למכירה -סכין עבודת יד מס' 0002 לפורום זה

פורום ייעודי לקנייה ומכירה של סכינים בין חברי הפורום.
חוקי הפורום
ההודעות בפורם הינן חינם.
השימוש לסוחרים בפורום אסור והוא מיועד לאספנים המעוניינים למכור סכינים במסגרת תחביב ולא יותר מ-6 פריטים בשנה.
האחריות במסגרת מכירה הינה על המוכר. מוכר שמוכר סכינים או ציוד אחר בפורום ימכור רק לבגירים מעל גיל 18, המוכר מתחייב כי יבדוק באמצעות סריקת ת.ז של המוכר או צילום מסמך מזהה רשמי, קודם למסירת הממכר לקונה או לשליחתו.
תהנו, מקווה כי תרוו נחת מהמערכת. הנהלת האתר.
פרסם תגובה

דרג את הסכין

סתם צעצוע
4
40%
נחמד
1
10%
נחמד מאד אבל יקר לי
3
30%
הייתי קונה באותם חומרים אבל סגנון אחר
2
20%
אני רוצה את הסכין הזאת - היא חייבת להיות שלי ורק שלי!
0
אין הצבעות

סך הכול הצבעות: 10

iv
נושא - כלים

הודעה על ידי iv » 7:00 ,19 אפריל 2008, ש'

אני הצבעתי בסקר 'סתם צעצוע' והייתי רוצה להסביר את בחירתי על מנת לא להעליב חס וחלילה את העבודה הבאמת מדהימה שאתה עושה.
ראשית, סתם צעצוע זה לא המינוח שהייתי משתמש בו, זו האפשרות שבחרתי כי היא הקרובה ביותר לשקף את דעתי.

אני אוהב להשתמש בסכינים שלי. עבודה, טיולים, פרויטקטים בבית וכל דבר אחר.
עיצוב הסכין הזה חסר שימושיות עבורי, הלהב ארוך מאוד אך לא מספיק רחב על מנת להיות קוצץ טוב ולא מספיק דק על מנת להיות טוב כסכין פילה. יכול להיות יעיל במטבח אך ב4 מ"מ עובי להב, כנראה יש בחירות יותר טובות.
מעבר לזה, הסכין יפיפיה, העבודה מדהימה והמיומנות בעשייה מעוררת השראה. פשוט אין לי דרך להצדיק מחיר כזה עבור סכין ש99% סיכוי שתשב אצלי במגירה ותעלה אבק.

ישר כח, אם אראה דגם שמתאים לטעמי, כנראה אקנה. שוב, עבודה מדהימה!

חג שמח

נ.ב
חשוב להדגיש כי כל הנאמר הוא דעתי האישית בלבד על פי נתוני הסכין שקראתי, התמונות המוצגות פה וטעמי האישי והמוזר באיסוף סכינים ואין להתייחס לדברי בשוב צורה מעבר לדיעה אחת בלבד.

dBu24
בלייד ראנר

הודעה על ידי dBu24 » 12:05 ,19 אפריל 2008, ש'

תגובה לiv

יצירה איזו שהיא לא חייבת להיות שימושית כדי שיהיה לה ערך. הרבה סכינים וחרבות ניתנו למלכים, נסיכים ונשיאים לא כדי למסור אותם הלאה לטבח הארמון כדי שיקלף איתם תפוחי אדמה ובצל.

יש לנו כאן יצירת אמנות שיש ביה קונצפט, חומרים יקרים והרבה עבודה וכישרון וס"ה כל אלה ביחד הם אשר נותנים ליצירה את ערכה .

הדברים האלה לא נועדו לאנשים רגילים כמונו שרואים את הסכין בעיקר ככלי עבודה בשדה או ביער אלא לאלה אשר רואים סכינים בגלריה לאמנות.

אני אישית לא רואה בסכין כדוגמת זה משהו שהייתי משקיע בו כי אנוכי לא אספן אמנות+ הפיננסים שלי דלים אבל בשום אופן לא רואה את זה כצעצוע.

אני חושב שזאת גם כוונת היוצר המוכשר שלנו.

יופי של עבודות אבל כאן פורום קצת פרולטרי :wink: .

דוד
נערך לאחרונה על ידי dBu24 ב 12:27 ,19 אפריל 2008, ש', נערך פעם 1 בסך הכל.

dBu24
בלייד ראנר

הודעה על ידי dBu24 » 12:22 ,19 אפריל 2008, ש'

הערה קטנה על אתיקה:

לפי חוקי המדינה יש להחזיר ולקבל את ה$$$ בחזרה אם אני מתחרט והקנייה לא מוצאת חן בעיני. כאן לא מדובר במכירת ג'אנק ממחסן הגרוטאות או עודפים מהאוסף אלא במשהו חדש
בעל ערך גבוה.

יצרני סכינים מהגדולים נותנים אחריות לכל החיים ואתמול אפילו שמעתי סיפור על יצרן אשר ביקש שישלחו אליו איזה סכין נורא נורא ישן ובלוי כדי לטפל בו ולהחזיר אותו למצב כמו חדש.

עבור מוצר בערך כזה הייתי מצפה להתחייבות כלשהי מצד הספק ולא איזה "שילמת, שלום ולא מכיר אותך יותר"

דוד

dBu24
בלייד ראנר

הודעה על ידי dBu24 » 16:57 ,19 אפריל 2008, ש'

נרגעתי. (יש לי בעיות יותר בוערות כרגע ,כמו לנהל את הגברת הקול במגה-סדר פסח בקיבוץ)

חג שמח ובהצלחה

דוד

iv
נושא - כלים

הודעה על ידי iv » 7:40 ,20 אפריל 2008, א'

ויטרינה? אין בעיה, שכנע את אישתי :D

האפשרות של עיצוב אחר ואותם חומרים גם לא מתאימה לי.. אם היית אומר ידית מעץ אלון כבר היית מדבר בשפה שלי :wink:

דוד, אתה צודק, רק שתי נקודות קטנות. צעצוע הוא לא מינוח שלי. יצירת אומנות צריכה (לדעתי) להיות מוצגת במקום שישקף את ערכה כראוי. במקרה ספציפי זה, אצלי בבית הוא לא מקום ראוי לפריט כזה לסיים את חייו.

דרך אגב, יש ויכוחים אין סופיים בנוגע לפריטים יומיומיים שימושיים אשר נוצרו ברמה גבוהה וערך אומנותי. הויכוחים הם כמובן בשאלה האם להשתמש או לא להשתמש. פרארי שנבנתה ביד בפרויקט של אנזו פרארי עצמו ב 1958 היא יצירה מוטורית שצריכה לשבת במוזיאון.. אבל אם הייתה לך אחת.. לא תנהג בה? אל תענו לי כמובן, השאלה היא תיאורטית בלבד ותופסת אם תחליף את המכונית בפסנתר, בחרב סמוראית, בחצוצרה של לואי ארמסטרונג, בסכין או בכל פריט שבעולם בעל ערך אומנותי \ אספני וערך שימושי כאחד.

בשבילי? כואב לי לא להשתמש במוצר כל כך איכותי :)

Guest

הודעה על ידי Guest » 7:52 ,20 אפריל 2008, א'

כאחד שגולש להנאתו באתרים של יצרני קאסטום המשלבים נפחות עילית עם חומרים יקרים וחצי יקרים, אין לסכין הנ"ל וגם לקודמת, מה להתבייש. הסכין ברמה גבוהה הן מבחינת העיצוב והן מבחינת העבודה. יפה לראות שיש כאן יוצרים מוכשרים. יישר כח.
מייק

iv
נושא - כלים

הודעה על ידי iv » 17:21 ,20 אפריל 2008, א'

צודק בהחלט בניחוש שלך.. אבל יש לי חולשה לעץ אלון :D
באשר לפלדה.. פחמנית, אל-חלד - לא משנה, העיקר שיהיה טוב (יש לי פלדות מועדפות עלי אבל שום דבר לא סופי ומוחלט).

אני עכשיו נכנס לאתר שלך לראות.
באשר לסכין הספציפית למעלה, גם אם לא לטעמי, אני שוב חייב להגיד, מדהימה, אני באמת חושב כך.

אורים
חדש בפורום

תת דיון - האינטגריטי המסחרי של TC

הודעה על ידי אורים » 17:17 ,22 אפריל 2008, ג'

בעניין חלופת השדרים בין דוד ל - TC בעניין האתיקה המסחרית.
חשוב שיידע כל מי שמתעתד לרכוש סכין מ- TC: אתה יכול להיות שקט ורגוע.
אתמול בערב, לאחר עיון בדיונים כאן בפורום, נכנסתי לאתר של TC, שלא שמעתי עליו קודם. לאחר עיון והתלהבות, החלטתי לרכוש סכין וכך עשיתי.
בחרתי ושילמתי עבור סכין שבדיעבד התברר שכבר נמכרה לאחר.
הבוקר, לפני שהחל יום העבודה, כבר המתין לי מייל התנצלות ומלא הסכום ששולם הוחזר לחשבוני ע"י חב' האשראי.
יתרה מזו, TC הציע מיוזמתו אספקת סכין אחרת שתיוצר לבקשתי - בנוסף על פיצוי בגין עוגמת הנפש שהוא חשב שנגרמה לי.
לא רק שהתנהג למופת - אלא שהיוזמה להחזרת הכסף (בלי שביקשתי) - לא רק זיכוי, להכין לי סכין אחרת, ולפצות אותי - הייתה כולה שלו מבלי שכלל התלוננתי.
בהמשך דברנו ארוכות בטלפון ואני מעריך שמצאתי ידיד ראוי.
איש יקר. לא מוצאים במחוזותינו אנשים שמודים בטעות, מציעים פתרון הולם מעל ומעבר ולא מאשימים, אותך, את הממשלה ואת הכיבוש.
עלה והצלח - TC.

אורי

dBu24
בלייד ראנר

הודעה על ידי dBu24 » 21:03 ,22 אפריל 2008, ג'

אורי:

באמת טוב שמצאת בTC איש טוב, יקר ואחראי

הלוואי שתמיד היה ככה במיוחד בפורום די ציבורי ב"ווב"

מה שאני חושב שלמדתי אחרי שנים של גלישה הוא שאמון בונים לאורך זמן ואז גם לומדים להכיר את מי שיש לנו בצד השני של המסך.

אני אישית התגלגלתי גם מעבר לימים ואוקיאנוסים בהרפתקאות שהתחילו בפורומים מקצועים. תאר לך איך זה לנחות אי שם בטקסס ולגלות שעבדו עליך.

זה כמובן לא קרה, אבל יש סיפורים כאלה וכאלה.

מופיע כאן "בחור" שמציע את מרכולתו בככה וככה $$$. מזוהה בראשי תיבות. לך תדע מי זה.

אני משתתף בפורום מקצועי של אנשי אודיו ואווי לנשמתו של זה אשר לא מזדהה בשמו האמיתי.

לא שאני פרנואיד חו"ח אבל לפני שאני רץ ושולח ידים. אני רוצה לדעת בדיוק מי הנפשות הפועלות

דוד

tutisdog
הגורו הגדול

הודעה על ידי tutisdog » 11:53 ,29 אפריל 2008, ג'

:lol: :lol: :lol: :roll: :roll: :roll: זה פורום היכרויות....בעקיפין לתחומי עניין הסכינים מכירים פה חברים אם בוחרים :lol: אני אישית יצא לי לפגוש את קרמיט ואת סער ושניהם אנשים נחמדים ויש מה ללמוד מהם והרבה, לא אוהב להישמע רע אבל אני סומך על תחושת הבטן שלי וגם אתה TC נראה לי בחור חביב ונחמד ששוה להכיר.
האספנות שלנו היא לא רק סכינים נטו זה כיף לדעת מי עומד מאחורי זה ומי היצרן ומה מניע אותו לעיצובים האלה או אחרים. ומה מעניין אותו בתחום זה. בכלל בגלל שזה תחום של אספנות ותחום עניין די גדול זה כיף להכיר מעבר לפורומים ולמסך אנשים שיש להם ידע נרחב בנושא.

אני חושב שנחמד שפירסמת קצת פרטים על עצמך. זה נותן חיים לראשי התיבות.
עדיף כלב חבר, מאשר חבר כלב.

פרסם תגובה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד