יונייטד קטלרי m48

פורום ייעודי לקנייה ומכירה של סכינים בין חברי הפורום.
חוקי הפורום
ההודעות בפורם הינן חינם.
השימוש לסוחרים בפורום אסור והוא מיועד לאספנים המעוניינים למכור סכינים במסגרת תחביב ולא יותר מ-6 פריטים בשנה.
האחריות במסגרת מכירה הינה על המוכר. מוכר שמוכר סכינים או ציוד אחר בפורום ימכור רק לבגירים מעל גיל 18, המוכר מתחייב כי יבדוק באמצעות סריקת ת.ז של המוכר או צילום מסמך מזהה רשמי, קודם למסירת הממכר לקונה או לשליחתו.
תהנו, מקווה כי תרוו נחת מהמערכת. הנהלת האתר.
פרסם תגובה
סמל אישי של המשתמש
sharp
חדש בפורום
יונייטד קטלרי m48

הודעה על ידי sharp » 16:27 ,6 ספטמבר 2013, ו'

חג שמח לכולם ושנה טובה
אני מחפש את הטומהוק של יונייטד m48
עדיף אפילו בגירסת אפוקליפסה או חאקי.
אים מישהוא יודע איפה אפשר לקנות, או מוכר בעצמו אני אשמח לשמוע.
תודה אבי
0523346830
המציאות היא מורה אכזרית
מתחילה בניסיון ואז מעבירה שיעור

niv krimov
תושב קבע בפורום

Re: יונייטד קטלרי m48

הודעה על ידי niv krimov » 18:06 ,6 ספטמבר 2013, ו'

פעם הוא היה מוצא למכירה בחנות האתר, אולי עדיין אפשר לקנות אותו מהחנות, אבל חוץ מזה אני חושב שניתן להשיג אותו רק מהאינטרנט. הוא נמכר כאן פעם ב800 שקל, בשביל מה אתה צריך אותו יכולים להיות מוצרים טובים יותר ממנו, במיוחד שיוניטד היא לא חברה איכותית

סמל אישי של המשתמש
sharp
חדש בפורום

הודעה על ידי sharp » 18:58 ,6 ספטמבר 2013, ו'

niv krimov כתב:פעם הוא היה מוצא למכירה בחנות האתר, אולי עדיין אפשר לקנות אותו מהחנות, אבל חוץ מזה אני חושב שניתן להשיג אותו רק מהאינטרנט. הוא נמכר כאן פעם ב800 שקל, בשביל מה אתה צריך אותו יכולים להיות מוצרים טובים יותר ממנו, במיוחד שיוניטד היא לא חברה איכותית
באתר החנות לא מופיע .
באיביי ראיתי ולא בא לי להמר על 100$ במכס.
צריך אותו בשביל זה שיש לי עוד מקום בתיק קמפינג ובשביל הנפש .
פשוט נראה לי הכי מבין כל אלו בטווח המחירים שלו.
המציאות היא מורה אכזרית

niv krimov
תושב קבע בפורום

הודעה על ידי niv krimov » 19:08 ,6 ספטמבר 2013, ו'

אני חושב שאין כאלה בארץ אולי מספר מצומצם מאוד, אבל במחיר של 100 דולר יש כל כך הרבה גרזנים טובים יותר, של חברות מאוד טובות, אם אתה צריך אותו כמקל הליכה אז סבבה, אבל אם בשביל עבודות שטח, הוא לא יעיל ולא עמיד בכלל, שוב אני ממליץ לך ליצור קשר אם אחד מעובדי החנות, הם יבואנים רשמיים של יוניטד וכנראה הם יכולים להביא לך כל מוצר שלהם. קח בחשבון שזה יעלה לך משהו כמו 800 שקל.

סמל אישי של המשתמש
sharp
חדש בפורום

הודעה על ידי sharp » 19:38 ,6 ספטמבר 2013, ו'

niv krimov כתב:אני חושב שאין כאלה בארץ אולי מספר מצומצם מאוד, אבל במחיר של 100 דולר יש כל כך הרבה גרזנים טובים יותר, של חברות מאוד טובות, אם אתה צריך אותו כמקל הליכה אז סבבה, אבל אם בשביל עבודות שטח, הוא לא יעיל ולא עמיד בכלל, שוב אני ממליץ לך ליצור קשר אם אחד מעובדי החנות, הם יבואנים רשמיים של יוניטד וכנראה הם יכולים להביא לך כל מוצר שלהם. קח בחשבון שזה יעלה לך משהו כמו 800 שקל.
100$ עים משלוח היתה הכוונה
לא יעיל ולא עמיד בכלל ? את זה בטוח אתה אומר שלא מנסיון
מנסיון שלי (עים זה שנגנב לי ) הוא יעיל הרבה מעבר למה שאתה צריך .
סתם בשביל הספורט תטייל קצת בגוגל ותראה מה צריך בשביל להשמיד אותו.

ותודה אני אדבר עים ... במוצאי שבת
המציאות היא מורה אכזרית

sagiexe

הודעה על ידי sagiexe » 20:00 ,6 ספטמבר 2013, ו'

לתומר מור (עומר, בבקשה לא לערוך הודעות שלי ולמחוק שמות בלי אישורי, הדבר נתפס כאילו אני כתבתי אותו) יש בטוח, גם אני לוקח ממנו אחד.
אתה יכול להתקשר אליו גם בשבת או להשאיר לו הודעה בווטסאפ.
אחלה כלי.
נערך לאחרונה על ידי sagiexe ב 10:14 ,8 ספטמבר 2013, א', נערך פעם 1 בסך הכל.

niv krimov
תושב קבע בפורום

הודעה על ידי niv krimov » 20:01 ,6 ספטמבר 2013, ו'

אתה יכול לשאול כאן את המומחים הכי גדולים וגם הם יענו לך שיונטד זו חברה לא איכותית ולא עמידה, היו לי כמה מוצרים שלהם שכולם נשברו,
שבניהם גם סכיני הטלה שבדרך כלל עמידות מאוד, גרזן שלהם לא היה לי אבל אני כבר יכול לראות מסרטונים שמהתחלה הוא חלש מאוד בחלק מהפעולות בשטח, אולי הוא נוח בשל המשקל שלו אבל יש גרזנים של SOG או קולד סטיל זולים יותר שהרבה יותר טובים ובאותו משקל, אבל אולי לשימושים שלך זה נוח...

sagiexe

הודעה על ידי sagiexe » 20:12 ,6 ספטמבר 2013, ו'

ניב, דווקא בטומהוק הספציפי הזה אתה טועה. בדרך כלל, המחיר של יונייטד בארץ לא מצדיק
את האיכות, אבל יש לי לא מעט מוצרים של יונייטד (הונשו קרמביט, הונשו טנטו, סכיני צוואר, כמה שוריקנים, הורנט קרמביט
ובקרוב מאוד גם את הטומהוק) ואני יכול להבטיח לך שעבור השימוש לו הם נועדו, הם בסדר גמור.
גם יצא לי להחזיק את הכידון שלהם, והוא מרשים מאוד.
אמנם לא הייתי יורד עם המוצרים האלה לשבוע שדאות, אבל שוב, לייעוד שלהם, הם בסדר גמור.
אני אישית רכשתי את כל הסכינים האלה מתומר מור ואם אתה מאיזור הצפון אתה מוזמן לחוש אותם.
(עומר, אם לא מוצא חן בעיניך, מחק את ההודעה לגמרי, אל תמחק את השם ותשים שלוש נקודות כאילו אני כתבתי זאת,
זאת חוצפה ממדרגה ראשונה לערוך הודעת משתמש בלי לידע אותו ואת הפורום שההודעה נערכה.)
נערך לאחרונה על ידי sagiexe ב 10:16 ,8 ספטמבר 2013, א', נערך פעם 1 בסך הכל.

niv krimov
תושב קבע בפורום

הודעה על ידי niv krimov » 20:47 ,6 ספטמבר 2013, ו'

כל מוצר יכול להישמר לך שנים... השאלה איזה שימוש אתה עושה איתו עם זה עבודת שטח קשה אז יש מוצרים מתאימים, אבל כמו שאמרתי אם זה לשימוש קל ומשהו בגרזן הזה מדליק אותו שיהנה :)

סמל אישי של המשתמש
omery
מנהל אתר

הודעה על ידי omery » 15:59 ,7 ספטמבר 2013, ש'

אני אגיד את זה בפעם האחרונה למי שמתקשה להבין
מבקש לא להפנות לתומר מור מהפורום!

הוא מנהל עסק מסחרי מתחרה, והאתר הזה לא מיועד לקדם עסקים מסחריים של אחרים
בחנות סכינים למבינים יהיו אגב את גרזני יונייטד שוב במלאי בקרוב למעוניינים
עומר יעבץ
מנהל האתר

"מנהיגות, פירושה קודם כל, ניהול החיים על פי מערכת ערכים אישית, המותאמת לדרך החיים. מנהיג אינו מוטרד ממה שאחרים חושבים או אומרים: ההנעה שלו היא פנימית, והוא אינו זקוק להנעה מבחוץ כדי לבצע ולהצליח." סון דזה.

סמל אישי של המשתמש
sharp
חדש בפורום

הודעה על ידי sharp » 21:49 ,7 ספטמבר 2013, ש'

שגיא אל תפחד מהפחד
ירדתי עים הטומהוק הזה לשטח והוא לא פראייר . אני לא סתם מחפש עוד אחד.
אני לא יודע לכמה פה יצא להיתנסות איתו אבל אני בטוח שאף אחד פה לא ראה אותו נכנע
כמו ההוא המהולל של sog
המציאות היא מורה אכזרית

sagiexe

הודעה על ידי sagiexe » 22:20 ,7 ספטמבר 2013, ש'

omery כתב:אני אגיד את זה בפעם האחרונה למי שמתקשה להבין

עומר יקר,
אנחנו מתייחסים לפורום הזה כאל פורום ציבורי ולא כאל פורום של חנות שמנסה להעלים מתחרים.
תפרגן קצת לתומר מור כמו שתומר מור יודע לפרגן לך.
רוב האנשים כאן, מדברים בינהם גם מחוץ לפורום זה ואני חושב שאתה פוגע בעצמך, כשבעידן האינטרנט
אתה "מעלים" כל אחד שרוצה למכור סכין שהוא לא אתה.
כולנו מפרגנים לך במוצרים הראויים לפירגון, שחרר כבר את הלחץ והפחד מפגיעה בעסק שלך.
אנחנו כאן כדי לדון בסכינים, להחליף, למכור ולהמליץ, בעיקר להמליץ על מוצרים ומחירים למי שמתעניין בכך.

R.G

הודעה על ידי R.G » 9:39 ,8 ספטמבר 2013, א'

עומר
בעולם בו אנו נמצאים כיום מצחיק לחשוב שאתה מנסה לחסום אנשים מלשתף מידע
יעשו את זה מאחורי גבך ללא שום בעיה ולא תדע שזה קרה , בהודעה פרטית , במייל , בטלפון , באסמס , בפייסבוק או בהמון אמצעים אחרים שאני כנראה מבוגר מדי כדי להכיר
עדיף שתפתח את יכולת הפירגון שלך כל עוד אין לך מענה למוצר מסוים או שאתה לא תחרותי בו
וכך גם יפרגנו לך ואף יעריכו אותך יותר הלקוחות הקימים שלך
אני אמשיך להפנות אנשים המחפשים מוצר מסוים לכל פתרון אפשרי שאוכל לעזור להם ואם הפתרון הטוב ביותר הוא החנות שלך אז יקבלו את ההפנייה לשם , אם לא הם יקבלו ממני את העצה הטובה ביותר גם אם אתה רואה בה מתחרה שלך
ביום בו אחסם אפעל להקים פורום אחר וחופשי ממניעים מסחריים שישמש בית לאספנים/משתמשים הרוצים לשתף מידע
בברכת שנה טובה
ושבוע טוב

sagiexe

הודעה על ידי sagiexe » 9:51 ,8 ספטמבר 2013, א'

רון, מילים כדורבנות, כתבתי לעומר מכתב דומה ברוח הדברים שלך.
אשמח אם נחזור לימים לפני שהפורום היה חנות בכסות של דיון דמוקרטי....

sagiexe

הודעה על ידי sagiexe » 10:17 ,8 ספטמבר 2013, א'

omery כתב:אני אגיד את זה בפעם האחרונה למי שמתקשה להבין

התכוונת לא להפנות ל... מהפורום.

אם כבר אתה מעלים שמות של סוחרים אחרים מהודעות, תעשה את זה גם בהודעות שלך.

סמל אישי של המשתמש
omery
מנהל אתר

הודעה על ידי omery » 10:32 ,8 ספטמבר 2013, א'

חברים יקרים, רן ושגיא

כל אחד זכאי לקנות איפה שהוא רוצה ובכמה שירצה, הפורום ציבורי ודמוקרטי ואני לא מוחק הודעות שלכם בהן אתם מציעים לקנות באיביי או לינקים לאתרים בחו"ל שאתם מעלים חדשות לבקרים; אך האתר אינו מיועד לקדם עסקים מסחריים של אנשים אחרים על גבינו (מקום בו אנו ממנים את הפעילות משך שנים ללא תמורה עוד קודם שהקמנו עסק בכלל). איני מונע הודעות פרטיות, יש הבדל גדול בינן למודעה ציבורית עם טלפון והפניה פייסבוק של עסק מתחרה.
כמו שתומר מור לא מפרגן לי בפייסבוק המסחרי שלו כך איני מעוניין לפרגן לו באתר שלנו.
למרבה הצער, תומר מור פעל באופנים לא מכובדים למולי לא פעם, לא רק שלא פרגן אלא להיפך ולא כאן המקום לפרט, כנראה זו הדרך שבה הוא בוחר לעבוד וזו זכותו, זכותי לפעול על פי שיקול דעתי בעניין בהתאם.
אני מפרגן למושון, גיא רפאלי ואחרים שבוחרים לנהל עסקים באופן מכובד ופועלים תוך חברות ואמינות משך שנים.
כגולשים אני מכבד אתכם מאוד אך זו דעתי וכך אפעל בעניין זה, אבקש שתכבדו אותה מתוך הבנה ומתוך כבוד הדדי.
עומר יעבץ
מנהל האתר

"מנהיגות, פירושה קודם כל, ניהול החיים על פי מערכת ערכים אישית, המותאמת לדרך החיים. מנהיג אינו מוטרד ממה שאחרים חושבים או אומרים: ההנעה שלו היא פנימית, והוא אינו זקוק להנעה מבחוץ כדי לבצע ולהצליח." סון דזה.

sagiexe

הודעה על ידי sagiexe » 10:55 ,8 ספטמבר 2013, א'

שים לב להבדל הקטן!
בפייסבוק של תומר מור, ברור לכולם שהם נכנסים לפייסבוק של עסק - בפורום של סכינים למבינים,
אנשים חושבים שהם נכנסים לפורום ציבורי המאפשר דיון ציבורי נטול הטיות (bias). תקרא לפורום "הפורום של חנות סכינים למבינים",
תקרא לו בלוג החנות במקום פורום סכינים למבינים ולא יהיה מקום לספקות ולכל אחד יהיה ברור שכשאתה נותן המלצה, ההמלצה
עם הטיה מסחרית לטובת העסק שלך.
לא יתכן שתיכנס להודעות של משתמשים ותערוך אותן כך שלא יאיימו עליך מסחרית, בטח ובטח שמי שקורא את ההודעות הערוכות,
יהיה בטוח שהמשתמש כתב אותן כך.
לגבי הערתך על מסירת פרטים בהודעות פרטיות, הרשה לי להזכיר לך שעם פתיחת החנות, אסרת על כל מסחר בהודעות פרטיות, מה שמרמז,
שיש לך דרך לקרוא אותן.
בנוסף, אסרת עלי למכור ולהחליף פריטים יותר משלוש פעמים בשנה.
כך לא מתנהל פורום ציבורי ודמוקרטי.
אנחנו מכבדים אותך, הרבה יותר ממה שאתה מכבד אותנו.

Melkor
אביר האפל

הודעה על ידי Melkor » 20:36 ,8 ספטמבר 2013, א'

יש פופקורן, יש בירה.
אם לחירות יש משמעות כלשהי- הרי זו הזכות להגיד לאנשים את מה שאינם רוצים לשמוע.

Nik88

הודעה על ידי Nik88 » 20:43 ,8 ספטמבר 2013, א'

The same here. Let the madness begin!

niv krimov
תושב קבע בפורום

הודעה על ידי niv krimov » 20:46 ,8 ספטמבר 2013, א'

אני לא הבנתי מה הבעיה כאן... זה פורום קנייה ומכירה שבוא מוכרים מוצרים ומציעים ספקים שונים, מה ההבדל אם אני יקנה מאדם פרטי
או מכל ספק אחר, במיוחד שזה מוצר שלא קיים במלאי שלכם, אני מבין שזה פורום של החנות אבל אם זה פורום "פתוח" צריכה להיות
התערבות של המנהלים, רק שיש פירסום מסחרי ולא בקשה לספק שמספק מוצר שגם אפילו לא קיים בחנות.

סמל אישי של המשתמש
omery
מנהל אתר

הודעה על ידי omery » 22:13 ,8 ספטמבר 2013, א'

יש הבדל ניר, ואלה חוקי הפורום מאז שהוקם, יש לכך סיבות.
מי שבחר לגלוש בו בשנים האחרונות לא הופתע, זכותכם לקבל כל החלטה שתבחרו.
ביחס לדברי תומר, זה ביני לבינו ולא רלוונטי לכאן, כולל דבריו לגבי יונייטד (שכח לציין שזו כיום סוכנות משותפת), כל אחד מדבר מאיפה שכואב לו כנראה... העתיד יכתיב את שיהיה.
לכן חברים תשמרו את הפופקורן לסרט.... לא מתכוון לעשות מזה דיון על התנהלות השוק בישראל.

חוקי הפורום בעינם.
עומר יעבץ
מנהל האתר

Nik88

הודעה על ידי Nik88 » 22:23 ,8 ספטמבר 2013, א'

עומר, יקירי, בירה ופופקורן זה תמיד טוב. עם סרט, או בלעדיו!

סמל אישי של המשתמש
omery
מנהל אתר

הודעה על ידי omery » 8:13 ,9 ספטמבר 2013, ב'

הי ביחס לגיא זה ביני לבין גיא, אבל מה שאתה מתאר רחוק מהאמת. ביחס ליונייטד, עד היום אני מחזיק מכתב המצהיר שאני סוכן בלעדי בישראל, מה שמראה כמה ההתחייבויות שלהם מחזיקות מים. לגבי השאר כמו שאמרתי לא רלוונטי לכאן.
עומר יעבץ
מנהל האתר

פרסם תגובה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד