לפני ואחרי-תראו את המהפך של הסכין

פורום זה הינו עבורכם- היוצרים הישראליים.
פרסם תגובה
ROMA
מכור לסכינים
לפני ואחרי-תראו את המהפך של הסכין

הודעה על ידי ROMA » 16:06 ,3 יולי 2010, ש'

סכין של TRAMONTINA ברזיל .
זאת הסכין הראשונה שקניתי בשביל להתחיל את האוסף שלי. בהתחלה התלהבתי ממנה, אבל עם הזמן הבנתי
שהיא נראית ''זולה'' ואני רוצה לשנות אותה, והנה התוצאות:
כך הסכין נראתה לפני.
תמונה
וככה היא ניראת עכשיו.
אורך כללי-35 סנטימטר.
אורך להב-22 סנטימטר.
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
המתלה של הנדן מאחור
תמונה
אם אסור אבל מאוד רוצים אז מותר.

סער
הגורו הגדול

Re: לפני ואחרי-תראו את המהפך של הסכין

הודעה על ידי סער » 20:16 ,3 יולי 2010, ש'

יפה מאד - הלהב הזה מעולה ומהווה בסיס נהדר לשיפור (כל ה"מסביב" במקור שיוצא מביהח"ר בברזיל זוועתי). טרמונטינה יודעים לייצר פלדות טובות אבל הפיטינג... :x נו מילא, זה מפעל שמייצר מליוני כלים בשנה, רובם לשוק המקומי אבל גם המון סכיני סטייק למסעדות בישראל.
הנרתיק נאה מאד והתפס לחגורה מעניין. אפשר להוסיף סגר בטחון ואני הייתי מכניס לפחות ניט פליז אחד בידית, לא כ"כ לחוזק (אני בטוח שזה מודבק היטב) אלא יותר ליופי. יש לי להב כזה שעבר שיפור מקיף בידיו האמונות של אלכס שמגר, כולל נרתיק כמובן. אגב, פלדת פחמן אז תשמור מחלודה.
אוצר וחוקר נשק היסטורי

ACT - Armed Combat & Tactics

ROMA
מכור לסכינים

הודעה על ידי ROMA » 20:47 ,3 יולי 2010, ש'

סער כתב: אפשר להוסיף סגר בטחון ואני הייתי מכניס לפחות ניט פליז אחד בידית, לא כ"כ לחוזק (אני בטוח שזה מודבק היטב) אלא יותר ליופי.
בנדן הזה לא צריך להוסיף סגר ביטחון כי הסכין יושבת טוב מאוד בנדן ואין שום מצב שהסכין תיפול מהנדן.
לגבי הניטים ,אני אוהב את הידית כמו שהיא פשוטה ונקיה ,אם הייתי מוסיף ניטים\ניט זה היא יותר מידי לדעתי.
סער כתב: אגב, פלדת פחמן אז תשמור מחלודה.
אני מודע ל''בעית החלודה'' הקטנה ,אחרי שהברקתי את הסכין בפעם הראשונה ולא שמתי שמן היא כבר היתה חלודה ביום שלמחרת :lol:
אם אסור אבל מאוד רוצים אז מותר.

tutisdog
הגורו הגדול

הודעה על ידי tutisdog » 17:56 ,4 יולי 2010, א'

אכן שיפור שעושה פלאים בתוצאה הסופית גם הידית וגם הנדן , הסכין במקור נראה זוועה , הגארד והידית החדשים נראים טוב מאוד ונותנים תחושה שכל הסכין כולל הלהב הם עבודת יד . :D
עדיף כלב חבר, מאשר חבר כלב.

פרסם תגובה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 3 אורחים