קו שפשוט לא מסתדר לי בעין. לא תמיד אני יכול לשים על זה את האצבע, ואין כוונתי להפחית מערכך. אולי שווה לבדוק את התפיסה שלפעמים "פחות זה בעצם יותר". לשיקול דעתך.
רעי

GOREN55
אביר האפל

הודעה על ידי GOREN55 » 20:29 ,14 יולי 2011, ה'

רעי שלום.
אני רואה שההערות שלך מתחלקות לשתים.
אחת לגבי שתי הסכינים האלו, והשניה הערה כללית.
ואני אנסה להסביר, מההכרות איתך {ורק בפורום} אתה מצטייר לי כאדם מאד שמרן שמקפיד מאד על פרוטוקולים ואוהב לראות דברים בסטים, כלומר זה מתחבר לזה, וזה צריך להיות לפני זה והצבעים צריכים להיות ככה.
וברגע שאתה נתקל בעיצוב קונטרברסלי אתה נדלק, אני אמר לך ששום דבר לא צריך להיות צפוי,
ועצם העובדה שעלית, סימן שהצלחתי, תשמע אחרי יותר ממאה סכינים גם לי משעמם. ותזכור שלדבר, תמיד יותר קל מאשר לעשות. ועד שלא תשרוף את קצות העצבעות טוב טוב על השלייף ויהיה לך הרבה שחור מתחת לצפורניים {ויש פה אחד שמבין בדיוק על מה אני מדבר} לא תבין.
ועוד משהוא {מתנצל מראש עיניין של טעם אישי}
היכולות שהפגנת פה
http://www.knife.co.il/phpbb/index.php? ... pic#p17223

???????
לא בדיוק
יאללה תעזוב זה

TC
אביר האפל

הודעה על ידי TC » 23:20 ,14 יולי 2011, ה'

...
נערך לאחרונה על ידי TC ב 14:08 ,28 ינואר 2012, ש', נערך פעם 1 בסך הכל.

nir92009
אביר האפל

הודעה על ידי nir92009 » 6:48 ,15 יולי 2011, ו'

פרפקטו:)
''אפילו אם אתה יודע אלף דברים, אל תתבייש לשאול את זה שיודע דבר אחד''

tutisdog
הגורו הגדול

הודעה על ידי tutisdog » 13:08 ,15 יולי 2011, ו'

כל אחד וטעמו הוא, אני למשל התחברתי יותר לסכין עם הידית החומה, זה באמת סטייל שאני מאוד אוהב, למרות שיש שלושה פינים עם חורים ועוד מס קטנים יותר, אני חושב שהוא יצא מיוחד בפני עצמו.

אני כל פעם מתפלא מחדש, איך עמוס התפתח בנושא הזה, איך שמים לב להבדל מהותי בין ההתחלה לבין היום, עמוס נהיה אמן . :D

אפרופו TC, ניסיתי ללהיכנס לאתר שלך, אבל משום מה אני מגיע רק לחלק של סכיני שף. מה קרה לשאר העבודות ? האם היום אתה מתמקד אך ורק בסכיני השף ?
עדיף כלב חבר, מאשר חבר כלב.

TC
אביר האפל

הודעה על ידי TC » 13:53 ,15 יולי 2011, ו'

...

ataleph
אביר האפל

הודעה על ידי ataleph » 14:45 ,15 יולי 2011, ו'

למה צריך 3 חורים עוברים בידית?!
רעי, מבחינה פרקטית אתה צודק לגמרי, אבל זה מוסיף מבחינה אסטתית ליופי של הסכין. אחרת אם אתה רוצה להיות פרקטי נטו, בוא נעשה רק סכיני עבודה אמינים אך פשוטים מאוד במראה שלהם.
נאמר כאן על ידי רוב המשיבים שאהבו יותר את הסכין עם הידית החומה, וזה אני מניח כי היא נראית הרבה יותר שימושית. ברור שעם הסכין השנייה כנראה לא תוכל לעבוד (לפחות לא באופן ממושך) בגלל צורת הידית האקזוטית שלה. אבל מי אמר שזוהי סכין לעבודה? הרי קיימים סכינים לאוספים בלבד - "סכיני מדפים" - שהם עשויים מחומרים מעולים וגם ברמת גימור גבוהה מאוד, אבל או שצורתם לא מאפשרת שימוש יעיל בהם או שהם עד כדי כך מקושטים ויקרים שבעליהם פשוט לא מעז לחתוך איתם אפילו עגבנייה. אז אין מה לעשות - סכינים יש כל מיני. אבל כל אחד מהם צריך לדעתי להעריך ולבקר לפי יעודם הסופי. למשל כאן במקרה של הסכין עם הידית הצהובה - אחלה סכין מדפים, יפה ומעניינת, רק המרחק בין החורים נראה טיפה שונה והיה אפשר "להזיז" את כל החורים קצת לכיוון הלהב.
אי חתימה על עבודה עשוי להתפרש על ידי הצופים בעבודה במספר דרכים שאף אחת מהן אינה מחמיאה במיוחד ליוצר
TC, אתה יכול בבקשה להסביר למה?
למרות התקדמותו היפה של עמוס ניכר כי אינו יודע לקבל ביקורת על עבודותיו וכי הוא נוטה להפוך דיפנסיבי ואף תוקפני מעט במעמדים מעין אלה.
יוצר שלא רוצה מסיבות כלשהן לקבל ביקורת על עבודתו, לדעתי זה זכותו, רק הוא צריך לציין זאת בעת פרסום העבודה - שהפרסום הינו לצורך הצגת העבודה בלבד. אם לא נאמר כלום אנשים מניחים כי אפשר לבקר - גם ביקורת חיובית וגם שלילית.

TC
אביר האפל

הודעה על ידי TC » 15:11 ,15 יולי 2011, ו'

...

ataleph
אביר האפל

הודעה על ידי ataleph » 19:43 ,16 יולי 2011, ש'

רק המרחק בין החורים נראה טיפה שונה
טעות שלי - המרחק בין החורים כן שווה (היום החזקתי את הסכין בידיים)
יאללה נעזוב את זה
אמן

יובל
אגדת הפורום

הודעה על ידי יובל » 19:58 ,16 יולי 2011, ש'

"מיום שבא הפירגון לעולם, מיד הקים עליו שונאים, ומחרחרי שיטנה" - זה בטח חום יולי-אוגוסט, ואומרים שהשנה גם הלחות עלתה

תמונה

"מי שהאגו שלו גדול עליו בכמה מספרים, נאלץ תמיד לרדוף אחריו עד כלות הנשימה" - חיים יענקל

"רק מי שצריך להוכיח את עצמו, נאבק בדעות של אחרים, גם כשהוא חושב כמוהם" - מאן דהוא

"אני כבר שותק, רק תנו לי כוס מים להרגע" - מוישה זוכמיר
Life is what happens while you are busy making other plans." -- John Lennon"

פרסם תגובה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד