J-Knife

פורום ייעודי לקנייה ומכירה של סכינים בין חברי הפורום.
חוקי הפורום
ההודעות בפורם הינן חינם.
השימוש לסוחרים בפורום אסור והוא מיועד לאספנים המעוניינים למכור סכינים במסגרת תחביב ולא יותר מ-6 פריטים בשנה.
האחריות במסגרת מכירה הינה על המוכר. מוכר שמוכר סכינים או ציוד אחר בפורום ימכור רק לבגירים מעל גיל 18, המוכר מתחייב כי יבדוק באמצעות סריקת ת.ז של המוכר או צילום מסמך מזהה רשמי, קודם למסירת הממכר לקונה או לשליחתו.
תהנו, מקווה כי תרוו נחת מהמערכת. הנהלת האתר.
פרסם תגובה
ROBO
חדש בפורום
J-Knife

הודעה על ידי ROBO » 16:15 ,13 פברואר 2014, ה'

שלום רב,
לפני כחודשיים רכשתי בחנות סכין בצורת J עם ידית T המיוצר באיטליה. חוצ מזה שהוא מיוצר באיטליה אין לי יותר מידע עליו.
אשמח שתעזרו לי במציעת הדגם והחברה המייצרת .
תודה,
ROBO

sprite2k

Re: J-Knife

הודעה על ידי sprite2k » 18:49 ,13 פברואר 2014, ה'

יש לי כלב עם זנב בצורת L ופה בצורה O. תוכל להגיד לי מאיזה גזע הכלב?
ועכשיו ברצינות...התיאור שלך כל כך כללי שכל מה שאני יכול להסיק ממנו שזה סוג של סכין גילוף לכפות/קערות משהו בסגנון של זה...https://www.google.co.il/search?q=hook+ ... B640%3B347

סמל אישי של המשתמש
omery
מנהל אתר

הודעה על ידי omery » 16:49 ,15 פברואר 2014, ש'

sprite2k כתב:יש לי כלב עם זנב בצורת L ופה בצורה O. תוכל להגיד לי מאיזה גזע הכלב?
ועכשיו ברצינות...התיאור שלך כל כך כללי שכל מה שאני יכול להסיק ממנו שזה סוג של סכין גילוף לכפות/קערות משהו בסגנון של זה...https://www.google.co.il/search?q=hook+ ... B640%3B347
הי גיא

הסכינים שהעלית הן של מורה או בסגנון (דגמים 163 או 164)
אבל מורה מיוצרת בשוודיה לא באיטליה
ROBO, תצלם את הסכין ואת שם היצרן אז נוכל לסייע אולי
לא ברור מה זה ידית T....
עומר יעבץ
מנהל האתר

"מנהיגות, פירושה קודם כל, ניהול החיים על פי מערכת ערכים אישית, המותאמת לדרך החיים. מנהיג אינו מוטרד ממה שאחרים חושבים או אומרים: ההנעה שלו היא פנימית, והוא אינו זקוק להנעה מבחוץ כדי לבצע ולהצליח." סון דזה.

benshi1969
חדש בפורום

הודעה על ידי benshi1969 » 18:07 ,15 פברואר 2014, ש'

..קנית סכין סטראפ קאטר של פוקס איטליה צורת ה j עם להב פנימי לחיתוך מלמעלה למטה
אלי בן שימול
מנהל שיווק מקוון
eli@knife.co.il

sprite2k

הודעה על ידי sprite2k » 22:00 ,15 פברואר 2014, ש'

omery כתב:
sprite2k כתב:יש לי כלב עם זנב בצורת L ופה בצורה O. תוכל להגיד לי מאיזה גזע הכלב?
הי גיא

הסכינים שהעלית הן של מורה או בסגנון (דגמים 163 או 164)
אבל מורה מיוצרת בשוודיה לא באיטליה
ROBO, תצלם את הסכין ואת שם היצרן אז נוכל לסייע אולי
לא ברור מה זה ידית T....
לא כל כך ברור לי איך MORA נדחפה לתמונה? הסכינים ממש לא נראות כמו MORA. אפילו אני די בטוח שחלקן, אם לא כולן, מחושלות.
ואני סך הכל ניסיתי לברר למה הבנאדם בכלל התכוון. מקום ייצור הסכין ממש לא רלוונטי. בכל מדינה מייצרים אינספור סוגי להבים.

Nik88

הודעה על ידי Nik88 » 22:19 ,15 פברואר 2014, ש'

זה בסדר, חייבים איכשהו להכניס מורה לתמונה, לא? :)

סמל אישי של המשתמש
omery
מנהל אתר

הודעה על ידי omery » 0:53 ,16 פברואר 2014, א'

גם חייבים לחפש איך להעיר הערות ציניות, לא?

כתבתי מורה או בסגנון והאמת שיש מעט חברות שעושות סכיני כף כאלו בליין סדרתי, בסך הכל ניסיתי להבין למה התכוון הבחור...
עומר יעבץ
מנהל האתר

"מנהיגות, פירושה קודם כל, ניהול החיים על פי מערכת ערכים אישית, המותאמת לדרך החיים. מנהיג אינו מוטרד ממה שאחרים חושבים או אומרים: ההנעה שלו היא פנימית, והוא אינו זקוק להנעה מבחוץ כדי לבצע ולהצליח." סון דזה.

sprite2k

הודעה על ידי sprite2k » 10:05 ,16 פברואר 2014, א'

omery כתב:גם חייבים לחפש איך להעיר הערות ציניות, לא?

כתבתי מורה או בסגנון והאמת שיש מעט חברות שעושות סכיני כף כאלו בליין סדרתי, בסך הכל ניסיתי להבין למה התכוון הבחור...
ממש לא התכוונתי לציניות.
פשוט הסכינים בתמונה לא נראות בכלל כמו סכינים סדרתיות. בנוסף אני ממליץ לך להכנס לאתרי נגרות בינלאומיים ולראות כמה חברות יש שמייצרות סכינים כאלה.

פרסם תגובה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 3 אורחים