שוב אני עם סכינים למכירה!!!

פורום ייעודי לקנייה ומכירה של סכינים בין חברי הפורום.
חוקי הפורום
ההודעות בפורם הינן חינם.
השימוש לסוחרים בפורום אסור והוא מיועד לאספנים המעוניינים למכור סכינים במסגרת תחביב ולא יותר מ-6 פריטים בשנה.
האחריות במסגרת מכירה הינה על המוכר. מוכר שמוכר סכינים או ציוד אחר בפורום ימכור רק לבגירים מעל גיל 18, המוכר מתחייב כי יבדוק באמצעות סריקת ת.ז של המוכר או צילום מסמך מזהה רשמי, קודם למסירת הממכר לקונה או לשליחתו.
תהנו, מקווה כי תרוו נחת מהמערכת. הנהלת האתר.
פרסם תגובה
הפטיש
אביר האפל
שוב אני עם סכינים למכירה!!!

הודעה על ידי הפטיש » 18:33 ,8 אפריל 2008, ג'

אם לא נשבר לכם עוד ממני עם המכירות האלה, אז יש לי עוד מספר פריטים מהאוסף שאני רוצה להיפטר מהם. לידיעתכם, אני החלטתי (סוף כל סוף!) למקד את האוסף שלי לנושא מסויים, ולא לרכוש כל דבר שיש לו להב, כמו בהתחלה. הנושא הוא דווקא פריטים אתניים, במיוחד איסלאמים, וגם סכינים מודרניות בייצור קאסטום ידני בהזמנה אישית. בקיצור ולעניין:

1. סכין BLUE DEVIL של BLACKJACK, עוד כשהחברה הייתה קיימת, פריט של בלקג'אק מקורי, לא חיקוי מהרבים שנעשו. זוהי סכין לנשיאה סמויה (SLEEVE DAGGER) והנדן שלה בנוי כך שמאפשר לשאת אותה על הזרוע או על שוק מתחת לבגדים. במצב חדש לגמרי, נדן מקורי. 150 ש"ח.
2. DELTA DART של COLD STEEL, מין דוקרן מפלסטיק ZYTEL שנועד גם כן לנשיאה סמויה, ללא אפשרות לאתרו ע"י גלאי מתכות. מגיע עם נדן מקורי מפלסטיק ZYTEL גם כן, המיועד לנשיאה על הצוואר. 50 ש"ח.
3. סכין טייסים של חיל האוויר האמריקאי, תוצרת ONTARIO, הדגם הקלאסי, יוצרה בשנות ה-70, מצב משומש, אך שמור היטב, הנדן תואם את הסכין, אך הוא מתוצרת CAMILLUS, הרי זה לא משנה, אותה סכין בדיוק יוצרה ע"י מספר חברות. מצב כללי של הסכין והנדן מעולה. 300 ש"ח.
4. סכין M3 TRENCH KNIFE של CAMILLUS, ייצור חדש יחסית (אמצע מאה 20), מצב מצויין, נראית כחדשה, עם נדן מקורי. 300 ש"ח.
5. סכין USMC של KA-BAR, דגם קלאסי, אבל עם שינון חלקי, ייצור מודרני, חדשה לגמרי, מעולם לא הייתה בשימוש, נדן אורגינלי. 300 ש"ח.

הנה התמונות:

[/url]http://www.sakin.co.il/modules.php?name ... =15&pos=15

[/url]http://www.sakin.co.il/modules.php?name ... =15&pos=28

ליצירת קשר: טל: 054-8006203 לא בשבת או חג! מייל: moshehecht@yahoo.com אני גר בחיפה, ללא אפשרות להגיע עם הסחורה אל מחוץ לעיר. תודה מראש לכל המעוניינים!
משה הכט
Crocodile Dandy said: That's a knife!

סער
הגורו הגדול

הודעה על ידי סער » 9:25 ,9 אפריל 2008, ד'

לטובת כל אלה שמעוניינים לבצע רכישות בין-עירוניות ללא נסיעה: יש לדואר שירות COD, כלומר משלוח גוביינא - השולח ממלא טופס דרישה על הסכום שמוסכם מראש והמקבל משלם תמורת החבילה בדואר. השולח מקבל את הסכום במזומן בסניף שלו.

הפטיש
אביר האפל

הודעה על ידי הפטיש » 11:02 ,22 אפריל 2008, ג'

כל שלושת הסכינים הצבאיות נמכרו. נשארו הבלאקג'אק והקולד סטיל.
נערך לאחרונה על ידי הפטיש ב 3:48 ,24 אפריל 2008, ה', נערך פעם 1 בסך הכל.

sacinai
חדש בפורום

הודעה על ידי sacinai » 20:29 ,23 אפריל 2008, ד'

הי מנסה לראות את התמונות ולא מצליח לפתוח,מה עושים

הפטיש
אביר האפל

הודעה על ידי הפטיש » 3:47 ,24 אפריל 2008, ה'

פשוט לאחר שמכרתי את כל הסכינים שבתמונה, אני מחקתי ת'תמונה מהפורים, זה הכל. כבר אין בה צורך, ואני לא שומר תמונות של פריטים שכבר לא אצלי. זה בקשר לסכינים של קאמילוס וקא-באר. לגבי שתי הסכינים האחרות - כנס ל"אוספים", מצא גלריה של הפטיש, כנס אליה, ותמצא שם את התמונה.

פרסם תגובה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד