סכין שף

פורום זה נוצר כדי לתת עזרה בבחירת סכין לכלל חברי הפורום.מי שמחפש כלי טוב ליום-יום, שירות צבאי וכולי, יוכל להעזר בביקורות המופיעות כאן.בנוסף,החברים יוכלו סתם לכתוב ביקורת על סכין טובה\גרועה שקנו ו"לספר לחבר'ה"...
פרסם תגובה
sivanha
חדש בפורום
סכין שף

הודעה על ידי sivanha » 20:02 ,15 דצמבר 2010, ד'

מוכרים בDOMO סכינים של Yaxell במחירים טובים. משהוא מכיר? יש להם 3 סדרות מהפשוטה ב 400 שח ועד היקרה GOI ב 800 שח. אולי יש למשהו מושג?

רעי
בלייד ראנר

Re: סכין שף

הודעה על ידי רעי » 8:51 ,19 דצמבר 2010, א'

לא מכיר את המותג, אבל למדתי דבר אחד על חנויות הבישול למיניהן בארץ: הסיכויים למצוא שם מחיר טוב ממש על סכיני מטבח הוא נמוך (עם הסתייגויות פה ושם). סושף, פורשף, כל החבר'ה האלה- מה שראיתי בויטרינות היה לא זול.
בסכומים האלו אפשר לקנות אחלה גלובל, או ויקטורינוקס/ דיק מעולה.

kineret_vaxman
חדש בפורום

Re: סכין שף

הודעה על ידי kineret_vaxman » 11:17 ,21 דצמבר 2010, ג'

היי sivanha, מה שלומך?

יש לי שני דברים לומר לך: 1. אני מאוד ממליצה לא לקנות ברשת חברת DOMO הם מאוד יקרנים ולעתים לא מצדיקים את ההשקעה בהם.
יש לי חלופה מדהימה בשבילך שתחסוך לך המון המון המון כסף. את עושה את כל הסקר שוק ובחירת המוצר בארץ ומזמינה את המוצר דרך EBAY. אני עושה את התהליך הזה ועד היום חסכתי כמה אלפי שקלים. מומלץ!
2. לגבי שאלתך, אני מכירה את המותג Yaxell באופן אישי כי המון שנים היה לי סט סכיני מטבח שלהם. הם שירתו אותי במשך שנים נאמנה ובאמת שהיה לי קשה להיפרד מהם. הדבר היחיד שהפריד ביני לבינם זה סט סכינים מדהים שהורי קנו לי ליום הולדת 35 לפני 3 שנים.
בקיצור אחרי כל החפירות אני מאוד ממליצה על המותג אבל לא דרך רשתות כלי המטבח הארציות.

מקווה שעזרתי לך,
כינרת

פרסם תגובה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד