ביקורת : latherman wave

פורום זה נוצר כדי לתת עזרה בבחירת סכין לכלל חברי הפורום.מי שמחפש כלי טוב ליום-יום, שירות צבאי וכולי, יוכל להעזר בביקורות המופיעות כאן.בנוסף,החברים יוכלו סתם לכתוב ביקורת על סכין טובה\גרועה שקנו ו"לספר לחבר'ה"...
פרסם תגובה
עוז
חדש בפורום
ביקורת : latherman wave

הודעה על ידי עוז » 23:19 ,3 אוגוסט 2014, א'

מה שלומכם חברים ? אני מקווה ששלומכם טוב,בכל אפו.. שמי עוז, מאזור המרכז , מאוהב בנשק קר ובכלי עבודה כבר שנים , מילדות!

בא לי לתת לכם ביקורת באופן אישי מה שאני חושב על ה latherman wave :

חשבתי וחשבתי במשך חודש שלם! איזה מולטיטול אני הולך לקנות. שנים שאני אוסף ולומד על סכינים נשק קר וכלי עבודה וכל מה שקשור לנושא.
יש לי כבר אוסף יפה מגניב ואני לומד משהו חדש כל יום. אבל לדרמן עוד לא היה לי .. תמיד רציתי אבל בחיים לא הלכתי על זה. ואין לי מושג למה! :oops:
בגלל שלאחרונה אני מטייל הרבה חיפשתי משהו שבאמת אפשר לעבוד איתו בשטח בלי יותר מידי בעיות, ובדגם שבחרתי לעצמי [ אחרי הרבה מחשב בצרכים שלי] הלכתי לקנות את ה latherman wave. למה?
אוקי יש לו שתי להבים , אחד משונן אחד חלק, מחסה אותי יופי יש לו מסור מדהים לעבודות קטנות, שלא נדבר על השופיין יהלום שיש לו ,דיברנו כבר על המברגים ? אז יש 4!! מספריים? יש פותחן יש פלייר תותח שמשמש אותי יופי בתור ידית לכל מה שיש במדורה או במנגל..
גם שאני הולך ביום יום לדוג יש לי הכל במקום אחד. גם שאני בקמפינג, גם בתור כלי גיבוי בבושקראפט . ג

בקיצור הוא מדהים !!!!

תמונה

פרסם תגובה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד