מחפשת המלצות לסכיני מטבח בארץ ובחו"ל

פורום זה נוצר כדי לתת עזרה בבחירת סכין לכלל חברי הפורום.מי שמחפש כלי טוב ליום-יום, שירות צבאי וכולי, יוכל להעזר בביקורות המופיעות כאן.בנוסף,החברים יוכלו סתם לכתוב ביקורת על סכין טובה\גרועה שקנו ו"לספר לחבר'ה"...
פרסם תגובה
מליליה_צוקר
חדש בפורום
מחפשת המלצות לסכיני מטבח בארץ ובחו"ל

הודעה על ידי מליליה_צוקר » 19:48 ,5 יולי 2008, ש'

שלום לכולם. אני מעוניינת לקבל המלצות על סכיני מטבח. יש לי כמה סכינים, אבל אני תמיד בחיפוש אחר ה"דבר הטוב הבא". אשמח לקבל המלצות על יצרנים וחנויות בארץ ובחו"ל.

מודה לכולם מראש,

מליליה
מליליה צוקר
פדגוגית - פמיניסטית
אספנית סכיני מטבח ומקצצת קישואים נלהבת

אורים
חדש בפורום

הודעה על ידי אורים » 22:01 ,5 יולי 2008, ש'

מליליה,
בארץ, אם תרצי סכין מייצור ייחודי/בהזמנה, כדאי לפנות ל- TC , חבר בפורום. מייצר סכינים נפלאות (למרות ההשתלחות שקראת).
המייל שלו: tc@tcblades.com
האתר שלו:
http://www.tcblades.com

בחו"ל, יש לי נסיון טוב עם חברה אמרקאית / יפנית . הם מנהלים את הענין מ-ארה"ב ואת הסכינים שולחים ישירות מיפן.
דמי משלוח קבועים (7$ ) - והסכין אצלך תוך 5 ימים:
http://www.japanesechefsknife.com/default.asp

ושיהיו לך ים של קישואים לקצץ.
אורי

ts
אביר האפל

הודעה על ידי ts » 17:26 ,6 יולי 2008, א'

מספיק כבר עם הקישואים :D

ברווז
מנהל אתר

הודעה על ידי ברווז » 18:26 ,6 יולי 2008, א'

בנוסף תוכלי לעיין באתר הזה , שמכיל גם הוא מספר סכינים חביבות ומפחידות(אם אתה קישוא).
סכין שמקבלים במתנה לא בודקים לה בשיניים...

סכין מהגדרתה היא כלי לפני שהיא כלי נשק.

אורים
חדש בפורום

הודעה על ידי אורים » 17:01 ,7 יולי 2008, ב'

מליליה,
שכחתי לציין שהכתובת בחו"ל שהפניתי אותך :
בחו"ל, יש לי נסיון טוב עם חברה אמרקאית / יפנית . הם מנהלים את הענין מ-ארה"ב ואת הסכינים שולחים ישירות מיפן.
דמי משלוח קבועים (7$ ) - והסכין אצלך תוך 5 ימים:
http://www.japanesechefsknife.com/default.asp
מתמחה בסכיני שף יפניים.

אורי

סער
הגורו הגדול

הודעה על ידי סער » 18:01 ,7 יולי 2008, ב'

מה עם ביקור אצל לובלינסקי ובנו?
http://www.lublinsky.co.il

גם רודי צירלין שמיוצג פה מפעם לפעם מייצר סכיני מטבח בהזמנה ובאיכות גבוהה.
http://www.rudiknives.com
אוצר וחוקר נשק היסטורי

ACT - Armed Combat & Tactics

מליליה_צוקר
חדש בפורום

הודעה על ידי מליליה_צוקר » 23:23 ,14 יולי 2008, ב'

הלכתי ללובלינסקי והיה מאוד מענין, אבל אני חייבת לומר שיצאתי בהרגשה שהמוצרים עולים הרבה יותר ממה שהם באמת שווים.

ניכנסתי לאתרים שעליהם המליצו כאן. חלק ממש ממש יקר. ומה שלא יקר ניראה לי קצת באיכות לא מי יודע מה. מה שממש צרם לי זה שרק מקום אחד, www.japaneseChefsKnife.com בכלל ענו על פנייתי. הזמנתי מהם אבני השחזה. האבנים הגיעו עד לדלת ביתי תוך 4 ימים בלבד! אבנים אלה עושות רושם שהן באיכות גבוהה מזו שמוכר לובלינסקי, אבל עולות בערך מחצית המחיר שהוא מבקש(כולל דמי משלוח).

התחנה הבאה היתה TC Blades. למעט מיקומם המרוחק (אני חשבתי שהמדינה ניגמרת ביבנה, אבל מסתבר שיש לה המשך). האמת שאחרי שביקרתי באתר שלהם היה לי קצת מפחיד לפנות אליהם כי קיבלתי רושם שהם קצת מחמירים עם הלקוחות ואני יודעת להיות ניג'ס לא קטנה.

הענין הוא שהייתי מתוכננת להגיע לאיזור הדרום , והם הסכימו להיפגש איתי ולדבר על סכיני מטבח והשחזה. מקום נחמד, קפה שחור בכמויות לא סבירות, והרבה רצון טוב. קיבלתי הסברים ותשוות לכל שאלותי, וגם שיעור קטן בהשחזה ידנית. אני חייבת לציין שהענין של ההשחזה די תפס אותי, ועכשיו שיש לי אבנים מתאימות, קצת קשה לי להפסיק (TC!! מה עשית לי?! זה ממש מחלה ההשחזות האלה!).

המחירים לא גבוהים יחסית. מה שהשאיר עלי רושם הכי חזק בכל המפגש היתה העובדה שהם סירבו למכור לי, אפילו שהיו שם מספר סכיני מטבח בסגנון יפני, בדיוק כמו שאני רוצה. הם התעקשו שאלך הביתה ו"אישן על זה" לפני שאני מחליטה סופית (אני כבר הייתי מוכנה להוציא את הארנק). הופתעתי לטובה. אני שוקלת להזמין מהם סט סכיני מטבח בסגנון יפני כדי שאוכל לקצץ באמת דק.

תודה לכולם על העצות וההפניות השונות. עזרתם לי מאוד.
מליליה צוקר
פדגוגית - פמיניסטית
אספנית סכיני מטבח ומקצצת קישואים נלהבת

רמי
מכור לסכינים

הודעה על ידי רמי » 1:14 ,15 יולי 2008, ג'

עכשיו הגיע הזמן באמת לבשל בכיף
custom is a knife with spirit

אורים
חדש בפורום

הודעה על ידי אורים » 19:05 ,15 יולי 2008, ג'

מליליה,
שמחתי להווכח שמתוך שלל ההמלצות שקיבלת, השתיים שלי - בינגו.
האמרקנים מיפן - א.א. בזריזות, אמינות ואיכות השירות.
באשר ל - TC ואינס, אני משוחד ונראה לי שגם את.
בשם חברי הפורום - נבקש שאת או TC/IC תציגו את סכיני המטבח בהם חשקה נפשך.
ברוח מסורת הפורום - מגיעה לנו ולאיסק ההזדמנות להביע דעה.
שמח שהייתי לעזר.
אורי

tutisdog
הגורו הגדול

הודעה על ידי tutisdog » 19:41 ,15 יולי 2008, ג'

אני חייב לציין שאינני חושב שאתה או מליליה משוחדים, מהסיבה הפשוטה מאד שבארץ לא רגילים לקבל יחס ושרות כמו ש-TC נותן, אני אומנם עדיין לא רכשתי ממנו סכין קסטום, אבל רכשתי ממנו כמה דברים אחרים, ולא משנה רכשתי מה היחס כלפי היה מעולה והיחס כלפי הלקוח תמיד חשוב , והוא יודע לתת את היחס הזה, מה שכאן בארץ אנו לא רגילים לקבל מכל בעל מקצוע או נותן שרות כלשהו אחר. התרגלנו לתרבות רעה שהמון בעלי מקצוע או בעלי חנויות נותנים הרגשה של עושים לנו טובה שמוכרים לנו ולאו דווקא תמיד עושים חשק לחזור לרכוש אצלם.
בקטע הזה אין לי מילים רעות , כלפי TC משום שהוא נותן הרגשה טובה וכבוד ללקוח שלו. כן , ח"ח ל-TC על כך , מעבר לכך הלוואי שרבים אחרים ילמדו ממנו ומאישתו אינס.
עדיף כלב חבר, מאשר חבר כלב.

פרסם תגובה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 2 אורחים