נניח שנבחרת לקבוצת מיקוד של ספידרקו לעיצוב המתקפל החדש...

פורום זה נוצר כדי לתת עזרה בבחירת סכין לכלל חברי הפורום.מי שמחפש כלי טוב ליום-יום, שירות צבאי וכולי, יוכל להעזר בביקורות המופיעות כאן.בנוסף,החברים יוכלו סתם לכתוב ביקורת על סכין טובה\גרועה שקנו ו"לספר לחבר'ה"...
פרסם תגובה
דובון
אביר האפל
נניח שנבחרת לקבוצת מיקוד של ספידרקו לעיצוב המתקפל החדש...

הודעה על ידי דובון » 13:07 ,21 מרץ 2009, ש'

אתה ועוד כמה חברים יקרים כאן מתכנסים עם צוות העיצוב של החברה כדי לתכנן את הדגם הבא שייצא לשוק.ההגדרה די פשוטה:אולר עם להב ננעל,ניתן לפתיחה ביד אחת,גודל חוקי (מתחת ל-10 ס"מ)שימושי למשימות יומיומיות (לא טקטי מובהק)ידידותי למראה וניתן לייצור סדרתי.צפוי להמכר בטווח הגבוה של מחירי הסדרתיים(מחיר מומלץ לצרכן 150-180 דולר;אצל הדילרים המוזלים יעלה כמובן פחות).המשמעות:חומרים טובים אבל לא אקזוטיים-איכותי אבל לא קסטום וכיו"ב
איך נראה הסכין שתציעו?
חומרי להב וידית-גודל-צורת הלהב-אופי ההשחזה-מנגנון הנעילה-צבע-עם או בלי קליפ-האם יוצע נרתיק?-חלק,משונן או קומבו-שם הדגם אלה רק דוגמאות שלא מכילות את כל האלמנטים-תנו לדמיון להתפרע במסגרת הכללים שהותוו מעלה.

להסרת ספק-לשרשור זה אין צורך לצרף צילומים-אלא אם כבר בניתם פרוטוטייפ!
גם אם תנצח במירוץ העכברים תישאר עכבר

tutisdog
הגורו הגדול

הודעה על ידי tutisdog » 17:13 ,21 מרץ 2009, ש'

הייתי הולך על להב בסגנון של drop point או sheepfoot , השני על מנת שיראה פחות מאיים לעינים שלא מחבבות סכינים על אנשים, פלדה הייתי הולך על VG10 , חור בלהב כמו סימן ההיכר של ספידרקו, ידית הייתי הולך על מיקרטה או זייטל, הייתי מוסיף נרתיק מקורדורה , וקליפס שניתן להרכיבו ב 4 נקודות שונות, והכוונה היא ליד ציר הלהב ובצד הנגדי בסוף הידית , מכל צד של הידית על מנת שיהיה נוח לשמאליים ימניים. ערכתי והוספתי את הנעילה הייתי הולך על ליינר .

דובון
אביר האפל

הודעה על ידי דובון » 17:17 ,21 מרץ 2009, ש'

טוטיס
אורך הלהב?צבע הידית?שיניים?

tutisdog
הגורו הגדול

הודעה על ידי tutisdog » 17:20 ,21 מרץ 2009, ש'

אופציה שנייה שעלתה לי בראש היא להב sheepfoot חצי משונן גם כן מפלדה VG10 הייתי הולך שוב על ידית מיקרטה או זייטל, אולי אפילו אלומיניום, רצוי שוב עם קליפס שניתן להתאימו ל 4 נקודות שונות על הידית על מנת שיהיה נוח לימניים ולשמאליים .

סליחה ששכחתי אורך בשני המקרים שלא יעלה על 6 עד 8 ס"מ יכול להיות גם חצי משונן במקרה הראשון , צבע הידית יכול להיות בכמה צבעים ..... אני אישית הייתי הולך על כתום או כחול על מנת לגוון את השחור הנצחי ועל מנת שלא יפחיד סתם אנשים :lol: לגבי הלהב מבריק ולא מושחם.

לגבי השינון אני אוהב להבים חלקים אבל גם משוננים, לכן הייתי הולק על חצי משונן או אפילו על שליש משונן כי העדפה שלי היא להב כמה שיותר חלק, שינון קטן תמיד יכול להוסיף על מנת לחתוך חבלי ניילון וכד'.

david448
תושב קבע בפורום

הודעה על ידי david448 » 20:32 ,25 מרץ 2009, ד'

הוא גם צריך להיות ניתן לפירוק ועם ניעלה מסוג axis

דובון
אביר האפל

הודעה על ידי דובון » 1:38 ,26 מרץ 2009, ה'

הנה הדגם שלי:אורך בסביבות 3.25 אינץ עשוי 440C.להב רחב יחסית בסגנון להבי ה"עלה" הסיניים-וריאנט של-DROP POINT.ידית אלומינים תעופתי או G-10 בצבע תכלת.קליפ דיסקרטי ניתן לפירוק ולקיבוע בצד ההפוך(הסכין עמוק בכיס).הנעילה-כנראה לוקבק.

רוחו_של_TC
אביר האפל

הודעה על ידי רוחו_של_TC » 14:52 ,27 מרץ 2009, ו'

vini vidi vadis

פרסם תגובה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 2 אורחים