מכירת חיסול

פורום ייעודי לקנייה ומכירה של סכינים בין חברי הפורום.
חוקי הפורום
ההודעות בפורם הינן חינם.
השימוש לסוחרים בפורום אסור והוא מיועד לאספנים המעוניינים למכור סכינים במסגרת תחביב ולא יותר מ-6 פריטים בשנה.
האחריות במסגרת מכירה הינה על המוכר. מוכר שמוכר סכינים או ציוד אחר בפורום ימכור רק לבגירים מעל גיל 18, המוכר מתחייב כי יבדוק באמצעות סריקת ת.ז של המוכר או צילום מסמך מזהה רשמי, קודם למסירת הממכר לקונה או לשליחתו.
תהנו, מקווה כי תרוו נחת מהמערכת. הנהלת האתר.
פרסם תגובה
בודו
נושא - כלים
מכירת חיסול

הודעה על ידי בודו » 11:23 ,14 פברואר 2012, ג'

שלום,
בצער רב אני נאלץ למכור חלק נכבד מחרבותיי. המחירים אשר בהם ימכרו הפריטים, הם במחירי עלות היבוא+המשלוח שעלו לי(וכמובן שקלול מצב החרב).

1)CHENESS TENCHI - 1550. החרב חדשה לחלוטין, בתוך הנרתיק בד שבו קיבלתי אותה. חרב מעולה לאימוני חיתוך, חזקה מאוד ואמינה, מדורגת באופן מעולה בכל אתר של אספני חרבות ומתאמנים בכל העולם. (ללא בואי, זו חרב לחיתוך).
2)CHENESS ONIYURI - 700 שקלים. חרב מעולה לחיתוך וללחימה. זו חרב בעלת מבנה של "נינג'יטסו" - מעולה לחיתוכים, שליפות ולחימה כללית. מאוד חזקה, מדוייקת ומאוזנת. לא הייתי מוכר אותה, אלמלא הייתי נאלץ לעשות כן.(החרב משומשמת - על ידי).
3)Thaitsuki Nihonto KTN2 - זו חרב מעולה, בסטנדרטים אחרים לגמרי. חרב עם בוהי, טסוקה מעור, גימור ברמה אחרת לגמרי, פשוט חרב מעולה. מתאימה בעיקר לאימוני שליפה או חיתוכים קלים(מעולם לא חתכתי עם החרב - שומשה רק לשליפות ובמצב טוב מאוד - יש לציין כי על הנדן ישנה שריטה אחת). החרב עלתה לי 750$ + ~220$ משלוח וטיפולים(מיסים וכדומה). אני מוכר אותה ב3000 שקלים.

ישנה אפשרות גם לקנות את כל החרבות יחדיו, ב5000 שקלים - ואף אוסיף סכין לכך GI TANTO במצב מעולה, ואולי גם עוד מתנה.

תודה רבה, ובבקשה, נא לא לריב או לכתוב הודעות משמיצות או פוגעות. כבדו אותי, אכבד אתכם.

בודו.

(אני סומך על אנשים פה שיטפלו וישמרו על החרבות בכבוד).

YYY
חדש בפורום

Re: מכירת חיסול

הודעה על ידי YYY » 15:57 ,16 פברואר 2012, ה'

שלום לך, בודו
אני מתעניין בחרבות שאתה מציע
אנא העבר אלי פרטים ליצירת קשר
dym@dym.net
תודה
יובל

בודו
נושא - כלים

Re: מכירת חיסול

הודעה על ידי בודו » 23:46 ,23 פברואר 2012, ה'

שלום YYY,
בשל לחץ בלימודים, לא יצא לי לבדוק את האתר מספר ימים.
אוכל לצלם את החרבות עבורך ולתת מידות על פי היצרנים.
תרצה מידע נוסף לגביהן?

פרסם תגובה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד